ד"ר נלי שטיינבוק - מומחה לטיפולי שורש

ד"ר נלי שטיינבוק - מומחה לטיפולי שורש

אנדודנטיה (טיפולי שורש)

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר נלי שטיינבוק - מומחה לטיפולי שורש

- המלצות וחוות דעת על ד"ר נלי שטיינבוק


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר נלי שטיינבוק - מומחה לטיפולי שורש

(מבוסס על 52 חוות דעת)
5
(52)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר נלי שטיינבוק - מומחה לטיפולי שורש

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר נלי שטיינבוק - מומחה לטיפולי שורש

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

פוקס שושי , חיפה
06-02-2020
דר שטיינבוק נעימה, מקצועית מאוד ובאופן פרדוכסלי היתה לי חויה טובה במרפאתה המאובזרת במיטב הטכנולוגיה החדישה. ממליצה מאוד
סוג טיפול: טיפול שורש


ה.מ.
31-01-2020
שמחתי להשתתף בקורס שלך שדרכו רכשתי טכניקות מאוד חיוניות וחדשניות בקליניקה הדנטלית עם דגש על החלק המעשי שהיה מאורגן להפליא תוך מתן מספיק זמן לתרגל ולהתנסות . כל הכבוד על האווירה הנהדרת והיחס המעולה ולכל מי שמתעניין ורוצה להתחדש בטכניקות מודרניות אז אין ספק שהקורס של ד"ר נלי שטיינבוק הוא הכתובת לכך...ממליץ בחום ובהצלחה לכולם


רינגר שרון , חיפה
29-01-2020
עברתי לאחרונה 2 טיפולי שורש מורכבים אצל ד"ר שטיינבוק. אין לי מילים להודות על הטיפול הנפלא, המקצוענות והנועם. קשה לומר שהיה תענוג, בכל זאת... אבל עדיין, יחסית לטיפול שיניים - היה נפלא. צוות הסייעות יוצא מן הכלל, מקסימות ומקצועניות אחת אחת. וליאת - האחת והיחידה, מתוקה ונפלאה. ממליצה מכל הלב!
סוג טיפול: טיפול שורש


ולנסי קלרי , חיפה
28-01-2020
רופא מצויינת עשתה טיפול שורש על שן בעייתית. לא הרגשתי כאב במשך הטיפול וגם לא לאחר מכן. אווירה במרפאה מאוד נעימה. ממליצה בחום
סוג טיפול: טיפול שורש


נדיה פיצחאדזה , נשר
21-01-2020
Очень рекомендую курс эндодонтии с использованием микроскопа организованный д-ром Нелли Штейнбук. С удовольствием прослушала вводную лекцию д-ра Нелли Ш.,после чего было практическое занятие с подробным и поэтапным объяснением поиска и инструментальной разработки каналов зуба с использованием микроскопа. Приятное общение,интересные лекции и приобретение практического навыка.


אירינה כץ , קרית ים
19-01-2020
Хотела поблагодарить доктора Нели за проведённый типуль. Я не очень люблю менять врачей, к которым привыкла, но в данном случае меня послали на лечение корня к определённому специалисту и я не пожалела. В клинике царит настолько приятная и спокойная атмосфера, что страх перед лечением тут же улетучился. Спасибо всему персоналу клиники. Успехов в вашем нелёгком труде.
סוג טיפול: טיפול שורש


כיאן קאזאמל , כפר בית ג׳ן
14-01-2020
דר נלי הנה מומחית מקצועית גבוהה בתחום האנדודונטיה למדתי ממנה הרבה וזה בזכות הידע שיש לה והיכולת להעביר אותו למתמחים אשר היא מלמדת או במהלך הקורסים שהיא מעבירה לרופאי השיניים .

