חוות דעת ודירוגים על פרופ' יונה קוסאשוילי

דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 100 חוות דעת ב-

צפרירה

4.9

''פרופסור קוסאשוילי עזר לי מאוד הן בפן המקצועי (הניתוח שיפר לי פלאים את איכות החיים) והן בפן האישי, אדיבות ליבו עזרה לי לצלוח את תקופת הניתוח במינימום פחדים ובביטחון

15.03.2021


קלר זולי, מושב עין ורד

5.0

''לאחר פניתי לרופאים רבים,מייד כבר ברגעים הראשונים הרגשתי שיושב מולי רופאה "אחר"מקצועי ביותר ועוד חשוב יותר אמפטי כלפי מטופליו. יחס מסור עם אבחנת הבעיה בצורה מדויקת. כן ירבו מלאכים כמוך. ממליץ בחום !!!!!

15.03.2021


פנינית בלזר סלמן, Tell Aviv

5.0

''עם כאבים חזקים בגב, צולעת בקושי הולכת אני מגיעה לפרופסור יונה קוסאשוילי, כבר שאני מגיעה המזכירה מאוד נעימה אלי , מקבלת אותי בחיוך וסבר פנים נעים וטוב . פרופסור קוסאשוילי עונה בסובלנות רבה בהרחבה ובנועם רב  על כל שאלה שלי - והיו לי המון שאלות....הוא יכול לומר שאיכות חיי תשתפר אך לא ניתן להבטיח לי. הפרופסור גם מבין את גודל הכאב שלי ומביע המון קבלה והבנה למצבי. אני עושה ניתוח והפלא ופלא , לאחר יום אני עם הליכון ללא כאבים בכלל, לאחר כשבוע הולכת חופשי בבית ולאחר שבועיים חזרתי לנהוג החלמה מדהימה !!!   נס גדול.  לאחר חודש כמעט שכחתי את מצבי הקודם. וכל זה תודות לעבודה המקצועית שנעשתה בהחלפת הירך. החשוב ביותר להחלמה מהירה זה האופן בו מבוצע הניתוח והאמונה שלי בפרופסור קושאסוילי. מי שמתלבט - ממליצה מאוד , לבצע את הניתוח וכמה שיותר מהר. איכות חיי השתפרה מאוד מאוד, מודה מקרב לב 💖 .

08.03.2021


פרגר אברהם

5.0

''עברתי ניתוח החלפת מפרק אצל מנתח מעולה, מקצוען, לבבי, אכפתי ונעים הליכות. התחלתי ללכת תוך זמן קצר עם מינימום כאבים וללא סבוכים כלשהם. ממלמץ עליו בחום.

23.02.2021


קמל אשכנזי

4.7

''מודה לו מכל הלב

18.02.2021


אמנון בוקובזה

5.0

''קצרה היריעה מלהכיל את תודתי והערכתי על המקצועיות ועל יחסי אנוש ממעלה ראשונה של הפרופסור יונה קוסשוילי..החלפתי מפרק ירך בשיטות ניתוח חדשניות והחלמה קצרה ובטוחה !!!! תוך התיחסות מופתית והבנת כאבו של הפציאנט....יישר כוח לרופאים פרופסורים כמו יונה קוסשוילי!! ממליץ בחום וללא היסוס..

17.02.2021


Борис Баркан, Ашдод

5.0

''Я долго боялся делать операцию на тазобедреных суставах. Нокогда дошло до того, что я не мог пройти 15 ,20метров я решился. Мне посоветовали обратится к професору Йона Косашвили. Это был мой счастливый случай. После первой операции уже через 2месяца я вышел на работу. Через 3 меяца сделал операцию на второй ноге. Сейчас я свободно без болей прохожу5 ,10 км,работаю. Професор Косашвили великолепный специалист и замечательный ЧЕЛОВЕК!!!.Огромное спасибо ему. Всем рекомендую Борис 70 лет.

14.02.2021


קוסוי גנדי, בני עי"ש

5.0

''אני מאוד מרוצה וממליץ בחום רב על פרופסור קוסשוילי, קיבלתי טיפול וייס מדהימים ביותר!!!

11.02.2021


בורים אוסנים, קרית אונו

5.0

''קיבלתי שירות מעולה ומקצועי מפרופסור קוסאשוילי יחס אישי וחם, אמפתיה והבנה. וכמובן מבחינה מקצועים הסברים וביצועים ברמה מאוד גבוהה. ממליץ בחום !!

11.02.2021


הילל נורית

5.0

''השירות היה ברמה הכי מקצועית שיש אנושי וסבלני.ההתנהלות לפני הניתוח היתה עניינית וממוקדת יש מענה לשאלות זמין לפני הניתוח ולאחר הניתוח ואפילו ביקר אותי פעמיים בבית החולים אני ממליצה מאוד

03.02.2021


...