ד"ר יפעת סנדלר

ד"ר יפעת סנדלר

רופא מומחה ברפואת כאב - מרפאת כאב פרטית

טיפול בכאב

4.9
קבע/י תור

זריקה אפידורלית לכאבי גב תחת שיקוף

- זריקה אפידורלית לכאבי גב תחת שיקוף - המלצות וחוות דעת על ד"ר יפעת סנדלר

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר יפעת סנדלר

לקביעת תור ושאלות כלליות

חוות דעת ודירוגים על ד"ר יפעת סנדלר

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר יפעת סנדלר

4.9

על סמך 10 חוות דעת

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

זריקה אפידורלית לכאבי גב תחת שיקוף (10)

שירלי, רעננה

4.5

''אימי, אשר סובלת משלל מחלות והינה חולב מורכבת, סבלה, בין השאר, משבר בחוליה בגב. כתוצאה מכך לא הצליחה לישון במשך שבועיים. הגענו לד"ר סנדלר עם דמעות בעיניים. לשמחתנו בהחלט נרשמה הקלה. ד"ר סנדלר בדקה אותה ביסודיות, המליצה על בדיקות נוספות, נהגה במקצועיות רבה ובאדיבות. ממליצה בחום!.

23.03.2022


סימה, מעלות

5.0

''וואוו! אם צריך לעשות זריקה תחת שיקוף אז רק אצלה! צוות מהממם סבלני ובעיקר מקצועי לי באופן אישי הזריקה לא כאבה אלה החומר המוחדר היה כואב....אבל זה לא תלוי בד"ר כי כל מטופל וסף כאב שלו, ד"ר יפעת הייתה עדינה קשובה סבלנית וממש הבינה אותי ומה שחשוב יותר אמינה! לא אמרה לי לא כואב שטויות וכו....אמרה במילים פשוטות ואמיתיות "יהיה לחץ לא נעים אבל אני יהיה בקצב שלך ומתי שתגידי אני מפסיקה" זה ממש עזר לי. תודה לך ד"ר יפעת סנדלר יקרה

14.03.2022


אורי אגם

5.0

''טופלתי על ידי ד״ר סנדלר בעקבות כאבים חזקים בגב תחתון, עם הקרנות לרגל, שגרמו לי סבל רב. גישתה האנושית, הקשב והמסירות בה טיפלה בכאב וגם בבחינת הגורמים והבדיקות שנדרשו, מצביעים על רופאה יסודית ואנושית בגישתה למטופל. הלוואי וירבו רופאים כמותה בישראל.

16.01.2022


יאיר עמית, רמת גן

5.0

''הגעתי למרפאה לאחר שתואם לי תור 5 ימים קדימה ולאור בקשה שלי וצורך, עשו מאמץ והקדימו לי ליום שלמחרת. הגעתי כאוב מאוד אחרי 3.5 שבועות ששכבתי בבית סובל מפריצת דיסק והקרנה חזקה לרגל שמאל ולאחר 4 זריקות של וולטרן בתקופה הזו שלא הועילו והמלצה של רופאי המיון והמוקד על מנוחה עם משככי כאבים ו"לתת לזה לעבור". בעקבות המלצה של הרופא האחרון שהגיע אליי הביתה לפני שבוע לתת לי את זריקת הוולטרן הרביעית בתוך שבועיים וחצי, והוא שהמליץ לי לעשות זריקה אפידורלית ולאחר שנוכחתי שהתורים במרפאות הכאב בקופת החולים הם חודשים קדימה, מצאתי את המלאך הזה ששמה דר' יפעת סנדלר בגוגל ולאור ההתרשמות שלי מהרקורד שלה ומההמלצות שנתנו אחרים השארתי פנייה באתר. הגעתי למרפאה ברעננה. מקום מתוקתק ומאורגן להפליא עם תהליך זרימה מסודר של קבלה ע"י שרון המזכירה משם מעבר לאחות אילנה שבדקה אותי, עברה איתי על הפרטים ונתנה לי רקע כשמייד לאחריה פגשתי את דר' סנדלר שקיבלה מראש את תוצאות ה MRI שהעברתי לה ואף הסתכלה בדיסק המקורי שהבאתי עימי ועברה איתי שוב על כל הדברים עם הסברים מלאים. משם הוכנסתי לחדר שהוא יחידת בי"ח לכל דבר ועניין מאובזר בכל מה שצריך. הפרוצדורה עצמה עברה באופן חלק, תוך כדי שדר' סנדלר מסבירה לי בכל שלב מה הולך לקרות ומרגיעה אותי בצמוד לטכנאי רנטגן שמבצע השיקוף. יש לציין שהפרוצדורה עצמה אורכת מספר דקות ואינה כואבת יותר מחיסון של קורונה. כל התהליך מרגע שנכנסתי לאחות ועד סיום הזריקה ארך כ 20-30 דק, לא יותר. מייד לאחר קבלת הזריקה יכולתי לעמוד זקוף אחרי 3 שבועות שהייתי כפוף ולא יכולתי להתיישר. האחות אילנה ישבה איתי עוד 10 דקות ונתנה לי מספר טיפים והנחיות וגם דר' סנדלר באה לוודא שאני מרגיש בסדר ונקבע לי תור למעקב. לעניין הכאבים ברגל הם נותרו לאחר הזריקה. נאמר לי שלוקח כמה ימים להרגיש שיפור. היום אני יום אחרי, אחרי לילה ראשון שישנתי בנוח ושיניתי תנוחות ללא כאבים ואפילו יצאתי להליכה קצרה בשכונה, מרגיש הרבה יותר טוב וממש מעודד. הדבר היחיד שאני מצטער עליו הוא שלא ידעתי על דר' סנדלר עוד קודם, הייתי חוסך לי את הימים והלילות עם הכאבים, התסכולים והייאוש. בהזדמנות זאת, אני רוצה להודות לדר' סנדלר ולאנשי צוותה על הטיפול המסור והתהליך הנעים, התומך והעוטף שעברתי אצלה במרפאה. ממליץ בחום !!