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
16-01-2020
תודה רבה. שמחתי לחלוק איתך את הידע שלי

יפים כץ , קרית ים
14-01-2020
Прекрасный курс. Хотелось бы сказать много, но постараюсь быть кратким. Сегодня всем понятно, какие преимущества даёт применение микроскопа в эндодонтии, однако выходить из зоны комфорта и пробывать новые направления всегда проблематично. Курс Нелли... в очень тактичной и профессиональной форме помогает врачам, которые задумываются или только начали использовать микроскоп. С моей точки зрения, подача материала осуществлена в наиболее доступной форме. Теория расставила все акценты в важных аспектах и практические занятия под контролем Нелли, удивительным образом перевели кажущуюся сложность в видимые преимущества, значительно упрощающие работу и повышающие уровень выполняемого лечения в разы. В течении одного учебного дня было получено множество общих основ и специальных "типов", который дают мотивацию и укрепляют уверенность в желании использовать микроскоп в практике. Спасибо Нелли и успехов всем нам в стоматологии высочайшего уровня.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
17-01-2020
Дорогой доктор Кац, спасибо Вам за тёплые слова. Была рада поделиться с вами своим опытом и знаниями.

ינאי יפתח
13-01-2020
Learning from the best 🏅 אחרי יום של למידה פורה ומעניינת רציתי להגיד תודה לד"ר נלי שטיינבוק, על הסדנה ייחודית לטיפול אנדודונטי תחת מיקרוסקופ צייס. סדנא שניתן בה לרכוש ידע רחב בטיפול האנדודונטי. במסגרת הסדנה למדנו טכניקות למציאת תעלות נוספות ונסתרות, אבחון וטיפול בשן בעלת אנטומיה חריגה, פתיחת תעלות מסוידות ובדיקת טיב ההכנה.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
14-01-2020
תודה על המילה הטובה. 🙂.

קליין אלחנדרה , חיפה
29-11-2019
רופאה מעולה , מקצועית והוגנת. מומלץ בחום !!!


סטרול יעקב , להבים
24-11-2019
הקורס היה מעניין וממצה מאוד נותן לי כלים וידע לשפר את יעילות ואיכות טיפולי השורש מודה לך


זאוי נאור
10-11-2019
הופניתי לד"ר שטיינבוק לביצוע טיפול שורש מורכב. הגעתי לחוץ ומלא חששות, מאחר שבמשך כ- 30 שנים טופלתי ע"י אותו רופא שיניים וליווה אותי הפחד לגשת לטיפול אצל רופא אחר. כאמור, הופניתי לד"ר שטיינבוק. אני חייב לציין שנדהמתי מרמת המקצועיות הגבוהה ואיכות הטיפול. לא חשתי ולו לשניה אחת בכאב כלשהו. לא בשלב הזריקה ובוודאי לא בזמן הטיפול עצמו. חששותיי התפוגגו בין רגע, יחד עם הכאב. הטיפול נמשך מספר דקות בלבד והרגשתי איך הצבע חוזר לפניי, כי אני לא חש בשום כאב. תוסיפו לכך את הרוגע שד"ר שטיינבוק משרה על הפציינטים ע"י הסברת מהלך הטיפול, שיחות נעימות, מוסיקה נעימה לאוזניים מתנגנת ברקע והרי לכם מרפאת שיניים שאין חשש לבקר בה. אזכיר לטובה גם את צוות המרפאה הנחמד המסייע לד"ר שטיינבוק. בשורה התחתונה, הנקודה הכי חשובה - כאב השיניים הופך להיסטוריה תוך זמן קצר וללא כאבים. מכאן שלוחה תודתי והערכתי לד"ר שטיינבוק. יישר כח. מומלץ בחום.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
11-11-2019
תודה רבה על המילים החמות. ריגשת. שמחנו לעזור וליצור חווית טיפול טובה

מ.ל. , חיפה
02-11-2019
ד״ר נלי שטיינבוק המקסימה! הגעתי אלייך על סף ייאוש , לאחר חוות דעת רבות מרופאים שונים ללא הועיל.. ואת , הצלחת בדרכך המקצועית מאד לסייע לי , נתת לי מענה סופר מקצועי ואדיב לצד המקצועיות היית רגישה ומתחשבת ומייד גרמת לי להרגיש שאני בידיים מקצועיות ואנושיות תודה רבה לך על הכל!
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
11-11-2019
תודה רבה. שמחתי לעזור וליצור "חוויה מתקנת".

