ד"ר בנימין קיש

ד"ר בנימין קיש

אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

טראומה אורתופדית

5.0
קבע/י תור

ניתוח לתיקון שבר בשורש כף יד

ניתוח לתיקון שבר בשורש כף יד - המלצות וחוות דעת על ד"ר בנימין קיש

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר בנימין קיש

לקביעת תור ושאלות כלליות

חוות דעת ודירוגים על ד"ר בנימין קיש

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר בנימין קיש

5.0

על סמך 35 חוות דעת


1.

מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר בנימין קיש

5.0

מומלץ/ת מאוד

(35)

מומלץ/ת

(0)

מומלץ/ת במידה בינונית

(0)

לא מומלץ/ת

(0)

לא מומלץ/ת כלל

(0)

2.

דירוג השירות של ד"ר בנימין קיש

רמת האמון בהחלטות של הרופא/ה

5.0

הסבר על המצב הרפואי

5.0

מענה לשאלות המטופל

5.0

שביעות רצון מתוצאות הטיפול

5.0

הקדשת זמן למטופל

5.0

3.

דירוג המרפאה והצוות של ד"ר בנימין קיש

אדיבות הצוות

5.0

מצב המרפאה

5.0

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

ניתוח לתיקון שבר בשורש כף יד (35)

חדווה בראונשטיין, תל אביב

5.0

''פניתי אל ד"ר קיש בגלל שבר בשורש כף היד, ולאחר שניתוח קודם נכשל. מהרגע שפניתי אל המרפאה של ד"ר קיש הבנתי שהגעתי למקום מיוחד מאד. המענה לצורך שלי בניתוח שיתקן הנזק היה מהיר ביותר עם יחס אישי ומאד אכפתי, בהגינות רבה וצניעות. ומעל הכול קיבלתי טיפול מקצועי שהחזיר לי היד לתפקוד טוב בפרק זמן סביר. ממליצה בכול לשון לפנות לד"ר קיש אם אתם זקוקים לניתוח אורטופדי.

29.6.2020


רונית צאייג, פתח תקווה

5.0

''הגעתי לד"ר קיש על ידי המלצות ומהרגע הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. רופא בחסד, מקשיב, מייעץ, מסביר ומלא בסבלנות. עומד בזמנים ולא מייבש בתור בניגוד לרופאים אחרים. מקצועי ויסודי מאוד הרגשתי בטוחה לאורך כל ההליך וגם בשלב ההחלמה. לא מאחלת לאף אחד שיצטרך אך במידה וכן רק ד"ר קיש !

11.3.2020


ברברה רום, הרצליה

5.0

''Dr Kish is a godsend. He operated 2 months ago on my crushed wrist and I’m in awe of his surgical skills and his personal care. He took time to explain prior to surgery, insisted on seeing me twice in the week after surgery and continues to monitor my progress and follow-up x-rays. The incision was done with such care that people ask if I had plastic surgery. But my greatest gratitude goes to Anat, his secretary. From the moment I phoned in pain and distress, she moved mountains to get me scheduled at HMC within 3 hours of that first call. The other well-known ortho surgeon I contacted prior to phoning Dr Kish gave me an appointment 6 weeks later. Anyone in need of personal recommendation is welcome to email me at barbara@opall-rome.com

5.3.2020


ש.ש., הרצליה

5.0

''רופא מצויין, הגעתי לד"ר קיש לאחר שסבלתי כחודשיים מכאבים בשורש כף היד לאחר נפילה במשחק הכדורסל. בצילום הראשוני לא איבחנו את השבר בשורש כף היד ,אולם לאחר כחודשיים בצילום חוזר התגלה שבר בשורש כף היד,סקפואיד,דבר המצריך ניתוח. חיפשתי רופא לניתוח והמליצו לי על ד"ר קיש. יצרתי קשר עם ענת המקסימה שהדריכה אותי איזה מסמכים צריך להביא כדי לעשות את הניתוח ואכן תוך מס' ימים קבעו לי תור לניתוח אצל ד"ר קיש. כבר לאחר הניתוח הרגשתי טוב,והשיחה עם ד"ר קיש הוסיפה להרגשה זו. היום לאחר 3 חודשים מיום הניתוח כבר יש לי תנועת כף יד מלאה. ממליץ בחום על ד"ר קיש ,רופא מקצועי,אדיב,בעל יחסי אנוש מצויינים והכי חשוב זמין לכל בעיה שיש. המון ,המון תודה

9.2.2020


שולמית רחמים, הוד השרון

5.0

''ד"ר בנימין קיש סובלני, אמרתי, מרגיע

8.2.2020


רינה ירושלמי

5.0

''נותחתי בהצלחה ע"י ד" ר קיש. רופא מקצועי מאד, אמפטי וסמפטי. נחבלתי בשורש כף היד בערב שבועות. נותחתי, ד"ר קיש הגיע לבדיקה לאחר הניתוח גם בימי החג. המשך המעקב, נענתי במהירות על כל בעיה שנוצרה. תודה❣️ **תודה מיוחדת לענת ," איש הקשר"( אשתו) על התמיכה, העידוד, העיצות הנכונות והזמינות, גם כשהיתה בחו" ל. אתם צוות" לעניין".

