ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט

ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט

עיניים, מקטע קדמי, מחלות קרנית וקטרקט

חוות דעת אחרונות על ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט

זסלבסקי עמוס , חיפה
11-08-2019
רופא מצוין. הקשיב ברצינות לסימפטומים ולבעיות שהעלתי. התווה טיפול מתאים שאכן שיפר את המצב וזאת לאחר שהייתי אצל רופאים אחרים שלא נהגו כך והבעיה שלי רק החמירה. מגיע אליו למרות שאני מגיע מרחוק. ממליץ עליו בחום רב.


נידם דורין , קריית שמונה
07-08-2019
עברתי לפני כחודשיים ניתוח השתלת קרנית על ידי ד״ר שמואל גרפי בביח רמבם. ההחלמה הייתה טובה וחלקה. ד״ר שמואל גרפי מאוד סובלני, נעים, עונה על כל שאלה ונותן מענה מקצועי ואדיב. ממליצה מאוד. תודה.


סבחט חנן , קריית מוצקין
29-07-2019
דר גרפי התייחס באופן מצויין


מעבר לכל חוות הדעת

מידע כללי על ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט

תפקיד
מומחה לרפואת עיניים ומנתח בכיר בקרייה הרפואית רמב"ם.
תחום ראשי
עיניים
תחום משני
מקטע קדמי, מחלות קרנית וקטרקט
תאור
ד"ר שמואל (שמוליק) גרפי, מומחה לרפואת עיניים ומנתח בכיר הקרייה הרפואית רמב"ם. מומחה בתחום הקרנית, הקטרקט וניתוחי לייזר להסרת משקפיים. ד"ר שמואל (שמוליק) גרפי, יו"ר חוג קרנית הישראלי, מומחה לרפואת עיניים ומנתח בכיר בקרייה הרפואית רמב"ם. ד"ר גרפי סיים התמחות בהצטיינות במרכז הרפואי פוריה (בשילוב בית חולים העמק) המסונף לבר אילן. עם חזרתו מ Fellowship (התמחות על) יוקרתית תחת הדרכתו של פרופ' מסימו בוסין שבאיטליה הצטרף כמומחה למקטע קדמי, מחלות קרנית וקטרקט בקרייה הרפואית רמב"ם. במהלך ההשתלמות ומאז שב ארצה ד"ר גרפי צבר ידע ונסיון רב בהשתלות קרנית מתקדמות ובניתוחים שונים במקטע בקדמי של העין לרבות מקרי קטרקט מורכבים. כמו כן, מנתח לייזר להסרת משקפיים והשתלות עדשות מתקדמות בניתוחי קטרקט. כיום, ד"ר גרפי מכהן כיו"ר חוג קרנית הארצי של איגוד רופאי העיניים בישראל. הינו יועץ בכיר בתחומו באיזור הצפון ומשמש כמדריך מתמחים ברפואת עינייים וסטודנטים לרפואה בטכניון. אחראי למרפאת קרטוקונוס והטיפול בקרוס לינקינג במחלקת עיניים רמב"ם. ד"ר גרפי פעיל במחקר ובעל פרסומים בבספרות המקצועית כמו גם השתתפות ומתן הרצאות בכנסים בין לאומיים. ד"ר גרפי חבר האיגוד הבינלאומי של מומחי-העל לקרנית, האיגוד האירופאי למנתחי קטרקט ורפרקציה, האיגוד האמריקאי למנתחי קטרקט ורפרקציה, ההסתדרות הרפואית בישראל, איגוד רופאי העיניים בישראל, חוג מומחי מנתחי הרפרקציה בישראל. ד"ר גרפי הינו נשוי ואב לשתי בנות.
נסיון מקצועי
 • מומחה למקטע קדמי, מחלות קרנית וקטרקט בקרייה הרפואית רמב"ם
 • התמחות בהצטיינות במרכז הרפואי פוריה (בשילוב בית חולים העמק) המסונף לבר אילן
 • התמחות על תחת הדרכתו של פרופ' מסימו בוסין שבאיטליה
איגודים מקצועיים
 • חבר האיגוד הבינלאומי של מומחי-העל לקרנית
 • האיגוד האירופאי למנתחי קטרקט ורפרקציה
 • האיגוד האמריקאי למנתחי קטרקט ורפרקציה
 • ההסתדרות הרפואית בישראל
 • איגוד רופאי העיניים בישראל
 • חוג מומחי מנתחי הרפרקציה בישראל
שפות
עברית, אנגלית
סוגי טיפולים
 • השתלות קרנית מתקדמות
 • ניתוחים שונים במקטע בקדמי של העין לרבות מקרי קטרקט מורכבים
 • לייזר להסרת משקפיים
 • השתלות עדשות מתקדמות בניתוחי קטרקט
מרפאות
מרכז רפואי מעין, רחוב מרקוני 10 בניין הצ'ק סנטר, צ'ק פוסט, חיפה

