ד"ר בנימין קיש

ד"ר בנימין קיש

אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

טראומה אורתופדית

5.0
קבע/י תור

תיקון שבר בקרסול

תיקון שבר בקרסול - המלצות וחוות דעת על ד"ר בנימין קיש

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר בנימין קיש

לקביעת תור ושאלות כלליות

חוות דעת ודירוגים על ד"ר בנימין קיש

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר בנימין קיש

5.0

על סמך 53 חוות דעת


1.

מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר בנימין קיש

5.0

מומלץ/ת מאוד

(53)

מומלץ/ת

(0)

מומלץ/ת במידה בינונית

(0)

לא מומלץ/ת

(0)

לא מומלץ/ת כלל

(0)

2.

דירוג השירות של ד"ר בנימין קיש

רמת האמון בהחלטות של הרופא/ה

5.0

הסבר על המצב הרפואי

4.9

מענה לשאלות המטופל

5.0

שביעות רצון מתוצאות הטיפול

5.0

הקדשת זמן למטופל

5.0

3.

דירוג המרפאה והצוות של ד"ר בנימין קיש

אדיבות הצוות

5.0

מצב המרפאה

5.0

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

תיקון שבר בקרסול (53)

ש. ד, תל אביב

5.0

''עברתי ניתוח לקיבוע קרסול עקב פציעה. יש לציין קודם כל את הזמינות המיידית ומהירות הטיפול. בעקבות המלצה של חברה שעברה ניתוח דומה, התקשרתי לענת קיש המדהימה ( שעובדת בצמוד לד״ר קיש) .כבר בשיחת הטלפון הראשונה הרגשתי שאני ״בידיים טובות״. תוך 20 דקות כבר קיבלו אותי לבדיקה במרפאה ועוד באותו היום ( למרות שהיה יום שישי) כבר נותחתי על ידי ד״ר קיש במדיקל סנטר בהרצליה. ענת דאגה לכל הפרוצדורה מול חברת הביטוח ביעילות רבה. ד״ר קיש מנתח מקצועי מאוד, קצב ההחלמה המהיר והחזרה שלי לפעילות מעידים על כך. גם הפיזיוטרפיסטית שהגעתי אליה כעשרה ימים אחרי הניתוח התפעלה מהיציבות והתנועתיות שלי. לאורך כל תקופת ההחלמה זכיתי למעקב רפואי צמוד ומענה מהיר לכל שאלה ובקשה. ד״ר קיש אדם מקסים, נעים מאוד ומשרה ביטחון ורוגע. שלא נדע פציעות, אבל אם קורה, ממליצה בחום לפנות לד״ר קיש.

20.6.2020


ל.ר., חיפה

5.0

''עקב תאונת סקייטבורד שברתי את הקרסול, ודבר ראשון הלכתי לבית חולים ציבורי בחיפה ושם קבעו לי ניתוח 15 ימים מרגע הפציעה, 6 ימים לאחר הפציעה, מיואש ושבור הגעתי לענת המדהימה שקבעה לי ניתוח באותו היום!!! הגעתי למדיקל סנטר ושם קיבלתי יחס הכי טוב שיכול להיות. נותחתי, ושוחררתי למחרת בבוקר. היום, שלושה שבועות לאחר הניתוח, אני כבר הולך ללא עזרת קביים ומתנהל בצורה עצמאית. אין דרך לתאר את האושר שלי וכמה שאני מרוצה מהטיפול של ד''ר קיש, אשתו ענת, וצוות המדיקל סנטר. ציון 5 בהמלצות זה קצת מדי.. אני נותן ציון 500.

14.6.2020


אסתר עוזרי, הרצליה

5.0

''ד״ר בנימין קיש ניתח אותי בארץ בעקבות שבר בקרסול שאירע בטיול בחו״ל. התהליך הבירוקרטי נעשה במהירות ,ביעילות ובלוח זמנים קצר( תודות לענת מזכירתו האישית). הניתוח נעשה במקצועיות רבה, באוירה נעימה ובתחושה שיש על מי לסמוך. כשבועיים וחצי לאחר הניתוח הצלחתי ( להפתעתי ולהפתעת כל משפחתי )ללכת ללא שום אמצעי עזר. תודה לאל שנפל בחלקי להיות מטופלת ע״י ד״ר קיש שהוא ללא ספק מנתח בחסד עליון. ממליצה עליו בחום.

