ד"ר איתי שגיא

ד"ר איתי שגיא

אורולוג מומחה באורולוגיה אונקולוגית - מנתח

אורולוגיה אונקולוגית

4.9
קבע/י תור

ניתוח ערמונית בעזרת רובוט

- ניתוח ערמונית בעזרת רובוט - המלצות וחוות דעת על ד"ר איתי שגיא

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר איתי שגיא

לקביעת תור ושאלות כלליות

לשליחת הודעה בוואטצאפ:

Whatsapp Logo

חוות דעת ודירוגים על ד"ר איתי שגיא

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר איתי שגיא

5.0

על סמך 13 חוות דעת

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

ניתוח ערמונית בעזרת רובוט (13)

עודד מס, צור משה

5.0

''איתי הוא מקצוען ואדיב. נותן הסבר מפורט וברור לפרוצדורות שמבצע. זמין ועונה במהירות לשאלות לפני ואחרי ניתוח.

17.06.2021


שלום סוסן, כפר סבא

5.0

''הגעתי לד"ר איתי שגיא לביצוע בדיקת ביופסיה של הערמונית בשיטת פיוז'ן. הבדיקה נעשתה באופן מוצלח ביותר. קבלתי ממנו הסברים מלאים והדרכה לפני ואחרי הבדיקה. והכל בגישה אישית וסבלנית תוך זמינות בנייד לכל שאלה. הידע המקצועי והביטחון במה שהוא עושה גרם לי להבין שאני בידיים טובות. ולכן החלטתי שד"ר שגיא יבצע בי את הניתוח לכריתת הערמונית בעזרת רובוט. ותודה לאל ולד"ר שגיא ... ההחלטה הייתה מאוד טובה ונכונה. אני חייב לציין את האנושיות. הסבלנות. והיכולת להפיג את החששות ככל שניתן לקראת הניתוח. תחושות שגרמו לי להבין שהגעתי לרופא הכי טוב שיש. הניתוח התבצע במדיקל סנטר הרצליה. וגם שם זכיתי לביקורים של ד"ר שגיא פעמיים. בנוסף התעניין בשלומי תוך דאגה ואכפתיות בימים שלאחר הניתוח. לא נותר לי אלה להודות לבורא עולם.... ולד"ר איתי שגיא על הטיפול המקצועי. המסור. האנושי. והנהדר. רפואה שלמה לכולנו... שלום סוסן.

24.05.2021


יעקב ספקטרמן, אשדוד

4.8

''לאחר הרבה בירורים אצל מומחים בקופת חולים, היה לי מזל שדר' רובנשטיין המליצה ​​לי לעבור בדיקות מיוחדות בעזרת ד"ר שגיא. לאחר שעברתי את בדיקת MRI FUSEN על ידי ד"ר שגיא, קיבלתי הסברים ממצים. האמנתי לרופא ולא טעיתי. מקצועיות, רגישות וקשב של אחרים לא הותירו לי ספק אם להסכים לניתוח. בשם עצמי ובני משפחתי, אני רוצה להודות לדוקטור איתי שגיא על העבודה שנעשתה ומאחלים לו המשך הצלחה בעבודתו החשובה - לרפאות אנשים.

24.04.2021


אליעזר פוקס, קיבוץ מגידו

5.0

''אני רוצה להמליץ בחום על ד"ר איתי שגיא! ד"ר שגיא ליווה אותי וניתח אותי בשתי פרוצדורות מורכבות באמצעות רובוט דה-וינצ'י. אני מגיע מתחום הטכנולוגיה הרפואית והתרשמתי מאוד מהמקצועיות והידע הרפואי של ד"ר שגיא כמו גם מהשליטה הרבה בתחום הטכנולוגי. מעבר לשני אלה, ד"ר שגיא ניחן באנושיות ובאכפתיות. עוד בתחילת הדרך דאג להסביר ברגישות ולוודא שאני ומשפחתי מבינים את התהליך הניתוחי שאעבור. לאחר הניתוח בתהליך ההחלמה ליווה אותי ודאג להיות זמין לכל שאלה בכל שעה ועשה זאת באדיבות ובסבלנות רבה. תכנון הפרוצדורות והדיוק באופן ביצוען תרמו לפגיעה מינימאלית ולהחלמה מהירה ללא סיבוכים נוספים או אי-נוחות מיותרת. אני מרגיש בר מזל שהגעתי בעקבות המלצה לד"ר שגיא ואני ומשפחתי מודים לו מקרב לב על הטיפול המסור.

23.03.2021


אשכנזי עזרא, רעננה

5.0

''בתאריך 3/1/2021 עברתי ניתוח ערמונית רובוטית וראוי לציין שקבלתי שירות מסור , במקצועיות ובביטחון שגרם לי להבין שאני נמצא בידיים טובות ולכן אני ממליץ בחום.

