Site logo

מדיניות פרטיות לאתר MedReviews
[עדכון אחרון 27 יוני 2023]

אנחנו, בריוויו פור יו בע''מ מעריכים את הפרטיות שלכם.
לכן, ניסחנו מדיניות פרטיות זו כדי להבהיר לכם בדיוק מה המידע שישמר על אודותיכם, כיצד יעשה בו שימוש, למי תנתן גישה אליו, ומהן בהן ניתן לקבל עותק מהמידע או לתקנו, במקרה שהוא אינו נכון או עדכני או במקרה שתבקשו למחוק אותו.

מי אנחנו?
ריוויו פור יו בע''מ היא חברה ישראלית המפעילה את אתר MedReviews. במסגרת האתר אנו מספקים שירותי מתן חוות דעת על רופאים על ידי מטופלים שעברו אימות.

האם אתם חייבים למסור לנו מידע?
בהתאם לסעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות, הרי שכל פניה לאנשים לקבלת מידע על אודותיה‫ם מחייבת ליידע אותם האם יש חובה חוקית למסירת המידע, או שמסירת המידע תלויה ברצונ‫ם‬ הטוב של מוסרי המידע.
במקרה זה, אין חובה לספק את המידע, והעברת המידע תלויה ברצונם החופשי של נושא‫י המידע.

מה המידע הפרטי שאנחנו שומרים עליכם?
אם אתם רופאים אנו נאסוף על אודותיכם את פרטי ההתקשרות שתספקו לנו, הכוללים את שמכם, כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, טלפון שלכם, כתובת המרפאה שלכם, הנסיון המקצועי שלכם, ההשכלה שלכם, וגופים עמם אתם נמצאים בהסדר. כמו כן, אנו נאסוף פרטי תשלום. ככל שתשלחו לנו צילום שלכם, הוא יפורסם גם כן.
אם אתם מטופלים אנו נאסוף פרטי התקשרות בסיסיים הכוללים כינוי או שם, מספר טלפון ליצירת קשר, פרטי התקשרות נוספים כגון כתובת דואר אלקטרוני ואיזור מגורים, מסמך לאימות הקשר שלכם לרופא (כגון חשבונית או סיכום טיפול) ואת תוכן חוות הדעת וסוג הטיפול שקיבלתם. אנו עשויים לשמור אף את כתובת ה-IP ממנה נשלחה חוות הדעת.
במקרה שבו תשתמשו בשירות קביעת התורים שלנו (לרבות תור מיידי ובדיקת זמינות) הרי שנשמור את שם השירות לו ביקשתם תור, פרטי ההתקשרות שלכם וכתובת ה-IP שלכם.
ככל שתשתמשו בטפסי יצירת הקשר, הרי שאנו נשמור אף את פרטי הקשר שפרסמתם שם, לרבות שם, כתובת דואר אלקטרוני, מספר הטלפון ותוכן ההודעה.
מידע זה יכול שיהיה מידע מזהה, ויכול שיהיה מידע שאינו מזהה.

מה המידע הלא-מזהה שישמר על אודותיכם?
גם מידע שאינו מזהה עשוי עדיין לאפשר לאחר‫ים ללמוד על אודותיכם.
לכן, חשוב שתדעו שאנחנו שומר‫ים את המידע הבא גם כן: מידע טכני, כגון סוג הדפדפן ומידע בנוגע לתוספים והגדרות במכשיר, מידע בנוגע לעמודים הנצפים, לשימוש בשירות וכדומה וכן מידע טכני שיתקבל במהלך התקשורת עמכם.

כיצד מידע על אודותיכם נאסף?
הדרך בה מידע נאסף משפיעה על השיקולים בשימוש בשירותים שלנו. לכן, חשוב שנספק מידע בדיוק לגבי איסוף המידע שלכם.
אם אתם רופאים, הרי שאנחנו נאסוף את המידע שתזינו בטפסים ואת המידע שנלמד מעת השימוש שלכם במערכת.
אם אתם מטופלים, הרי שאנחנו נאסוף את המידע שהרופא סיפק לנו (לאחר שקיבל מכם הסכמה להעביר לנו מידע זה) וכן את המידע שתזינו בטפסים ובעמודי האינטרנט הרלוונטי.

כיצד נעשה שימוש במידע על אודותיכם?
אנו נשתמש במידע שנאסף על אודותיכם לצורך מתן השירות, לרבות לצורך פרסום חוות הדעת בצורה פומבית, פרסום פרטי הקשר עם הרופאים, הנסיון המקצועי שלהם וכל פרט אחד שיעזור לקידום ההתקשרות.
ככל שתצרו קשר באמצעות תיבת יצירת הקשר, אנו נעביר מידע לגורם הרלוונטי, אשר עשוי להוסיף אתכם גם לרשימות התפוצה שלו בהתאם לתנאים שלו, וללא קשר אלינו. ככל שתבקשו לצור קשר עם רופא לקביעת תור, הוא עשוי להשתמש בשירותי צד שלישי לקביעת התור ולשליחת הודעות על כך, וזאת ללא כל קשר אלינו.
אנו עשויים לשלוח עלוני מידע עתיים בדואר אלקטרוני (ניוזלטר) ומסרונים (SMS) עם הצעות, במקרה שבו לא הודעתם על אי-הסכמתכם לכך, והכל בהתאם לסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), 1982. הרשמה שלכם לאתר מהווה אף הסכמה לקבלת פניה שיווקית בהתאם לסעיף 16ב לחוק הגנת הצרכן, 1981.
באפשרותכם להודיע על סירובכם לקבלת הודעות אלו בכל עת.

