151 חוות דעת

לכל חוות הדעת

בריח רמו

5.0

הבהרה חשובה: פרופ' איתן מיזרצקי הוא לא גיבור על! אבל בכל פעם נוכחתי בפרפקטציוניזם, במקצועיות יוצאי דופן שהפגין גם אחרי סיום הטיפול. ‏לצערי, במילים קשה לבטא את הערכתי העמוקה. ‏אני אסיר תודה וגם מצדיע לצוות האדיב, העדין והחייכני, שניחן ועובד במיומנות של אומנות. רמו

12.09.2021

רונת אביבית

5.0

הגעתי למרפאה עם בעיה מורכבת, שהתלבטו לגביה רבות בעבר. פרופ' איתן מיזיריצקי היה הרופא היחיד שבמחשבה מעמיקה ויסודית - מצא פתרון יצירתי ומקצועי לבעיה זו. בנוסף לידע העצום והניסיון הרב, פרופ' מיזיריצקי הוא רופא אנושי, מאיר פנים, מבין, מכיל, פדנטי וסבלני. אוהב- אדם. מתייחס לכל שאלה, עונה ביסודיות, לומד ומלמד ומטפל בשיא המקצועיות. אין ספק, שמקרין מאישיותו המיוחדת גם על כל צוות המרפאה האדיב והמקסים (תודה מיוחדת ללילי וליאל שתמכו בשעת הצורך..). חשוב לי לציין גם, שהמרפאה נקייה, אסטטית ונעימה במיוחד. אני שמחה שהגעתי, ומודה על הטיפול המסור, הלבבי, המקצועי והנדיר בהחלט. לסיכום, אין צורך בגז צחוק כדי לצאת מכאן עם חיוך...ממליצה בחום!

22.08.2021

דורית רוזצויג

5.0

פרופ׳ מיזיריצקי, הינו בעל מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, הניכרת בכל תחום : החל מהסתימה הפשוטה ביותר, ועד לפרוצדורות, ניתוחים ולטיפולים המסובכים והמורכבים ביותר, בתחום. פרופ׳ מיזיריצקי, מתעדכן ומעודכן בצורה יוצאת דופן וראויה לשבחים ! ומשתמש בציוד, במיחשוב ובחומרים המתקדמים ביותר. ולא פחות חשוב : אישיותו הכובשת, המקנה רוגע, נינוחות, אימון והרגשה טובה וביטחון, שאתה בידיים הכי טובות ! השירות מעל ומעבר מרופא מושלם !

18.08.2021

רוזנשטיין הילה

5.0

אדיב ונעים, מקשיב ומפיג חששות. סומכת עליו בעיניים עצומות

17.08.2021

בן זאב יובל

5.0

איתן הוא רופא מקצוען ברמה הגבוהה ביותר, ומצד שני מאד אמפטי ולא מתנשא. צוות המרפאה הראשונה של לילי מקסים ויעיל, וגם המומחים הנוספים שבמרפאה (כגון פריודונט) נראה שנבחרו בפינצטה. מומלץ בחום.

17.08.2021
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 151 חוות דעת ב-