דוד רגב

5.0

מרפאת ד"ר ערן צנציפר - רפואת השיניים במיטבה , תהליך הטיפול היה יסודי מאוד , קפדני , מקצועי ברמה הגבוה ביותר המוכרת לי , הדיים ידי זהב , התוצאה מושלמת , יישר כח . דוד רגב, 7/20

24.7.2020

אושיק ארנסט

5.0

רופא השיניים מספר אחת. מומלץ בחום.

23.7.2020

דוד שניר

5.0

אני מטופל של דר' צנציפר הרבה שנים, כקולגה וחבר אני יכול להעיד על מקצועיותו חסרת הפשרות וההקפדה על הפרטים הקטנים. מקצוען אמיתי. ממליץ בחום לכל מי שחשוב לו לשמור על הבריאות והאסתטיקה של שיניו.

18.7.2020

ליאת דגן

5.0

אני גרה באיזור ים המלח ומגיעה לערן (בתל אביב) במיוחד לטיפולים. ערן מומחה לשיקום הפה והצוות לילי וטל, מעניקים תחושת ביטחון, ברמה המקצועית, בידע הרב והטכנולוגיות המתקדמות, וכן, בפאן הרגשי. חיכיתי לא מעט עם טיפולים בגלל פחד, ואני מודה על כך שהגעתי למרפאה של ד"ר ערן צנציפר, ועכשיו אני מטפלת בכל מה שצריך בתחושת אמון וביטחון :)) ממליצה בחום ומכל הלב (הפה והלסת) :)))) תודה יקרים !

15.7.2020

א.ק.ש.

5.0

ממליצה מכל הלב על ד"ר צנציפר! מי היה מאמין שביקור אצל רופא השיניים יהיה מפגש נעים, לא מלחיץ, מעניין ואפילו נעים? ד"ר צנציפר בדק אותי, סרק את הפה בסריקה תלת מימדית מקיפה שערך על המקום במרפאה באמצעות מכשיר שיש במקום, והציג אותה לפניי, בתוספת הסבר מובן ומקיף כולל חלופות שונות לטיפול. הטכנוגוליה של הסריקה התלת מימדית עזרה לי להבין את הבעיה ואת הפתרון המוצע לה, ולבחור בחירה מודעת ורגועה ביטפול שהכי התאים לי. הטיפול עצמו עבר בצורה נעימה ויעילה, כשד"ר צנציפר ולילי יד ימינו משתפים פעולה ברוגע ותשומת לב אליי, ובו בעת משרים אוירה נעימה (מתבדחים עמי, משמיעים מוסיקה/טלויזיה לבקשתי). המעקב אחרי הטיפול גם הוא היה יעיל ונעים, נמשיך יחד.

13.7.2020
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 208 חוות דעת ב-