244 חוות דעת

לכל חוות הדעת

איריס ק.

5.0

רופא סופר מקצועי אדיב סבלני - מסביר באופן ברור את אפשרויות ההליך הסיכון ואת צפי התוצאה. בחדר ניתוח אווירה נינוחה מהרופא והצוות הכולל הסבר קצר ואדיב על ההליך צפי זמן ומה לאחר מכן .יום למחרת התקשרו ממרפאתו לשאול לשלומי.מאוד ממליצה ומאוד מרוצה. תודה פרופ' ברנע.

20.06.2022

אביטל פ.

5.0

פרופסור ברנע קודם כל אדם מקסים באישיותו.נעים ואכפתי.מרגיע.נתן לי שרות מעולה בזמן הניתוח ואחריו. ממליצה בחום

19.06.2022

א.כ.

5.0

פרופ' ברנע רופא מקצוען שנתן לי הרגשה של רוגע ובטחון לקראת הניתוח המיועד. לאורך כל השלבים היחס היה אישי וסבלני, החל מפגישת הייעוץ בה הרופא הסביר באריכות וענה על כל השאלות שהעלתי, דרך פגישת טרום הניתוח בה הסביר בפירוט כל מהלך וכל שלב לקראת הניתוח באריכות ובסבלנות כה רבה, וכלה בניתוח עצמו. פרופ' ברנע ניחן בסבלנות רבה, במאור פנים ובפניות אשר חשובים גם הם בנוסף למקצועיות, לחדשנות ולגישה הבטוחה כלפי המטופל, בה הוא נוקט. גם לאחר הניתוח ובמהלך הביקורות, הפרופסור יחד עם הצוות שלו עוקבים, מתעניינים ותומכים בחום, בלבביות ותמיד קשובים ופנויים. פרופסור ברנע וכל העובדים איתו במרפאה שלו צוות מנצח. תודה.

27.05.2022

עדי כ.

5.0

פרופ ברנע ליווה אותי בתהליך הכריתה והשחזור והסביר כל שלב באופן מלא הצוות במרפאה היה קשוב וזמין לכל שאלה או בקשה ולכל אורך התהליך הרגשתי שאני בידיים טובות תוצאות הניתוח כמובן מדברות בעד עצמן ולמרות שמדובר בתהליך קשה נפשית, השדיים נראים טוב מאוד ואני מרוצה מהתוצאה

27.05.2022

מלני ש.

4.9

החל מהייעוץ היה קשוב לצרכים ולרגישות הדרושה לסוג הניתוח שעברתי שהיו לו מטרות נוספות מאסתטיקה. תוצאה אסתטית מהממת וטובה ממה שיכולתי לצפות! עשה בהתאם לרצונותיי עם שיקול דעת שלו ויצא מושלם. טיפול וליווי שלאחר ניתוח טוב ומספק.

25.05.2022
דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 244 חוות דעת