Site logo
ד"ר איל ברבלק

ד"ר איל ברבלק

מנתח מומחה גב ועמוד שדרה

אורתופדיה עמוד שדרה

5.0

חוות דעת נבחרות על ד"ר איל ברבלק

עפר

, ירושלים

5.0

''הרושם שיוצר דר' ברבלק הוא של מקצועיות ללא רבב. מייד מהרגע הראשון היה ברור שמדובר באיש מקצוע מעולה, מנוסה מאוד, שקול דעת, ושאתה, כמטופל, נמצא בידיים טובות ובטוחות. בנוסף, העובדה שדר' ברבלק דוגל בגישה שמרנית, שאינה ששה אלי ניתוח, רק הוסיפה להערכה המקצועית שלי אותו. הדגש שדר' ברבלק שם על הסברת כל שלב בתהליך - החל מבחינת התסמינים, דרך הסבר מפורט על פענוח ההדמיות, ועד לדיון על האפשרויות הטיפוליות העומדות לרשותי - אפשר דיון פתוח וענייני, שהיה חריג עבורי במפגש עם רופאים בארץ. בסופו של דבר, הוחלט על התערבות כירורגית להחלפת שני דיסקים בעמוד השדרה הצווארי, וגם כאן המקצועיות ניכרה לכל אורך הדרך - מקבלת ההחלטה, דרך תקופת טרום הניתוח, ביום הניתוח, וביצירת הקשר והמעקב שלאחר מכן. יצא לי להתייעץ עם כמה וכמה אורתופדים וכירורגים במהלך השנים, ובמיוחד בשנה שקדמה לניתוח, ותוך שתי דקות משהתיישבתי במשרדו של דר' ברבלק היה לי מאוד ברור שזה הרופא שאני רוצה שיטפל בי.

29.03.2023


יוסף אדר

, מרכז שפירא (אחוזת אתרוג)

5.0

''לפני כשבועיים עברתי ניתוח עמוד שדרה צווארי בגלל היצרות ולחץ על חוט השדרה.חששתי מאד לקראת אפשרות של ניתוח אבל ברגע שפגשתי את דר' ברבלק איל החששות התפוגגו ולא בגלל שהמצב הפך לקל יותר. .דר' ברבלק בגישתו האישית מרגיע ונותן הרגשה שאתה הפציינט היחידי שיש לו.הוא מדבר אליך בגובה העיניים ולא חוסך את האמת כפי שהיא גם אם לא נעים לשמוע אותה .יצאתי ממנו בהבנת המצב הרפואי לאשורו ובהחלטה חד משמעית ומיידית לתת לו לנתח אותי.ואכן במבחן התוצאה עברתי ניתוח שהיו בו סיכונים לא מעטים אך עבר בהצלחה רבה וגם ההחלמה מתרחשת לפי הספר.לא פחות חשוב הוא הלווי שאני ואשתי מקבלים בימים אלו שלאחר הניתוח.דר ברבלק וג'ני מתאמת הניתוחים המופלאה עונים בסבלנות על כל שאלה ומלווים אותנו בתקופה רגישה של ההחלמה הממושכת.ממליץ בחום רב למי שזקוק .רופא מקצוען אנושי אדיב וזמין!!!

18.12.2022


יונתן דמרי

, עבדון

5.0

''ד"ר ברבלק ניתח אותי גם בגב תחתון בשיטה הזעיר פולשנית ולאחר כשנה בצוואר בניתוח פתוח בגישה קדמית שבו הוחלפו שני דיסקים ודיסק אחד קובע. מרגע שאתה נכנס אליו אתה מתמלא בתחושה שיש על מי לסמוך. גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. ואכן התוצאות מדברות בעד עצמן. הליווי אחרי הניתוח הוא אישי ואכפתי מאוד גם מצד הרופא וגם מהמזכירה שלו שקשובה לצרכים של המנותחים ומעבירה כל בקשה לרופא. אני ממליץ בחום.

