ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

כירורגיה אורטופדית, טראומה אורתופדית

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

ניתוח לתיקון שבר בזרוע - המלצות וחוות דעת על ד"ר בנימין קיש


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

(מבוסס על 3 חוות דעת)
5
(3)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

סופיה מלחוב , חדרה
27-08-2019
ברצוני להודות ל ד''ר קיש על הטיפול המסור ועל ניתוח מקצועי. בזכותו חזרה לי התחושה ביד אחרי שבר דיסטל הומרוס ספירלי שסבלתי ממנו כחודשיים (קיבוע בגבס ,טיפולי פיזיותרפיה,ואינספור צילומי רנטגן) . תודה לענות על היחס והאכפתיות ועל דאגה. תודה לצוות מדיקל סנטר הרצליה ששם התבצע הניתוח ,על השירות מצוין ועל בית החולים הנפלא. אני ממליצה בחום לב על דוקטור קיש !


אילון פרץ , הוד השרון
10-04-2019
עברתי שבר חמור ביד, ד"ר קיש ניתח אותי בניתוח כולל פלטה. חזרתי מהר מאוד לשגרה יש תנועה מלאה וחוץ מצלקת הכל מרגיש רגיל! המנתח מדהים וגם ענת מדהימה, תמיד עם חיוך ואכפתיות.. הפכו את החוויה להרבה פחות רעה. בכל מקרה ממליץ בחום, הכי טובים בארץ!


אבלין חי , כפר סבא
11-07-2018
הגעתי לד״ר קיש בעקבות קיבוע שהתפרק באמת יד שמאל. לאחר שד״ר קיש אבחן את הבעיה, ענת תיאמה מועד לניתוח ודאגה לכל המנהלות שמסביב. כמו מלאך היא דאגה שהניתוח יתבצע במהירות על מנת לחסוך ממני סבל מיותר וכמו כן בשעת בוקר על מנת שאוכל לשהות המחלקה זמן מספיק להתאוששות. בבדיקה הקלינית של ד״ר קיש טרם הניתוח, קיבלתי הסבר מדוייק על תהליך הניתוח ועל האפשרויות השונות לתיקון השבר. ד״ר קיש בקור רוח מקצועיות וסופר נחמדות הצליח להשרות עלי רוגע ובטחון. הניתוח התבצע בזמן ובמועד שנקבע, והסתיים בהצלחה. תהליך ההתאוששות עבר בקלות יחסית ולווה ע״י ד״ר קיש שבדק בקפידה ושם לב לכל פרט ופרט. הרופא היה זמין לשאלות והתייעצויות בזמן ההחלמה בבית , הן במישרין והן דרך ענת המקסימה. לצערי ממרומי גילי עברתי אי אילו ניתוחים באמת יד שמאל והחוויה שעברתי הפעם בזכותו של ד״ר קיש היתה יוצאת דופן לחיוב, הן ביחס שזכיתי לו , הן במקצועיות והן בתהליך ובזמן ההמתנה לניתוח. תודה רבה מקרב לב לענת ולד״ר קיש על הטיפול המסורחוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר בנימין קיש