חוות דעת ודירוגים על מכון EMG - ד"ר רון דבי

דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 153 חוות דעת

ד.ט.

, אופקים

5.0

''הגעתי לד"ר רון דבי דרך המלצות. למרות המרחק, הגעתי במיוחד למרפאה מהדרום לבדיקת EMG. קבלת הפנים כבר בשיחה הראשונית הייתה נעימה ושירותית. המקום נעים, מזמין ומקצועי. קיבלתי שירות והמלצות להמשך טיפול מעבר לבדיקה שנעשתה. הרופא עיין במסמכים המכילים רקע רפואי ששלחתי מבעוד מועד והיה מוכן עם כל המידע לבדיקה. שירות אישי ברמה גבוהה. ממליצה בחום

18.02.2024


חן אביטל

5.0

''חווית שירות מעולה ובין הטובות שקיבלתי! חששתי נורא מהבדיקה עצמה אך רמת השירות הן מהשיחה הטלפונית וקביעת התור ועד לרמת הבדיקה ולאחר מכן. המזכירה, הרופא וכל הצוות המעולה שהשרה בי רוגע וביטחון! פשוט אין מילים! ממליצה בחום!!!!

12.02.2024


ב.ז.פ.

5.0

''תהליך קביעת התור היה יעיל, תוך מענה מיידי. הבדיקה עצמה היתה מקיפה,מקצועית, עם הרבה סבלנות , כולל הסבר מפורט. אייל והצוות מסבירי פנים ואדיבים לכל אורך התהליך. תודה לכם! ממליצה!

28.11.2023


ש.ש.

5.0

''שמי שרון, אשמח לתת המלצה חמה על מכון emg ברעננה. קבלתי שרות אדיב, סבלני, מסביר פנים גם בטלפון וגם פנים מול פנים עם אייל, וגם במכון עצמו מהמזכירה ומדר אוקסנה גוראל. הרופאה היתה עדינה, גם בהסבר לפני הבדיקה ותוך כדי הבדיקה ובסיכום. הבינה אותי. הלכה בקצב שלי. צוות מקסים ונעים.

23.10.2023


דודו פישר

, רעננה

5.0

''הבדיקה בוצעה במכון emg של נוירוגרף דיאגנוסטיקה ברעננה. השרות האישי והמקצועי של הרופא, הזמינות, והתייחסות המהירה של ד"ר דבי... ושל אייל שעמד מולנו בקשר… הכל היה מעבר לכל ציפיה. תודה רבההה

22.10.2023


דביר דנגור

, תל אביב

5.0

''קיבלתי המלצה להגיע לבדיקת emg במכון נוירוגרף ברעננה. קיבלו אותי ביחס אישי ומחייך, והרופא ביצע בדיקה מקיפה ומקצועית של כחצי שעה, עם המון סבלנות והסבר על התהליך והתוצאות. ממליץ מכל הלב !!!

23.08.2023


ע.ס.

, תל אביב

5.0

''שירות יוצא מן הכלל של מנהל המרפאה מר אייל שימקוביץ בקביעת המועד בזמינות ב בהסבר והנגשת הבדיקה והסרת חשש ומתן ביטחון ורוגע . אין כמוהו . הבדיקה עצמה היתה ניחוחה במקצועיות על יד ד״ר ראאד קפעיתי וקיבלתי את הדוח המסכם חתום במהירות בזק על ידי ד״ר דבי שעבד על כך גם בסופש תבורכו

14.08.2023


ל.א.

, רמת השרון

5.0

''פניתי למכון נוירוגרף לשם ביצוע EMG באופן דחוף לאחר שבמכונים שעובדים עם מכבי קבעו לי תור לשלושה חודשים. אייל שענה לי הציע לי תור למחרת היום ברעננה או ברמת החייל. בסופו של דבר ביצעתי את הבדיקה ברמת החייל במכון נעים, בהמתנה במקום של מספר דקות ופענוח שקיבלתי בתום הבדיקה. שירות מעולה!!!

09.08.2023


איילת סוויסא

, חדרה

5.0

''אציין שםחדץי מהבדיקה בהתחלה אך החשש מיד הוסר כשפגשתי בד"ר אוקסנה המדהימה. הבדיקה התבצעה ביעילות ומקצועיות רבה והיחס והשירות יוצא מן הכלל פשוט מדהים! אייל מנהל המכון אדם מקסים שנתן לי יחס חם וסבלני. צוות מושלם! ממליצה בחום להגיע אך ורק לשם למי שצריך בדיקת emg ודיאגנוסטיקה.

03.07.2023


פסח שחר

, פתח-תקוה

5.0

''קבלתי שרות נהדר בקביעת התור באותו היום,ביצוע בדיקה יסודית בהשוואה לבדיקה במכון אחר, קבלת דוח מפורט ומחיר סביר בהשוואה למכונים אחרים! כל הכבוד ותודה לצוות אייל וד״ר גוראל אוקסנה

25.06.2023


...