09.11.2022


לצפייה בכל חוות הדעת

מידע כללי על ד"ר איל ברבלק

תפקיד

מנהל המחלקה לאורתופדיה ומנהל יחידת ניתוחי עמוד שדרה במרכז הרפואי הלל-יפה

תחום ראשי

אורתופדיית עמוד שדרה

תאור

ד"ר איל ברבלק הינו מומחה מוביל בתחום ניתוחי עמוד שדרה, מנהל המחלקה לאורתופדיה ומנהל יחידת עמוד שדרה במרכז הרפואי הלל יפה. ד”ר איל ברבלק מבצע ניתוחים מכל הסוגים, לרבות: ניתוחי עמוד שדרה מורכבים, ניתוחים אורתופדיים בילדים וניתוחים אונקולוגיים בעמוד השדרה. ​ד"ר ברבלק חוקר מוביל בתחום הכירורגיה של עמוד השדרה, מרצה בכנסים מקצועיים בארץ ובחו”ל ומרצה לסטודנטים לרפואה. ד"ר ברבלק מוכר כיעוץ וכמנתח על ידי כל הביטוחים הפרטיים. כמו כן הוא יועץ עמוד שדרה קופת חולים מכבי, מאוחדת ולאומית. מנתח מטופלים פרטיים בבתי חולים רפאל ואסותא. מקבל מטופלים פרטיים במרפאתו ברעננה.

נסיון מקצועי

 • מנהל מחלקת אורתופדיה וטראומה במרכז הרפואי הלל יפה מ 2018

 • מנהל היחידה ללימודי וניתוחי עמוד שדרה במרכז הרפואי הלל-יפה מ 2015

 • מנהל מרפאה פרטית בתחום אורתופדית עמוד שדרה ברעננה

 • 2012-2014 - תת התמחות בניתוחי גב מורכבים, Queen's Medical Centre, נוטינגהם, אנגליה.

 • 2005-2011 - התמחות באורתופדיה וטראומה המרכז הרפואי תל-אביב

השכלה

 • מרצה בכיר בפקולטה לרפואה, טכניון - מ 2015

 • מרצה לסטודנטים ברפואת ספורט, Nottingham University, נוטינגהם, אנגליה - 2012-2015

איגודים מקצועיים

 • איגוד מנתחי הגב האמריקאי

 • איגוד מנתחי הגב הבריטי

 • איגוד מנתחי הגב בישראל

 • איגוד האורתופדים הישראלי

שפות

 • עברית

 • אנגלית

 • הונגרית

 • רוסית

סוגי טיפולים/ניתוחים

 • ניתוחי עמוד שדרה

 • טיפול בדפורמציה בעמוד השדרה

 • טיפול בבעיות בעמוד השדרה

 • ניתוחי גב

 • ניתוחים אונקולוגיים בעמוד השדרה

 • ניתוחי דיסק

 • טיפול בפריצת דיסק

 • כירורגיה אורטופדית

 • טיפול בבעיות אורטופדיות

 • אורתופדיית ילדים

 • טיפול בעקמת

 • טיפול בעקמת ילדים

 • טיפול בבעיות צוואר

 • טיפול באוסטיאופורוזיס

 • ניתוחי שברים

 • ייעוץ מנתח מומחה גב ועמוד שדרה אונליין

מרפאות

בית חולים רפאל, קריית עתידים 3, באר שבע

מדיה

חברות ביטוח/קופ"ח מולן ד"ר איל ברבלק בהסדר

הראל
איילון
הפניקס
כלל ביטוח
מנורה
מגדל
מכבי זהב
מכבי שלי
מאוחדת עדיף
מאוחדת שיא
לאומית כסף
לאומית זהב
באופן פרטי
ביטוח ישיר
איי אי ג'י
דקלה

מהתקשורת

בניתוח נדיר שוחזרה וקובעה למקומה חולית צוואר לצעירה
בניתוח נדיר שוחזרה וקובעה למקומה חולית צוואר לצעירה

ניתוח נדיר מסוגו שבוצע על ידי ד"ר איל ברבלק, מנהל יחידת הגב במחלקה לאורתופדית ב'

ירדן כמעט שותק בעמוד השדרה ושב ללכת על רגליו
ירדן כמעט שותק בעמוד השדרה ושב ללכת על רגליו

בניתוח סבוך שנמשך כמעט 10 שעות בהלל יפה, זכה ירדן קפלן בן ה-24 בחייו בחזרה

ד"ר איל ברבלק עקמת במבוגרים רפי קרסו

ד"ר איל ברבלק עקמת במבוגרים רפי קרסו

תכנית חיים בריא עם רפי קרסו ד"ר איל ברבלק מנהל יחידת ניתוחי עמוד שדרה מעדכן על ניתוחים חדשניים לתיקון עיוותים בעמוד שדרה במבוגרים

ד"ר איל ברבלק מדבר על טראומה עמוד שדרה עם פרופ' רפי קרסו

ד"ר איל ברבלק מדבר על טראומה עמוד שדרה עם פרופ' רפי קרסו

תכנית חיים בריא עם רפי קרסו ד"ר איל ברבלק מנהל יחידת ניתוחי עמוד שדרה מעדכן על טראומה של עמוד שדרה

פרופ' קרסו עם ד"ר אייל ברבלק: קיבועים זעיר פולשניים

פרופ' קרסו עם ד"ר אייל ברבלק: קיבועים זעיר פולשניים

פרופ' קרסו מארח את ד"ר אייל ברבלק, מנהל מחלקה אורטופדית בבי"ח הלל יפה בנושא קיבועים זעיר פולשניים.

