ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר

ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר

אורטופד, מומחה בכירורגיה של היד

חוות דעת אחרונות על ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר

איילת סילם , מודיעין
23-10-2019
זכיתי לטיפול מדר אורון, רופא בעל סבלנות רבה ואדיב. קיבלתי יחס אישי ומקצועי ביותר. משרה ביטחון ואמינות. ממליצה בחום.


דנה מאיר , תל אביב
09-07-2019
הגעתי למרפאה במקרה בגלל בעיה שולית ותוך כדימשיחה אובחנה בעיה אחרת. בנחישות דר אורון ידע על מה מדובר והמליץ על ניתוח. אמנם הניתוח נדחה פעמים ובכל זאת אני ממליצה רק עליו אחרי מספר מומחים שהיתי אצלם ולא היתי שבעת רצון. שירות מעולה, מקצועי, יסודי, מענה לשאלות ותחושה שאני בידיים בטוחות וטובות


קגן דור , רמת גן
07-05-2019
רופא מאוד מקצועי, נותן חוות דעת ומנגיש את הבעיה בצורה נינוחה כך שלא מלחיצה את המטופל מעבר לכך כבן אדם מאוד נחמד וכיף לקבל טיפול ממנו.


מעבר לכל חוות הדעת

מידע כללי על ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר

תפקיד
מומחה מנתח בכיר לאורתופדיה וכירורגיה של היד
תחום ראשי
אורטופד
תחום משני
מומחה בכירורגיה של היד
תאור
ד"ר אמיר אורון הנו אורתופד מומחה מנתח ומומחה לכירורגיה של היד אשר הנו בעל תעודת הסמכה ברפואה שיקטמית – רפואת ספורט וכן הסמכה בכתיבת חות דעת רפואית משפטית לצורך הגשה לבית המשפט, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון. בעבר, שימש ד"ר אמיר אורון כפוסק בוועדות להערכת נכות של משרד הביטחון. ד"ר אמיר אורון סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל-אביב ולאחר מכן התמחה בכירורגיה אורתופדית במסגרת המחלקה לאורתופדיה במרכז הרפואי אסף הרופא בניהולו של פרופ' נחום הלפרין. ד"ר אמיר אורון המשיך והתמחה בכירורגיה של היד במסגרת המחלקה לכירורגיה של היד בי"ח שיבא בניהולה של ד"ר בתיה יפה וסיים את התמחותו במחלקה לכירורגיה של היד שבמרכז הרפואי קפלן שברחובות בניהולו של ד"ר אברהם הס. עם סיום הכשרתו בכירורגיה של היד נסע ד"ר אורון להשתלמות עמיתים במסגרת מרכז קליינרט לכירורגיה של היד ומיקרוכירורגיה שבלואיסוויל, קנטקי, ארה"ב. מרכז היד מהמובילים בעולם בו עובדים 16 מומחים מובילים ומבצעים את הניתוחים המתקדמים בעולם הכירורגיה של היד ובתוך כך היה לישראלי הראשון שנטל חלק בהשתלת יד מתורם. במהלך השתלמות זאת ביצע ד"ר אורון מספר מחקרים פורצי דרך ועל מחקרו פורץ הדרך בפיתוח טכניקה חדשנית לתיקון גידים מכופפים זכה ד"ר אורון בפרס האיגוד האמריקאי לכירורגיה של היד American Society for Surgery of the Hand. ד"ר אמיר אורון משמש כיום כרופא בכיר במסגרת היחידה לכירורגיה של היד ומיקרוכירורגיה במרכז הרפואי קפלן שברחובות בניהולו של ד"ר דוד יהודה. ד"ר אמיר אורון מבצע את כל מכלול הניתוחים בכף היד והמרפק ובכלל זאת ניתוחים לתיקון שברים, תיקון גידים ועצבים, שחרור של התעלה הקרפלית, שחרור של אצבעות ואגודל הדק,שחרור של העצב האולנרי, ניתוחים להרחקת גידולים ובכלל זאת גם ניתוחי ליפומה. ד"ר אמיר אורון מאמץ את מיטב החידושים בתחום האורתופדיה ובהם הזרקות קורטיזון מכוונות אולטראסאונד, שאיבה מונחית אולטראסאונד של גנגליון, הזרקות של קסיאפקס XIAPEX לכוויצה ע"ש דופיטרן, הזרקות של אורטוקין למפרקים (ברכיים, קרסול, אגודלים, מרפק) ולמרפק טניס ומרפק גולף, הזרקות בוטוקס להזעה בידיים, ברגליים ובבית השחי, הזרקות של מיצוי דם למרפק טניס וכן ביצוע של הזרקות חומצה היאלורונית (כרבולת) למפרקים השונים. ד"ר אורון מבצע הנחה של גבס קל וכן יעוצים דחופים בעקבות טראומה והערכה כחוות דעת שניה. "אני דוגל בביצוע קיבוע מדויק ונוח – מירב הקיבוע לריפוי השבר תוך שימור מירב התפקוד של הגפה". ד"ר אמיר אורון: "אני מאמין באבחון מדויק, טיפול מהיר ויעיל בבעייה הרפואית תוך שיתוף עם המטופלים והצגת כל אפשרויות הטיפול". מרפאתו הפרטית של ד"ר אורון ברמת השרון הנה בעלת זמינות גבוהה ביותר ומצוידת במיטב הציוד לצורך ביצוע הזרקות, גבס קל, בדיקות ופעולות תחת אולטראסאונד ומערכת סרכוז לביצוע טיפולי אורטוקין.
שפות
עברית, אנגלית
סוגי טיפולים
 • ניתוח קיבוע שברים ביד
 • ניתוח לשחרור עצבים
 • ניתוח תעלה קרפלית
 • ניתוח אצבע הדק
 • ניתוח אגודל הדק
 • ניתוח תיקון רצועה באגודל
 • ניתוח גנגליון
 • ניתוח דופיטרן
 • ניתוח מיקרוכירורגי עצבים
 • מיקרוכירורגיה
 • ניתוח תיקון גידים
 • ניתוח תיקון שברים
 • ניתוח מרפק טניס
 • ניתוח לשחרור עצב אולנרי
 • ניתוח לשחרור עצב רדיאלי
 • ניתוח מרפק גולף
 • ניתוח גלומוס
 • ניתוח ליפומה
 • ניתוח הרחקת גידול ביד
 • רדוקציה או החזרה של שבר
 • גבס קל
 • גבס למים
 • גבס לבריכה
 • גבס פלסטי
 • הזרקות קסיאפקס
 • הזרקות כרבולת
 • הזרקות בוטוקס להזעת יתר בידיים
 • הזרקות חומצה היאלורונית לכף היד ולקמטוטי בית שחי
 • הזרקות אורתוקין למפרקים
 • מרפק טניס
 • תיקון רצועות
 • הזרקה תחת אולטראסאונד
 • חוות דעת משפטית רפואית לבית משפט
 • חוות דעת לביטוח לאומי
 • חוות דעת למשרד הביטחון
אתר הבית
אתר הבית
קישורים חברתיים
מרפאות
רחוב דוד בן גוריון 28, רמת השרון
רחוב יהודה הלוי 36, רחובות
ד' 08:30 - 21:00