יצירת קשר עם ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט


מהתקשורת - ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט


ד"ר שמואל גרפי, מומחה קרנית בביה"ח רמב"ם מסביר על הצורך להיזהר מטבליות הג'ל למדיח

זו פעולה מוכרת ויומיומית למדיי: שימוש בטבליית ג'ל למדיח לשם הדחת הכלים במדיח הכלים. עד כמה טבליות הג'ל הללו מסוכנות? ד"ר שמואל גרפי, מומחה קרנית כאן אצלנו ברמב''ם הקריה הרפואית, התארח בחדשות הבוקר עם ניב רסקין בקשת 12 והסביר על הסיכון. באדיבות קשת 12, ש

חוות דעת ודירוגים על ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט

* האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר, ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.


ציון משוקלל של 4.9/5 על פי 25 חוות דעת


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט

(מבוסס על 25 חוות דעת)
5
(25)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר שמואל גרפי - מומחה לקרנית וקטרקט

מצב המרפאה
4.9
אדיבות הצוות
5

זסלבסקי עמוס , חיפה
11-08-2019
רופא מצוין. הקשיב ברצינות לסימפטומים ולבעיות שהעלתי. התווה טיפול מתאים שאכן שיפר את המצב וזאת לאחר שהייתי אצל רופאים אחרים שלא נהגו כך והבעיה שלי רק החמירה. מגיע אליו למרות שאני מגיע מרחוק. ממליץ עליו בחום רב.


נידם דורין , קריית שמונה
07-08-2019
עברתי לפני כחודשיים ניתוח השתלת קרנית על ידי ד״ר שמואל גרפי בביח רמבם. ההחלמה הייתה טובה וחלקה. ד״ר שמואל גרפי מאוד סובלני, נעים, עונה על כל שאלה ונותן מענה מקצועי ואדיב. ממליצה מאוד. תודה.


סבחט חנן , קריית מוצקין
29-07-2019
דר גרפי התייחס באופן מצויין


קובליו הרי , ק. אתא
29-07-2019
דר' גרפי מטפל בי כשנה וחצי. יש שיפור משמעותי מידיי טיפול. יחסו אישי ואכפתי. מקצוען בתחומו, מדריך רופאים צעירים מידיעתו הרבה ונסיונו הרב. ממליץ בחום.


כץ אלכס , כפר ורדים
23-07-2019
ד''ר גרפי ייעץ וטיפל בצורה מאוד מקצועית במחלת קרוטוקונוס אצלי, הוא נותן תחושת ביטחון. אני ממשיך במעקב תקופתי אצל ד''ר גרפי, הוא תמיד מוכן להסביר ולייעץ בצורה סבלנית. ממליץ מאוד!


וינדיש יהודית , כרמיאל
21-07-2019
עברתי ניתוח קטארקט בשתי העיניים הניתוח עבר בהצלחה ללא כאבים ומעל הכל יחסי אינוש מעולים מצידו של ד"ר שמואל גרפי תמיד מאיר פנים ותמיד מתייחס בכל הסבלנות לשאלות ששאלתי ממליצה עליו מאוד
סוג טיפול: ניתוח קטרקט


טלמון אופיר , כרמיאל
14-07-2019
דר גרפי ניתח אותי בניתוח קטרקט בשתי עיניים. הרופא הסביר לי על מהלך הניתוח ועל העדשות שהוא ממליץ. כיום לאחר ארבע חודשים מאז הניתוח אני רואה מעולה ולא זקוק יותר למשקפיים.ממליץ בחום על דר גרפי מבחינתי הוא רופא מעולה.
סוג טיפול: ניתוח קטרקט


מרציפיי טימור , חיפה
16-06-2019
לאחר פגיע לא קלה בעין . כול הטיפולים בוצעו ע"י ד"ר גרפי בצורה מקצועית ואכפתית תודה רבה !


צדוק דור , חצור הגלילית
11-06-2019
לפני כשנתיים, בעודי חייל, הובחנה אצלי מחלת העיניים קרטוקונוס. הופנתי לבית חולים פוריה בטבריה, שם פגשתי בד"ר שמואל גרפי. ד"ר שמואל גרפי המליץ לי לבצע טיפול חדשני הנקרא "קרוס ליניקינג". שמעתי להמלצתו ואכן עברתי בהצלחה מרובה את הטיפול אצל דוקטור גרפי בעצמו בבית חולים רמב"ם. יש לציין שדוקטור גרפי לאורך כל הדרך תמך והסביר על הטיפול בצורה הראויה והמקצועית ביותר. גם היום, כשנה לאחר הטיפול, בעודי מגיע אליו לביקורות, דוקטור גרפי מקבל אותי תמיד בסבר פנים יפות, נותן שירות אדיב ומקצועי ויחס חם ואישי. ממליץ בחום לכל מי שזקוק לרופא עיניים מומחה קרנית לפנות לד"ר גרפי!