דוקטורפאל - יום בחיי ד"ר איל ברבלק, מומחה בניתוחי עמוד שדרה

דוקטורפאל - יום בחיי ד"ר איל ברבלק, מומחה בניתוחי עמוד שדרה

דוקטורפאל - יום בחיי ד"ר איל ברבלק, מומחה בניתוחי עמוד שדרה

חוות דעת ודירוגים על ד"ר איל ברבלק

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר איל ברבלק

5.0

על סמך 254 חוות דעת

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

טיבי אבדלאלכרים

, טייבה

5.0

''אני ממליץ מאוד מאוד מאוד על ד״ר איל ברבלק , עשה לי לפני חודש ניתוח בצואר עשה את זה מכל לב , ספר לי הכל לפני הניתוח ואחרי הניתוח , קיבלתו אצלו שירות לא קיבלתי אותה אצל אף אחד מהרופאים בארץ , ואני היום אחרי חודש חזרתי לחיי היום היומי שלי בלי תופעות בזכות אלוהים וד״ר איל ברבלק. מאות תודות לאל ולד״ר איל ברבלק הד״ר הכי תותח , רופאה אנושי ומאוד מקצועני גם המזכירות שלו מאוד חמודה ומתייחסת לכל עד הסוף.❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹

07.07.2024


י.ב.

, פתח תקווה

5.0

''תור מהיר לפגישה תור מהיר לניתוח נחמד ומקצועי הניתוח עבר מעולה, למרות שהיה מורכב מהרגיל. ממליץ בחום

01.07.2024


דור

5.0

''שמי דור, בן 34, ד''ר אייל ברבלק פשוט הציל את החיים שלי. אין דרך אחרת לתאר את זה. הייתה לי שחיקה מוחלטת של הדיסק בגובה L5-S1. החוליות ישבו אחת על השניה וטחנו את העצבים. זה היה כאבי תופת. במשך שנה שלמה חייתי על הרצפה, הגעתי למצב שלא הייתה לי ברירה אלא להתנתח. אחרי הרבה רופאים שלא הרגישו לי מדוייקים, פגשתי את ד''ר אייל ברבלק. ד''ר ברבלק הציע לי ניתוח בגישה קדמית, בשיטת ALIF. מה שכמעט אף רופא אחר לא הציע לי - כי מעטים יודעים לעשות את זה. עם חתך קטן, דרך הבטן, ד''ר ברבלק החדיר לבין החוליות שתל שקיבע אותן זו לזו, והחזיר אותן לזווית המקורית שלהן. יומיים לאחר הניתוח יצאתי מבית החולים, על הרגליים, בלי כאבים! בלי כאבים! (מלבד החתך בחזית הבטן שהתאחה מהר מאוד, דומה לניתוח קיסרי. ממש בקטנה. שטויות). אני פשוט לא מאמין שאני כותב את זה - בלי כאבים! חזרתי לתפקוד מלא, החיים חזרו אליי. אושר. יש לי רק מילים טובות להגיד על ד''ר ברבלק. מקצוען משכמו ומעלה. לא מתפשר על מקצועיות. אדם נעים, רגיש, סבלני, צנוע ונחמד, שמדבר ומסביר בגובה העיניים. לפני הניתוח דיברתי עם אנשים רבים שהתנתחו אצל ד''ר ברבלק, כולם מרוצים והמליצו עליו בחום. כך גם אני, כותב את זה בעיניים דומעות מרוב אושר - אני ממליץ בחום על שירותיו של ד''ר אייל ברבלק.

05.06.2024


אמנון רסנר

, אבן יהודה

5.0

''הגעתי אחרי שנתיים של התלבטויות ופגישה עם שני מנתחים אחרים. כבר מהפגישה עם ג'ני המזכירה הרגשתי שזה מקום שונה, מאיר פנים ומאד נוסח ביטחון. הפגישה עם ד"ר ברבלק היתה יוצאת דופן , מאיר פנים, סבלני, מתעניין בפציינט ומעל לכל של מקצוען. החלטתי ללכת לניתוח בשל הצרות התעלה המתנית . באתי רגוע לניתוח, יצאתי ממנו להחלמה מהירה. תוך 3 שבועות נעלמו לחלוטין הכאבים שהקרינו לרגליים, אני שוחה והולך כמו חדש. ממליץ ממש בחום !! ממליץ ממש בחום !

