ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

כירורגיה אורטופדית, טראומה אורתופדית

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

ניתוח לתיקון שבר בשורש כף יד - המלצות וחוות דעת על ד"ר בנימין קיש


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

(מבוסס על 34 חוות דעת)
5
(34)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר בנימין קיש-אורתופד מנתח שברים:קרסול,ברך,שורש כף היד,כתף

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

רונית צאייג , פתח תקווה
11-03-2020
הגעתי לד"ר קיש על ידי המלצות ומהרגע הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. רופא בחסד, מקשיב, מייעץ, מסביר ומלא בסבלנות. עומד בזמנים ולא מייבש בתור בניגוד לרופאים אחרים. מקצועי ויסודי מאוד הרגשתי בטוחה לאורך כל ההליך וגם בשלב ההחלמה. לא מאחלת לאף אחד שיצטרך אך במידה וכן רק ד"ר קיש !


ברברה רום , הרצליה
05-03-2020
Dr Kish is a godsend. He operated 2 months ago on my crushed wrist and I’m in awe of his surgical skills and his personal care. He took time to explain prior to surgery, insisted on seeing me twice in the week after surgery and continues to monitor my progress and follow-up x-rays. The incision was done with such care that people ask if I had plastic surgery. But my greatest gratitude goes to Anat, his secretary. From the moment I phoned in pain and distress, she moved mountains to get me scheduled at HMC within 3 hours of that first call. The other well-known ortho surgeon I contacted prior to phoning Dr Kish gave me an appointment 6 weeks later. Anyone in need of personal recommendation is welcome to email me at barbara@opall-rome.com


ש.ש. , הרצליה
09-02-2020
רופא מצויין, הגעתי לד"ר קיש לאחר שסבלתי כחודשיים מכאבים בשורש כף היד לאחר נפילה במשחק הכדורסל. בצילום הראשוני לא איבחנו את השבר בשורש כף היד ,אולם לאחר כחודשיים בצילום חוזר התגלה שבר בשורש כף היד,סקפואיד,דבר המצריך ניתוח. חיפשתי רופא לניתוח והמליצו לי על ד"ר קיש. יצרתי קשר עם ענת המקסימה שהדריכה אותי איזה מסמכים צריך להביא כדי לעשות את הניתוח ואכן תוך מס' ימים קבעו לי תור לניתוח אצל ד"ר קיש. כבר לאחר הניתוח הרגשתי טוב,והשיחה עם ד"ר קיש הוסיפה להרגשה זו. היום לאחר 3 חודשים מיום הניתוח כבר יש לי תנועת כף יד מלאה. ממליץ בחום על ד"ר קיש ,רופא מקצועי,אדיב,בעל יחסי אנוש מצויינים והכי חשוב זמין לכל בעיה שיש. המון ,המון תודה


שולמית רחמים , הוד השרון
08-02-2020
ד"ר בנימין קיש סובלני, אמרתי, מרגיע


רינה ירושלמי
12-01-2020
נותחתי בהצלחה ע"י ד" ר קיש. רופא מקצועי מאד, אמפטי וסמפטי. נחבלתי בשורש כף היד בערב שבועות. נותחתי, ד"ר קיש הגיע לבדיקה לאחר הניתוח גם בימי החג. המשך המעקב, נענתי במהירות על כל בעיה שנוצרה. תודה❣️ **תודה מיוחדת לענת ," איש הקשר"( אשתו) על התמיכה, העידוד, העיצות הנכונות והזמינות, גם כשהיתה בחו" ל. אתם צוות" לעניין".


