פרופ' מוריס מוסרי - מומחה למחלות לב

פרופ' מוריס מוסרי - מומחה למחלות לב

קרדיולוגיה, צנתורים

לצפייה בפרופיל מלא של פרופ' מוריס מוסרי - מומחה למחלות לב

ייעוץ קרדיולוג - המלצות וחוות דעת על פרופ' מוריס מוסרי


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על פרופ' מוריס מוסרי - מומחה למחלות לב

(מבוסס על 8 חוות דעת)
5
(8)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של פרופ' מוריס מוסרי - מומחה למחלות לב

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של פרופ' מוריס מוסרי - מומחה למחלות לב

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

א.צ. , תל מונד
04-10-2019
פרופסור מוריס יסודי בבדיקות , קרא בעיון את החומר על מצבי הבריאותי מהעבר, אמפתי מאד ומסביר בסבלנות,


נ.א.
16-09-2019
בקרתי היום במדיקל השרון כדי להתייעץ עם פרופ' מוריס מוסרי לגבי פרפור בפרוזדורים. התרשמתי מאוד לטובה מיחס חם, מיסודיות, מהדרכה מפורטת, מהסבר על כל שלב ושלב, מקבלת תשובות על כל שאלה שאלתי. ותודה לאל ולפרופסור, הגעתי עם פרפורים מהלילה, ויצאתי מבי'ח בלי טיפול בנדון. וכשיצאתי מהרופא, הדופק היה סדיר בלי פרפורים- תודות לכוח ההרגעה וכו' כפי שמניתי לעיל. תודה רבה!


גל אמוץ , הוד השרון
26-08-2019
אל הרופא הגעתי כמעט במקרה, היות ותקפו אותי כאבים בצד שמאל, והקרדיולוג שלי, היה בחופש. פרופ' מוריס מוסרי קרא ביסודיות את כל המסמכים שהבאתי בנושא: .E.C.G (שלוש מדידות), אקו לב, מיפוי לב, וסיכום ביקור אצל דר' דקה. לאחר מכן ערך בדיקה יסודית באמצעות הסטטוסקןפ, והגיע למסקנה שיש אפשרות שהאקו-לב אינו מדויק, והופניתי לבדיקה חוזרת בבית חולים "מאיר". את ממצאי הבדיקה סיכם פרופ' מוסרי והעביר לקרדיולוג המטפל ולרופא המשפחה שלי. אני ביקרתי בחיי הקצרים (81 שנים) אצל הרבה רופאים מכל סוגי ההתמחויות, ולא זכורה לי בדיקה כה יסודית ומקיפה. ולא ציינתי את גישתו האנושית והעניינית של הרופא לנושא הלב שלי, לרבות המקרה המצער שבעקבותיו היה לי באפריל התקף לב. לאור כל הנ"ל אני ממליץ בחום על פרופ' מוריס מוסרי כבעל מקצוע וכאדם.


רבקה מרון , כפר סבא
20-08-2019
אדיב, קשוב, בעל ידע נרחב, ויסודי. בהחלט ממליצה.


ד.ש.
13-08-2019
זו הפעם השניה (בהפרש של כ 3 שנים) שאנו מגיעים לייעוץ אצל פרופ׳ מוסרי. בשתי הפעמים השתאנו לנוכח האדיבות, הסבלנות, היסודיות והמקצועיות. נסיונו רב השנים של פרופ׳ מוסרי לא יסולא בפז. שילובם של כל המאפיינים הללו די נדיר במחוזותינו וחבל.


נ.ש. , כפר סבא
07-08-2019
פרופ' מוסרי הוא מטובי הרופאים שזכיתי להכיר . מתעמק בהיסטוריה הרפואית של המטופל, בוחן ביסודיות כל אירוע ותרחיש, בעל ידע רב ועדכני בזכותו מקבל המטופל מענה מצוין לכל הדילמות . הנאה וזכות לשוחח אתו בשל נועם הליכותיו וסבלנותו הרבה להסביר וללמד גם דברים שלא נשאלו במישרין. אכן, ראוי לכל שבח .


ג.פ. , הוד השרון
06-08-2019
פניתי לפרופ. מוסרי לקבלת חוות דעת לאחר בדיקת אקו במאמץ . לאחר בדיקתו קבלתי ממנו ייעוץ חשוב ופעלתי לפיו. ברצוני לציין את היחס החם , ההקשבה , הבדיקה היסודית והמענה על כל שאלה, גם אחרי הפגישה .


אבנר בן יהודה , קיבוץ גבע
06-08-2019
אני אבנר בן יהודה מטופל על ידי פרופסר מוסרי זה קרוב לשלשים שנים. הוא אדם חכם רגיש איכפתי וחדשן . הוא איש העולם הרחב ונעזר בכל חומר עניניומתאים למטופל הוא יורד את הכוכבים בשביל המטופל. הוא נכס אנושי נדיר.חוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י פרופ' מוריס מוסרי