ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

כירורגיה אורטופדית, טראומה אורתופדית

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

ניתוח לתיקון שבר במרפק - המלצות וחוות דעת על ד"ר בנימין קיש


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

(מבוסס על 12 חוות דעת)
5
(12)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
4.9
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

לאה מלמד , גבעתיים
13-01-2020
שני דברים היו לי מאוד משמעותיים בטיפול של דר' קיש, לפני הניתוח ולאחריו. את שניהם הייתי מגדירה כמהירות. מהירות הקבלה שלי מרגע הפניה וקביעת תור לניתוח. עוד באותו היום של הפציעה, ניקבע לי תור לייעוץ ומייד כבר ניקבע תור לניתוח-מחרתיים מהפציעה. חמישה ימים לאחר הניתוח, כשהגעתי לביקורת, כל הנוכחים פשוט לא האמינו שזה רק חמישה ימים. שיפור טווח התנועה היה משמעותי וכבר כמעט שלא היו לי כאבים. ההשתוממות לגבי מהירות ההחלמה מלווה אותי לאן שאני לא פונה. כל זה כמובן מבלי לדבר על המיקצועיות, ההסבר המלא לגבי כל שלב ושלב והנכונות לענות על כל פניה בכל שלב. שלא ניפצע ולא נצטרך ניתוחים, אבל אם חו"ח זה קורה, אז רק להיות בידיים כל כך מיקצועיות ומסורות. תודה לך דר' קיש.


אור הולצמן דקל , תל אביב
05-12-2019
טיפול מסור, מקצועי, זמין ונעים. חזרתי לתפקוד עצמאי מהר מהמצופה! ממליצה מאוד


ים ארצי , קיבוץ גבע
04-11-2019
שמעתי המלצות על ד"ר קיש לפני הניתוח ולכן ביקשתי לעשות את הניתוח אצלו. לכל אורך הדרך הרגשתי (ועדיין מרגיש) שיש לי לפנות בכל שעה ויום במענה חיובי וחיוך!


הדסה בידני , גני תקוה
29-08-2019
הגעתי ב5.6 בשעה ארבע אחהצ אל דר קיש. לאחר שנפלתי בשעה 9 בבקר ופוניתי באמבולנס לבית חולים זיו בצפת גיבסו אותי מפני שביקשתי לא להישאר שם(חוסר שביעות רצוני ייאמר בפורום אחר). ענת חיכתה לנו היתה לבבית בצורה מיוחדת. אני סבלתי כאבי תופת שלא ניתן לתארם במילים. דר קיש ראה אותי והסכים לנתח אותי עוד באותו הלילה. מיד סידרו לי מקום במדיקל סנטר לא בחדר ולא במחלקה שאהיה לאחר הניתוח וזאת רק כדי שיהיה לי נח לאחר כל טלטלות היום. כל הצוות התייחס אלי יפה מאוד. החל מפקידת הקבלה. אכן נותחתי באותו הלילה כהבטחת דר קיש. ניתוח ארוך שבו שיחזרו לי את המרפק באמצעות שלוש פלטות בראשות דר קיש וצוותו הנפלא. ובזמן שהותי בבית החולים זכיתי לטיפול מסור של הצוות ולביקוריו התכופים של דר קיש. פניותו לשיחות הטלפון ולהיתיעצות ראויים להערצה. במשך שלושה חודשים ביקרנו במרפאתו של דר קיש מרפאה נעימה וצוות מסביר פנים תמיד קשובים וסבלניים. חשוב לציין שתיזמון התורים היה נפלא לא חיכינו מעל חמש דקות. לצערי אני למודת רופאים וניתוחים וכל נה שנכתב כאן נכתב מדם ליבי תוך הערכה רבה רבה. מדובר באיש נעים הליכות סבלני ומסביר פנים בכל עת ומצב. מאחלת לו עוד שנים רבות של עזרה ושיקום


לירן בלום
10-06-2019
הגעתי לדוקטור קיש עם שבר באולקרנון שהתרחש בחול במהלך חופשת סקי. דק קיש וענת קיש סייעו לנו לכל אורך הדרך ותמכו ועזרו לנו עם כל הבירוקרטיה כיוון שהיינו במצב לא פשוט כאמטר, עם 2 בנות בחול. דר קיש מקצועי מאוד, עם ליווי מלא וניתוח מושלם ומדוייק, היום המרחק רגילה ומתפקדת בצורה רגילה לחלוטין ללא שום הגבלה. ממליצה בחום!!!


