ברון קלאודיה

5.0

שירות מעולה יחס נעים, חם ואכפתי. תמיד מקבל אנשים עם חיוך וברוגע. דר' אנדרי הציג את הכל בשקיפות מלאה מקצועי ויסודי. ועם המון סבלנות. ממליצה מאוד לגשת באמון מלא. פה יש על מי לסמוך 😉 והתוצאה מדהימה. תודה רבה.

12.8.2020

דרי טל

5.0

קיבלתי מד״ר אופק טיפול דואג ויוצא דופן. משיחת הטלפון הראשונה ועד להליך הוא היה סבלני קשוב ודואג. לכל אורך ההליך הוא הסביר לי בדיוק מה עושה, דאג להנעים את הזמן עם מוזיקה ושיחות שגרמו חראש שלי להיות במקום אחר. הטיפול המסור נמשך גם בימים שאחרי ההליך, ע״י בדיקת מצבי. אמליץ בחום על ד״ר אופק. תודה

10.8.2020

שכטר גבריאלה

5.0

אני לא יכול להודות לד"ר אופק מספיק על תוצאות מדהימות שהן מעל ומעבר לציפיותי! לא רק שהוא קשוב מאוד למטופליו לפני ואחריו, אלא גם מאוד מקצועי וסבלני. אני כל כך שמח מההחלטה שלי להתקדם עם המלצתו של ד"ר אוקס על העברת שומן במקום שתלים! תודה רבה ד"ר אופק!

10.8.2020

לין קרן

5.0

דר אופק נדיר!!! היחסי אנוש האיכפתיות בכל שעה ובכל מצב,התוצאות המעולות מדברות בעד עצמן, משלב היעוץ ועד הביקורות הוא סובלני נעים וזמין. ממליצה בחום, מוזמנות להתקשר אליי להמלצה טלפונית אתן בשמחה.

2.8.2020

זמיר דנה

5.0

ממליצה בחום על ד״ר אנדרי אופק אשר עשה לי עבודה מקסימה , ומקצועית , יצא פשוט מושלם. דר אופק הינו אדם סבלני ואדיב בצורה יוצאת דופן. ( למרות ששיגעתי אותו עם המון שאלות😁) תודה רבה לך ד״ר הגשמת לי חלום❤️

30.7.2020
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 153 חוות דעת ב-