11.10.2021


דורית

5.0

''שלום התקבלתי במרפאה בשעה שנקבעה לי ע"י האחות וד"ר סנדלר באדיבות רבה, הרופאה והאחות הסבירו לי איך תתבצע הזריקה וכל הכרוך בכך. מייד הועברתי לחדר הטיפולים, קיבלתי את הזריקה, הכל עבר בשלום. אחרי 20 דקות בערך יצאתי מרוצה מאוד. הגעתי כאובה מאוד אחרי חודשים של סבל נוראי, והיום כשבוע אחרי הזריקה חיי נראים אחרת. הכאבים חולפים וכל יום יותר קל מקודמו. ד"ר סנדלר, האחות הטכנאי רנטגן ושרון, תודה גדולה על הכל. כן ירבו אנשים כמוכם . דורית יהלומי.

08.10.2021


אלון אלקובסקי, פתח תקווה

4.9

''רופאה אנושית. וסופר מקצועית

07.10.2021


סוזן

4.9

''דוקטור סנדלר נתנה לי טיפול מסור עם הרבה אדיבות וסבלנות באווירה רגועה ונעימה קיבלתי הזרקה באיזור הצוואר הטיפול היה ללא כאב ואחרי יומיים אני הרגשתי שיפור אדיר במקום שכאב לי הרבה זמן תודה לדוקטור סנדלר

06.08.2021


אנה שוורץ

5.0

''שלום לכל הכואבים. הגעתי לד"ר סנדלר לאחר חיפוש מרפאת כאב זמן ארוך. הציעו לי לעוד חצי שנה ויותר. ד"ר סנדלר קיבלה אותי תוך יומיים. הגעתי אליה כמעט על 4. בקושי יכולתי לעלות על המיטה. היחס שלה והגישה שלה למטופל נתנו לי לחוש "כאילו כואב פחות". בדקה אותי הרגיע אותי. (אני תמיד רואה שחור). קבענו תור לזריקה אפידורלית תחת שיקוף. פחדתי. אבל הכאב היה חזק מהפחד. הגעתי לנרפאה המתין לי צוות אדיב נעים מקסים. ודוקטור סנדלר ממש מלאך. הרגיע אותי עם הצוות יחד. המקצועיות שלה והיחס שלה לא נתנו לי להסס. עברתי את האפידורל כמו גדולה. הפחד היה גדול ומיותר. כמעט לא הרגשתי כלום. ודוקטור סנדלר היתה קשובה אלי ושאלה כיצד אני מרגישה. בקיצור... שאף אחד לא יכאב לו ולא יזדקק למרפאות כאב. אבל אם צריכים להגיע למקום זה... אז זה המקום ללא היסוס. אם מעשהו רוצה לדבר איתי מוזמן. תודה לך ד"ר יפעת. (-:

16.12.2020


שוסטר מרים, פתח תקוה

5.0

''ד״ר סנדלר הזריקה לי זריקה אפידורלית תחת שיקוף. לבקשתי, עקב מצבי, נענתה ד״ר סנדלר והגיעה למרפאה באופן מיוחד שלא ביום הקבלה הרגיל שלה. גילתה רגישות ואמפתיה רבה למצבי

03.02.2020


סימה שרויטמן

5.0

''ד"ר יפעת סנדלר - רופא מומחה ברפואת כאב איפה אמצא מילים שיוכלו לגעת ולהסביר את מה שאני מרגישה ויודעת. ימי יולי אוגוסט החמים ואני בכאבים וייסורים חזקים. הכאב הינו סבל ריגשי, אי-נוחות וחוויה נפשית לא נעימה. עד שיושבים מול ד"ר סנדלר יפעת המדהימה. רופאה צעירה, יפה ונעימה, יחס אישי, תומך ומעודד ומסירות יוצאת דופן. עם הרבה ידע וטיפול מקצועי ומסור, שלוש פגישות, שכללו גם שיחות, הטיפול והזריקה והבעיה של הכאבים העזים – כמעט נשכחה ונפתרה. במקום להיכנס לחדר ניתוח באופן מיידי, עמוד שידרה דיסקים פרוצים יצאנו מד"ר סנדלר אני ובעלי שמחים והכי מרוצים. לדעתי אין צורך לתווך במילים ומשפטים נוספים אם סובלים אתם כמו שאני תיארת אני מעט חיפשתי ואפילו אני אותה מצאתי ואומר כי מאוד הצלחתי. ממליצה מאוד מאוד ובחום רב, למי שכואב לו ולרופא נזקק סימה שרויטמן ב ה צ ל ח ה לכאובים.

15.01.2020

 ד"ר יפעת סנדלר

ד"ר יפעת סנדלר

סימה היקרה, הוקרת תודה כל כך מרגשת מזכירה לי שעלי לעשות נאמנה את עבודתי, לטפל בכאב ולהקל על סבלם של מטופלי ולו במעט. חלק משמעותי מהטיפול הוא היחס , ההיענות והזמינות שאני מציעה לאורך המסע היומיומי שמטופלי חווים (גם לאחר שהטיפול כביכול הסתיים) - להתמודד עם כאב כרוני הינו אפשרי . בהצלחה.

16.01.2020


מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

לקביעת תור ושאלות כלליות

מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

MedReviews 2022 © כל הזכויות שמורות.