בניאס גילה , קרית מוצקין
04-06-2019
ד״ר גרפי רופא אדיב, עדין ואנושי, שלא לציין את מקצועיותו וטיפולו בי בצורה מקצועית בלתי רגילה. הוא יודע להקשיב, מגלה אמפתיה, חמלה ואנושיות בלתי רגילה. האמת היא שאני יודעת שהוא לא וויתר לעשות הכל להציל לי את העין אחרי שנפלתי. ואכן העין שלי ניצלה מעקירה. אני מודה לו ומעריכה אותו! אדם משכמו ומעלה. מי ייתן וירבו כמותו בארצנו!


איבגי ליז , עכו
26-05-2019
אני מטופלת אצל דר גרפי כמעט שנתיים עברתי השתלה של קרנית רופא מספר 1 מקצועי אמין יחסי אנוש מעולים זמין תמיד גם לא בשעות העבודה קיבלתי ועדיין מקבלת טיפול מסור מקצועי רופא שדואג למטופלים בצורה יסודית.


פאעור מוחמד
14-05-2019
ממליץ בחום על ד"ר גרפי..לפני הניתוח ד"ר גרפי הסביר הכל בצורה ברורה..יחס אנושי מצוין..אני רוצה להודות לו על הטיפול המקצועי והמסור.


אנונימי , כרמיאל
11-05-2019
רופא עניים מעולה וטוב


אייטינגון ז'ניה , כרמיאל
27-04-2019
מדובר ברופא שמסור לעבודתו, דואג למטופלים, אכפתי מאוד, מראה גישה שרירותית ומקצועי בתחום עבודתו.


בננו שולמית , מושב ספסופה
15-04-2019
ד"ר שמואל היקר! אין מילים היכולות לתאר את הערכתי כלפייך. עברתי את התהליך על הצד הטוב ביותר.. בזכות כל הרוגע שהשרת במשפחתי ובי לפני ואחרי הניתוח.. וכמובן במהלך ההחלמה שמחתי לדעת שאני נמצאת בידיים הכי מקצועיות שיש תודה רבה על הכל!


ארלט
10-04-2019
פעם חשבתי שמלאכים יש רק בשמיים, אבל מהרגע שפגשתי את ד"ר גרפי, הבנתי שיש מלאכים שנמצאים בארץ, והוא אחד מהם ... הכל התחיל מכאב עז בעין הימינית שלי, שנמשך כחמישה ימים. כשלא חלף, פגשתי בד"ר גרפי, שקבע חד משמעית, שאני חייבת ניתוח מיידי, כדי להציל את העין מעיוורון, כי היה בה לחץ גבוה מאד... חטפתי שוק, אבל על הבוקר התייצבתי בבית החולים, ושם ד"ר גרפי חייך אליי, הסביר לי בדיוק על מהלך הניתוח והרגיע, ואני הידועה כאחת שפוחדת מהצל שלה, נרגעתי ... ד"ר גרפי ניתח אותי פעמיים. בפעם הראשונה להוצאת העדשה העכורה, ובפעם השנייה הוא שם לי עדשה חדשה... היום אני רואה 6:6... נכון, הכל בזכות אלוהים, ששולח לנו מלאכים, ואחד מהם הוא ד"ר גרפי, שהפגין מקצועיות, נתן יחס מעולה, הרגיע והיה אנושי...תודה רבה לך


ברגר מירב , חיפה
05-04-2019
רופא מעולה! מקצועי, מסור למטופליו, אכפתי, ממליצה בחום!!


היבה בשיר , ס'חנין
01-04-2019
הגעתי לד״ר שמואל לעשות קרוטוקונוס בשתי העיניים שלי בהתחלה התרשמתי מאוד מהיחס שקיבלתי ממנו הן מבחינה מקצועית ואישית היה אדיב סבלני השיב לכל שאולתיי והסביר בצורה הכי מקצועית שיש. דאג קודם לבדוק את כל האפשריות והבדיקות לפני כל דבר. נעים להיכנס לרופא ולקבל יחס מקצועי ואדיב כן ירבו רופאים כמותו, רציתי להגיד שהוא רופא תותח אין מילים שמתארים את היחס האנושי שלו תודה על המעקב , ההתמדה ורצונך הטוב. בצניעות וענווה נאמר -כי הנך רופא חלום. יקר יותר מערכו של יהלום . המשך להיות רופא מיוחדמאחלת שייהנו ממך עוד הרבה מטופלים ובעזרת השם ובעזרתך יהפכו לבריאים.