12.1.2020


אפי יעקב, אור עקיבא

5.0

''הגעתי לד"ר בנימין קיש עם כף היד מרוסקת לגמרי, ולפי הבירורים שעשיתי לפני ידעתי שצפוי להיות ניתוח מורכב עם הכנסת פלטינה ולא פשוט לחבר אותה בגלל שמדובר בשבר מרוסק לגמרי . פגשתי רופא מקצועי מאוד, שהסבהיר את כל המצב, איך יבוצע הניתוח ואת ההשלכות בסבלנות וברגישות והיה ברור שמדובר ברופא מקצועי. מיד הבנתי שצריך לעבור ניתוח אצלו. הניתוח עבר בהצלחה. התחלתי טיפולי טיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק והמצב משתפר למרות שהטיפולים יקחו עוד זמן. גם המטפלים שלי אומרים שלפי מצב של היד שהיה ואיך שזה מתקדם, הניתוח היה מצוין. גם אחרי הניתוח הייתי במעקב אצל ד"ר בנימין קיש כדי לוודא שההחלמה תקינה ואין סיבוכים. לסיכום, מאוד מרוצה מד"ר קיש וממליץ עליו בחום.

30.12.2019


גיל ניסובסקי, כפר סבא

5.0

''עברתי לפני כשבוע ניתוח בשורש כף היד שבוצע ע"י ד"ר קיש.גיליתי מקצוען אמיתי שמסביר בסבלנות על התהליך, אדם בעל יחס מאד אנושי.הניתוח עבר בהצלחה מלאה ולי רק נותר להמליץ בחום על ד"ר קיש לכל מי שזקוק לניתוח דומה

7.11.2019

ד"ר בנימין קיש

תודה רבה גיל החלמה מהירה

19.11.2019


ארינה יוחטמן, כפר סבא

5.0

''הגעתי לדר קיש דרך ביטוח הראל. דר בנימין קיש רופא מעולה ומקצועי מאוד, קיבלתי טיפול ושירות ברמה הגבוהה ביותר. שמחתי להכיר רופא עם יחסי אנוש טובים שמתייחס אל מטופל בכבוד ומדבר אליו בגובה העיניים . הלוואי ויהיו עוד כמוהו. המון תודה!!

3.10.2019


רבקה ארצי

5.0

''לד"ר קיש ולענת קיש המזכירה המופלאה שנה טובה. רציתי לשתף אתכם ,בתחושות ההערכה העמוקה שאני נושאת בליבי,מאז זכיתי לטיפולו הרפואי המקצועי,כמנתח אורטופדי מומחה מהמעלה הראשונה. הודות לניתוח שורש כף ידי שנחבל בתזוזות ושברים,זכיתי לא רק להתעורר מהרדמה כללית ולא לחוש כלל בשמץ של כאב במקום הניתוח,אלא גם לזכות בכך שכעבור עשרה ימים מליל הניתוח, כבר הוסר הסד גבס מידי, והתחלתי מיד בהפעלת היד,ובשיקומה על ידי טיפול אורטופדי. לצד הטיפול הרפואי המעולה והמעקב הבלתי פוסק אחר תפקודה המצויין של היד,הזדמן לי לפגוש ולהכיר אדם בעל נפש גדולה, ובעל יכולת נדירה לשלב בין מקצועיות מהמעלה הראשונה ואנושיות מרגשת מאד.רופא ואדם, המקרין רוגע ובטחון,ומכבד את הנזקק לטיפולו, ומוכן להקשיב למצוקותיו בכל רגע ביום, וגם כאשר הוא נמצא בחו"ל...!!!!!!!!אין שום בעיה שתוצב בפניו שאין לה פתרון מידי גם מעבר לים! החן והאכפתיות כל כך רגשו ומרגשים אותי. אני סבורה שסגולות אלה הן מופת לכל רופא שבחר ביעוד הזה. ואני מאחלת לרבים רבים לזכות גם כן,כמוני, במידה שיזדקקו לטיפולו של ד"ר בנימין קיש. תודה חמה ומיוחדת לענת קיש האחת והיחידה המזכירה הרפואית. ברגשות ההערכה עמוקים רבקה ארצי.

3.10.2019


...

מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

לקביעת תור ושאלות כלליות

מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

עקבו אחרינו

MedReviews 2020 © כל הזכויות שמורות.