ד"ר איל ברבלק

ד"ר איל ברבלק

מנתח מומחה גב ועמוד שדרה

אורתופדיה עמוד שדרה

5.0

חוות דעת נבחרות על ד"ר איל ברבלק

עפר

, ירושלים

5.0

''הרושם שיוצר דר' ברבלק הוא של מקצועיות ללא רבב. מייד מהרגע הראשון היה ברור שמדובר באיש מקצוע מעולה, מנוסה מאוד, שקול דעת, ושאתה, כמטופל, נמצא בידיים טובות ובטוחות. בנוסף, העובדה שדר' ברבלק דוגל בגישה שמרנית, שאינה ששה אלי ניתוח, רק הוסיפה להערכה המקצועית שלי אותו. הדגש שדר' ברבלק שם על הסברת כל שלב בתהליך - החל מבחינת התסמינים, דרך הסבר מפורט על פענוח ההדמיות, ועד לדיון על האפשרויות הטיפוליות העומדות לרשותי - אפשר דיון פתוח וענייני, שהיה חריג עבורי במפגש עם רופאים בארץ. בסופו של דבר, הוחלט על התערבות כירורגית להחלפת שני דיסקים בעמוד השדרה הצווארי, וגם כאן המקצועיות ניכרה לכל אורך הדרך - מקבלת ההחלטה, דרך תקופת טרום הניתוח, ביום הניתוח, וביצירת הקשר והמעקב שלאחר מכן. יצא לי להתייעץ עם כמה וכמה אורתופדים וכירורגים במהלך השנים, ובמיוחד בשנה שקדמה לניתוח, ותוך שתי דקות משהתיישבתי במשרדו של דר' ברבלק היה לי מאוד ברור שזה הרופא שאני רוצה שיטפל בי.

29.03.2023


יוסף אדר

, מרכז שפירא (אחוזת אתרוג)

5.0

''לפני כשבועיים עברתי ניתוח עמוד שדרה צווארי בגלל היצרות ולחץ על חוט השדרה.חששתי מאד לקראת אפשרות של ניתוח אבל ברגע שפגשתי את דר' ברבלק איל החששות התפוגגו ולא בגלל שהמצב הפך לקל יותר. .דר' ברבלק בגישתו האישית מרגיע ונותן הרגשה שאתה הפציינט היחידי שיש לו.הוא מדבר אליך בגובה העיניים ולא חוסך את האמת כפי שהיא גם אם לא נעים לשמוע אותה .יצאתי ממנו בהבנת המצב הרפואי לאשורו ובהחלטה חד משמעית ומיידית לתת לו לנתח אותי.ואכן במבחן התוצאה עברתי ניתוח שהיו בו סיכונים לא מעטים אך עבר בהצלחה רבה וגם ההחלמה מתרחשת לפי הספר.לא פחות חשוב הוא הלווי שאני ואשתי מקבלים בימים אלו שלאחר הניתוח.דר ברבלק וג'ני מתאמת הניתוחים המופלאה עונים בסבלנות על כל שאלה ומלווים אותנו בתקופה רגישה של ההחלמה הממושכת.ממליץ בחום רב למי שזקוק .רופא מקצוען אנושי אדיב וזמין!!!

18.12.2022


יונתן דמרי

, עבדון

5.0

''ד"ר ברבלק ניתח אותי גם בגב תחתון בשיטה הזעיר פולשנית ולאחר כשנה בצוואר בניתוח פתוח בגישה קדמית שבו הוחלפו שני דיסקים ודיסק אחד קובע. מרגע שאתה נכנס אליו אתה מתמלא בתחושה שיש על מי לסמוך. גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. ואכן התוצאות מדברות בעד עצמן. הליווי אחרי הניתוח הוא אישי ואכפתי מאוד גם מצד הרופא וגם מהמזכירה שלו שקשובה לצרכים של המנותחים ומעבירה כל בקשה לרופא. אני ממליץ בחום.