למי עוד יש גישה למידע?
המידע שלכם נגיש גישה לעובד‫ים‬ שלנו שנמצאים תחת חובת סודיות; כמו כן, יתכן כי במקרים מסוימים אנחנו נספק גישה זמנית למי שדרושים לנו לאספקת השירות, תחת הסכם עיבוד מידע ספציפי.
אם אתם מטופלים, הרי כאשר אתם ממלאים חוות דעת על רופא מסוים, הרי שהרופא יקבל את פרטי הקשר שלכם כדי לאמת את זהות מפרסם חוות הדעת.

מיהם הצדדים השלישיים להם יש גישה?
צדדים שלישיים הם שירותים חיצוניים המקבלים גישה למידע ומסייעים לנו במתן השירות.
במקרה שלנו אנו משתמשים במספר שירותים כדי לספק לכם את השירות.
אנו משתמשים בGoogle Analytics וFacebook לניתוח התנהלות הגולשים שלנו באתר, ובשירותי Taboola ו-Outbrain לפרסום השירותי. אנו משתמשים בשירותי Monday לניהול המשימות שלנו ובשירותי Maskyoo, FlowIL, Vonage ו-Twilio למתן שירותי טלפון וירטואלי ושליחת הודעות. אנו משתמשים בשירות Icount לשירותי הנהלת חשבונות וב-AWS לשירותי אחסון. אנחנו משתמשים בCredit Guard לסליקה.

כיצד אנחנו יכולים לצור איתכם קשר?
אנחנו שולחים עדכונים תקופתיים בדואר אלקטרוני ומסרונים, אנחנו עוד עשוי‫ים לצור איתך קשר במקרה בו רשות מוסמכת תבקש שנעשה זאת.

האם את‫ם‬ יכולים לעיין במידע, לתקן או לעדכן מידע הנוגע אלייכם?
בהתאם לסעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות, זו זכותכם לעיין במידע השמור עליכם.
בהתאם לסעיף 14 לחוק, תוכלו לעדכן או לתקן מידע שאינו עדכני עוד.
על פי החוק הישראלי, אין חובה לאפשר לכם למחוק מידע, אך אם תפנו לממונה על הגנת הפרטיות במאגר, אנו נוכל לעזור לכם ולבדוק האם ניתן.

זכויות של נושאי מידע אירופאים
ככל שהוראות תקנות הגנת הפרטיות (הוראות לעניין מידע שהועבר לישראל מהאזור הכלכלי האירופי), תשפ"ג-2023 יחולו עליכם, הרי שזכויותיכם על פי דין יגברו על האמור במדיניות פרטיות זו.

משך שמירת המידע
אנו נשתמש במידע שלכם לתקופה הדרושה לנו לפרסום המידע, ובכל מקרה נשמור אותו לתקופות הדרושות על פי דין. אנו נבצע אנונימיזציה או התממה של מידע שאינו דרוש לנו עוד, לרבות מספרי טלפון של מטופלים לאחר תקופה מסוימת.

ומה עם עוגיות?
עוגיה היא קובץ קטן שמושתל על המחשב שלכם, ומאפשר לנו לחסוך מילוי פרטים כמו פרטי התחברות והתקשרות בכל עמוד. מצד שני, גורמים‬ עוינים‬ יכולים‬ להשתמש בעוגיות כדי לעקוב אחריכם לאורך הרשת. במקרה של השירות שלנו, אנו משתמשים הן בעוגיות שלנו (צד-ראשון) והן בעוגיות של שירותים חיצוניים (צד-שלישי). אין חובה לאפשר את כלל העוגיות האלו, וככל שתבחרו לסרב, זו זכותכם המלאה.

ומה עם אירועי אבטחה?
נכון להיום, החוק הישראלי אינו מחייב בעל‫י‬ מאגר מידע לעדכן אתכם על אירועי אבטחת מידע שהתרחשו, אלא דורש כי הדיווח יגיע לרשות להגנת הפרטיות.
אנחנו עומדים בחובה החוקית, ונדווח במקרה שבו רשות מוסמכת תורה לנו לדווח על אירוע אבטחה.

ממונה הגנת הפרטיות
ממונה הגנת הפרטיות במאגר הוא‬ ואדים דרבקין. ניתן לצור עמ‫ו‬ קשר בכתובת הדואר האלקטרוני. privacy@medreviews.co.il

שינויים ועדכונים
ככל שיהיו שינויים ועדכונים במסמך זה, אנו נביא אותם לידיעתכם בהקדם, על ידי עדכון אתר האינטרנט שלנו, או על ידי שליחת הודעה לכלל המשתמשים שלנו.