100 חוות דעת

לכל חוות הדעת

צפרירה

4.9

פרופסור קוסאשוילי עזר לי מאוד הן בפן המקצועי (הניתוח שיפר לי פלאים את איכות החיים) והן בפן האישי, אדיבות ליבו עזרה לי לצלוח את תקופת הניתוח במינימום פחדים ובביטחון

15.03.2021

קלר זולי

5.0

לאחר פניתי לרופאים רבים,מייד כבר ברגעים הראשונים הרגשתי שיושב מולי רופאה "אחר"מקצועי ביותר ועוד חשוב יותר אמפטי כלפי מטופליו. יחס מסור עם אבחנת הבעיה בצורה מדויקת. כן ירבו מלאכים כמוך. ממליץ בחום !!!!!

15.03.2021

פנינית בלזר סלמן

5.0

עם כאבים חזקים בגב, צולעת בקושי הולכת אני מגיעה לפרופסור יונה קוסאשוילי, כבר שאני מגיעה המזכירה מאוד נעימה אלי , מקבלת אותי בחיוך וסבר פנים נעים וטוב . פרופסור קוסאשוילי עונה בסובלנות רבה בהרחבה ובנועם רב  על כל שאלה שלי - והיו לי המון שאלות....הוא יכול לומר שאיכות חיי תשתפר אך לא ניתן להבטיח לי. הפרופסור גם מבין את גודל הכאב שלי ומביע המון קבלה והבנה למצבי. אני עושה ניתוח והפלא ופלא , לאחר יום אני עם הליכון ללא כאבים בכלל, לאחר כשבוע הולכת חופשי בבית ולאחר שבועיים חזרתי לנהוג החלמה מדהימה !!!   נס גדול.  לאחר חודש כמעט שכחתי את מצבי הקודם. וכל זה תודות לעבודה המקצועית שנעשתה בהחלפת הירך. החשוב ביותר להחלמה מהירה זה האופן בו מבוצע הניתוח והאמונה שלי בפרופסור קושאסוילי. מי שמתלבט - ממליצה מאוד , לבצע את הניתוח וכמה שיותר מהר. איכות חיי השתפרה מאוד מאוד, מודה מקרב לב 💖 .

08.03.2021

פרגר אברהם

5.0

עברתי ניתוח החלפת מפרק אצל מנתח מעולה, מקצוען, לבבי, אכפתי ונעים הליכות. התחלתי ללכת תוך זמן קצר עם מינימום כאבים וללא סבוכים כלשהם. ממלמץ עליו בחום.

23.02.2021

קמל אשכנזי

4.7

מודה לו מכל הלב

18.02.2021
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 100 חוות דעת ב-