09.11.2022


לצפייה בכל חוות הדעת

מידע כללי על ד"ר איל ברבלק

תפקיד

מנהל המחלקה לאורתופדיה ומנהל יחידת ניתוחי עמוד שדרה במרכז הרפואי הלל-יפה

תחום ראשי

אורתופדיית עמוד שדרה

תאור

ד"ר איל ברבלק הינו מומחה מוביל בתחום ניתוחי עמוד שדרה, מנהל המחלקה לאורתופדיה ומנהל יחידת עמוד שדרה במרכז הרפואי הלל יפה. ד”ר איל ברבלק מבצע ניתוחים מכל הסוגים, לרבות: ניתוחי עמוד שדרה מורכבים, ניתוחים אורתופדיים בילדים וניתוחים אונקולוגיים בעמוד השדרה. ​ד"ר ברבלק חוקר מוביל בתחום הכירורגיה של עמוד השדרה, מרצה בכנסים מקצועיים בארץ ובחו”ל ומרצה לסטודנטים לרפואה. ד"ר ברבלק מוכר כיעוץ וכמנתח על ידי כל הביטוחים הפרטיים. כמו כן הוא יועץ עמוד שדרה קופת חולים מכבי, מאוחדת ולאומית. מנתח מטופלים פרטיים בבתי חולים רפאל ואסותא. מקבל מטופלים פרטיים במרפאתו ברעננה.

נסיון מקצועי

 • מנהל מחלקת אורתופדיה וטראומה במרכז הרפואי הלל יפה מ 2018

 • מנהל היחידה ללימודי וניתוחי עמוד שדרה במרכז הרפואי הלל-יפה מ 2015

 • מנהל מרפאה פרטית בתחום אורתופדית עמוד שדרה ברעננה

 • 2012-2014 - תת התמחות בניתוחי גב מורכבים, Queen's Medical Centre, נוטינגהם, אנגליה.

 • 2005-2011 - התמחות באורתופדיה וטראומה המרכז הרפואי תל-אביב

השכלה

 • מרצה בכיר בפקולטה לרפואה, טכניון - מ 2015

 • מרצה לסטודנטים ברפואת ספורט, Nottingham University, נוטינגהם, אנגליה - 2012-2015

איגודיים מקצועיים

 • איגוד מנתחי הגב האמריקאי

 • איגוד מנתחי הגב הבריטי

 • איגוד מנתחי הגב בישראל

 • איגוד האורתופדים הישראלי

שפות

 • עברית

 • אנגלית

 • הונגרית

 • רוסית

סוגי טיפולים/ניתוחים

 • ניתוחי עמוד שדרה

 • טיפול בדפורמציה בעמוד השדרה

 • טיפול בבעיות בעמוד השדרה

 • ניתוחי גב

 • ניתוחים אונקולוגיים בעמוד השדרה

 • ניתוחי דיסק

 • טיפול בפריצת דיסק

 • כירורגיה אורטופדית

 • טיפול בבעיות אורטופדיות

 • אורתופדיית ילדים

 • טיפול בעקמת

 • טיפול בעקמת ילדים

 • טיפול בבעיות צוואר

 • טיפול באוסטיאופורוזיס

 • ניתוחי שברים

 • ייעוץ מנתח מומחה גב ועמוד שדרה אונליין

מרפאות

בית חולים רפאל, קריית עתידים 3, תל אביב

מדיה

חברות ביטוח/קופ"ח מולן ד"ר איל ברבלק בהסדר

הראל
איילון
הפניקס
כלל ביטוח
מנורה
מגדל
מכבי זהב
מכבי שלי
מאוחדת עדיף
מאוחדת שיא
לאומית כסף
לאומית זהב
באופן פרטי
ביטוח ישיר
איי אי ג'י
דקלה

מהתקשורת

בניתוח נדיר שוחזרה וקובעה למקומה חולית צוואר לצעירה
בניתוח נדיר שוחזרה וקובעה למקומה חולית צוואר לצעירה

ניתוח נדיר מסוגו שבוצע על ידי ד"ר איל ברבלק, מנהל יחידת הגב במחלקה לאורתופדית ב'

ירדן כמעט שותק בעמוד השדרה ושב ללכת על רגליו
ירדן כמעט שותק בעמוד השדרה ושב ללכת על רגליו

בניתוח סבוך שנמשך כמעט 10 שעות בהלל יפה, זכה ירדן קפלן בן ה-24 בחייו בחזרה

ד"ר איל ברבלק עקמת במבוגרים רפי קרסו

ד"ר איל ברבלק עקמת במבוגרים רפי קרסו

תכנית חיים בריא עם רפי קרסו ד"ר איל ברבלק מנהל יחידת ניתוחי עמוד שדרה מעדכן על ניתוחים חדשניים לתיקון עיוותים בעמוד שדרה במבוגרים