21.02.2021


עמירם דוויב, קציר חריש

5.0

''הגעתי לדר שגיא איתי לאחר אשפוז ממושך עם פרוסטטה מוגדלת עם קטטר לאחר מתן 2 אנטיביוטיקה .ומצבי הנפשי מאדם שמאמן טניס לכלי שבר. כשגעתי לדר שגיא וכבר ראתי רופא עם נכונות לעזור ולפתור את הבעיה .הוא מיד הכין אותי לקראת הפרוצדורה ניתוח Turop וכיצד הוא עומד לבצע את הניתוח. אני חייב לציין את האנושיות, הסבלנות והיכולת להפיג את החששות ככל שניתן לקראת הניתוח, שגרמו לי להאמין באמונה שלמה שהגעתי לרופא הכי טוב שיש למותר לציין את המקצועיות והידע העמוק שיש לו. הניתוח התבצע בבית החולים רפאל וגם שם זכיתי לביקורים נגד שגיא פעמים מיום עם אכפתיות ודאגה . היום אני אחרי הניתוח כבר חודש חזרתי לפעילות ספורטיבית מרגיש מצוין וכל זה הודות לדר שגיא איתי תודה על הכל עמירם דוייב

17.02.2021


משה שטיין, הרצליה

4.9

''אחד ויחיד שאני מכיר עדין מסביר עונה על כל שאלה בסבלנות נותן לחולה תחושה של ביטחון מקרין ידע נרחב מסביר בצורה פשוטה בזמן האישפוז בא מתענין במצבך זה לא מובן מאליו כן ירבו כמוהו ישר כח

13.07.2020


דוד בן שבת, הוד השרון

5.0

''הרגשתי שקיבלתי שירות vip פשוט ככה הטיפול ההתחלתי היה מוסבר בצורה ברורה ומקצועית מהרגע הראשון בטחתי בו כמו שלא בטחתי באף רופא אי פעם ההסבר היה מקצועי ומדוייק לפני הניתוח שעבר בהצלחה מרובה ניתוח רובוט שהסביר לי מה הולך להתבצע ומה ההשלכות שלו אני באמת מחפש מילים רק לשבח אותו כרופא וכאדם בלי קשר לתורים בביהח תמיד פניתי אליו בהודעות וטלפונים מחוץ לעבודה תמיד ענה והי קשוב אליי והמליץ לי מה לעשות אני באמת מרגיש שקיבלתי מלאך שיטפל בי ואמליץ בחום רב אם אשמע שמישהוא זקוק לטיפול רפואי לבית החולים מאחל רופאים כמו שגיא שרק יעלו את קרנו של ביהח הוא מייצג אותכם בצורה הכי טובה שיש מודה מקרב לב על כל החודשים שטופלתי על ידו תודה

22.06.2020


מיכאל אביטל, ראשון לציון

5.0

''בתאריך ה- 19/1 נותחתי ע״י ד״ר איתי שגיא להוצאת בלוטת הערמונית ע״י ניתוח בליווי רובוט. מאוד חששתי כיוון שניתוח עם רובוט זה מחשיד וחשבתי שזה לא אמין. אך ד״ר שגיא הסביר לי שאין ממה לחשוש והרובוט אמין מאוד ויש לו הצלחה גדולה מאוד בניתוח. סמכתי על דברתי ועל אמינותו. עליי לציין שהתברכתי במנתח מוכשר בעל כישרון ושיעור קומה. חששתי מאוד מה יהיה לאחר הניתוח איך אשלוט במתן השתן לכשיוציאו לי את הקטטר אך להפתעתי הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר תיכף שלטתי במתן שתן בהתרפקות והחזרה לשגרה. תודה לאל בזכותו של ד״ר שגיא חזרתי לתפקד כרגיל. רוצה לשבח את ד״ר שגיא על הסובלנות והסבלנות על הטיפול המסור ועל ההסברה בגובה העיניים ורוצה להודות למחלקה האורולוגית בית חולים מאיר בימים שאושפזתי שם לאחר הניתוח. ישר כח תודה רבה.

21.05.2020


אהרן שדה, קדימה

4.9

''נפגשתי מס׳ פעמים עם ד״ר איתי שגיא לצורך טיפול/אבחון אורולוגי. החוויה בכל המפגשים הייתה חוויה נעימה מכבדת ומכובדת. ד״ר שגיא היה קשוב , אמפתי ועם המון סבלנות אדיבות ואורך רוח.נתן את אבחנתו המיקצועית בליווי הסברים מפורטים והשיב לכל השאלות שעלו מצידנו. תודה רבה !!!!!

20.05.2019


מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

לקביעת תור ושאלות כלליות

לשליחת הודעה בוואטצאפ:

Whatsapp Logo

מדיניות MedReviews

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

MedReviews 2021 © כל הזכויות שמורות.