ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה

ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה

פריודונטיה - רפואת חניכיים, שתלים דנטלים

חוות דעת אחרונות על ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה

רז רבקה
29-11-2019
דר' ביז'אוי עשה לי בפה שתלים בעדינות וסובלנות הסביר ופירט כל דבר שעשה ומה שצפטי לי ובמשך כל הטיפול עודד והרגיע וקצת התלוצץ להםיג את החרדה. אני ממליצה עליו מאוד רוםא בחסד עליון.
סוג טיפול: שתלים דנטליים


ברטל אורן , הוד השרון
15-09-2019
מס' טיפולים בינהם עקירות ושתל. לא הרגשתי כלום אבל כלום כולל הזריקות. לא כאב אחרי הטיפולים. רופא נעים ועדין שיצר אצלי בטחון מוחלט ביכולתו המקצועית לטפל בי. סומך עלי בשתי הידיים תודה אייל.
סוג טיפול: שתלים דנטליים


כהן מלי , עפולה
14-09-2019
עברתי ניתוח חניכיים אצל ד"ר אייל ביז'אוי הטיפול היה מקצועי ומסור רופא עם המון סבלנות ואכפתיות , ממליצה בחום . כן ירבו רופאים כמוך.


מעבר לכל חוות הדעת

מידע כללי על ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה

תפקיד
פריודונט - רופא חניכיים מומחה במרפאות שיניים
תחום ראשי
פריודונטיה - רפואת חניכיים
תחום משני
שתלים דנטלים
נסיון מקצועי
 • רופא שיניים מומחה לרפואת חניכיים (פריודונט) במרפאת ד"ר יוגב משנת 2015.
 • רופא שיניים לטיפול במחלות חניכיים במרפאה פרטית בירושלים ובתל אביב משנת 2015
 • מרפאות "מכבידנט" - משנת 2013
 • מנהל מרפאת שיניים לנזקקים ומיעוטי יכולת מטעם עמותת "שובל" - משנת 2008
 • מדריך קליני במחלקת שיקום הפה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב
השכלה
 • לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת ת"א בהצטיינות -2007
 • התמחות ברפואת חניכיים (פריודונטיה) באוניברסיטת ת"א - 2011
איגודים מקצועיים
 • הסתדרות רופאי השיניים בישראל
 • איגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה
שפות
עברית, אנגלית
סוגי טיפולים
 • טיפול במחלת חניכיים
 • בדיקת מומחה חניכיים
 • שתלים דנטליים
 • קיבוע שיניים
 • Emdogain - חלבוני משתית האמאייל - אמדוגיין
 • שימור רכס
 • בניית עצם סביב שיניים (רגנרציה פריודונטלית)
 • הארכת כותרת
 • הקצעות שורשים
 • ניתוחי חניכיים
 • השתלת חניכיים
 • השתלות שיניים
 • הרמת סינוס
 • בניית עצם - אוגמנטציה
 • תחזוקה פריודונטלית
 • מיקרוכירורגיה - ניתוחי חניכיים זעיר פולשנים
 • טיפולי חניכיים אסתטים
אתר הבית
אתר הבית
מרפאות
יוגב מרפאת מומחים, רחוב זבוטינסקי 5 מרכז גירון רעננה, רעננה
מרפאת Dinbar & Dinbar, רחוב יגאל אלון 133, תל אביב
מרפאת שיניים מומחים בצפון תל אביב, רחוב סשה ארגוב 15, תל אביב

יצירת קשר עם ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה


חוות דעת ודירוגים על ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה

* האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר, ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.