אפי יעקב , אור עקיבא
30-12-2019
הגעתי לד"ר בנימין קיש עם כף היד מרוסקת לגמרי, ולפי הבירורים שעשיתי לפני ידעתי שצפוי להיות ניתוח מורכב עם הכנסת פלטינה ולא פשוט לחבר אותה בגלל שמדובר בשבר מרוסק לגמרי . פגשתי רופא מקצועי מאוד, שהסבהיר את כל המצב, איך יבוצע הניתוח ואת ההשלכות בסבלנות וברגישות והיה ברור שמדובר ברופא מקצועי. מיד הבנתי שצריך לעבור ניתוח אצלו. הניתוח עבר בהצלחה. התחלתי טיפולי טיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק והמצב משתפר למרות שהטיפולים יקחו עוד זמן. גם המטפלים שלי אומרים שלפי מצב של היד שהיה ואיך שזה מתקדם, הניתוח היה מצוין. גם אחרי הניתוח הייתי במעקב אצל ד"ר בנימין קיש כדי לוודא שההחלמה תקינה ואין סיבוכים. לסיכום, מאוד מרוצה מד"ר קיש וממליץ עליו בחום.


גיל ניסובסקי , כפר סבא
07-11-2019
עברתי לפני כשבוע ניתוח בשורש כף היד שבוצע ע"י ד"ר קיש.גיליתי מקצוען אמיתי שמסביר בסבלנות על התהליך, אדם בעל יחס מאד אנושי.הניתוח עבר בהצלחה מלאה ולי רק נותר להמליץ בחום על ד"ר קיש לכל מי שזקוק לניתוח דומה

תגובת ד"ר בנימין קיש לחוות דעת זו
19-11-2019
תודה רבה גיל החלמה מהירה

ארינה יוחטמן , כפר סבא
03-10-2019
הגעתי לדר קיש דרך ביטוח הראל. דר בנימין קיש רופא מעולה ומקצועי מאוד, קיבלתי טיפול ושירות ברמה הגבוהה ביותר. שמחתי להכיר רופא עם יחסי אנוש טובים שמתייחס אל מטופל בכבוד ומדבר אליו בגובה העיניים . הלוואי ויהיו עוד כמוהו. המון תודה!!


רבקה ארצי
03-10-2019
לד"ר קיש ולענת קיש המזכירה המופלאה שנה טובה. רציתי לשתף אתכם ,בתחושות ההערכה העמוקה שאני נושאת בליבי,מאז זכיתי לטיפולו הרפואי המקצועי,כמנתח אורטופדי מומחה מהמעלה הראשונה. הודות לניתוח שורש כף ידי שנחבל בתזוזות ושברים,זכיתי לא רק להתעורר מהרדמה כללית ולא לחוש כלל בשמץ של כאב במקום הניתוח,אלא גם לזכות בכך שכעבור עשרה ימים מליל הניתוח, כבר הוסר הסד גבס מידי, והתחלתי מיד בהפעלת היד,ובשיקומה על ידי טיפול אורטופדי. לצד הטיפול הרפואי המעולה והמעקב הבלתי פוסק אחר תפקודה המצויין של היד,הזדמן לי לפגוש ולהכיר אדם בעל נפש גדולה, ובעל יכולת נדירה לשלב בין מקצועיות מהמעלה הראשונה ואנושיות מרגשת מאד.רופא ואדם, המקרין רוגע ובטחון,ומכבד את הנזקק לטיפולו, ומוכן להקשיב למצוקותיו בכל רגע ביום, וגם כאשר הוא נמצא בחו"ל...!!!!!!!!אין שום בעיה שתוצב בפניו שאין לה פתרון מידי גם מעבר לים! החן והאכפתיות כל כך רגשו ומרגשים אותי. אני סבורה שסגולות אלה הן מופת לכל רופא שבחר ביעוד הזה. ואני מאחלת לרבים רבים לזכות גם כן,כמוני, במידה שיזדקקו לטיפולו של ד"ר בנימין קיש. תודה חמה ומיוחדת לענת קיש האחת והיחידה המזכירה הרפואית. ברגשות ההערכה עמוקים רבקה ארצי.


