182 חוות דעת

לכל חוות הדעת

מילנר דנה

5.0

מקום נעים,נקי,מסביר פנים,תחושה של יחס אישי הן מהמזכירה הנפלאה שלו והן ממנו.אכפתי,מסביר מה הוא עושה ומאד פדנטי.כשמדובר בשינים זה מעלה חשובה מאד.

17.10.2021

תמר גרא

5.0

אני מטופלת אצל יורם בן שבת. המירפאה נעימה,אסטטית,ממוקמת במיקום יחודי,מצויידת במיכשור חדיש ועדכני,כל כולה לרווחת המטופל. יורם בן שבת,רופא שיניים ותיק ומיקצועי,בעל ידע רחב ביותר בתחומים רבים ברפואת שיניים. בנוסף בעל אישיות איכותית וכובשת. במירפאה צוות מיומן אמין ומקצועי,המעניק למטופל חויה שהיגיע למקום המתאים ביותר!!!!! בהיזדמנות זאת אני רוצה לכתוב מילות הערכה לכל צוות העובדים/ות במירפאה אתם ניפלאים/ות כולכן

14.10.2021

ספיר גיא

5.0

הגעתי למרפאה של ד״ר בן שבת בעקבות המלצות שקראתי באינטרנט, קצת לפני החתונה כשחיפשתי פתרון לחיוך חושף חניכיים שהיווה חוסר ביטחון רב עבורי. ברגע שהגעתי למרפאה ונפגשתי עם יורם, היחס האישי, המקצועיות והסבלנות הרגיעו אותי. למרות שממש חששתי מהתוצאה, יורם עשה את זה בצורה מדויקת ויצא לי מושלם! המשכתי שם גם להלבנת שיניים שיצאה מהמם, ואפילו חזרתי לשם לניקוי שיניים אצל טלי המקסימה בגלל שככ אהבתי את המקום (למרות שזה כמעט 40 דק׳ נסיעה ממני, זה שווה את זה). ממליצה בחום!!

12.10.2021

אזולאי נגה

5.0

נתחיל עם העובדה שתמיד מתקבלים במרפאה עם חיוך גם מצד המזכירות וגם מצד ד"ר יורם. הגעתי למרפאה כמקרה לא פשוט ועם שברים מרובים כתוצאה מתאונה. יורם טיפל בי במסירות רבה שהורגשה כבר מפגישתנו הראשונה. יורם מקצועי מאוד, אסתטיקה מאוד חשובה לו והוא פשוט החזיר לי את החיוך לפנים.

12.10.2021

בוריס טיליביץ

5.0

רופאים מאוד מיומנים, עם ידע רחב וידיים טובות.

12.09.2021
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 182 חוות דעת ב-