5 חוות דעת

לכל חוות הדעת

יצחק רחמים

5.0

ראשית רופא ענקית אינושית רגישה מתחשבת בכל אדם באשר הוא באותה מידה דאגה מתחילת הטיפול ועד הניתוח שעברתי לשאול לדאוג לעזור פשוט אלופה מהיחס ועד המיקצועיות בהיזדמנות זאת רוצה להגיד תודה רבה דוקטור טלי לנדאו זמר אוהבים אותך 🤲👑

05.06.2024

,נטע אמאר

5.0

דר טלי היקרה הגענו אליה בעקבות דלקות אוזניים של הילדים, ובעיות בקוצר נשימה ושקד שלישי מוגדל. בנוסף בעלי טופל אצלה בעקבות בעיות נחירה ונשימה. טיפלה ועדיין מטפלת בארבעת ילדיי בא.א.ג במקצועיות רבה. רופאה מדהימה.מוכשרת.סופר מקצועית. תמיד קשובה וזמינה. הבחירה הכי טובה שעשינו.

21.05.2024

אילנה

5.0

מצוין

16.04.2024

א.ו.

5.0

Dr.Tali Landau Zemer is a meticulous surgeon, a knowledgeable clinician and a kind person. She is thorough and has a good manner with patience I would highly recommend Dr. TLZ for your medical issues relating to vocal chords.

14.04.2024

נעם שמחוביץ

5.0

לאחר דרך ארוכה ולא פשוטה, הגעתי לד"ר טלי ומצאתי רופאה קשובה, אכפתית שרואה גם אותי (החולה) ולא רק את מכלול הבעיות איתן הגעתי. עצם העובדה שיש לי רופאה כזו הפך את ההתמדדות עם הרגעים הקשים ליותר קלה כמו גם הידיעה שיש לי על מי לסמוך ויש מי שרואה אותי בתוך כל התהליך הזה. היום הרוב כבר מאחורי והרבה מזה בזכותה. אני באופן אישי מרגיש שאנחנו (אישתי ואני) זכינו ברופאה מצוינת וסוג של שותפה לדרך. מי שיגיע לדר טלי בהחלט יכול לישון בשקט ולדעת כי הוא/היא מטופלים אצל הרופאה הטובה ביותר שפגשתי.

14.04.2024
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 5 חוות דעת