א.ח. , באר שבע
29-10-2019
השתתפתי בקורס של אנדודונטיה בהנחיית ד"ר שטיינבוק. מדובר בקורס מעמיק ומעשיר ואני ממליצה עליו בחום הן לרופאים צעירים והן לרופאים ותיקים. ד"ר שטיינבוק היא מרצה מצוינת בעלת ניסיון תיאורטי ופרקטי רב, תוכן הקורס עדכני ומועבר באווירה דינמית וטובה.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
29-10-2019
תודה רבה. נהנתי מאוד מההפריה ההדדית שהיתה בקורס שלכם ותמיד עומדת לרשותך בכל מה שתזדקקי

בן-נר גיל
20-10-2019
מקצועית,עיניינית,סבלנית בקיצור מומלץ בחום
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
11-11-2019
תודה רבה על המילה הטובה

דראושה עבד אלחפיד
30-09-2019
דר נלי המובילה בתחום , שמחתי לפגוש אותך ,היה קורס נהדר ,מקצועי מלא אינפורמציה, אווירה נעימה ויחס אישי מדהים ! זכיתי ללמוד ממך ,גילית לנו הרבה טיפים לעבודה ואיך להתמודדת עם מקרים קשים. ממליץ בחום ! לגבי הסדנה המעשית הכל היה מסודר ומאורגן , ציוד מושלם, מה שנתן לכל רופא לעבור על כל המסימות כמו שצריך. למזלנו את כאן , תודה רבה על הכל.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
02-10-2019
תודה רבה על המשוב על הקורס :"רפואת שיניים לרופא השינים הכללי-הלכה ומעשה". שמחתי לחלוק איתכם את הידע שלי ואני עומדת לרשותך בכל שאלה עתידית.

בר דיין גלעד , חיפה
29-09-2019
אני רופא שיניים בחיפה, בעל ותק של כעשרים שנה. השתתפתי בקורס שדר" שטיינבוק מעבירה לרופאי שיניים בתחום טיפולי שורש. לאחר הקורס אימצתי שיטות עבודה חדשות שהומלצו בקורס, ומאז אני מרגיש שיפור גדול באיכות העבודה ובקיצור משמעותי בזמן הטיפול. יש לכך השפעה ישירה על הצלחת הטיפולים ושביעות רצון המטופלים. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום רב על הקורס, והכי חשוב: היום אני נהנה לבצע טיפולי שורש, כשבעבר זה לא תמיד היה כך.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
02-10-2019
דר בר דיין היקר. פשוט התרגשתי כשקראתי את המשוב על הקורס ועד כמה הוא עזר לך להרגיש בנוח עם ביצוע טיפולי השורש ולהנות מביצועם ומהתוצאות שמתקבלות. שמחתי לחלוק בידע ואני עומדת לרשותך בכל שאלה.

בר-לב מוטי , חיפה
18-09-2019
הטיפול היה אנושי ומקצועי . הולך רק אליה.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
02-10-2019
תודה רבה על האמון ועל המילה הטובה

אלכסנדה יוגליצ'ק , חיפה
14-07-2019
Посетила курс д-р Нелли. Впечатления остались только самые приятные. Всё чётко, ясно и по существу. Получила ответы на интересующие вопросы. Замечательная практическая подготовка, было интересно поработать с разными системами, а ещё интересней в будущем применить их на практике. Рекомендую

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
15-07-2019
Большое спасибо! Я была рада поделиться своими знаниями и ответить на ваши вопросы.

