135 חוות דעת

לכל חוות הדעת

ויקטור הראל

5.0

בסבלנות רבה ובפירוט הבהיר טיב הטיפול והחלופות השונות שלסרטן הערמונית. המלצתו על ביופסיה ערמונית התבררה כחיונית להמשך ואיפשרה לקבל תמונה מהימנה ועדכנית. היה מרגיע בכל שלבי הטיפול והבסביר בפרוטרות סיכויים וסיכונים. הוא ביסס ההנחות על ידע רפואי רב. עורר בי אמון מלא. ואמשיך כמובן להוועץ בו בהמשך ולפועל על סמך המלצותיו.

07.06.2022

חיים בורשטין

5.0

הופניתי לד״ר איתי שגיא ע״י אורולוג בקהילה. ד״ר שגיא עשה לי ביופסיית FUSION של הערמונית תחת הרדמה כללית בבי״ח רפאל. ההליך עבר בצורה נקייה וללא תופעות לוואי, באותו היום המשכתי לתפקד ללא בעייה. זכיתי לרופא מקצוען ואדיב. אני ממליץ על ד״ר שגיא בכל ליבי. זכיתי לרופא מדהים בכל הפרמטרים.

24.05.2022

גבי לייזר

5.0

ד"ר איתי שגיא ניתח אותי בכליה שמאלית להסיר גידול סרטניבעזרת רובוט,עשה עבודה מושלמת ומתנהג בצורה הכי אנושית שיש שאפו ענק ממני ומשפחתי

27.03.2022

יאיר דוארי

5.0

מבקש להודות על הטיפול היוצא מן הכלל שזכיתי לקבל מד"ר שגיא החל מהפגישה הראשונה. ההתייעצויות, ההכוונה, הסבלנות להסביר לפרטי פרטים מה האופציות שעומדות בפני, הביופסיה, הניתוח וההחלמה. הבחירה שלי בד"ר שגיא לניתוח נבעה בראש ובראשונה מהיחס האנושי בשילוב תחושה של ביטחון ביכולות המקצועיות של ד"ר שגיא והליווי משך כל התקופה. הליווי שהחל לפני 7 חודשים כשגיליתי שיש לי סרטן בערמונית נמשך כעת אחרי הניתוח ולאורך תקופת ההחלמה. רופא מקצוען שהוא גם בן אדם רגיש לזולת. זכיתי בתודה יאיר דוארי

21.03.2022

א.ו.

5.0

אדיב, סבלני, עונה על כל השאלות באריכות, מציג את מגוון אפשרויות הטיפול. עברתי ניתוח כריתת ערמונית רדיקלית באמצעות רובוט (דה וינצ'י). תוצאות הניתוח מוצלחות ומעבר למצופה. תופעות לוואי ידועות וקבלתי הכנה וטיפול תומך לקראתם, החל מציוד תומך והדרכה לשימוש בו, פיזיותרפיה לפני הניתוח ואחריו. בשני ימי האשפוז ביקר אותי ד"ר שגיא לפחות פעמיים ביום ובלילה, קיבל דיווח מהצוות המטפל ונתן הנחיות לטיפול ושוחח אתי, הסביר לי על הצפוי בתקופת ההחלמה, ענה על שאלות הקשורות בתופעות שלאחר הניתוח, תוצאות בדיקות שבוצעו מדי כמה שעות וכד'. רופא נדיר בימינו .

20.03.2022
דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 135 חוות דעת