30.4.2020


רבקה קורן, פתח תקווה

5.0

''ד"ר קיש ניתח אותי בפרק קרסול כף הרגל ואני רוצה להודות לו על הטיפול המקצועי, היחס האישי ומהירות ביצוע הניתוח - ההתארגנות לקראת הניתוח הייתה מאוד מהירה ולא מסורבלת (גם הודות לעזרת מזכירתו האישית). אפילו קיבלתי ייעוץ לפני ניתוח דרך הטלפון והמחשב מבלי להידרש להיטלטל אליו עם רגל שבורה ומגובסת, מה שהיווה עבורי הקלה משמעותית. גם במספר הביקורות שעשיתי לאחר הניתוח, גילה יחס אדיב וסבלני. ממליצה עליו בחום! רבקה קורן

28.4.2020


ב.ש., חיפ

5.0

''המפגש שלי עם ד״ר קיש הוא בשבילי בבחינת נס! הגעתי אליו במקרה לשם second opinion ואני שמחה מאד שבחרתי בו כמנתח. זכיתי לטיפול ראוי, תהליך החלמה מהיר, יחס נעים וסבלני. עשרה ימים אחרי הניתוח (שלושה שברים בקרסול) עמדתי על שתי הרגליים ולאט לאט התחלתי לצעוד על הרגליים. היום, חודשיים וחצי אחרי הניתוח אני הולכת חופשי ללא עזרת קביים ומקל. תודה רבה רבה!

14.4.2020


מאיר ישראל, רעננה

5.0

''הטיפול שקיבלתי , ניתוח שבר קרסול מהיום למחר, טיפול מקצועי ואדיב. שבועיים אחרי הניתוח אני הולך על הרגל המנותחת כמעט ללא כל מגבלה , מחכה לימים שאוכל לרכוב על האופניים שוב ממליץ על דר׳ קיש בכל פה.

12.4.2020


נתנאל אבוגני, רמת הגולן חיספין

5.0

''נתחיל בזה שאל תחשבו פעמיים פשוט תלכו לדוקטור קיש ואחרי כל יום שעובר פשוט תגידו תודה שעשיתם את הצעד הזה. במהלך משחק כדורגל נפלתי ונהיו לי 2 שברים בקרסול וקרע ברצועה של רגל שמאל .פוניתי לבית חולים אחר ושם שמו לי גבס והסבירו לי שאני צריך לעבור ניתוח ולאחר הניתוח אצטרך להיות עם גבס שישה שבועות ללא פעילות של הרגל ולאחר מכן שיקום . רצה הגורל וחברה של המשפחה פנתה אליי לאחר שהיא עצמה הייתה מטופלת של דוקטור קיש והפנתה אותי אליו . אני כיום הולך כחודש ושבוע לאחר ניתוח הולך לבד ומתפקד כמעט תיפקוד מלא לחלוטין ההחלמה והחזרה לעצמאות היא במהירות בלתי נתפסת .ויותר חשוב מההחלמה הפיזית היא ההחלמה הנפשית כי ברגע שאתה מצליח להיות עצמאי ולא צריך להיתמך אז הרבה יותר קל להתמודד עם מה שקרה. אפילו הפיזותרפיסט שלי אמר שבחיים לא היה לו מישהו שהתקדם ככה מהר . גם אם אתם מרחוק כמוני זה פשוט שווה את הנסיעה

11.3.2020


רחל קפלון, תל אביב

5.0

''דר עשה לי ניתוח מסובך בקרסול וביצע אותו מדויק ומוצלח עם יחס מאוד נעים

4.3.2020


חנה אולישוק, ישוב מתן

5.0

''כבר משיחת הטלפון הראשונה שהיתה עם ענת המזכירה (אשתו) המדהימה ע"מ לקבוע תור הבנתי שבחרתי נכון המענה המהיר וקביעת תור מידי ענת תודה ענקית הגעתי לביקור הראשון עם ד"ר בני קיש פגשתי קודם כל איש מקסים ורופא מעולה עברתי ניתוח מורכב בקרסול בזכות ד"ר בני קיש החלמה היתה מהירה וקלה יחסית רופא בחסד עליון בהחלט ממליצה תודה ענקית ד"ר בני קיש

14.2.2020


ר.י., נתניה

5.0

''שברתי קרסול במהלך פעילות ספורטיבית הייתי בן 38 חשבתי שנפלו עליי השמיים בשיחת טלפון אחת הכרתי את ד״ר קיש בנאדם נפלא מקצועי וסבלני שאותי הרגיע מאוד.הכי חשוב שחזרתי לחיים וכחודש לאחר הניתוח כבר רכבתי על האופניים עם הילדים.

7.2.2020


...

מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

לקביעת תור ושאלות כלליות

מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

עקבו אחרינו

MedReviews 2020 © כל הזכויות שמורות.