ד"ר איל ברבלק מדבר על טראומה עמוד שדרה עם פרופ' רפי קרסו

ד"ר איל ברבלק מדבר על טראומה עמוד שדרה עם פרופ' רפי קרסו

תכנית חיים בריא עם רפי קרסו ד"ר איל ברבלק מנהל יחידת ניתוחי עמוד שדרה מעדכן על טראומה של עמוד שדרה

פרופ' קרסו עם ד"ר אייל ברבלק: קיבועים זעיר פולשניים

פרופ' קרסו עם ד"ר אייל ברבלק: קיבועים זעיר פולשניים

פרופ' קרסו מארח את ד"ר אייל ברבלק, מנהל מחלקה אורטופדית בבי"ח הלל יפה בנושא קיבועים זעיר פולשניים.

דוקטורפאל - יום בחיי ד"ר איל ברבלק, מומחה בניתוחי עמוד שדרה

דוקטורפאל - יום בחיי ד"ר איל ברבלק, מומחה בניתוחי עמוד שדרה

דוקטורפאל - יום בחיי ד"ר איל ברבלק, מומחה בניתוחי עמוד שדרה

חוות דעת ודירוגים על ד"ר איל ברבלק

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר איל ברבלק

5.0

על סמך 240 חוות דעת

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

דרורית טיגר

5.0

''ד”ר ברבלק היקר, אני מאושרת שבחרתי בידי הזהב שלך שעושות קסמים בעמוד השדרה! לא יכולתי לבקש מנתח מקצועי ונעים יותר ממך. מהרגע הראשון בו היממת אותי עם האבחנה המלחיצה, אבל מלאת הפרטים הכי קטנים והסבר מפורט, דרך המפגש עם ג’ני שגרמה לי לדעת שיש לי על מי לסמוך גם בתקשורת ובהתנהלות מסביב. הליווי המקצועי היה לאורך כל הדרך - מרגע ההחלטה, דרך שינוי תאריך והערכות מיידית שלך, תהליך הניתוח והמפגשים איתך לאורך הדרך. כל שאלה שהיתה לי לפני הניתוח ובמהלך תהליך ההחלמה זכתה למענה. גם כשהיית בחו”ל דאגת לעדכן אותי בתוצאות המרגשות של ה MRI. תודה רבה על הכל, מודה לך ולליווי של ג’ני מעומק הלב, דרורית טיגר

19.02.2024


גלינה שיינקמן

5.0

''ידי זהב

29.01.2024


רבקה ארז

4.9

''דוקטור איל ברבלק קיבל אותי במהירות והסביר לי בסבלנות על הבעיה שהיתה היצרות ולחץ על חוט השדרה. בהתחלה חששתי מאוד מהניתוח, דר ברבלק הרגיע אותי והסביר לי את מהלך הניתוח. הניתוח בוצע בהצלחה רבה ומיד התחלתי ללכת ללא הכאבים שהיו לי. אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לרופא מקצועי, אנושי ואדיב.

25.01.2024


אורן דורון

, כפר חרוב

5.0

''עברתי ניתוח זעיר פולשני ע"י ד"ר איל ברבלק. הגעתי אליו ליעוץ לאחר שקצתי בכאבים בישבן וברגליים בשל הצרות ד"ר ברבלק הסביר לי את מהות ההצרות והתסמינים ואופן הניתוח בצורה פשוטה ובגובה העיניים. "אל תחכה שתגיע למצב בלתי הפיך הגוף מאותת לך" תוך חודשיים מהפגישה עברתי את הניתוח בבית חולים רפאל המדהים. ובאותו היום כבר צעדתי על רגליי והכאבים כלא היו! ד"ר ברבלק מקצועי ברמות על, אנושי ואכפתי, שלושה ימים אחרי הניתוח התקשר והתעניין בשלומי. מה שנותר מהניתוח זה רק כאב סביר באזור הניתוח. אני ללא משככי כאבים ,ישן טוב עושה הליכות פשוט תענוג. קיבלתי החלטה לא לסבול יותר ולעשות את הניתוח כי הטכנולוגיה קיימת והיא מדהימה אז למה לחכות שהמצב יהיה בלתי הפיך!