אביבה זורר
27-05-2019
דר קיש הוא רופא משכמו ומעלה ! הגעתי אליו עקב שבר במרפק בטיול בחול. נחתתי והוא הסכים לקבל אותי לניתוח כבר למחרת. אני בת שמונים וחמש וניתוח הוא לא עניין של מה בכך עבורי, במיוחד לאור מצב העור הפצוע מהנפילה. הניתוח עצמו היה מהיר דר קיש תפר אותי סביב לקרעים בעור על מנת שיתרפאו מהר ולהימנע מעוד טראומה לעור. לתדהמתי גיליתי למחרת שאני יכולה להזיז את הזרוע, וחמישה ימים אחר כך כבר ממש יכולתי להניע את הזרוע. דר קיש הוא אדם נעים הליכות, קשוב למטופליו , סבלני ומסור. אפשר לקבל תשובות ממנו ומאישתו ענת, נדיבת הלב, בכל עת אם יש צורך וללא כחל וסרק. אם דר קיש הוא הרופא שלכם, אתם ברי מזל. ואני אומרת את זה בלב שלם. אביבה זורר ( 85)


אנונימי , הרצליה
30-01-2019
נותחתי ע"י ד"ר קיש בעקבות שבר במרפק, הגעתי אליו בעקבות המלצה של אחרים העוסקים בתחום זה, הוא קשוב לשאלות ועונה בסבלנות ובאופן ברור. ככלל הוא נעים ומשרה בטחון בהתנהלותו.


מור גרטנר , אביחיל
24-01-2019
מרוצה ללא מילים, המון המון תודה בינימין קיש הוא לא רק ד״ר הוא גם קוסם 🙏


ריקי זאבי , כרמי יוסף
23-12-2018
ממליצה בכל לב להגיע לחוות דעת ואם אפשרי להיות מנותח עי דר קיש. סבלתי מכאבים עזים לאחר פציעה וריסוק מרפק יד ימין שלי, הרופא פגש אותי וניתח אותי בהקדם האפשרי, במקצועיות, מאור פנים ויחס מרגיע ותומך.


ורדה גולד , הרצליה
21-06-2018
קבלתי מד״ר קיש טיפול מקצועי מעולה בשבר במרפק. ד״ר קיש ניתח את מרפק יד שמאל שלי לאחר שבר כפול ועקב אחרי החלמתי בשלושה מפגשי בקורת. זכיתי ליחס אוהד מצידו ומצד מזכירתו.


אריאלה זיונץ , רעננה
26-04-2018
שלום ברגע הקשה הצוות של משפחת קיש עשה עבודה מצויינת. המקצועיות והזמינות בכול שלבי התהליך יצרו אוירת ביטחון . דוקטור קיש הומלץ לנו על ידי חבר משפחה ואנחנו מורידים אותם על ההפניה . הניתוח עבר בהצלחה והמשך התהליך מתנהל באותה רמת מיומנות. אישתי ואני ממליצים לכם בלב שלם. בהצלחה לכם


שרה נברה , כפר סבא
19-12-2017
לפני 10 חודשים נפלתי וניסיתי את מרפק יד שמאל.. הגעתי לד"ר קיש.. הוא רגיש ביותר ומראה אימפתיות ויחסי אנוש מעולים.. והכי חשוב מקצועי מאוד מאוד משכמו.. הוא ניתח אותי והצליח לתקן את המרפק ביסודיות. והמליץ לי על תרגילים לשיקום ופגשתי אותי לפחות פעם בחודש עם המלצות נוספות ועוד תרגילים.. היום אני לא צריכה שום טיפול ומתפקדת 100%..והכל בזכות ד"ר קיש המצטיין בתחומו..חוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר בנימין קיש