אסטס דנה , תל אביב
10-08-2019
ד"ר קיש מנתח מצוין, רופא קשוב ואדם אכפתי מאד, מיטיב, וצנוע. מהרגע שנוצר קשר טלפוני עם ענת הנפלאה, אשתו ומנהלת המרפאה, הם הראו זמינות לכל שאלה ובעיה. טרום ניתוח, כאשר הכל נקבע במהירות בגלל טראומה לכף היד (שבר תוך פרקי מסובך) ושעת הניתוח נדחתה אל תוך הערב בגלל אילוצי חדר ניתוח, והרגשתי מאד לחוצה ולא בטוחה במיוחד לפני ניתוח ראשון, ד"ר קיש ישב איתי לבקשתי והסביר לי בפירוט כל מה ששאלתי - למרות שזה דחה את הניתוח ביום - מה שהפיג את חששותיי, ונטע בי ביטחון מלא לקראת הבאות. כבר אז הבנתי והכרתי בכך, כמה ד"ר קיש אדם נפלא! אותה סבלנות, ענייניות ומקצועיות, איפיינה כל מפגש איתו - לאחר הניתוח, וכל פגישת מעקב. פגישות מעקב שנקבעו בהתאם להתפתחויות ולצורך, בהקפדה על ההחלמה. אני כרגע חודש לאחר ניתוח שורש כף היד, מפעילה את היד היטב... עדיין בשיקום ומעקב, אך הבטחון שאני בידיים טובות לקראת החלמה מלאה, והיחס הנהדר והזמינות של ענת ושל ד"ר קיש , מקלים עלי מאד אין מילים להודות להם!! אין כמוכם, תודה רבה (: ממליצה בחום!


רחל שגיא , מושב עין ורד
07-06-2019
דר קיש בעל יכולת מדהימה להכלה רגשית, עדינות רבה, דבר הזקוקים לו מאוד במקרה של פגיעה מסוג זה. מקצועיות רבה ותכליתיות. זמינות גבוהה ופתרונות מהירים. הכל היה עשר.


אורית אפל , הרצליה
22-05-2019
לפני כשלושה שבועות בעקבות נפילה מטופשת הלכתי למיון בבית חולים,ושם קבעו לאחר ביצוע צילום ששברתי את שורש כף היד גובסתי לשישה שבועות ,ונאמר לי שאבוא לבקורת כעבור שבועיים מאחר ולא הייתי רגועה ,חזרתי לצילום חוזר והתמונה הייתה עגומה התקשרתי למזכירתו של ד״ר קיש ,ענת,שהרגיעה אותי,שלמרות שד״ר קיש עסוק בניתוחים ,הוא יראה את הצילום עוד באותו יום,ואקבל תשובה השעה הייתה מאוחרת,וזה לגמרי לא ברור מאליו בשעות הערב המאוחרות ענת חזרה אלי-שאין מנוס מניתוח,ודאגה לי כבר לניתוח למחרת הגעתי,קיבלו אותי בצורה נעימה ומרגיעה במדיקל סנטר-אין מילים ד״ר קיש ניתח אותי , הייתי מוקפת באנשים מקצועיים ונעימים אני כמעט שלושה שבועות אחרי ניתוח היד חזרה לתפקד בצורה כמעט רגילה,כאבים לא היו לי בכלל ,למעט יום אחרי ניתוח,וגם נסבל בהחלט ד״ר קיש בא לבקר למחרת הניתוח,הרגשתי פשוט שאני באמת בחלום לקבל כזה יחס -זה פשוט אדיר ד״ר קיש ,מעבר למקצועיות מספר 1 שלו,הוא קודם כל אדם! מתייחס באופן רגיש ואמפתי לא יכולתי לבקש יותר מזה ממליצה בחום לב 💕


ורדה בדט
07-04-2019
רופא מקצועי מעולה המשלב מקצועיות ברמה גבוהה ביותר עם אנושיות ועניניות . ובכלל רמת שרות גבוהה ומצוינת.