יצירת קשר עם ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר


חוות דעת ודירוגים על ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר

* האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר, ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.


ציון משוקלל של 4.9/5 על פי 27 חוות דעת


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר

(מבוסס על 27 חוות דעת)
5
(27)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר אמיר אורון - אורתופד מומחה כף יד ומנתח כף יד בכיר

מצב המרפאה
4.8
אדיבות הצוות
4.9

איילת סילם , מודיעין
23-10-2019
זכיתי לטיפול מדר אורון, רופא בעל סבלנות רבה ואדיב. קיבלתי יחס אישי ומקצועי ביותר. משרה ביטחון ואמינות. ממליצה בחום.


דנה מאיר , תל אביב
09-07-2019
הגעתי למרפאה במקרה בגלל בעיה שולית ותוך כדימשיחה אובחנה בעיה אחרת. בנחישות דר אורון ידע על מה מדובר והמליץ על ניתוח. אמנם הניתוח נדחה פעמים ובכל זאת אני ממליצה רק עליו אחרי מספר מומחים שהיתי אצלם ולא היתי שבעת רצון. שירות מעולה, מקצועי, יסודי, מענה לשאלות ותחושה שאני בידיים בטוחות וטובות


קגן דור , רמת גן
07-05-2019
רופא מאוד מקצועי, נותן חוות דעת ומנגיש את הבעיה בצורה נינוחה כך שלא מלחיצה את המטופל מעבר לכך כבן אדם מאוד נחמד וכיף לקבל טיפול ממנו.


עדנה
18-04-2019
ד"ר אורון מטפל בי מזה 3 שנים. ההכרות החלה בקופ"ח אותה לדאבוני עזב. בהמשך הייתי בטיפול במסגרת קופ"ח ע"י 3 אורטופדים שלא הייתי מרוצה מדרך הטיפול שלהם. חיפשתי ומצאתי את ד"ר אורון ומאותו יום הוא שוב מטפל בי בצורה הכי טובה הן המקצועית והן ביחס אישי מצוין.


