Site logo
ד"ר איל ברבלק

ד"ר איל ברבלק

מנתח מומחה גב ועמוד שדרה

אורתופדיה עמוד שדרה

5.0

היצרות תעלה צווארית

- היצרות תעלה צווארית - המלצות וחוות דעת על ד"ר איל ברבלק

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר איל ברבלק

לקביעת תור ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות רפואי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לרופאים בלבד.

חוות דעת ודירוגים על ד"ר איל ברבלק

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר איל ברבלק

5.0

על סמך 6 חוות דעת

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

היצרות תעלה צווארית (6)

נעמה לב

, פתח תקווה

5.0

''רק מילים חמות יש לי לומר! ד״ר ברבלק, איזו חוויה, קודם כל בן אדם אנושי שמהרגע הראשון הייתה לנו כימיה איתו. ג׳ני המתאמת ניתוחים גם כן מהרגע הראשון קיבלה אותנו בחיוך ודאגה לענות על כל שאלה ולהרים טלפון לאיחול הצלחה שנייה לפני הניתוח, ממש לא מובן מאליו! פגשתי הרבה רופאים גם בלי קשר לניתוח וד״ר ברבלק הוא אחד הרופאים הכי מקסימים שפגשתי, בטח מישהו שהפקדתי בידיו איזור לא פשוט לניתוח אך הרגשתי כל כך סמוכה ובטוחה שאיתו אני הולכת, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. ד״ר ברבלק ישר הסביר לי את מצבי וכמה חשוב לנתח, לרגע לא לחץ והסביר בסבלנות רבה, מקצועיות וצייר על דף את האיזור על מנת שאצא ממנו מבינה מה יש לי ואיך הוא הולך לפתור זאת. גם בניתוח עצמו כשהדוקטור הגיע, בא עם חיוך, נתן לי הרגשת ביטחון והרגיע אותי. למחרת הניתוח הגיע לבקר אותי שוב עם חיוך, דאג, שאל, הסביר והכל בחינניות ורוגע. אז נותר לי לומר תודה ד״ר ברבלק וג׳ני המקסימה!

02.04.2024


דרורית טיגר

5.0

''ד”ר ברבלק היקר, אני מאושרת שבחרתי בידי הזהב שלך שעושות קסמים בעמוד השדרה! לא יכולתי לבקש מנתח מקצועי ונעים יותר ממך. מהרגע הראשון בו היממת אותי עם האבחנה המלחיצה, אבל מלאת הפרטים הכי קטנים והסבר מפורט, דרך המפגש עם ג’ני שגרמה לי לדעת שיש לי על מי לסמוך גם בתקשורת ובהתנהלות מסביב. הליווי המקצועי היה לאורך כל הדרך - מרגע ההחלטה, דרך שינוי תאריך והערכות מיידית שלך, תהליך הניתוח והמפגשים איתך לאורך הדרך. כל שאלה שהיתה לי לפני הניתוח ובמהלך תהליך ההחלמה זכתה למענה. גם כשהיית בחו”ל דאגת לעדכן אותי בתוצאות המרגשות של ה MRI. תודה רבה על הכל, מודה לך ולליווי של ג’ני מעומק הלב, דרורית טיגר

19.02.2024


גיל טורנר

, לפיד

4.9

''הגעתי לד"ר ברבלק לחוו"ד שניה אחרי המלצה לניתוח לשתילת תותב בעמוד השידרה . הרופא התעקש על ניתוח זעיר פולשני במקום, לטיפול בהייצרות הקשה בתעלה( יפתור את הבעייה במלואה - ניתוח הרבה יותר קל להתאוששות ). מהרגע שהסכמתי , טיפול V.I.P (דרך ג'ני המדהימה) - בביטוח הבריאות בפרוצדורות ובכל השאר . אני רק צריך להגיע לניתוח עוד שבועיים . הגעתי לניתוח ב"רפאל" בשעה 13:00 . נכנסתי להכנות ב- 15:00 , הניתוח הסתיים ב-17:30 וב-22:00 הלכתי על רגלי הביתה !!! . התוצאה - בעיות שמהן סבלתי במשך כעשרים שנה, ומוגבלות תנועה קשה בשנים האחרונות מלווה בכאבים -נעלמו באחת , כלא היו מעולם. התאוששות ? מיידית , פשוט אדם חדש . אחרי שבוע התחלתי ללכת בקצב ואני ב- 10 ק"מ ליום !! והיד עוד נטוייה . אני מצאתי את הרופא שלי - ד"ר איל ברבלק , ממליץ בחום . ולראיה - בני בכורי (32) יעבור ניתוח דומה אצל ד"ר איל , עקב פריצת דיסק קשה , בעוד כשבועיים :)

19.04.2023


עפר

, ירושלים

5.0

''הרושם שיוצר דר' ברבלק הוא של מקצועיות ללא רבב. מייד מהרגע הראשון היה ברור שמדובר באיש מקצוע מעולה, מנוסה מאוד, שקול דעת, ושאתה, כמטופל, נמצא בידיים טובות ובטוחות. בנוסף, העובדה שדר' ברבלק דוגל בגישה שמרנית, שאינה ששה אלי ניתוח, רק הוסיפה להערכה המקצועית שלי אותו. הדגש שדר' ברבלק שם על הסברת כל שלב בתהליך - החל מבחינת התסמינים, דרך הסבר מפורט על פענוח ההדמיות, ועד לדיון על האפשרויות הטיפוליות העומדות לרשותי - אפשר דיון פתוח וענייני, שהיה חריג עבורי במפגש עם רופאים בארץ. בסופו של דבר, הוחלט על התערבות כירורגית להחלפת שני דיסקים בעמוד השדרה הצווארי, וגם כאן המקצועיות ניכרה לכל אורך הדרך - מקבלת ההחלטה, דרך תקופת טרום הניתוח, ביום הניתוח, וביצירת הקשר והמעקב שלאחר מכן. יצא לי להתייעץ עם כמה וכמה אורתופדים וכירורגים במהלך השנים, ובמיוחד בשנה שקדמה לניתוח, ותוך שתי דקות משהתיישבתי במשרדו של דר' ברבלק היה לי מאוד ברור שזה הרופא שאני רוצה שיטפל בי.

29.03.2023


משה כהן

5.0

''רופא מעולה עם יחס מדהים

29.03.2023


ישראל כהן

5.0

''ד"ר ברבלק ניתח אותי בחוליות הצוואר הניתוח עבר בהצלחה וביה"ח והיחס היו 5 כוכבים

13.03.2023


לקביעת תור ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות רפואי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לרופאים בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

MedReviews 2024 © כל הזכויות שמורות.