דניאל
12-07-2019
ד"ר שטיינבוק הינה רופאת שיניים מומחית לטיפולי שורש (אנדודונטית) מקסימה ומקצועית ביותר!! תמיד קיבלתי מענה וטופלתי כאשר הבעיה דחופה, גם כאשר לא היו תורים קרובים. בנוסף, צוות המרפאה נהדר! תמיד קשובים ומסייעים ככל האפשר.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
תודה רבה על המשוב, תמיד עומדים לרשותך ושמחים לעזור

הכט גדעון , רמת גן
12-07-2019
מקצוענית ומקסימה

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
תודה רבה

גבריאלוב נטלי , תל אביב
07-07-2019
ברצוני להביע את תודתי והערכתי לדר נלי היקרה והמקסימה,שהעבירה קורס אנדו בצורה הטובה ביותר,בלי לחסוך בטיפים ומידע מהצד ומהנסיון שלה!כן ירבו רופאים כמותה!! וכחלק משהותי במרפאתה רוצה לומר שהתרשמתי לטובה מהמכשור המתקדם,משיטות העבודה החדשניות והיחס החם והאווירה הטובה שמשרה במרפאתה!! ממליצה בחום❤️

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
07-07-2019
הייתם קורס סקרן ומקסים. נהנתי לחלוק איתכם את הידע שלי ואני עומדת לרשותך בכל שאלה עתידית בנושאי הקורס. בטוחה שדרכינו בעתיד עוד יפגשו

מרינה , תל אביב
20-06-2019
מרפאה מקסימה, צוות מקצועי נעים ומתחשב, נלי הופכת את החוויה של ללכת לרופאת שיניים לרגועה, מומלץ בחום מאחת שמפחדת מטיפולי שיניים במיוחד טיפולי שורש! סופר מקצועי :)
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
07-07-2019
תודה רבה על המילים החמות. ראיתי זכות לטפל בך ו"להחזיר את החיוך לפנים"

מארי כהן , חיפה
06-06-2019
ד"ר נלי מקצועית ונעימה....הגעתי עם חששות י לרוב הרופאים הייתה פרוגנוזה לא טובה לגבי עתידן של השיניים הקידמיות שלי ונלי הייתה זעירה אך אסרטיבית .היום יש ריפוי יפה וכל התמונה השתנתה לטובה. תודה שוב כי ממש לא היה טיפול קשה ואיפשר לי לשמר את השיניים שלי ולא להגיע לשיקום על גבי שתלים......ממליצה בחום.תודה נלי

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
07-06-2019
תודה רבה על המילה הטובה . מאוד שמחתי שהצלחתי לבצע טיפולי שורש חוזרים אצלך ולשמר את השיניים הטבעיות בפה.

אנונימי
03-06-2019
ד"ר שטיינבוק עשתה לי טיפול שורש ואני ממליצה עליה! קבלתי עליה המלצה מרופא שיניים, ובכל זאת, הגעתי עם חשש גדול (ועם כאב). מצאתי מרפאה עם רופאה וצוות איכפתיים ואמפתיים, שפתרו לי בעיה. המזכירה חזרה אלי מיד, הסייעת עדינה, שאלה אם המוזיקה בסדר, אם לא קר לי מדי. ד"ר שטיינבוק דברה אתי בטלפון לפני שהגעתי. ראיתי אותה יוצאת מדרכה לסייע בהמשך טיפול, למטופלת שהיתה לפני. לפני הטיפול, ענתה על שאלותי עניינית. תוך כדי הטיפול, שוב התייחסה לדברים שהטרידו אותי, מסרה לי על ההתקדמות בטיפול, ובשלב המתאים עברה לשיחה קלילה עם הסייעת. כל זה הפיג את המתח שלי. הטיפול עבר במהירות וללא כאב, וכששאלתי על כך, אמרה, שרכשה מיכשור שמאפשר זאת. אני מקווה שהשן שלי "ניצלה" ומרגישה שלטיפול השורש הבא אצל ד"ר שטיינבוק (מקווה שלא יהיה) אגיע הרבה יותר רגועה. על כל זה אני מאד מודה לה.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
03-06-2019
שמחנו לעזור ותודה רבה על הפירגון