ציון משוקלל של 4.9/5 על פי 25 חוות דעת


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה

(מבוסס על 25 חוות דעת)
5
(25)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר איל ביז'אוי - פריודונט - רופא חניכיים מומחה

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

רז רבקה
29-11-2019
דר' ביז'אוי עשה לי בפה שתלים בעדינות וסובלנות הסביר ופירט כל דבר שעשה ומה שצפטי לי ובמשך כל הטיפול עודד והרגיע וקצת התלוצץ להםיג את החרדה. אני ממליצה עליו מאוד רוםא בחסד עליון.
סוג טיפול: שתלים דנטליים


ברטל אורן , הוד השרון
15-09-2019
מס' טיפולים בינהם עקירות ושתל. לא הרגשתי כלום אבל כלום כולל הזריקות. לא כאב אחרי הטיפולים. רופא נעים ועדין שיצר אצלי בטחון מוחלט ביכולתו המקצועית לטפל בי. סומך עלי בשתי הידיים תודה אייל.
סוג טיפול: שתלים דנטליים


כהן מלי , עפולה
14-09-2019
עברתי ניתוח חניכיים אצל ד"ר אייל ביז'אוי הטיפול היה מקצועי ומסור רופא עם המון סבלנות ואכפתיות , ממליצה בחום . כן ירבו רופאים כמוך.


יערי רוני , בת ים
04-07-2019
טיםול מקצועי של השתלת שתל. עדין מסביר נינוח וסבלני. הטיפול עבר ללא כאבים לאחר שההרדמה פגה
סוג טיפול: שתלים דנטליים


קונפורטי משה , חולון
25-06-2019
רופא טוב אמין מקצועי ומסביר כל שלב בטיפול


קרמני קארין , תל אביב
23-04-2019
תודה רבה לאייל על 2 טיפולים שהתבצעו בצורה מהירה, מקצועית וללא כאב, עם החלמה מהירה מאוד. אווירה נינוחה- הרופא מקצועי ומשרה רוגע. ממליצה בחום


שמש עודי , אלישמע
19-04-2019
רופא שיניים מעולה.. קשוב . עושה אחלה עבודה. ותמיד טובת הפציינט מול עיניו... ובלי כאבים.. ממליץ בחום


גבר ליליטנה , רמת גן
19-04-2019
קיבלתי טיפול מקצועי מאוד ומרגיע מרופא שהוא קודם כל בן אדם סופר נעים ומשרה רוגע ובטחון תוך ביצוע עבודה עדינה, סיזיפית ומדוייקת. אצל דר' ביזאוי טיפול חניכיים הופך לחוויה מוסיקלית מחוייכת 😄 ישר כוח !


אזן דניאל , בת ים
28-02-2019
דוקטור אייל טיפל בי האיכפתיות ומקצועיות ברמה שלא יועצי עד עכשיו , אף רופא לא התקשר אלי ושאל מה שלומי יום אחרי ניתוח , וזה מראה את הכל אצל דוקטור אייל , אני שמח שמצאתי רופא כזה לצידי , אני ממשיך טיפול בשמחה תודה על הצומת לב


מלינין ילנה , תלאביב יפו
22-01-2019
עשיתי אצל דוקטור שטלים בשתי הצדדים ממש היתי מרוצה ! לו כואב בכלל , לא לקחתי אנטיביוטיקה ולא היה לי דלקות ולו כלום ממש ממליצה מי כול הלב


מזרחי סיגלית , בת ים
22-01-2019
דר איל ביז'אוי רופא מצויין עדין ומתחשב . לאורך כל הטיפול דאג לי שאני ארגיש טוב ולא ארגיש כאב. בזכותו עברתי את השתלת השתל בטיפול הכי טוב שיש . תודה רבה !


