Site logo
ד"ר אופיר אורי

ד"ר אופיר אורי

מנתח כתף ומרפק מומחה, סגן מנהל מחלקה אורתופדית

אורתופדיה מרפק וכתף

5.0

כל סוגי הטיפולים

- - המלצות וחוות דעת על ד"ר אופיר אורי

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר אופיר אורי

לקביעת תור ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות רפואי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לרופאים בלבד.

חוות דעת ודירוגים על ד"ר אופיר אורי

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר אופיר אורי

5.0

על סמך 69 חוות דעת

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

אסתר בונק

, רמת גן

5.0

''לדר' אופיר היקר, עברתי ניתוח לתיקון קרע בכתף שמאל שבוצע על ידך. אני רוצה להביע את הערכתי ותודתי על הטיפול המקצועי והיחס האדיב במהלך הניתוח והשיקום. ההסברים המפורטים, הסבלנות והאדיבות הם שיצרו בי אמון שאני בידיים טובות ובטוחות ובזכותם ההתאוששות הייתה מהירה וחלקה. משפחתי ואני מודים לך. כיום אני כשלושה חודשים לאחר הניתוח, חזרתי לפעילות כמעט מלאה - הניתוח הצליח. ממליצה על ד"ר אופיר מכל הלב.

31.05.2024

ד"ר אופיר אורי

ד"ר אופיר אורי

אסתר היקרה, שמח לשמוע שהשיקום לאחר הניתוח עבר בהצלחה ושיש הטבה בתלונות. תכנון קפדני טרם הניתוח והתמדה בפסיותרפיה ובתוכנית השיקום לאחר הניתוח הם המפתח להצלחה. תודה על ההמלצה החמה.

02.06.2024


אבי בניון

, אליפלט

5.0

''אורי קיבל אותי לאחר פציעה בגיד הייתי צריך לבצע ניתוח ביד כמה שיותר מהר , אורי נתן לי תמיכה מהירה בקביעה לניתוח מהיר . אורי נתן לי הסבר מלא על היתרונות אל מול החסרונות שבביצוע הניתוח וביחד החלטנו לבצע . הניתוח עבר בהצלחה , ההחלמה הייתה קצת קשה אך עברה בהצלחה . אורי כל הזמן התעניין , קפץ לבקר , הרים טלפון והתעניין במצבי כמו כן בהוראות לביצוע . אורי מאוד אכפתי ונחמד - ממש ממליץ עליו

02.05.2024

ד"ר אופיר אורי

ד"ר אופיר אורי

אבי היקר, תארת יפה את העבודה המשותפת שלנו בקבלת ההחלטה לגבי ביצוע הניתוח ובהחלמה שאינה פשוטה לאחר מכן. מצוין שהכל עבר בהצלחה בהתאם לתכנון ושחזרת לפעילות. תודה על ההמלצה החמה.

03.05.2024


צח נבון

, קרית אונו

4.9

''החל מן הרגע הראשון ניתן לחוש את הרצינות והאכפתיות של ד"ר אופיר. אין ספק בכלל שמדובר באדם בעל ערכים ויחס אנושי. אני ממליץ בחום גדול עליו.

15.02.2024

סוג טיפול: שחרור עצב במרפק

תומר וולנסקי

5.0

''השירות שקיבלתי מד"ר אופיר היה מעל המצופה. לאורך כל הדרך הוא היה מאוד סבלני ודאג להסביר לי כל פרט קטן בתהליך הניתוח וההחלמה. תהליך הניתוח היה סופר מקצועי ועבר בהצלחה רבה. לאורך הניתוח היה איתי והסביר על התהליך ועשה עבודה מקצועית מאוד. ההחלמה היתה לא רעה בכלל, אופיר דאג לי והמליץ על פיזוטרפיסט, כמו כן נתן לי תרגילים לבית וכמובן שהסביר כל פרט קטן על תהליך ההחלמה ואיך לשמור על עצמי. לאחר הניתוח כל חודש הוא דאג לקבוע איתי פגישה כדי לראות איך אני מחלים פלוס לראות צילומים ונתן המלצות להמשך החלמה. אני כרגע בערך 4 חודשים אחרי ניתוח כתף, אני מאוד מרוצה מד"ר אופיר הוא עשה עבודה יוצאת מן הכלל. כרגע חזרתי כמעט לפעילות מלאה, תפקוד היד ותנועות חזרו לתפקוד מלא ואני מרוצה מאוד ושמח על ההחלטה שקיבלתי לעבור את הניתוח. אני רוצה שוב להודות מעומק ליבי על השירות והעבודה של ד"ר אופיר שבאמת בזכותו חזרתי לחיי שיגרה בלי פחד לפרוק את הכתף שוב. ממליץ בחום בלי לחשוב פעמיים.

02.01.2024

ד"ר אופיר אורי

ד"ר אופיר אורי

תומר היקר, שמח לשמוע שמהלך ההחלמה מתקדם היטב. תודה על המילים החמות.

02.01.2024


מ.ג.ש.

, כפר סבא

5.0

''אחד הרופאים הסובלניים והנעימים ביותר שפגשתי (ופגשתי הרבה). יסודי ומעמיק! עבר על כל הבדיקות והצילומים, עשה בירור יסודי של התלונות, בדק איתנו את האופציות לטיפול, שלח לכל הבדיקות הנדרשות, בלי לחפף. בעיניים עצומות - ממליצה בחום!