לדני פנינה , מושב זבדיאל
15-02-2019
תודה לדוקטור אמיר אורון על גישה טובה והיחס החם וכל מה שהוא מעניק לחולה לפני שהוא נכנס לחדר ניתוח ונותן לו הרגשה טובה והכל שלא יהיה לו קשה תודה על הכל


איתי , ראשון לציון
10-02-2019
ד"ר אורון קיבל אותי למרפאתו בהתראה קצרה במיוחד, לאחר מספר שנים בהם קופת החולים העבירה אותי מרופא לרופא במטרה לאתר את הבעיה שהייתה לי, לאחר שפניתי לד"ר אורון, הוא הפנה אותי למספר בדיקות שלדעתו יכולות לעזור באבחון הבעיה ואכן כך קרה, הוא מצא שקיים לחץ על העצב האולנארי והמליץ על ניתוח לשחרור הלחץ. במרפאתו טיפלו עבורי בכל נושא ההחזר מחברת הביטוח. הקשב והזמינות לפני ולאחר הניתוח היו לא פחות ממדהימים, המון סבלנות, המון הסברים וליווי מקצועי ואישי לאורך כל הדרך. ממליץ בחום.


זמברג , רעות
21-01-2019
ממליצים בחום ובלב שלם על ד״ר אמיר אורון. מדובר ברופא מקצוען, מבריק בתחומו, יצירתי, סובלני, נעים, אשר מעניק יחס אישי לכל מטופל/ת.


שלום חלי , רמת גן
14-11-2018
יחס אישי ומקצועי. מתחילת הדרך .


ארתור , אשקלון
13-11-2018
באתי עם שבר באצבע שהקשה מאוד על התנהלות היום יום שלי, כאשר באתי לאורטופד אחד הציע לי ברזל באצבע שישאר שם ויישר את האצבע ויפסיק את הכאב, אך המליצו לי על ד"ר אמיר אורון כאשר באתי אליו הוא המליץ על ניתוח של ברזלים לישור האצבע והוצאת הברזלים אחרי מספר שבועות. הניתוח צלח, הברזלים הוצאו והאצבע מתפקדת כיום בצורה מאוד טובה. בנוסף קיבלתי טיפול מאוד חברותי מצידו. ממליץ מאוד!


אורני ישראל , בני ציון
31-10-2018
עברתי שני ניתוחים באגודלים ."טריגר פינגר" בידיו במקצועיות של דר אורון אמיר. הניתוחים עברו בהצלחה.דר אמיר מקצוען.נעים תודה מכל הלב.ממליצה בחום..


בכר דודי , נס ציונה
31-10-2018
בוצע ניתוח בכף היד. יחס אדיב ואישי. הסבר מפורט ומרגיע בכל שלב ושלב משלבי הטיפול עם אמפתיה ורגישות וחוש הומור. מומלץ ביותר.


מני דורפן , נס ציונה
28-08-2018
עברתי ניתוח קטן ביד. ההחלמה מלאה וכמעט ואין אפילו צלקת. הרופא היה סבלני והסביר את כל הנדרש. ההענות שלו למיילים טובה מאד.


אנונימי , ראשון לציון
10-06-2018
נותחתי על ידו בתסמונת התעלה הקרפלית. ד"ר אורון מקצועי אדיב ויעיל.הניתוח עבר בהצלחה כאב קל מספר ימים, ממליצה בחום.


אנונימי , הרצליה
04-05-2018
מאד מרוצה מההסבר לפני הניתוח תוך כדי ואחריו. הרגשתי בטחון שאני בידיים מקצועיות. רוצה לציין את היחס המסור של עדנה שהיתה זמינה ועזרה מאד בניבכי וכמובן התוצאה והשינוי לטובה שהורגש זמן קצר לאחר הניתוח. תודה רבה!


אנונימי
10-04-2018
דר מעולה מומלץ בחום


אנונימי , נתניה
24-03-2018
הנני מאד מרוצה מהיחס והטיפול המקצועי והמדהים של דר אורון עברתי ניתוח במיפרק כף היד ותודה לאל החלמתי .ממליצה מאד!!