ורדית צור
21-01-2019
דר׳ איל ביז׳אוי רופא מצוין, איכותי מהמעלה העליונה, מקצוען, אנושי, לצד היותו אחראי, סבלני, נעים הליכות ועדין. ממולץ בכל לב.
סוג טיפול: שתלים דנטליים


עפרה חובה , רמת גן
17-01-2019
מזה כמה חודשים שאני מטופלת אצל דר׳ איל ביז׳אוי. הגעתי למרפאה שלו כשלפני טיפול מורכב של שיקום הלסת העליונה שכולל עקירות, השתלות ושאר ירקות. בעברי, מספר לא מבוטל של רופאי שיניים וטיפולים מתישים וכואבים והגעתי אליו מפוחדת ועם חשש כבד מאד. חרדה הייתי קוראת לזה. כבר אחרי השיחה הראשונה איתו הייתה לי תחושה טובה. האופן שבו הוא הסביר לי את התהליך הטיפולי, הסבלנות והעדינות. כל זה המשיך גם לתוך הטיפולים עצמם. איל דואג להסביר מה עומד לקרות, דואג שנוח, דואג שיהיה שנעים, דואג שלא יכאב, דואג לפני ודואג גם אחרי. דואג לך! וככה, חלפו להם מספר לא מבוטל של טיפולים: עקירות, השתלות ותפירות - והכל בסדר! לא כואב, לא מפחיד ומאד מקצועי. נעלמה החרדה. ממליצה עליו בלב שלם ופה יפה יפה. עפרה חובה
סוג טיפול: השתלות שיניים


מזרחי איציק , בת ים
15-01-2019
מעניק הסברים מפורטים לפני הטיפול ומפנה חששות. הטיפול עצמו מקצועי, נעים, מלווה בהסברים. הייתה לי חוויה מתקנת יחסית לטיפולי שיניים בעבר. מאחל לעצמי ולקרובים לי טיפול ושירות כזה באם נצטרך. אמליץ בהחלט!!!


ליאור שיינין , פתח תקוה
15-01-2019
מאוד מרוצה מהיחס, האדיבות והמקצועיות. אייל שומר על קשר הדוק גם לאחר הטיפול לשמוע ולהבין את ההרגשה שאחרי הטיפול, דבר שמאוד מחזק את תחושת האיכפתיות והדאגה למטופל. כן יירבו רופאים כאלה !
סוג טיפול: שתלים דנטליים


נטליה , פתח תקווה
08-01-2019
דייר איל ביז'אוי היקר, פגשתי אותך כשהיית מתמחה באוניברסיטה וטיפלת בי במסירות רבה. אני מרגישה ברת מזל משום שאתה בין אנשי המקצוע הטובים שפגשתי בחיי. שילבת שיטות מתקדמות ופתרונות חדשניים ששינו לגמרי את המצב שלי. נלחמת בשבילי בזמן שאחרים הרימו ידיים. הפגנת אכפתיות אמיתית ורצון לעזור בכל מחיר. אין מילים לאתר את תודתי. כל הכבוד ובהצלחה בהמשך דרכך. אין לי ספק שתגיע רחוק!


ליאור חגי , הוד השרון
08-01-2019
אז ככה לא מדובר ברופא אלא במלאך!! שנון ומקצוען בתחומו. גם שחשבתי שכלו כל הקצים ד'ר אייל לקח את הפה שלי בשתי ידיו הנאמנות ועשה ניסים הן בתחום השתלים ובכלל בכל מצב שלא היה נתן מענה שהרגיע וכיום כולם רק שואלים מו הרופא שיניים שלך יישר אני מוסר להם את הטלפון של המרפאה כי אייל הוא קוסם לא ממהר לעקור או לבצע טיפולים יקרי ערך, תמיד מציל את השיניים הקיימות והכי חשוב לא בעד עקירות, תותח במלוא מובן המילה!!!


בת אל , תל אביב
08-01-2019
אייל הוא רופא שמלוה אותך לאורך כל הדרך עד למציאת פיתרון אופטימאלי לבעייה. הוא סבלני, אנושי, מקצועי ואף בעל חוש הומור. עברתי עם אייל דרך ארוכה עד למציאת פתרון לבעיית נסיגת החניכיים שלי ואייל ליווה אותי באופן אישי מקצועי ואנושי לאורך כל הדרך. ממליצה בחום על אייל!