24.01.2024


אליסיה בלהסן

5.0

''כשפגשתי את ד״ר ברבלק הייתי עם פריצת דיסק צווארית שמאוד כאבה ד״ר ברבלק הסביר לי על כל האופציות שלי בצורה מסודרת והחלטתי ללכת על ניתוח איתו. אני מאוד שמחה על ההחלטה שלי! כבר כשהתעוררתי מהניתוח כאבי הפריצת דיסק שלי נעלמו לגמרי, ואחרי כמה ימים כבר התחלתי לחזור לעצמי והיום חודש וחצי אחרי הניתוח אני מאוד מרוצה קיבלתי יחס מקצועי ונעים ואני ממליצה מאוד :)

16.01.2024


יוסי שמואלי

5.0

''לפני כחודשיים הגעתי לד"ר ברבלק עם כאבים עמוד שדרה צווארי חששתי מאוד מהניתוח לאחר הפגישה כל החששות התפוגגו הרגשתי נוח .והייתה לי החלטה חד משמעית שהוא מנתח אותי . הניתוח עבר בהצלחה וגם ההחלמה כאשר יוצרים איתי קשר לשאול לשלומי. ממליץ בחום למי שזקוק. תודה לד"ר ברבלק ולצוות

08.01.2024


ש.ז.

, כפר סבא

5.0

''הגעתי לד''ר ברבלק כשאני כאובה מאוד וחושבת על הגרוע ביותר. בפגישה הראשונה הבנתי שאני בידיים טובות ואכן כך . תודה לך על איכות החיים שהחזרת לי ועל הרצון לחייך. ישר כח

26.12.2023


מאיה

5.0

''הגעתי כמעט שלא יכולה ללכת בשל פריצת דיסק שקרנה לרגל. כחודש וחצי לאחר הניתוח הכאבים פחתו בצורה משמעותית, וחזרתי להליכות ולפעילות גופנית. מומלץ! לא להסס!!

25.12.2023


אמסטרדם שאול

, כפר יונה

5.0

''ד"ר ברבלק- אחד יחיד ומיוחד! מאחר וסבלתי מכאבים אדירים ברגל ימין, הסתבר כי אני זקוק ל"השתלת" כלוב- מירווחן בין 2 חוליות בעמוד השדרה. לאחרי חיפושים נרחבים הגעתי לד"ר ברבלק. הוא הסכים לבצע את הניתוח למרות מורכבותו עקב מבנה האגן שלי (האגן גבוה בהרבה יחסית לחוליה) וכמעט בלתי נגיש. לאחר ניתוח שארך כשעתיים, עדיין כשהייתי בהתאוששות בבית החולים- הכאבים ברגל נעלמו לחלוטין!!! אתמול- חודש וחצי לאחר הניתוח, חזרתי לביקורת עם צילום רנטגן שהראה שהכלוב והקיבועים עם הברגים נמצאים במקומם, הכאבים נעלמו לחלוטין ואני מרגיש מעולה. רופא מומחה עם ידי זהב!!!

21.12.2023


רן גורליק

5.0

''הגעתי לדר ברבלק במצב שאינני יכול ללכת רצוף יותר ממאה מטר . עם הצרות קשה בחוליות 4,5 . לאחר הפגישה הראשונה איתו , כל החששות מהניתוח פג . נכנסתי לניתוח בצהריים ויצאתי הבייתה באותו ערב שאני הולך בלי כל קושי . הקשיים הגדולים שהיו לי בהליכה ,עמידה ריצה נעלמו כאילו לא היו . הניתוח שינה לי את החיים . תופעה שסבלתי ממנה שנים !! ד"ר ברבלק טיפל בי באופן מדהים עם סבלנות והסבר בהיר למה שיקרה בניתוח ומה יקרה לאחריו . עמד בכל מילה שלו . אני ממליץ בחום !! על ד"ר ברבלק ושיטות הניתוח החדשני שלו.

17.12.2023


...

לקביעת תור ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות רפואי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לרופאים בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

MedReviews 2023 © כל הזכויות שמורות.
מידע כלליוואטסאפפנייהחיוג