אבו סלאח סולימאן , רמה״ג
03-06-2019
תודה על הכל:)

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
07-07-2019
שמחתי להכיר

קליין יהושע , חיפה
02-06-2019
פעם שנייה שאני מבצע טיפול שרש אצל נלי. ברצוני לציין שהטיפול היה מקצועי ידידותי וללא כאבים כלל. המרפאה מצויידת בציוד משוכלל המאפשר טיפול מדוייק ויעיל. שלא תזדקקו, אבל אם צריך מאד מומלץ לבצע הטיפול אצלה.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
07-07-2019
תודה רבה יהושע על המילים החמות. שמחתי לעזור

איתי שימרון
27-05-2019
אני רופא שיניים. זכיתי להפנות מטופלים רבים לד"ר שטיינבוק ולקבל ממנה תוצאות מעולות. ד"ר שטיינבוק לא מסתפקת רק בעבודה מעולה. היא חולקת את הידע הרב שלה עם חבריה למקצוע. רופאי שיניים רבים מקבלים ממנה עצה והדרכה, ויכולים להעלות מאד את יכולותיהם המקצועיות לטובת מטופליהם.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
27-05-2019
תודה רבה על המילה הטובה. תענוג לעבוד איתך בשיתוף פעולה על מקרים מורכבים.

Xiaoye Huo , Haifa
22-05-2019
Very professional and patient. I would highly recommend.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
07-07-2019
Thanks

שנפ - נעים עמית , יוקנעם
17-05-2019
דר נלי שטיינבוק רופאה מקצועית, מנוסה, יצירתית, סבלנית, רגישה ובעלת יחסי אנוש מעולים!! אני ממליצה עליה בחום רב!!

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
27-05-2019
תודה עמית על האמון לאורך שנים כה רבות ועל המילה הטובה

אנונימי
08-05-2019
יום לפני החג בני סבל מכאבים חזקים בשן ונזקק לטיפול דחוף. התקשרתי למספר רופאים אך אף אחד לא הסכים לקבל אותו בטענה שהכל מלא וזאת למרות שהסברתי את מידת הדחיפות והכאבים מהם סבל. התקשרתי למרפאה של ד״ר נלי שיינבוק ועל אף שבאותו היום הכל היה מלא, הרופאה הסכימה לטפל בבני על חשבון ההפסקה הקצרה שלה. אני רוצה להודות מקרב לב לד״ר נלי שטיינבוק על הטיפול (ללא כאבים) על הרגישות, הנדיבות, היחס החם והמסור ובעיקר על המקצועיות !! תודה גדולה גם לצוות המשרד. ממליצה בחום!!
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
שמחתי לעזור ולטפל בילד כל כך מקסים

נילי שמולינזון , תל אביב
22-04-2019
ברצוני להוסיף חוות דעת על רופאה מקצועית חביבה מסבירה בגובה העיניים. לאחרונה נזקקתי לחוות דעת שנייה לגבי טיפול שהוצע לי ע"י רופא השיניים שלי.לא הייתי שלימה עם הצעתו ופניתי לנלי כדי לשמוע את חוות דעתה.היא פשוט הצילה אותי מטיפול מסובך ומיותר. הפנתה אותי לרופא מומחה בתחום הבעייה שהיתה לי והוא מיד מצא פתרון פשוט לטיפול.כל בני משפחתי מטופלים אצל נלי. אני פשוא גרה בתל אביב . תודה על הכל.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
תודה רבה נילי על המילה הטובה. משפחתכם הייתה בין מטופלי הראשונים ולכבוד לי לטפל בכם שנים כה רבות . נדיר שזוכים לבצע טיפולי שורש לשלושה דורות.

