ד"ר בנימין קיש

ד"ר בנימין קיש

אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

טראומה אורתופדית

5.0
קבע/י תור

ניתוח לתיקון שבר בכף רגל

ניתוח לתיקון שבר בכף רגל - המלצות וחוות דעת על ד"ר בנימין קיש

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר בנימין קיש

לקביעת תור ושאלות כלליות

חוות דעת ודירוגים על ד"ר בנימין קיש

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר בנימין קיש

4.9

על סמך 10 חוות דעת


1.

מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר בנימין קיש

4.9

מומלץ/ת מאוד

(9)

מומלץ/ת

(1)

מומלץ/ת במידה בינונית

(0)

לא מומלץ/ת

(0)

לא מומלץ/ת כלל

(0)

2.

דירוג השירות של ד"ר בנימין קיש

רמת האמון בהחלטות של הרופא/ה

5.0

הסבר על המצב הרפואי

4.9

מענה לשאלות המטופל

4.9

שביעות רצון מתוצאות הטיפול

5.0

הקדשת זמן למטופל

4.9

3.

דירוג המרפאה והצוות של ד"ר בנימין קיש

אדיבות הצוות

4.9

מצב המרפאה

5.0

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

ניתוח לתיקון שבר בכף רגל (10)

עוז נוי

5.0

''נתחיל בזה שאני מאוד פעיל ספורטיבית ולא זכור לי מתי בפעם האחרונה נפצעתי כל כך קשה ברגל שהסתבר שאצטרך ניתוח , כנראה שזו מילה מאוד גדולה שגם נשמעת כמו סוף העולם מבחינתך בעולם הספורט, אז כך גם אני חשבתי, עד שפגשתי את דר' בינמין קיש , שפיקד על הניתוח מהרגע הראשון בניתוח עם ביקורת עוקבת על כל כמה שבועות דרך גלעד הפיזיוטרפיסט ועד סיום שיחרורי בביקורת האחרונה של דר' קיש עליי, אך כל זה לא היה קורה ללא ניצוחה של ענת קיש שפיקדה על כל האירגון עד לתומו בזכות שלושת אלה ובזכות מדיקל סנטר אחרי חודשיים כבר חזרתי לריצות מלאות ולשחק כדורגל שוב.. ניתוח יכול להשמע מילה מאוד גדולה ומלחיצה אך אם מי שעומד לנתח אותך הוא דר' בנימין קיש... תזכור שאתה בידיים טובות

22.6.2020


רחלי איכנבוים

5.0

''ד״ר בנימין קיש וענת תודה ענקית על מקצועיות בלתי מתפשרת, שירות אישי וזמין תמיד, אוזן קשבת, תקווה, חיוך ואנושיות אין סופית. אין מספיק מילים להודות... למי שמתלבט- תהיו בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר!

6.5.2020


שחר שרף

5.0

''ד"ר קיש היקר, משיחת הטלפון הראשונה גרמת לי להרגיש בנוח לשאול את כל השאלות, הסברת על התהליך מההכנה לניתוח ועד הצפי להחלמה. השרית אווירה נעימה, ביצעת תיקון מדויק להפליא, אך אין ספק שהדבר הכי מפתיע הוא זמן ההחלמה המהיר מהניתוח, ימים בודדים לאחר הניתוח כבר יכולתי להתנייד בצורה עצמאית ודי חופשיה. הזמנות נוספת לומר תודה גם לענת, ולכל הצוות המיומן איתו אתה עובד.

7.4.2020


יוסי אלמוסלינוס, מושב בורגתה

5.0

''בעקבות שבר בקרסול בעיקבות תאונה עם בקאי(טרקטורון מעופף)פניתי למירפאתו של דר קיש.כבר מהרגע הראשון של השיחה עם ענת מנהלת המירפאה ידעתי שאני בידים היותר טובות שניתן להיות. בסבלנות ברוגע ובנעימות שמעה את הבעיה . ותוך דקות החלה לפעול מול חברת הביטוח.לקבל את האישורים המתאימים. ותוך שעתיים ניקבע לי תור לניתוח למחרת היום. ברגע הפגישה הראשון עם דר קיש שפנה אלי ברוגע ובאדיבות גם כאן ידעתי שאני אצל האיש הנכון. לאחר הסבר לגבי השבר ודרכי הטיפול והניתוח. עברתי ניתוח מורכב .ובסיומו נימסר לי מה בוצע ומה הליך המשך הטיפול. המסירות המיקצועיות ההסבר המפורט. הטיפול האנושי לי ולמשפחתי פשוט עמדתי והודיתי לאלוהים שנפלתי לידים הטובות של משפחת קיש. אני עוד בשלבי שיקום אך שני דברים ברורים לי. א. שהליך השיקום יהיה קצר יותר עקב אופן הניתוח שביצע דר קיש. ב.שמי שלא יזדקק לרופא מנתח אורופדי. יופנה על ידי רק לדר קיש. המון תודה על הטיפול המיקצועי והמסור של דר קיש ורעיתו ענת שביחד מהווים צוות מנצח.ואני מבטיח שלאחר אחלמתי אקח את דר קיש ואם ענת תרצה גם אותה לסיבוב באוויר עם הטרקטורון המעופף.

