ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

כירורגיה אורטופדית, טראומה אורתופדית

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

ניתוח לתיקון שבר בכף רגל - המלצות וחוות דעת על ד"ר בנימין קיש


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

(מבוסס על 7 חוות דעת)
5
(6)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
4.9
מענה לשאלות המטופל
4.9
הקדשת זמן למטופל
4.9
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
4.9

יוסי אלמוסלינוס , מושב בורגתה
05-12-2019
בעקבות שבר בקרסול בעיקבות תאונה עם בקאי(טרקטורון מעופף)פניתי למירפאתו של דר קיש.כבר מהרגע הראשון של השיחה עם ענת מנהלת המירפאה ידעתי שאני בידים היותר טובות שניתן להיות. בסבלנות ברוגע ובנעימות שמעה את הבעיה . ותוך דקות החלה לפעול מול חברת הביטוח.לקבל את האישורים המתאימים. ותוך שעתיים ניקבע לי תור לניתוח למחרת היום. ברגע הפגישה הראשון עם דר קיש שפנה אלי ברוגע ובאדיבות גם כאן ידעתי שאני אצל האיש הנכון. לאחר הסבר לגבי השבר ודרכי הטיפול והניתוח. עברתי ניתוח מורכב .ובסיומו נימסר לי מה בוצע ומה הליך המשך הטיפול. המסירות המיקצועיות ההסבר המפורט. הטיפול האנושי לי ולמשפחתי פשוט עמדתי והודיתי לאלוהים שנפלתי לידים הטובות של משפחת קיש. אני עוד בשלבי שיקום אך שני דברים ברורים לי. א. שהליך השיקום יהיה קצר יותר עקב אופן הניתוח שביצע דר קיש. ב.שמי שלא יזדקק לרופא מנתח אורופדי. יופנה על ידי רק לדר קיש. המון תודה על הטיפול המיקצועי והמסור של דר קיש ורעיתו ענת שביחד מהווים צוות מנצח.ואני מבטיח שלאחר אחלמתי אקח את דר קיש ואם ענת תרצה גם אותה לסיבוב באוויר עם הטרקטורון המעופף.


עליזה בראור , מודיעין
31-01-2019
בינואר 2019 עברתי ניתוח תיקון שבר בקרסול. 3 שבועות אחרי הניתוח הנני מתהלכת ללא כל עזרים ומשתקמת במהירות מדהימה. ממליצה בחום על דר' קיש הן כמנתח והו כאדם


נתן יבנאי , תל אביב
01-12-2018
נזקקתי לניתוח לתיקון קרע בגיד אכילס : קבלתי טיפול מיקצועי ושירות איכפתי וקשוב.


רפי ויטורי , אור עקיבא
24-10-2018
אמא שלי נפלה וכתוצאה מכך היו לה שברים בקרסול רגל ימין. לאחר המלצות חמות ממספר רופאים הגעתי למרפאת דר קיש. המענה היה מיידי, ומאוד ידידותי. ולאחר העברת צילומים נקבע לנו תור לניתוח למחרת. כרגע אנחנו נמצאים בתהליך ההחלמה והמצב משתפר.


יעקב סלה , עולש
16-09-2018
אנחנו ממליצים בחום על דוקטור קיש מהרגע הראשון שהוא קיבל את המקרה הוא דאג במהירות האפשרית לקבוע לנו את הניתוח. הטיפול היה מסור, מקצועי מאוד. ההכנה לניתוח,הקבלה לניתוח והשחקור הביייתה היה עם המון הסבר ותשומת לב. יש לציין שהטיפול נמשך עד היום מדי חודש קובעים תור לביקורת במדיקל סנטר והביקורת מאוד יסודית.


ברכה סייג , יהוד
23-08-2018
ב-3/3/18 נפגעתי בקרסול שמאל שברים מרובים, חבלה סיבובית - בפטישון אחורי וצידי (שבר בטיבייה ובפיבולה) כאשר רגלי נתקעה במרצפות שקועות. פונתי לבי"ח ציבורי , שם הובהר לי שלא ניתן כרגע לנתח בשל נפיחות כף הרגל ובנוסף המנתח שהגיע לבדוק אותי, אמר שזה שבר מורכב והוא לא בטוח שיוכל להחזיר אותי למה שהייתי. בשומעי זאת, התחלתי מיד לבדוק ולחפש אורטופד מומחה. ואכן שמעתי מחברתי לעבודה על דר קיש - כרופא מעולה ומומחה בתחום זה. נכנסתי לאינטרנט ואכן ראיתי את כל חוות הדעת המעולות . מיד התקשרתי אליו , ענתה לי רעייתו - ענת ובאדיבות ובהבנה רבה הסבירה לי את הפרוצדורה. היא קישרה אותי עם דר קיש, לאחר שראה את צילום הסיטי שלי - דר קיש הסביר והרגיע אותי שהוא יכול לתקן את הקרסול ושהוא מטפל בשברים מורכבים . ב7/3/18 נותחתי ע"י דר קיש במדיקל בהרצליה , הניתוח עבר בהצלחה ולאחר 10 ימים מה ניתוח, דר קיש הוריד לי את הגבס והפנה אותי לפיזיותרפיה. ובאמת לא להאמין, כעבור חודש וחצי המצב ישתפר והתחלתי ללכת . ברצוני לציין שדר קיש הינו אדם צנוע , קשוב ורגיש וכמובן רופא מקצועי ביותר. ממליצה עליו בחום.


לינדה דרייבלט , אילת
22-01-2018
דר קיש הוא רופא מקצועי וסבלני, מכבד את החולה ומסביר בדיוק לקראת מה אנו עומדים. מומלץ בחום רב והרבה תודה על הטיפול המסורחוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר בנימין קיש