אלווירה אברין
06-04-2019
אני, אלווירה אברין, הייתי אצל דוקטור נלי שטיינבוק בטיפול שורש מורכב בתקופה 07.2018-02.2019. קיבלתי יחס חם ומרגיע, מאוד התרשמתי מהידע והטיפול המקצועי של דר נלי, מאחריותה ורצונה לעזור. דר שטיינבוק עשתה את מיטב יכולתה כדי להציל לי את השן ה"מאתגרת". כמו כן, מאוד אהבתי גם את האווירה החחביבה והנעימה במרפאה בכלל, צוות מקצועי וציוד רפואי מודרני. אני מודה מקרב לב לדוקטור נלי שטיינבוק על הטיפול המסור ומאחלת לה שנים פוריות רבות לשמחתה ולשמחת מטופליה.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
תודה אלווירה על המילים החמות. שמחתי לפתור את המצב הרפואי המורכב ו"להציל" לך את השן.

Nshat Watted
04-04-2019
קורס מעולה. יחס מדהים. הכל מסודר. ממליץ בחום. תודה רבה דוקטור. עוד ניפגש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
תודה רבה. בודאי שעוד נפגש ונשמור על קשר מקצועי פורה

כהן רחל , חיפה
01-04-2019
המרפאה של נלי ברמה גבוהה מבחינת המיכשור דר נלי מקצוענית אמיתית וההרגשה אצלה שהגעת למקום הנכון
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
תודה רבה. שמחתי לעזור

שחר ברונשטיין , אשדוד
29-03-2019
הקורס אקדמיה לטיפולי שורש היה מעניין מאוד ממצא חידש לי דברים ונתן לי אפשרות להתנסות וטיפים לעבודה

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
29-03-2019
תודה על המילה הטובה דר' ברונשטייו. שמחה שהקורס חידש לך דברים ונתן לך כלים נוספים לארגז הכלים שלך. נתראה בקורסים הבאים

אורנה
23-03-2019
ברצוני להמליץ בחום על רופאה מקצועית, עדינה, קשובה, אחראית ובעיקר בעיקר רוצה לציין תכונה חשובה שזיהיתי בה כמעט מייד, יושרה! מרגש אותי לפגוש אנשים שהמחוייבות לעיסוק, קודמת אצלם לכל שיקול אחר ולא משנה מהו תחום עיסוקם. נלי הצילה לי את השן, וזאת ע"י טיפול מסור ומאוד מקצועי ועל כך אני מודה לה.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
תודה רבה. שמחתי לעזור

דר'אריה רייפמן , תל אביב
03-03-2019
קורס Endo-academy נערך במרפאה של ד"ר נלי שטיינבוק. הקורס התחיל בשעה 08:30 והסתיים בשעה 16:30. אווירה עניינית, נעימה ונחמדה. האירוח למופת, הסברים ממצים וקלעו למטרה. השוואה של טכניקות שונות שמוכרות לי אבל עם יושרה מקצועית תוך דגש על איך משתמשים. תירגול מעשי על שיניים מקורות ומתנה מרשימה של 3 סטים של חברות שונות לתרגול. ממליץ בכל פה. אני רופא שיניים כבר 29 שנים ומכיר את נלי 35 שנים. יצאתי מוקסם

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
03-03-2019
תודה רבה דר' רייפמן, על המילים הטובות. ממש מרגש שהגעת לקורס. שמחה שהצלחתי להעשיר בידע.

אנונימי , כרמיאל
02-03-2019
Доктор Штэйнбук не только великолепный врач, но ещё исключительно порядочный человек. Её клиника работает на самом высоком международном уровне и специализируется на самых сложных случаях Очень рекомендую!!!. лечения корневых каналов
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
02-03-2019
תודה על המילים החמות. שמחתי לעזור.