5.12.2019


עליזה בראור, מודיעין

5.0

''בינואר 2019 עברתי ניתוח תיקון שבר בקרסול. 3 שבועות אחרי הניתוח הנני מתהלכת ללא כל עזרים ומשתקמת במהירות מדהימה. ממליצה בחום על דר' קיש הן כמנתח והו כאדם

31.1.2019


נתן יבנאי, תל אביב

4.3

''נזקקתי לניתוח לתיקון קרע בגיד אכילס : קבלתי טיפול מיקצועי ושירות איכפתי וקשוב.

1.12.2018


רפי ויטורי, אור עקיבא

5.0

''אמא שלי נפלה וכתוצאה מכך היו לה שברים בקרסול רגל ימין. לאחר המלצות חמות ממספר רופאים הגעתי למרפאת דר קיש. המענה היה מיידי, ומאוד ידידותי. ולאחר העברת צילומים נקבע לנו תור לניתוח למחרת. כרגע אנחנו נמצאים בתהליך ההחלמה והמצב משתפר.

24.10.2018


יעקב סלה, עולש

5.0

''אנחנו ממליצים בחום על דוקטור קיש מהרגע הראשון שהוא קיבל את המקרה הוא דאג במהירות האפשרית לקבוע לנו את הניתוח. הטיפול היה מסור, מקצועי מאוד. ההכנה לניתוח,הקבלה לניתוח והשחקור הביייתה היה עם המון הסבר ותשומת לב. יש לציין שהטיפול נמשך עד היום מדי חודש קובעים תור לביקורת במדיקל סנטר והביקורת מאוד יסודית.

16.9.2018


ברכה סייג, יהוד

5.0

''ב-3/3/18 נפגעתי בקרסול שמאל שברים מרובים, חבלה סיבובית - בפטישון אחורי וצידי (שבר בטיבייה ובפיבולה) כאשר רגלי נתקעה במרצפות שקועות. פונתי לבי"ח ציבורי , שם הובהר לי שלא ניתן כרגע לנתח בשל נפיחות כף הרגל ובנוסף המנתח שהגיע לבדוק אותי, אמר שזה שבר מורכב והוא לא בטוח שיוכל להחזיר אותי למה שהייתי. בשומעי זאת, התחלתי מיד לבדוק ולחפש אורטופד מומחה. ואכן שמעתי מחברתי לעבודה על דר קיש - כרופא מעולה ומומחה בתחום זה. נכנסתי לאינטרנט ואכן ראיתי את כל חוות הדעת המעולות . מיד התקשרתי אליו , ענתה לי רעייתו - ענת ובאדיבות ובהבנה רבה הסבירה לי את הפרוצדורה. היא קישרה אותי עם דר קיש, לאחר שראה את צילום הסיטי שלי - דר קיש הסביר והרגיע אותי שהוא יכול לתקן את הקרסול ושהוא מטפל בשברים מורכבים . ב7/3/18 נותחתי ע"י דר קיש במדיקל בהרצליה , הניתוח עבר בהצלחה ולאחר 10 ימים מה ניתוח, דר קיש הוריד לי את הגבס והפנה אותי לפיזיותרפיה. ובאמת לא להאמין, כעבור חודש וחצי המצב ישתפר והתחלתי ללכת . ברצוני לציין שדר קיש הינו אדם צנוע , קשוב ורגיש וכמובן רופא מקצועי ביותר. ממליצה עליו בחום.

23.8.2018


לינדה דרייבלט, אילת

4.9

''דר קיש הוא רופא מקצועי וסבלני, מכבד את החולה ומסביר בדיוק לקראת מה אנו עומדים. מומלץ בחום רב והרבה תודה על הטיפול המסור

22.1.2018


מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

לקביעת תור ושאלות כלליות

מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

עקבו אחרינו

MedReviews 2020 © כל הזכויות שמורות.