אדי סמולנסקי , רמת גן
10-02-2019
ד״ר קיש ניתח אותי לאחר שבר בשורש כף היד שהצריך קיבוע פנימי. הגעתי אליו לאחר שחבר שהוא מתמחה לרפואה המליץ עליו בתור מנתח מדהים עם ידי קסם. אני יכול לומר שלאורך התהליך כל אחד אחר שדיברתי איתו, מהאחיות בבית החולים ועד לפיזיותרפיסטים היללו ושיבחו אותו. שמו הולך לפניו, הן בפן המקצועי בחדר הניתוח והן ברמת האישיות והיחס שהוא נותן לכולם סביבו. ד״ר קיש עבר איתי יחד על הצילומים שלי, הסביר לי מה קורה ומה צריך לעשות ויצאתי מהפגישה רגוע ובתחושת שליטה. קבענו ניתוח כבר למחרת והוא עבר בהצלחה. לאחר מכן נפגשנו פעמיים לביקורת, ובשתי הפעמים הוא קיבל אותי בנעימות וענה על כל השאלות. חוויה מצויינת! בו זמנית, חשוב מאוד לציין את המזכירה שלו, ענת, שדאגה לכל מה שמסביב לניתוח ועשתה זאת בצורה יעילה ומוצלחת. זה התחיל בכך שענתה לטלפון בשעת ערב מאוחרת וידעה לקבוע לנו תור לייעוץ עוד לאותו ערב, ועד לתמיכה הטלפונית שלה לכל השאלות הלוגיסטיות שלי והטיפול שאינו מובן מאליו בענייני הביטוח הפרטי, שבהם היא מבינה יותר מהסוכנים עצמם. תוך יום סיימנו את כל התהליך: היכרות, ייעוץ, סידורי ביטוח פרטי והניתוח עצמו. אי אפשר לבקש יותר.


דינה רופא
25-01-2019
רופא מקצוען חביב ביותר נגיש ומאוד סבלני למטופלים כל הכבוד


איריס
24-01-2019
מקצועי, סבלני, יעיל וזמין בעת הצורך. בהחלט רופא נדיר.


גל שדמות , מושב פארן בערבה
24-01-2019
ד״ר קיש טיפל בביתי בצורה מקצועית, עם יחס אנושי והמון סבלנות ושלווה. ענת המזכירה היתה זמינה לנו בכל רגע נתון ונתנה מענה מיידי בנועם ובחביבות. אני מלאת הערכה לשניהם ומודה להם על השירות ללא רבב!


נטע נדיב
14-11-2018
דר קיש קיבל אותי לחוות דעת נוספת אחרי אבחנה של שבר בעצם הסירה, ומיד לאחר עיון בסיטי הודיע לי שאינו רואה שבר והוריד לי את הגבס. דר קיש באדיבות, סבלנות, רגישות ואחריות עשה עבורי את הלא ייאמן והחזיר לי את היכולת לתפקד ביד ימין בלי לסחוב עוד חודשיים בגבס רק בשל אבחנה שגויה. ממליצה ומודה לדר קיש על מסירות ורצון טוב לעזור.


לימור גומל , כפר סבא
05-11-2018
הכל קרה בפתאומיות, ככה זה... אף אחד לא מתכנן לשבור את שורש כף היד. אחרי המלצה חמה הגעתי לד"ר קיש. הניתוח נקבע מהיום למחר. תגובתו המהירה, יחסו האישי והידע המקצועי הרב שהביא עמו השרו תחושת ביטחון רבה. מודה על כך שהוא ניתח אותי. לא יכולתי לבקש להיות בידיים טובות יותר. ממליצה עליו בחם.


ליבי שרף , תל אביב
16-10-2018
ד״ר קיש טיפל בי במסירות ובמקצועיות רבה. מכיוון שמייד אחרי הניתוח הייתי צריכה לנסוע לחו״ל, אפילו נפגש איתי מעבר לשעות הקבלה שלו. איש מקסים, וכך גם אשתו ענת, שמנהלת את המרפאה. מומלץ מאוד!