20.05.2024


נורית

, רמת השרון

5.0

''ד״ר ברבלק וג׳ני היו זמינים עבורי בשעת חירום וכשאני בכאבים קשים. הרופא אבחן את מצבי, נתן טיפול להרגעת כאבים, היה זמין לשאלותי והתפנה לניתוח בזמן קצר ובהקדם האפשרי. קיבלתי את מלוא ההסברים והליווי שצריך לפני, בזמן הניתוח ובתקופה לאחר הניתוח . מיד לאחר הניתוח חל שיפור דרמטי במצבי וחזרתי להיות מסוגלת לעמוד וללכת. הטיפול היה מעולה והיחס אדיב ונעים. תודה רבה לג׳ני ולד״ר ברבלק 🙏🏻

19.05.2024


משה שחרור

, ראשון לציון

5.0

''דר איל ברבלק מעולה. ישר ידע מה הטיפול הדרוש )ניתוח( הניתוח עבר בהצלחה מרובה ואני מרגיש נעולה. כמו כן אי אפשר לשכוח את גני המזכירה שלו שהייתה איתנו כל הזמן בטלפון. גם לפני גם בניצוח וכמובן אחרי. אמליץ על ד"ר ברבלק מכל הלב ואם מישהו מהסס לא לפחד.

03.05.2024


שמעון אלקיים

, נהריה

5.0

''רוצה להודות לד״ר איל ברבלק ,יבורכו ידך ד״ר!קיבלתי הסבר מדויק על הניתוח, הרגשתי רגוע להחליט להנחת. הניתוח עבר בהצלחה ,אני כבר חודש ו חצי אחרי הניתוח מרגיש מצוין אין לי יותר הקרנות לרגלים , ד״ר איל ליווה אותי אחרי ניתוח . איכות החיים שלי השתפרה מאוד. רוצה להודות לג׳יני שדאגה ללוות אותי לפני ואחרי הניתוח. בתודה מקרב לב. שמעון אלקיים.

16.04.2024


איתי קורן

5.0

''אדם טוב ורופא טוב

12.04.2024


דקל הירש

, צופית

5.0

''יחס מעולה , הסבר מפורט לפני הניתוח ועדכון למשפחה אחרי הניתוח .ממצב של שכיבה בחוסר תפקוד יצאתי הולך חופשי הביתה כעבור 7 שעות המשך קשר לכל שאלה ובקורת . תודה מקרב לב

07.04.2024


נעמה לב

, פתח תקווה

5.0

''רק מילים חמות יש לי לומר! ד״ר ברבלק, איזו חוויה, קודם כל בן אדם אנושי שמהרגע הראשון הייתה לנו כימיה איתו. ג׳ני המתאמת ניתוחים גם כן מהרגע הראשון קיבלה אותנו בחיוך ודאגה לענות על כל שאלה ולהרים טלפון לאיחול הצלחה שנייה לפני הניתוח, ממש לא מובן מאליו! פגשתי הרבה רופאים גם בלי קשר לניתוח וד״ר ברבלק הוא אחד הרופאים הכי מקסימים שפגשתי, בטח מישהו שהפקדתי בידיו איזור לא פשוט לניתוח אך הרגשתי כל כך סמוכה ובטוחה שאיתו אני הולכת, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. ד״ר ברבלק ישר הסביר לי את מצבי וכמה חשוב לנתח, לרגע לא לחץ והסביר בסבלנות רבה, מקצועיות וצייר על דף את האיזור על מנת שאצא ממנו מבינה מה יש לי ואיך הוא הולך לפתור זאת. גם בניתוח עצמו כשהדוקטור הגיע, בא עם חיוך, נתן לי הרגשת ביטחון והרגיע אותי. למחרת הניתוח הגיע לבקר אותי שוב עם חיוך, דאג, שאל, הסביר והכל בחינניות ורוגע. אז נותר לי לומר תודה ד״ר ברבלק וג׳ני המקסימה!

02.04.2024


...

לקביעת תור ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות רפואי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לרופאים בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

MedReviews 2024 © כל הזכויות שמורות.
מידע כלליוואטסאפפנייהחיוג