חוות דעת ודירוגים על פרופ' יונה קוסאשוילי

דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 128 חוות דעת

אוריאל גת, ירושלים

5.0

''יונה מנתח על וסופר כישרוני ומעבר לנושא היכולות המקצועיות המצוינות גם נותן יחס אישי מעולה ומקנה ביטחון ואימון שעוזרים מאוד למטופל בכול התהליך הקשה של ניתוחים גדולים כמו השתלות ירך וברך.

19.06.2022


מלכה יונסי, בת ים

5.0

''פרופ' יונה 💕 אחד ויחיד. מנתח מקצועי. סבלני והעיקר אנושי מאוד.נותחתי להחלפת ברך. לשמחתי אין סימנים של תפרים בברך.ומרגישה כמו רגל חדשה. עשה עבודה מיקצועית וטובה . בע"ה רגל השנייה אעבור ניתוח אך ורק אצלו🎈 פרופ' יונה הוא כמו מלאך♥️ממליצה בחום♥️

07.06.2022


מרגלית חווה, תל אביב

5.0

''למן המפגש הראשון פרופסור קוסאשווילי נגלה והרשים ברוחב ידיעתו ומקצועיותו, אדיבותו והסבריו לי למטופלת. גם לאחר הניתוח היה קשוב וענייני לטובת הצלחת הניתוח וההחלמה המיטבית. מקרין יחס נעים ונדיב בגובה העיניים. התנהלותו הכנה, אין לי ספק, מאד משמעותית בבחירת מנתח. ממליצה מכל הלב.

05.06.2022


נילי רובינס, רמת השרון

5.0

''מן הפגישה הראשונה עם הרופא קיבלתי תחושה שאני בידיים הכי מקצועיות, הכי אנושיות. פרופ' קוסשוואלי נוסך בי תחושת ביטחון, תחושת רוגע. תמיד היה זמין לשאלותיי, לתחושותיי, לחרדותיי. גם סופי, מזכירתו, תמיד תמיד זמינה ונותנת את המידע שביקשתי ממנה. אני מאד מאד מוקירה ומעריכה את פרופ קוסאשווילי כמנתח וכבן אדם.

02.06.2022


אגנס שפרן

5.0

''פרופסור קוזשווילי הוא רופא אנושי, קשוב מאד למטופלים שלו, ובעל סבלנות אין סופית. הוא והמזכירה שלו זמינים תמיד לאין ספור שאלות. בעזרת הנסיון וידי הזהב שלו, פרופסור קוזשווילי ניתח אותי בהצלחה ושיפר את איכות חיי לאין שיעור.

22.05.2022


עופרה וקסנבאום 17/3/55

5.0

''עברתי ניתוח החלפת מפרק ירך לפני כחודש בידיו הנפלאות של פרופ׳ קוסאשווילי, קיבלתי טיפול יוצא מן הכלל, לפני הניתוח (כל כך מרגיע ומשרה ביטחון) בניתוח עצמו ולאחריו ( לכל דבר, שאלה והסבר) גם מהפרופ׳ וגם מ-סופי יד ימינו, תמיד בעדינות, סבלנות וסובלנות, מקצוענות וחיוך (לא פחות חשוב) - ממליצה בחום רב!

17.05.2022


לאה זיול

5.0

''רופא מקצועי איכותי יסודי ,כל מה שאפשר לחלום אליו ,ממולץ בחום רפואה שלמה לכולם

04.01.2022


רות מילצן, רחובות

5.0

''עברתי ניתוח להחלפת מפרק ירך. בפגישת היעוץ לפני הניתוח פרופ קוסאשוילי הסביר באריכות ובסבלנות על מהלך הניתוח וההחלמה. טרם הניתוח הפיג את חששותי בשיחת טלפון מסבירה ואדיבה. גם סופי, מזכירתו, נענתה באדיבות לבקשותיי. למחרת הניתוח בא לבית החולים ובדק אותי ועודד אותי לגבי תהליך ההחלמה

20.12.2021


אהרון יהב, מכבים

5.0

''מהרגע הראשון הבנתי שאני בידיים מצויינות וזה נתן לי תחושה מאוד טובה. זה המשיך בניתוח עם הרגשה מצויינת ובמהלך האישפוז בעיקבות הניתוח בו נמסר לי מידע מפורט ע"י פרופסור קוסאשווילי על מהלך ותוצאות הניתוח. אין ספק שהניתוח בוצע ע"י מקצוען ברמה גבוהה מאוד.

06.12.2021


ניצה דביר, מודיעין-מכבים-רעות

5.0

''אמרו לי עליו שהוא אנושי, חם, סבלני, מקצועי, מסביר....... ואני אומרת - איש חם בגובה העיניים ממרום מעמדו. רופא אנושי. מקצועי. סבלני. קשוב. מקשיב. טוב ממש. וואוו, גם את הברך השנייה אעבור רק אתו בע"ה.

08.11.2021


...