Loading...

חוות דעת ודירוגים על ד"ר ברונו קריינר

דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 14 חוות דעת ב-

חן ג.

5.0

''ברונו והצוות הפגינו מקצועיות וביטחון משלב חוות הדעת, דרך טיפול מסור ועד ימים אחרי הטיפול בדרישה לשלומי ובדיקה שסטטוס ההחלמה תקין. מקצועיות מקצה לקצה עם גישה אנושית ומרגיעה. תודה!

11/23/2020


מיטל, כפר סבא

5.0

''ד"ר קריינר רופא מקצועי, רגיש ומשרה אווירה של ביטחון ונינוחות לאורך כל הטיפול. הרגשנו שיש על מי לסמוך כבר מההתחלה כשהסביר את התהליך בצורה מדויקת ומרגיעה. תודה רבה לך ד"ר קליינר:)) ותודה לכל הצוות במרפאה ובמיוחד לאביבה המקסימה.

11/21/2020


מרקל ליטל, גני תקוה

5.0

''שלום רב עברתי מס טיפולים מסובכים אצל דר קריינר. מדובר ברופא מקצועי מאוד (מאוד!!!), אמין, ולאורך כל הדרך קיים יחס אישי וליווי צמוד עד לפתרון. הטיפול נעשה לאחר הסברים עם המון סבלנות ותמיד בחיוך, צוות המרפאה אדיב וזמין והשירות מעל הכל. לא פוגשים רופא כזה כל יום ואני ממליצה בחום!!! תודה רבה ד"ר.

10/07/2020


מ.ג., גני תקווה

5.0

''מקסים, עדין, רגיש לצרכי המטופל

10/05/2020


ב.ר., רמת גן

4.3

''שירות מעולה, מקצועי מאוד.

10/05/2020


חלימי אנאל

5.0

''טוב מאוד

10/01/2020


אהרוני יובל

4.9

''הגעתי אל דר' קריינר מודאג ומיואש לאחר שקיבלתי חוות דעת ממספר מומחים בתחום. דר' קריינר טיפל בבעיה ממנה סבלתי שהוגדרה על ידי מומחים כמורכבת ומסובכת במקצועיות ויעילות ללא סיבוכים וללא כאב במהלך הטיפול ולאחר הטיפול. דר' קריינר עונה בסבלנות על שאלות ומסביר את מהלך הטיפול הנדרש.

09/30/2020


קאופמן כריסטינה

5.0

''טיפול מקצועי ומסור. בנוסף מאוד נהניתי מהאווירה הקלילה,המרגיע והנעימה. תודה רבה לכל הצוות

09/30/2020


נבו ליטל, הרצליה

5.0

''מרפאה מדהימה, צוות מקצועי ומיומן, ד"ר יונית מומחית לטיפול שורש נלחמה על השן שלי והצילה אותה, עבדה בסבלנות ובעדינות. לכל בקשה היה מענה, מרפאה עם אווירה מאוד נעימה ומקצועית ועל הכל מנצחת ביד רמה אביבה מנהלת המרפאה.

09/30/2020


משה צבאג

5.0

''"אין אומרים שבחו של אדם בפניו " אמרו אדם .....אבל כאן מדובר במלאך שכולו רק טוב . מדובר ד"ר יונית מלאך ממש במרפאתו של דר קרינר בבני ברק הגעתי אליה לאחר ששלושה רופאים קבעו ."אין ברירה במקרה שלך אתה חייב טיפול שורש ". החלטתי אם כבר טיפול שורש אז רק אצל מומחית פניתי לכמה מרפאות של מומחי טיפול שורש עד שהגעתי למרפאה של דר קריינר ושוחחתי עם אביבה שהסבירה והכוינה אותי ברוגע ובצורה מדוייקת אמינה לגבי מי הולכת לטפל בי הרגשתי שיש על מי לסמוך מהשיחה איתה. קבעתי תור במרפאה של דר קריינר שנמצאת בבנין בו אני עובד הגעתי מלא בפחדים וחששות ....לקראת מה שהולך לקרות... הגעתי למרפאה אביבה הרגיעה אותי וקיבלה אותי ממש יפה ! נכנסתי אל ד"ר יונית שהסתכלה בצילום נתנה הסבר לגבי טיפולי שורש המורכבות שבהם בדקה...ובדקה...ואז אמרה לי :אמנם באת אלי לטיפול שורש אבל יכול להיות שאולי אצליח להמנע מטיפול שורש כזה מורכב כי אני חושבת שלדעתי עדיף במקרה הזה רק סתימה . אומנם זו תהיה סתימה מורכבת ועמוקה אבל עדיין אפשרי לבצע סתימה. ועל מנת שתרגיש טוב ובטוח ...אם בעוד שנה תצטרך לעשות טיפול שורש אני אקזז לך את הסכום ששילמת על הסתימה מהמחיר שתצטרך לשלם על טיפול שורש ......הייתי בשוק!!! איזו יושרה ! איזו מקצועית !! איזו אמינה איזו עדינה !!!!ללא רודפת בצע ...נדירה ממש בצידקותה בקלות יכלה ללכת על טיפול שורש אם רק רצתה בכך הרי היא המומחית ....ולקחת גם מחיר של פי 5....ומילא המחיר הסבל שהיה נגרם לי.... והרי 3 רופאים אמרו אתה חייב טיפול שורש ללא ספק.. אמרתי לה לכי על זה תעשי מה שאת חושבת את המומחיות ,ואם זו סתימה... אני איתך ב 100 אחוז ! ואכן עשתה לי את הסתימה במקצועיות עדינות רגישות ואיכות עבודה מדהימה .!!! המרפאה והצוות ברמה גבוהה !! נעים לפגוש בעלי מקצוע ישרים ממליץ מאוד על ד"ר יונית היא מלאך ממש תודה לאל שפגשתי בך טיפלת בי וזכיתי להכיר אותך תבורכי יונית !! את מלאך בדמות אדם כולך טוב לב רוך עדינות אמינות ויושרה רופאה נדירה וצדיקה תודה על הכל !ובאהבה גדולה לך ולאביבה ולצוות המרפאה של דר קריינר אמינות .מקצועיות יושרה והוגנות !! תודה ⚘🥇🏆💖

11/24/2019