46 חוות דעת

לכל חוות הדעת

א.

5.0

סובל מכאבים בגיד אכילס כשנתיים. ניסיתי כמה פיזיותרפיסטים, בשיטות שונות, בלחיצות, עם דיקור וזרמים, ניסיתי אורתופדים, צילומים, מדרסים... עד שאורתופד כף רגל (דר טאובר המומלץ גם הוא) המליץ על טיפול בגלי הלם אצל דר צין. סוף סוף מצאתי טיפול שעזר לי, ועזר משמעותית! הכאבים ביום יום נעלמו, על אף שאם אני לוחץ על הנקודה, עוד מרגיש כאב עמום, אך בכל מקרה המגבלות שחוויתי ביום יום נעלמו. ממליץ בחום!

20.05.2024

אורנה מלצר

5.0

כשהגעתי לד"ר צין הבנתי שהגעתי למקום הנכון. קיבל אותי איש נחמד שמשרה אוירה נעימה ורגועה. יודע את העבודה ולא מלחיץ בהחלטת הטיפול. סבלתי מאצבע הדק, כאבים והאצבע קפצה. לאחר 5 טיפולים בגלי ההלם שד"ר צין המליץ עשו את העבודה. היום אני מתפקדת כרגיל. ממליצה בחום על טיפול בגלי הלם. ממליצה לקבל את הטיפול מד"ר צין. בריאות ובשורות טובות לכולם.

17.05.2024

ו.

4.9

בת 63 , סבלתי מדלקת במפרק הירך קרוב לשנה . טופלתי בתרופות לשיכוך כאבים ודלקת טרם הטיפול בגלי הלם. דר צין הציע טיפול בגלי הלם ולא הססתי. חששתי מכאב בזמן הטיפול. הטיפול היה נסבל , 3 מחזורים. חודש לאחר הטיפול האחרון , הירך הפסיקה לכאוב. חזרתי לתפקוד מלא . מרוצה ביותר. ממליצה בחום על טיפול בגלי הלם , על דר צין ועל הצוות .

14.05.2024

דליה

5.0

אני ממליצה מאוד, על טיפול, בגלי הלם אצל, ד״ר דן צין. הגעתי לד״ר דן צין אם כאבי ברכיים קשים ותוך, שלושה ארבעה טיפולים, של גלי הלם הרגשתי הטבה משמעותית. ( הולכת, ויכולה לעמוד על הרגליים שעות ללא כאב) בנוסף הוא טיפל בי במסירות, גם מעבר, למקרה, הספציפי (כאבי כתף)ללא תמורה אז תודה לך ד״ר דן צין, עזרתה לי מאוד.

12.05.2024

אשר דקל

5.0

רופא איכפתי. רגוע מקצוען. מסביר בהרחבה

27.04.2024
דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 46 חוות דעת