זיו סיטנר
10-09-2018
תודה רבה על הטיפול המדהים שקיבלנו מרגע הטלפון הראשון להתייעצות ועד לביקורת לאחר הניתוח. ד"ר קיש ומנהלת המרפאה טיפלו בנו במהירות, מקצועיות, סבלנות ואדיבות. אני מודה בשמי, בשם אמי ובשם כל המשפחה.


טל שקלים , קרית שמונה
04-09-2018
המפגש הראשון שלי עם ד"ר קיש היה דווקא טלפוני, ומאחר ואנינגר רחוק הוא פטר אותי מהגעה אליו, שחח איתי טלפונית והיה אדיב, סבלני, הסביר לי במקצועיות, אריכות ובדיוק את הבעיה ואת הטיפול המומלץ. מיד ביקשתי ממנו לטפל בי. עוד באותו היום דאגו לי לתור לחדר ניתוח,שהתבצע כבר למחרת. טרם הניתוח נפגשתי לראשונה עם ד"ר קיש, ששוב היה אדיב, חייכן, סבלני, הסביר והתעקש שוב ושוב שאשאל כל שאלה. הניתוח עבר בהצלחה מרובה, היד חזרה לתפקוד כמעט מלא כבר אחרי חודש (אם כי הוא עדיין לא מסכים לי לאמץ אותה). אני רוצה לציין שוב את הזמינות, המקצועיות, הסבלנות והחיוך. מומלץ בחום!!!!


Gilad Ginsber , אורנית
29-08-2018
לאחר שבר קרוב לפרק כף היד עברתי ניתוח שכולל הכנסת פלטות ליד הניתוח אומנם היה בהרדמה מלאה אבל עבר בקלילות וזריזות תודות לד"ר קיש היום אני כ 3 שבועות לאחר הניתוח, שבוע לאחר מכן כבר הורידו לי את הגבס ואני עושה פיזיוטרפיה פעם בשבוע. היד מחלימה יחסית מאוד מהר תודה רבה ד"ר קיש, מזל שפגשתי אותך :-)


דינה אדטו
08-08-2018
דר קיש ניתח את שורש כף היד שלי לאחר נפילה ראשית קיבלתי טיפול מיידי עם הפניה אליו והניתוח בוצע בזמן לא דיגרתי ומיידי. הוא בא למחרת לראות את מצבי קו הטלפון שלו היה פתוח לכל שאלה. הצלקחת נראית די סימפטית .תפקוד היד די טוב יחסית לזמן שאחרי הניתוח . עבודה מקצועית יפה. יישר כח ויירבו רופאים שכאלה גם מקצועיים וגם עם לב. תודה רבהן


דני
19-07-2018
לאחר שבר ברדיוס דיסטלי... שורש כף יד נותחתי על-ידי ד'ר קיש במדיקל. הסבלנות והרוגע שהוא שידר עזרו לי להתגבר על החששות. לאחר הניתוח היו מספר ימים של כאבים אך הם התמתנו עם הזמן. הופניתי לריפוי ועיסוק וביצעתי את התרגילים באדיקות להשגת טווחים. המון תודה לענת על ההכוונה והסיוע בתיאום הניתוח ברגעים הקשים... ותודה ענקית לד"ר קיש על המקצוענות והליווי הצמוד בביקורות לאחר הניתוח... יישר כח !


טליה צדוק , רעננה
26-06-2018
טיפול מקצועי ממעלה ראשונה! החל מהיחס האישי במרפאה, דרך הניתוח המוצלח, ועד ההחלמה והמעקב ההדוק והחשוב. המון המון תודות.


אנונימי , מתניה
23-06-2018
עברתי נתוח בשורש כף היד.הצורך בנתוח ודחיפותו נקבע על ידי רופא אחר.הזמינות והאוזן הקשבת לפני ובמהלך הנתוח ראויים להערכה ולתודה רבה.


