אודות MedReviews

אתר MedReviews הוקם על מנת לספק מידע עדכני ואמין על רופאים בישראל ולאפשר לרופאים לנהל ולחזק את הנוכחות שלהם באינטרנט.

הייחודיות של אתר MedReviews היא בהיותו פלטפורמה המאפשרת למטופלים לבחור את הרופא המתאים ביותר עבורם על פי מגוון פרמטרים, כגון: חוות דעת עדכניות של מטופלים, סוגי הטיפולים שמתבצעים במרפאה, סוגי הביטוחים וקופות החולים איתם הרופא/ה בהסדר, מיקום המרפאות, השפות בהן ניתן השירות של הרופא/ה, מין הרופא/ה, אפשרות לקיום ייעוץ וירטואלי ועוד.

עד הקמת אתר MedReviews מטופלים התבססו על המלצות "מפה לאוזן" של מכרים שלהם או חיפשו מידע באינטרנט, בפורומים ובקבוצות פייסבוק על מנת לאתר חוות דעת של מטופלים אחרים על הרופאים. כעת קיים אתר אחד, המרכז את כל המידע על רופאים - ניסיון אקדמי, ניסיון מקצועי, מידע כללי אודות הרופא והמרפאה, גלריית תמונות, כתבות וסרטונים... וכמובן - חוות דעת מהימנות של מטופלים קודמים של הרופא, המסווגות על פי סוגי הטיפולים שמבצע/ת הרופא/ה. אתר MedReviews מאפשר למטופלים להתרשם מהרופא/ה וממידת שביעות הרצון ממנו/ה.

במידה ולא מצאת רופא/ה מסוים/ת באתר MedReview, נשמח לדעת זאת ולצרף אותו (במידה והוא/היא מעוניין/ת כמובן).

אנו מקווים כי אתר MedReviews יסייע לכל אדם למצוא את הרופא/ה המתאים/ה ביותר עבורו, ולכל רופא/ה - להשיג את המטופלים שהוא/היא צריך/ה.

האתר מנוהל ע"י חברת ריוויו פור יו בע"מ.

נשמח לענות על כל שאלה!

ניתן לפנות אלינו באמצעות אימייל: info@medreviews.co.il או באמצעות דף יצירת קשר באתר.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

MedReviews 2021 © כל הזכויות שמורות.