תהילה אורן , אזור
07-01-2019
הגעתי לד"ר אייל ביז'אוי במזל גדול ואין מאושרת ממני. הייתי צעירה ומפוחדת מאוד בת 22 עם מחלת חניכיים -נסיגת חניכיים בקרב הצעירים על ידי האבחנה המדויקת שלו. עברתי כמה שנים של טיפולים וניתוחים עם ד"ר ביז'ואי המדהים הכל עבר ללא פ ח ד בזכותו ! הכל הוא הסביר והרגיע הוא רופא מאוד מאוד מקצועי דייקן ורציני . מעבר לזה הוא בן אדם מדהים שנון וסבלני והיה לי מאוד כיף להגיע לכל טיפול, חיכתי כל הזמן להגיע לטיפול הבא. כמובן שהטיפולים צורכים זמן וסבלנות ולשמור על חלל הפה נקי בדיוק כמו שהוא מסביר על מנת להצליח . הכי חשוב שיתוף פעולה והתמדה בתורים אני חושבת שפה מגיעים להצלחה גדולה ביחד. בזכותו אני יכולה לחייך חיוך גדול . הבריאות והחיוך שלנו זה מעל הכל 😊 ממליצה עליו בחום ובאהבה כי באמת מגיע לו תותח על . בהחלט הוא רופא שלי לכל החיים.


הילה זהבי , תל אביב יפו
07-01-2019
אייל רופא מקצועי, רגיש וחייכן. שם לי שבעה שתלים. העניק לי טיפול מסור ויחס אישי. חוויית הטיפול המורכב, עברה באווירה בנעימה ורגועה. הסביר והכין אותי לקראת כל שלב בטיפול. תהליך ההחלמה מהטיפולים היה מהיר וחלק. אייל התקשר לשאול לשלומי ותמיד היה זמין לכל שאלה. אייל רופא יוצא מן הכלל, ואיש מקסים.
סוג טיפול: שתלים דנטליים


יניב זילברמן , הוד השרון
07-01-2019
מקצוען, לא הרגשתי את הזריקות, הטיפול היה מקצועי ועדין, קצת הומור בריא, אחרי הטיפול לא היו כאבים כלל. הרופא היחיד מעולם שהתקשר אליי אחרי מספר ימים לשאול לשלומי. ממליץ מאוד !!


דודי לוי , רמת גן
03-01-2019
הגעתי לדוקטור איל, דרך המלצה של חבר וממש הייתי מרוצה. דוקטור איל, היה קשוב, והסביר על כל שלב בתהליך הטיפול. עבודה מקצועית וללא כאב. ממליץ על דוקטור איל בחום רב.


עלי משהראוי , תל אביב יפו
02-01-2019
ג״ ר ביזאוי היה מקצועי מרוד , מרגיע יחס אנושי וסביר פנים אני מאוד מרוצה מהטיפול וממליץ בחום!!
סוג טיפול: שתלים דנטליים


אורלי סיאק , תל אביב
02-01-2019
איל אישיות רכה ואמפטית ברגישות שלא פוגשים במשך כל הטיפול לאיל היה מממש חשוב שלא יכאב לי, בשום צורה כמעט כל זמן מאוד קצר שאל לשלומי בנוסף קיבלתי הסבר מדוייק ואדיב ובגובה העיניים מה יעשה בכל שלב הטיפול. אישית הרגשתי לחץ ופחד וההתנהלות של איל איתי גרם לרווחה נפשית , שיבורך כמובן ולא מובן מאליו התקשר לשאול לשלומי למחרת ,אני מאושרת ומרגישה ברת- מזל שאני מטופלת עי רופא מקצועי ענייני ורך מרגיש מעורר השראה. תודה רבה כן ירבו כמוך!


אנונימי
02-01-2019
הדבר החשוב ביותר לדעתי אצל רופא זה היכולת שלו לתת למטופל שלו הרגשת ביטחון ורוגע וזה בדיוק מה שהרגשתי מהיום הראשון שהגעתי לאייל וכל זה מעבר למקצועיות העדינות והאדיבות שהוא גילה כלפי .