טרובניקוב אולגה , טירת כרמל
23-03-2018
הטיפול היה מצויין וגם יחס אישי .עברתי שני ניתוחים אצל ד"ר אורון אמיר.הכול היה מסודר ובלי שום בעיות.אני ממש מרוצה וממליצה על ד "ר אורון אמיר לחברים. אני עדיין בתהליך השיפור אחרי ניתוח שני ומכווה לתוצאות מצויינות..מאחלת לד"ר אורון בריאות והצלחה


ליאור חביב
15-03-2018
עברתי ניתוח של התעלה הקרפאלית. דר אורון איבחן את הבעיה, המליץ על ניתוח וביצע אותו. היחס שקיבלתי ממנו וההסברים בכל אחד מהשלבים הועברו בצורה ברורה ובסבלנות ראויה. החתך של הניתוח הינו מזערי ואני בשלבי החלמה אחרונים תוך כדי ליווי של דוקטור אורון. ליאור


אלון דלמן , הרצליה
15-03-2018
דוקטור אורון בעל מקצוע מעולה, אדם נעים הליכות , מדבר למטופל בגובה העיניים ועושה כל שביכולתו לפתור את הבעיה ולהימנע מניתוח. יש לי רק מילים טובות להגיד על דוקטור אורון


ניצן נחליאל , רמת השרון
15-03-2018
כל התהליך הרפואי עם ד"ר אורון היה מצוין. המזכירה הייתה נעימה ועזרה לקבוע את התור. המפגש הראשוני עם ד"ר אורון היה טוב מאוד כשהוא ענה על כל שאלה ונתן הסבר מלא לכל האפשרויות. הניתוח עבר בהצלחה וגם המפגשים לאחר הניתוח היו טובים ונעימים. בסופו של דבר, בזכות הניתוח שעברתי בפרק היד, יש לי את היכולת להזיז את כף היד באופן כמו מלא.


שלומית , חולון
27-02-2018
שנים שסבלתי מכאבים והרדמויות בכף היד מה שגרם לי לתיפקוד יומיומי לקוי ולחוסר שינה הלכתי למספר רופאים שהמליצו לי לעבור ניתוח תעלה קרפלית חששתי מאוד מעצם הניתוח עד שהגעתי לד"ר אורון אמיר שהיה כל כך סבלני הסביר בדיוק מה הולך להיות, בגדול נתן לי תחושה של שטויות משהו קטן ואת אחרי ובאמת כמו שהתחושה שנתן לי כך היה מאז עברו כמעט 3 שנים בהן חזרתי לפעילות מלאה . אז לכל מי שחושש רופא ממולץ בחום ואם אצטרך לחזור אליו עם בעיה כזו או אחרת אז בעיניים עצומות.


אדי שלם , רמת השרון
30-01-2018
אני סבלתי מקרפטוס תנל Carpathians Tunnel כ-15 שנה ,היו נרדמים לי את העצבאות של יד ימין בלילה והייתי מתעורר מהאי נוחות ומהכאב ,ולפעמים במשך היום ותמיד נרתעתי מניתוח מהפחד להיות תלוי באחרים שלא אוכל להשתמש ביד ימין במשך שבועיים לפחות או יותר. כשפגשתי את דוקטור אמיר אורון מיד התרשמתי מהמקצועיות שלו וקיבלתי ביטחון ורוגע שהכל יהיה בסדר ואוכל להשתמש לפחות באצבעות של הידיים עוד באותו היום, ואכן כך קרה . לא נמנעתי משום פעולה ומגבלה כלשהי לשימוש הידיים ובתוך כמה ימים במרפאה של קופ"ח הקטינו לי משמעותית את התחבושת , תוך שבוע הורידו לי את הטפרים . היום כשבועיים מהניתוח חזרתי לגמרה למצב של יד בריאה לחלוטין ורק מצטער שלא פגשתי את דר' אורון כמה שנים לפני כן והייתי סובל כמה שנים פחות מכאבים. אדי שלם


אורלי איבגי , אבן יהודה
06-12-2017
ד״ר אורון, מקצועי, יעיל ואנושי. בכל ביקור אצלו אני מתקבלת בסבלנות רבה ועם חיוך, שיפר משמעותית את איכות החיים שלי בעקבות טיפול בשחיקת סחוס שהיתה לי בכף היד. ממליצה בחום.


בן בסט שרון , ראשל"צ
06-12-2017
דיאגנוזה מדוייקת וטיפול מסור ביותר יחס אישי ואיכפתי


בועז כהן , פתח תקווה
06-12-2017
הגעתי לדר' אורון לאחר שטופלתי אצל מספר רופאים אחרים לפני כן. דר' אורון הינו רופא מאוד אדיב, מקצועי בעל ידע רב ומשרה הרגשה טובה ונעימה. ממליץ בחום על דר' אורון.


תמר אלדן , רעננה
06-12-2017
זמין בכל שעה לכל שאלה


בת שבע אשכול , מושב בן שמן
06-12-2017
אני מטופלת של דר אורון כמה שנים. הוא הרופא שיכול להיות דוגמא איך צריך רופא להיות ולהתנהג. הוא מקצועי,סבלני,נחמד,נעים,תמיד מחייך וגם חתיך.... הלואי ויהיו רבים כמוהו.