41 חוות דעת

לכל חוות הדעת

יניב וייסה

5.0

הגעתי לאחר שלושה חודשים של נקעים חוזרים. גיל שלה נתן לי את התמיכה והטיפול הכי טובים שיכולתי לבקש. כבר מהמפגש הראשון, התחלתי להרגיש שיפור משמעותי וולאחר חמישה מפגשים, חזרתי לשגרה.

25.07.2023

רון

5.0

הגעתי למרכז בחיפה עם נזק בכף רגל ימין אחרי תאונת גלישה . לאחר שחמישה אורטופדים לא אבחנו בצורה נכונה את הנזק , הגעתי למרכז בחיפה קיבל אותי בחור נהדר בשם עמית בדק אותי שאל שאלות רלוונטיות השווה לכף הרגל השנייה ועלה על הנזק . בנינו יחד תוכנית עבודה מדויקת לנזק שכללה טיפול בלייזר , טיפולי פיזיוטראפייה מדוייקים ומאתגרים ,,, יצא לי להכיר מטפל נהדר בשם גיל שילה שעשה עבודה נהדרת מדוייקת ומאוד מוקפדת ממליץ בחום על הצוות שם שווה כל שקל וזמן השקעה מיותר לציין שחזרתי מהר מאוד לפעילות בזכותם שאפו

30.05.2023

הדס

5.0

אני מטופלת בפיזיובאלנס כבר מספר חודשים, הגעתי עם ברך שסרבה להתיישר במשך שנה וחצי ואחרי מספר טיפולים הברך ישרה כמעט לגמרי, הכאבים פחתו והכי חשוב חזרתי לריצה ואפילו למרחקים שלא חשבתי שאגיע אליהם שוב. הצוות בפיזיובאלנס מעניק יחס אישי, הקשבה למטופל ואם למישהו יש ספק שיפנה לסלבה או אורן, תהיו בידיים הכע טובות שיש.

18.04.2023

עופר

5.0

הגעתי לפיזיובאלנס לאחר שבר באגן וקרע בשריר הירך האחורי. קיבלתי יחס אישי, אנושי ומקצועי מאד מהצוות. המטפלת גל ביחד עם מטפלים נוספים במכון איבחנו את הבעיה שלי והחלו בתהליכים פיזיותרפיים כולל דיקור שהפחיתו לי את הכאבים בצורה משמעותית מה שנותן לי בוסט בתהליך ההחלמה. אני ממשיך בטיפולים וממליץ מאד על המכון.

16.01.2023

אלמוג עברני

5.0

שוחחתי עם סלבה טלפונית , רואים שמדובר במקצוען שרואה את המטופל בעיניים מהרגע הראשון . שירותי ומקצועי בעל ניסיון רב התרשמתי לטובה ממליץ בחום

23.09.2022
דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 41 חוות דעת