21.11.2023


דני

, תל מונד

5.0

''הגעתי לד"ר אופיר אורי לאחר פריקות כתף חוזרות, וניתוח כתף שביצעתי לפני כשלוש שנים וכשל. ד"ר אופיר טיפל בי במקצועיות, באדיבות וברגישות. איבחן את הבעיה, ובהחלטה משותפת ביצע ניתוח כתף מורכב. לאורך כל הדרך, לפני הניתוח, במהלכו ולאחריו, ד"ר אופיר טיפל בי במסירות, ובאחריות, ודאג לכל ההיבטים של הנדרשים. האכפתיות, היחס האישי, והיסודיות ראויים לכל שבח.

06.11.2023


א.ג.

, ראשון לציון

4.9

''עברתי ניתוח מורכב במרפק עקב נפילה - החלפת ראש רדיוס. הניתוח עבר בהצלחה, היד שוקמה באופן מלא. קיבלתי יחס אישי והדרכה לאחר הניתוח

28.05.2023

ד"ר אופיר אורי

ד"ר אופיר אורי

אלה היקרה, שמח לשמוע שאת מרגישה טוב ומרוצה מתוצאות הניתוח ומהלך השיקום. איחולי בריאות שלמה (-:

29.05.2023


אוריה גורדון

, חדרה

5.0

''קשה בכלל להחליט מאיפה להתחיל בסיטואציה מורכבת כזו ד"ר אופיר קיבל אותי בחום ממש פחות משבוע מרגע הפציעה שלי התייחס אליי במקצועיות רבה תוך שמירה על רגישות, תחושה בטוחה וגרם לי להבין שאני בידיים טובות! דאג להכל מהכל וגם כשהדברים לא הסתדרו טוב מול חברת הביטוח הוא ידע להתנהל בצורה מקצועית תוך שמירה מובהקת עליי כמטופל שלו לכל אורך חווית הניתוח גרם לי להרגיש שאני בידיים טובות ומקצועיות תוך כדי הביקורים שלו לאחר הניתוח וגם במהלך הביקורות הפגין תשומת לב לפרטים הקטנים והחוויה שאני היחיד כרגע בתשומת הלב שלו שווה הכל! מקווה שלא אצטרך לפגוש בו יותר ;) אך אם מישהו צריך מנתח מקצועי ואנושי זה הוא האדם הנכון בשבילכם

24.05.2023


שלמה חן

, יהוד

5.0

''רופא מעולה !! מקצועי מאוד מקפיד על יחס אישי חם, סובלני אדיב ומעל לכול לווי אישי עד להחלמה

25.02.2023


פאולינה סוסביץ

, אשקלון

5.0

''שלום! לפני ששה חודשים החלקתי בבית ושברתי את הכתף ביד שמאל (הומרוס). הטיפול הראשוני היה במוקד טרם והם הפנו אותי למיון לבי"ח ברזילי. האורטופד במיון לא נתן לי תקווה שאוכל לצאת מהפגיעה בגלל גילי (בת 70), ושכנראה לא אוכל לחזור לשגרה ( אף דיבר על נכות). המליץ על בדיקה אורטופדית לאחר שבועיים בביה"ח. יצאתי מביה"ח כואבת ומדוכאת. אני אישה פעילה (עושה פעילות גופנית באופן קבוע וגם עובדת-מרצה). למחרת חברים המליצו לי על פניה באופן פרטי למומחים אך לא הצלחתי להשיג תור. החלטתי לחפש באתרי רופאים מומחים ואז מצאתי את האתר של דר. אורי אופיר. התרשמתי מאוד מחוות הדעת והמידע שיש באתר. כשפניתי להזמין תור המזכירה אמרה שאין תור פנוי אך תבדוק עם הרופא אם יוכל להאריך את הזמן הקבלה. ואכן אחרי יומיים הגעתי לדר. אופיר. לאחר הבדיקה דר. אופיר הסביר במקצועיות, בדייקנות ובגובה העיניים את המצב וכי קיימות שתי אפשרויות ניתוח או טיפול שמרני. המליץ על טיפול שמרני: מתלה, תרגילי תנועה ולחזור אליו לאחר שבועיים. בביקורים הבאים כל שבועיים הבנתי שעדיין אין שיפור, אך דר. אופיר תמיד שידר אופטימיות, תקווה שעם התמדה בתרגילים המצב ישתפר. לאחר ששה שבועות דר. אופיר המליץ על פיזיוטרפיה ולאחר כמה שבועות הוסיף הידרוטרפיה. כל ביקור התאפיין בסבלנות, הסבר, הקשבה, והרבה אנושיות. ביקרתי אצל דר. אופיר לאחר ששה חודשים לביקורת והגדרתו היתה מדוייקת: "החזיר אותי לחיים". אני חזרתי לפעילות גופנית מלאה, שוחה וגם מתפקדת לגמרי. אני ממליצה בחום על דר. אופיר. אני חייבת לציין שדר. אופיר רופא מנתח, והמליץ על טיפול שמרני. זה אומר הכל על האדם. לדעתי מקצועיות בכל תחום, אך בעיקר ברפואה, חייבת להיות מלווה באנושיות: הקשבה, הבנה, עידוד וכל אלה מאפיינים את דר. אופיר. רק נותר להגיד תודה ענקית לדר. אורי אופיר.

26.08.2022

ד"ר אופיר אורי

ד"ר אופיר אורי

פאולינה היקרה, נהדר לשמוע שחזרתך לעצמך בסיום מהלך השיקום. ההחלטה לגבי טיפול שמרני מול ניתוחי בשברים בכתף הינה מורכבת ודורשת דיון בכל מקרה לגופו תוך שקילת יתרונות וחסרונות כל דרך טיפול. שמח שקיבלנו את ההחלטה נכונה. תודה על המילים החמות.

26.08.2022


...

לקביעת תור ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות רפואי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לרופאים בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

MedReviews 2024 © כל הזכויות שמורות.