ד"ר שנרך אריאל , חיפה
01-03-2019
השתתפתי היום בקורס endoacademy אותו העבירה ד"ר שטיינבוק. מתברר שאפשר להיות מקצועית נחמדה ואנושית בו זמנית. הידע החשוב הועבר בצורה מקצועית מאוד, אמינה, ללא משוא פנים עם הבהרת כל החומר בצורה קלה להבנה אשר כולל בתוכו "טיפים" מאוד חשובים בזמן ביצוע טיפולי שורש.הידע שהעבירה דר שטיינבןק הינו חשוב ביותר ומכיל את כל החומרים המכשירים ןהטכניקות החדשות ביותר. נהניתי מהידע, מדרך ההגשה הנפלאה של החומר הנלמד ואין ספק שלמדתי. ממליץ ביותר ותודה לך ד"ר שטיינבוק.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
02-03-2019
תודה רבה, דר אריאל שנרך ,על המילים החמות . מאוד נהנתי איתכם בקורס והייתה הפריה הדדית.

Viorika Kondrya , חיפה
07-02-2019
מקצועית, אנושית ומדברת בגובה העיניים. מסבירה בצורה קלה ונינוחה. תמיד פנויה לענות לשאלות גם מחוץ לשעות פעילות המרפאה. ממליצה בחום!

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
תודה רבה דר' קונדריה. שמחה שנהנית בקורס והוספת ידע. בהחלט נשמור על קשר ואני עומדת לרשותך בכל שאלה עתידית.

Ilanit Elishaev , לוד
07-02-2019
אני רופאה צעירה ואני מכירה כבר כמה רופאים ועשיתי קורס אצל דר נלי, למדתי המון מימנה, המקצועיות, הסבלנות, היחס!! מרפאה נקייה, עם הרגשה נעימה כזאת עוד לא ראיתי ! זכיתי ללמוד ממך ומקווה שדרכנו עוד לא נפרדו 💙

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
תודה רבה דר אלישייב , בודאי שנמשיך לשמור על קשר ואני עומדת לרשותך בעצה ,תמיד.

יהודית למר , חיפה
09-01-2019
אמי, עברה היום טיפול שורש בידיה המקצועיות של ד"ר שטיינבוק. בסיום הטיפול, אמרה: " היה כיף. לא כאב בכלל". ברצוננו להודות לד"ר שטיינבוק על מסירותה, מקצועיותה ונועם הליכותיה
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
09-01-2019
היתה לי הזכות לטפל באימך המקסימה. תודה על המילים הטובות

אנונימי , רחובות
29-12-2018
נסעתי במיוחד לחיפה בעיקבות המלצה של הרופא שיניים שלי ולא התאכזבתי. דר שטיינבוק נתנה לי שתי חלופות טיפול לשן המורכבת שלי ולאחר שבחרתי באפשרות השמרנית יותר. טיפלה בי במספר פגישות ברגישות רבה ותוך מתן הסברים על מה שעושה. כל הצוות משרה אוירה של נינוחות ונעימות, כך שאני לא פחדתי בזמן הטיפול ( ואני פחדנית ידועה) . תודה לדר שטיינבוק והבנות על הטיפול המעולה שקבלתי.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
שמחנו לעזור. רק בריאות.

