214 חוות דעת

לכל חוות הדעת

מירי

5.0

מאוד ממליצה. מקצועי ונעים הליכות. הניתוח בוצע לשביעות רצוני המלאה, ומצדיק את המוניטין הרב שיש לו. מאוד מרוצה מהתוצאות. בנוסף, אוולין האחות מקצועית ומיומנת מאוד, ורחל ואורלי מצוות המרפאה יעילות מאוד, ורואות אף הן את הלקוחה לנגד עיניהן.

17.01.2022

א.מ.

5.0

אנושי, מקצועי מאוד, מדבר בגובה העיניים.

02.01.2022

ספיר

5.0

כל חיי סבלתי משדיים גדולים ונפולים. תמיד פחדתי מניתוח ודחיתי את החלום שלי ללבוש בגדים צמודים ולהרגיש נשית יותר. במיוחד כי אני לא גרה בישראל תמיד דחיתי את הצעד הראשון. עד שהחלטתי לשים לזה סוף, ולעשות שינוי! התחלתי לברר ולחפש אחר המנתח המושלם שיהיה גם מומחה לכירורגיה פלסטית.אחרי המלצות רבות מאוד הגעתי לפרופסור יואב ברנע. ולמה בחרתי בו? אתחיל מהביקור הראשון במרפאה בו קיבלתי יחס פשוט מקסים מהצוות, רחל ואורלי קיבלו את פני בחיוך ובמבט של: "הגעת בהחלט למקום הנכון" פגישת הייעוץ עצמה הייתה טובה מאוד, קיבלתי את כל המידע על הניתוח להקטנת שד לטוב ולרע, ראיתי דוגמאות והכל הוסבר לי לפרטי פרטים. אבל מבחינתי הכי חשוב הייתה העובדה שפרופסור ברנע הקרין לי מעבר להכל תחושת.ביטחון עצומה והרגשה שאהיה בידיים הכי טובות שאפשר. בין פגישת הייעוץ הראשונה לפגישת הטרום ניתוח רחל ואורלי היו תמיד זמינות גם טלפונית לכל חשש, הפגינו המון ידע והרגיעו אותי. גם בפרק הזמן הזה לא הפסקתי לשמוע חוויות חיוביות ולהכיר נשים שעברו אצל פרופסור ברנע במרפאה לניתוח שד. ליוותה אותי מיום ליום התחושה שאין ספק שבחרתי במנתח הטוב ביותר בארץ. יום הניתוח בבית החולים מדיקה: יום הניתוח היה מאוד מלחיץ בעבורי, זהו ניתוח ראשון שעברתי בחיי ובזמן ההמתנה לניתוח בכיתי מרוב התרגשות ולחץ. פרופסור ברנע הגיע בזמן ובעודו משרטט עליי את החזה החדש ,שאלתי אותו אם הוא יהיה יפה, והוא ענה לי בביטחון שהוא יהיה קל ואהיה מאושרת! בחדר הניתוח פרופסור ברנע נתן לי יד עד הרגע שבו נרדמתי, ושם שיר לבחירתי ברקע כדי שאכנס לניתוח באווירה רגועה ואופטימית! לאחר התאוששות והבוקר שלאחר הניתוח פרופסור ברנע הגיע לשאול לשלומי (שזה ממש לא מובן מאליו !!! וזאת לאחר סיפורים קשים רבים ששמעתי מקרוב על מנתחי שד בארץ שלא אציין את שמם כמובן) ובדק אותי בצורה מקצועית לפני ששוחררתי הביתה. (בית החולים מדיקה היה פשוט מדהים! ואו איזה יחס, טיפלו בי כל הזמן, האוכל היה נהדר, הכל היה מושלם!ובהחלט "נחיתה רכה" אחרי ניתוח.) חשוב לי לציין את הימים שאחרי הניתוח! גם לאחריו המרפאה הייתה זמינה בשבילי בכל רגע נתון.ושמרה איתי על קשר הדוק מרחוק. אוולין הייתה מקסימה ומקצועית נתתי לה דיווח יומיומי על תהליך ההחלמה. בשלב זה אציין שוב מאוד לטובה את רחל שהתקשרה לפחות פעם בשבוע לשאול לשלומי כמו עוד אמא דואגת. אני חודשיים אחרי הניתוח,הכאבים חלפו והחזה בתהליך החלמה. אבל התוצאות? ואו הרבה מעבר למה שדמיינתי! כבר יום לאחר הניתוח הסתכלתי על החזה במראה והתאהבתי בעצמי שוב! מה שפרופסור ברנע עשה זה לא פחות מאומנות ברמה הכי גבוהה שיש. אני כלכך שמחה עם החזה החדש! לא דמיינתי שהוא יוכל להראות ככה, הצלקות יפהפיות ועדינות, פשוט ואו! חשוב לי להגיד, שהניתוח היה שווה כל רגע, כל כאב, כל חשש. ושעל הגוף שלנו לא מתפשרים ובוחרים בטוב ביותר. תודה באמת על הכל!

02.01.2022

אורלי ר.

5.0

שירות מקצועי ואדיב ביותר. מספר 1.

29.12.2021

ריקי ק.

5.0

אני 5 ימים אחרי החלפת משתלים… הגעתי לפרופסור ברנע אחרי כמה חוות דעת ממומחים טובים , אך רק אצלו הרגשתי בטוחה ואכן צדקתי… בלי עין רעה😇 אני מאושרת מהתוצאה🙌🏻

28.12.2021
דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 214 חוות דעת