שיר אנטולי , כרמיאל
25-03-2019
ד"ר שמואל גרפי קודם כל בן אדם עם לב חם .איש מקצועי שאוהב את מקצוע שבחר .רופא שסבלני למטופל .רופא שלומד ומתקדם בתחום.ממליץ מכל הלב


אילן רובין , חיפה
12-03-2019
ד"ר גרפי רופא משכמו ומעלה. מקצועי ואנושי מאוד. בזכותו ניצלה ראייתי.היתה לי פטריה בקרנית שהיתה קשה לאבחון ופגעה לגמרי בראייתי. ד"ר גרפי לא הרפה במהלך כל הטיפול עד שעלה על מקור הבעיה ודאג בצורה יוצאת דופן הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית שאקבל את הטיפול המתאים.ד"ר גרפי קשוב מאוד למטופלים, תומך ומעודד מעבר לטיפול המסור שהוא נותן. אין לי מילים להודות לו על מסירותו הרבה ומקצועיותו. לכבוד הוא לי להמליץ בחום על ד"ר גרפי.


פרופ' דני קורן , זכרון יעקב
08-03-2019
אני חש עונג וזכות מיוחדים להמליץ בחום על דר גרפי. ההכרות שלי אתו מתבססת על הטיפול האינטנסיבי והצמוד שלו במהלך שבעת החודשים האחרונים (כולל ניתוח להשתלת קרנית והחלפת עדשה לפני כחודש וחצי) בנזקים של כוויה כימית שעברתי באחת העיניים במהלך פרוצדורה רפואית באזור אחר בגוף. בקיצור ולעניין, בהינתן המצב הרפואי והנפשי המורכב שנקלעתי אליו (התערערות של מערכת האמונות והציפיות החיוביות באופן בסיסי ביחס לטיפולים רפואיים), אני חש בר מזל שזכיתי להכיר ולהיות מופקד בידיים המקצועיות של דר גרפי. רופא ומענטש בעל ידי ולב זהב (לגבי הידיים, אני נשען לא רק על הרושם הפרטי שלי, אלא בעיקר על חוות הדעת הנלהבות שקיבלתי עליו ממספר מומחים שפניתי אליהם לחוות דעת נוספת) מהסוג שגורם לך לבטוח וללכת אחריו בעיניים עצומות (ביותר ממובן אחד). מעבר לכך שהוא החזיר לי את הראייה בעין, הוא גם שיקם לי את היכולת להשתמש בה על מנת לראות דברים באופן יותר אופטימי. ממליץ בחום רב.


מתן , עמק יזרעאל
07-03-2019
אם אתם זקוקים למומחה קרנית, ד"ר גרפי הוא הרופא שאתם מחפשים. הגעתי למחלקת עיניים ברמב"ם עם קרנית במצב מורכב, שדרש התערבות כירורגית. ד"ר גרפי ישב איתי לשיחה, והסביר לי בצורה עניינית, מקצועית ואמפטית את המצב, אפשרויות הטיפול ומה ניתן לצפות לאחריו. החלטתי לבצע את הניתוח אצל ד"ר גרפי, שעשה עבודה עדינה ומורכבת במקצועיות ובהצלחה רבה. ד"ר גרפי והצוות שלו שיקפו והסבירו את המצב, לי ולמשפחתי, לאורך כל האשפוז, בענייניות ובחום. אני מנצל את ההזדמנות הזו להודות לו על כך, מקרב לב. כך הייתם רוצים שיהיה הרופא שלכם- מקשיב, מתעניין, מבין, מקצועי ומעודכן. ועל הדרך גם מחייך.


נויה קלאורה , מושב גבעת נילי
24-02-2019
ממליצה מאש על ד"ר גרפי !! רופא מקצועי ואכפתי. קיבלנו יחס מצוין. תודה על הכל, ובהצלחה.


אשכנזי שירן , חדרה
19-02-2019
דוקטור גרפי קיבל אותי מיידית כאשר הגעתי למחלקת עיניים בבית החולים רמבם. הרופא ללא היסוס ידע איזה טיפול לתת לי על מנת לייצב את מצבי..היה ערני במהלך כל הטיפול והשהות שלי במחלקה.יחס מדהים לצוות שלו והן למטופלים..


איתן , חיפה
14-02-2019
הגעתי בעקבות המלצה של בן משפחה שעבר השתלת קרנית אצל ד"ר גרפי. מצאתי איש בעל קסם אישי וידי זהב, מלא אור, חיוך ולא פחות מרגיע. קיבלתי הסבר מפורט ובגובה העיניים על מצבי (סובל מקרטוקונוס). אני מנצל את ההזדמנות להודות לרופא ולהמליץ מקרב לב.