אסתי שויער , מודיעין
05-12-2018
דר' שטיינבוק היא בעלת שילוב נפלא של נועם ורגישות, ובו בזמן מקצועיות ברמה גבוהה. בזמן הטיפול הייתה קשובה לשפת הגוף שלי, והתייחסה לכל חוסר נוחות. היא משתמשת בטכניקות וחומרים מתקדמים, בהתאם למצב - תוך מתן הסבר. הטיפול עבר באווירה מצויינת, ובתחושה נעימה. מומלצת מאוד.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
12-05-2019
תודה על המילים החמות, שמחתי לעזור

מיטל כרייף
02-12-2018
דר. נלי שטיינבוק הינה רופאה נעלה ,משכמה ומעלה,אשר הודות למאגר כישוריה הבלתי נדלים ולמומחיותה היוצאת דופן -מפארת את שורת הרופאים.מעבר למקצועיות הרבה אשר מניבה למטופל חוויית טיפול נעימה ונטולת כאב! אני חייבת לציין את רגישותה וחמלתה של דר. שטיינבוק כלפי מטופליה.בשעת כאב וקושי תמיד נלי תפתח את דלתה ובמסירות נפש תעודד ותנטע תקווה וכמובן שתמהר להגיש את ידיה המיומנות לעזרה.ישר כוח רופאה נדירה.חשוב לי שרבים יזכו להכירך ולהנות ממלא טובך בשעת הצורך.
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
תודה רבה על המילים החמות והמרגשות. שמחתי לעזור

ד"ר ארנגאוז דניאל , גן יבנה
01-12-2018
מאוד מיקצועית ומעניינת! תודה רבה!

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
תודה רבה

טל וינטרמן , חיפה
28-11-2018
מובילה בתחומה, ד"ר שטיינבוק מהווה גורם חשוב בעולם טיפולי השורש, הן כרופאה מטפלת והן כרופאה מלמדת. מומלץ בחום לרופאים שיניים המחפשים לימודי המשך ולמטופלים כאחד!

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
תודה רבה דר וינטרמן על המילה הטובה

אנונימי , חיפה
28-11-2018
עברתי טיפול במרפאה של ד"ר נלי שטיינבוק, היתה לי חוויה מתקנת, הטיפול עבר בצורה רגועה ונעימה, ללא כאבים, אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לטיפול שורש
סוג טיפול: טיפול שורש

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
תודה רבה

אורית גילינסקי
28-11-2018
הגעתי אל ד"ר נלי שטיינבוק בהמלצת השיננית שלי שאני מאוד מעריכה. באתי להערכה וקבלת חוות דעת שנייה כדי לשקול אם לעקור או לא שן שלמרות שטופלה עדיין כואבת. חוות דעתה המאוד מקצועית של ד"ר נלי שטיינבוק הבהירה לי מידע חשוב מאוד ועקרוני להמשך הטיפול ובכך נמנעה עקירה מיותרת של שן חשובה

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
שמחתי לעזור

אנונימי , זכרון יעקוב
22-11-2018
באתי לדר שטיינבוק עם הרבה חששות ולאחר שכנועים של הרופא שלי , שחבל לעקור וכדאי לנסות להציל את השן ולדבריו דר שטיינבוק היא המומחית שתצליח במשימה הזאת. אני מאוד פחדנית כך שלקחתי את בעלי איתי וקיוויתי לטוב. הצוות של דר שטיינבוק נלי והמרפאה כבר השרו אווירה נינוחה ורגועה. דר שטיינבוק מקסימה, חייכנית והכי חשוב מאוד מאוד מקצועית. היא הסבירה לי בדיוק מה אנחנו הולכים לעשות, הבטיחה שלא יכאב ואכן קיימה. ממש הייתה לי חוויה מתקנת לעומת טיפולי שורש שעברתי בעבר וסבלתי הרבה. תודה רבה לך דר שטיינבוק ולכל הצוות על הטיפול המסור.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
תודה רבה

Pnina Roimi Shnizer , חיפה
09-11-2018
טיפול מסור מקצועי ממליצה באהבה !!! הרופאת שיניים הכי טובה שפגשתי בחיפה יחס אישי וידע מקצועי נעימה וסבלנית, מוכנה להמליץ באופן אישי.

תגובת ד"ר נלי שטיינבוק לחוות דעת זו
13-07-2019
תודה יקירה


חוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר נלי שטיינבוק