94 חוות דעת

לכל חוות הדעת

בוזגלו שלומי

5.0

רופא יסודי ומקצועי בעל חוש הומור ממליץ בחום

26.06.2022

גדי

5.0

ביצעתי אקו במאמץ, ד״ד ליטובצ׳ק והצוות קיבל אותי בחמימות הבדיקה בוצעה בצורה מקצועית ואיכותית ולא פחות חשוב קיבלתי הסבר מקיף על מצבי וכן תשובות מקיפות עם הסבר פרטני לכלל שאלותיי לאחר הבדיקה ממליץ בחום! ד״ר ליטובצ׳ק הוא מקצוען בתחומו!

21.06.2022

בנימין בן צור

5.0

ד"ר איליה ליטובצ'יק עבורי הוא גדול המצנתרים עלי אדמות, האיש הניפלא הזה הצליח לפתוח לי סתימה ששלושה צינתורים קודמים כשלו, צינתור מסובך בן 3 שעות, פתיחה והתקנת תומכן הצילו את חיי לאחר שנים של סבל מתמשך, ד"ר איליה ליטובצ"יק מעבר להיותו רופא מדהים הוא חתיכת נשמה שאין להשיג, חוש הומור מדהים, שיתוף, הסבר, נינוחות, והכי חשוב, בן אדם... לא אשכח אותו לעולם, לאדם המופלא הזה שמורה חלקה משמעותית בליבי ואני זכיתי לחבר חדש ולאיכות חיים משופרת, אין כמותו ואין עליו... תודה, תודה, תודה.

01.05.2022

אפזוב טטיאנה

5.0

אדוני, רק עכשיו ראיתי את זה בהודעות. אני לא יכול להביע את תודתי לד"ר ליטובצ'יק במילים. אם אתה צריך להראות לי איפשהו, אני אשמח לספר לכל העולם איך הוא עזר לי. מאה בשיבא שבו אני אמרו לעשות מעקף. אבל הרופאים הנפלאים האלה לא עצרו שם ושלחו את ליטובצ'יק לד"ר ליטובצ'יק. הוא התחייב לעזור לי ועשה סנטור בשחרור הכלים שאי אפשר היה לשחרר בשיבא. הוא גם גבר ו , כמובן, הוא יכול היה לפחד להתמודד עלי והוא לקח הכל ו הוא עשה לי את זה בצורה מושלמת בנוסף תמך בי מבחינה מוסרית בבדיחות ושר שירים שאני מאוד אוהב. אני מספר את זה לכולם כסיפור אגדה נעים. נראה לי שעדיין לא ניגנתי ולא רקדתי. לא זכיתי להנאה רבה בחיים והכל קדימה ופתאום.....אני אדם עובד ואוהב את העבודה שלי מאוד. ד"ר ליטובצ'יק שחרר אותי מכאבים מגעילים בלב ונתן לי הזדמנות להמשיך את החיים באותו סטטוס. אני אסיר תודה לו ושוב מציע אם אתה צריך דוגמאות לעבודתו הטובה, אני תמיד מוכן לספר את זה. פשוט התאהבתי באדם הזה מכל הלב והנשמה. בכבוד רב , טטיאנה אפאזובה.

21.03.2022

מיכאל סרבריאניי

5.0

רופא מאוד מיומן ואכפתי. הידע שלו בתחומים שונים מאפשר לקבל ניתוח רב משתני של הבעיה איתה פונים אליו.

07.03.2022
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 94 חוות דעת