67 חוות דעת

לכל חוות הדעת

ק.ת.

5.0

רופאה מקצועית ביותר עם ניסיון רב וידיים טובות, הליווי לפני ואחרי הניתוח היה קשוב, מקצועי ואנושי. ממליצה בחום.

14.06.2022

ביתן הדר

5.0

שירות חם ואדיב. כיף להגיע! עבודה מצוינת וזמינות טובה

31.03.2022

ת.א.ב.

4.8

פניתי לרופאה לאחר שפגשתי מנותחת שלה שנראתה נפלא. לכשפגשתי את הד"ר בקליניקה , וכבר בפעם הראשונה התרשמתי מהמקצועיות, והתאמה בין הרצוי שלי לאפשרי. נותחתי בבית חולים מדיקל ברמת החיל, שהטיפול והיחס בו טובים וברמה גבוהה. לאחר כשבוע מיום הניתוח ראיתי את התוצאה המדהימה שהיא מעשה ידי אומן. ועל כך אני אסירת תודה ,אני נריאת נפלא. ד"ר רוזנברג מבינה ללב מטופליה מרגיעה בעלת חוש הומור ונחושה במה שהיא יודעת טובה בו.

18.01.2022

כ.ב.

5.0

באתי לדוקטור רוזנברג עם הרבה חששות מהניתוח ולאחר כמה פעמים שנפגשתי עם מנתחים אחרים. משהו בה היה מאוד מרגיע והתהליך לפני הניתוח היה מאוד נעים ותומך. ביום של הניתוח הרגשתי בידיים טובות ובהחלט הייתי, אני שמח מאוד מתוצאות הניתוח ולא מצטער לשנייה שהלכתי אל דוקטור רוזנברג. ממליץ מאוד!

18.07.2021

נעומיי דאעי

5.0

הגעתי לדוקטור ביאנקה לאחר שקראתי עליה באינטרנט.הגענו לייעוץ ומיד התחברתי אליה כאדם מדהים.קיבל י הסברים על הניתוח פנים.ובעלי מיד אמר לי שהוא סומך עליה.וכך גם אני הרגשתי.היא הבטיחה לי שייצא טבעי ואני אהיה מאושרת מהניתוח וכך היה.קיבלתי יחס מעולה ומיקצועי מימנה ומהצוות.והתוצאה היתה טובה מאוד.כעת אני מקבלת מחמאות על התוצאה ומרגישה ניפלא.ממליצה בחום .באם כעבור 10 שנים מהיום כשאני ממשיכה להזדקן ואיאלץ לעשות שוב מתיחת פנים.אעשה זאת בלי פחד.ההרגשה הנפלאה שבאה בעקבות הניתוח שווה.ממליצה בחום על דוקטור בייאנקה

04.06.2020
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 67 חוות דעת