חוות דעת ודירוגים על ד"ר נלי שטיינבוק

דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 95 חוות דעת

ו.א.

5.0

''ד"ר נלי שטיינבוק טיפלה בבני בן ה6 בצורה מקצועית ביותר. לד"ר נלי גישה מיוחדת וייחודית לילדים, החל ממסך הטלוויזיה ובחירת סרט לצפיה במהלך הטיפול ועד מילון מושגים מיוחד ומותאם לילדים שיצרה ובאמצעותו היא רותמת את הילד לשתף פעולה בטיפול. ד"ר נלי נתנה לי כאמא ביטחון מלא במהלך הטיפול, פרסה בפני את כל האפשרויות הקיימות ונתנה את כל המידע באופן מקצועי. ממליצה בחום לכל מי שרוצה להגיע לטיפול הטוב ביותר ובגישה הטובה ביותר.

29.10.2021


מ.נ., חיפה

5.0

''הגעתי לד"ר נלי שטיינבוק לקבל חוות דעת שניה לאחר שרופאה אחרת אמרה לי שלא ניתן לבצע טיפול שורש וחייבים לעקור את השן. ד"ר שטיינבוק הרגיעה אותי, הפנתה אותי לקבל חוות דעת מרופא נוסף, ולאחר ששניהם אמרו שניתן וכדאי לבצע טיפול שורש עשיתי אותו אצל ד"ר שטיינבוק. הטיפול היה נעים ומקצועי.

25.10.2021


אולגה

5.0

''Спасибо огромное доктору Нили,за прекрасный курс!Есть много,чему можно поучиться,хотя училась не мало! Отличный материал,подача и отношение!Респект милейшей Нили и ее помощникам! Рекомендую

03.10.2021


אשר סתיו, חיפה

5.0

''השירות מקצועי ואדיב. ד״ר נלי שטיינבוק מלאת נסיון רב שנים ועושה עבודה איכותית. בנוסף אווירת המרפאה מלאת אדיבות ויחס אישי.

20.08.2021


רותי, שווייץ

5.0

''באנו משוויץ אחרי שנה וחצי. תאמנו את התורים מראש עם ליאת הנחמדה. היא שריינה לנו כמה תורים, כי לא ידענו בדיוק, כמה זמן נהיה בבידוד. מלאנו שאלון בריאות. לא חיכינו הרבה זמן בחדר-ההמתנה. נלי מסבירה הכל, מתבדחת עם הילדים. היא מאוד רגועה וסבלנית. אנחנו מאוד מרוצים, וסומכים עליה. בכל ביקור בארץ אנחנו באים לבדיקה ובמקרה הצורך לטיפולים.

15.08.2021


שמיר מורן

5.0

''קיבלתי המלצות רבות על דר שטיינבוק מאנשי מקצוע וכך הגענו אליה. ואכן פגשתי רופאה מצויינת ואנושית. אשת מקצוע לעילא. עובדת - בדייקנות, בעדינות ובשקט. באתי אליה עם בתי - לטיפול במקרה מסובך ואנחנו בטיפולה מזה כשנה וחצי. מרגישים ברי מזל שטיפלה בנו!

10.08.2021


ז.ג.

5.0

''כמי שסובלת מחרדת רופא שיניים נפגשתי ברופאה סבלנית ביותר. עשתה הכל שארגיש נוח, שהטיפול יעבור מהר, היתה קשובה לכל קשיי הרגשיים. זאת לצד טיפול מקצועי ואיכותי. ממליצה עליה מכל הלב. תודה רבה רבה לד"ר נלי !!

05.08.2021

 ד"ר נלי שטיינבוק

ד"ר נלי שטיינבוק

שלום גלית. שמחתי לעזור וביחד הצלחנו לעשות את הטיפול בצורה שתהיה לך נעימה, מבלי להתפשר על הרמה המקצועית . כמו שאמרתי לך, כל מטופל, צריך רק רופא אחד שיאמין בו ושיאמין שהוא יכול . זכות גדולה בשבילי להיות חלק מהתהליך שלך.

05.08.2021


קוסטה הקרן, עתלית

5.0

''אין מילים. הגעתי מפוחדת ויצאתי מאושרת - לא כאב בכלל. היה טיפול קלי קלות. ישבתי בניחותא והאווירה הייתה כל כך רגועה ומקצועית. ממליצה בחום על נלי!

18.07.2021

 ד"ר נלי שטיינבוק

ד"ר נלי שטיינבוק

תודה רבה קרן היקרה. שמחתי לתת לך חויה טובה ומתקנת לעבר. רק בריאות

18.07.2021


מכנס שרה

5.0

''פשוט אין לי מילים. רופאה מצויינת. מקצועית, יסודית, רגועה ונעימה כל כך. הבת שלי הגיעה אחרי חוויות לא פשוטות של טיפולים כואבים ועברה תהליך של שיקום- לא רק של השן- אלא גם של הנפש ו"פוביית רופא השיניים" פשוט נמחקה. בצוות עם ד"ר אדר- אין מקום לספק. הרמה הכי גבוהה של טיפול גם בצד המקצועי וגם בצד האנושי. תודה רבה רבה על החוויה החיובית שנתתם לנו. ועל הטיפול שאין כמותו.

15.07.2021

 ד"ר נלי שטיינבוק

ד"ר נלי שטיינבוק

תודה רבה, שמחתי לעזור ולתת חויה טובה בטיפול המורכב של שרה. ריגשת אותי מאוד בתגובה , זה רק נותן לנו יותר כוח להמשיך ולטפל בילדים במסגרת המרפאה ולא למהר להרדמה כללית.. הכוס ששרה איירה לי , שמורה על שולחני :-)

17.07.2021


פרידלנדר ארז, חיפה

5.0

''הופנתי ע"י רופא שיניים לנלי לצורך טיפול שורש. לא הייתה לי הכירות מוקדמת עם נלי אבל.... גיליתי רופאת שיניים מהממת שמשרה אווירה רגועה ומקצועית בקליניקה שלה. דרך התקשורת שלה עם המטופל כמו גם עם עובדיה במרפאה נותן מיד להרגיש במקום נעים, נוח ובעיקר בטוח. נלי גרמה לי להרגיש בידיים מקצועיות והכי חשוב, שתחושותי ורגשותי הם חשובים לה לא פחות משל עצמה. ברור לי שזו לא הייתה פגישתנו האחרונה, כן אשמח אם אני אהיה בתקן המלווה אך גם אם יהיה שוב צורך בטיפול בעצמי אז ברור שאני אחזור לנלי. נלי וכל צוות המרפאה...תודה ענקית

01.07.2021

 ד"ר נלי שטיינבוק

ד"ר נלי שטיינבוק

תודה רבה, שמחתי לעזור ולתת חויה טובה בטיפול . ריגשת

17.07.2021


...