מיכל שיק הרטוב , גבעתיים
21-06-2018
שלום רב, שמי מיכל הר-טוב וד״ר קיש טיפל בי וניתח אותי בעקבות שבר בכף הרגל וגם את בן זוגי עדו הר-טוב בעקבות שבר בשורש כף היד. ד״ר קיש הפגין מקצוענות ויסודיות, אבחן ישר את הבעיה ואושש אותה בסדרת בדיקות. הניתוח עבר בהצלחה רבה וד״ר קיש ליווה אותנו במהלך השיקום, השרה ביטחון ונועם ומקצוענות אבל מעל לכל רגישות ואנושיות. כשאדם נפצע באמצע החיים והופך להיות מוגבל, גם אם באופן זמני, המצב הרגשי לא פשוט וברגע כואב כזה ד״ר קיש היה עבורנו קרן אור מנחמת. תמיד סובלני, צנוע, מספק את כל המידע בחיוך ובנועם. בגובה העיניים. מנסה לפשט עבורנו את השפה הרפואית המורכבת ומעודד. ניכר היה שגם הצוות שעובד איתו החל מהגבסן ועד לרופאים אוהבים ומוקירים אותו ולא בכדי. לא פגשתי הרבה אנשים כמותו. עדו ואני זכינו ברופא המטפל הטוב ביותר!!!


עדנה גלילי , רמת הכובש
21-06-2018
ד"ר קיש רופא נפלא ואיש מקסים, נעים הליכות וחייכן. הניתוח שעשה לי בשורש כף היד היה כל כך מוצלח שמיד למחרת הרגשתי הטבה לעומת הגבס שאיתו הגעתי אחרי ששברתי יד וטופלתי בבית חולים באמסטרדם. גם החתך שעשה בשורש כף היד עדין ביותר ואין לי כאבים. ממליצה על ד"ר קיש בכל פה מכל מומחי האורתופדיה שהכרתי בחיי - והכרתי...תודה דוקטור, אתה מדהים!


נטע גלזברג
28-04-2018
דר קיש וענת מזכירתו, הם קודם כל אנשים, כבר משיחת הטלפון הראשונה עם ענת הבנתי שהגעתי למקום טוב. וכשאתה בצומת רפואית זו ברכה ומעבר לכך וכמובן הפן החשוב , מקצועית - הבת שלי , ספורטאית הגיעה עם שבר שהתאחה לא טוב ועם פגיעה בתנועה - עדיין בהחלמה אל נראה שהיד חזרה לתפקוד בתקווה גם תחזור לתפקוד מלא ועל כל אין לנו מילים להודות על המקצועיות הרוגע והאופטימיות של דר קיש. וחשוב להדגיש גם התפרים נעשו עם חשיבה על מנת להשאיר מינימום צלקת ( גם חשוב ;)) נשאר לנו לומר המון תודה


מרגריטה לרנר , נתניה
12-02-2018
ד"ר בנימין קיש הוא מנתח ברמה הגבוהה ביותר המתאפיין במסירות ומקצועיות חסרת פשרות, כמוהן לא נתקלתי בעבר. הוא מאוד אמפטי, קשוב ואנושי, ויחד עם זאת איש מקצוע מבריק! ממליצה בחום רב!!!


רותם פוקס , ביתן אהרון
11-01-2018
נותחתי ע"י ד"ר קיש בשורש כף היד. מרגע הפניה, זכיתי ליחס ענייני ומקצועי. נהנייתי מטיפול מקצועי ומכבד. כל שאלה נענתה בסבלנות ובנעימות. נזקקתי לפגישה נוספת, ושוב קבלתי , בהענות מיידית, את כל מה שנזקקתי לו. ממליצה בחום על ד"ר קיש


רחל זיץ , הרצליה
28-12-2017
דר קיש ניתח את שורש כף היד שלי. כל התהליך היה מקצועי, יעיל,ועבר באופן קל וחלק. דר קיש היה מגיש וקשוב, כשבקשתי לבדוק כמה ימים אחרי הניתוח אם אפשר להקל על הלחץ של הגבס, הזמין אותי באותו היום , בדק את החבישה והקל עלי מאוד בחבישה חדשה. חשוב לציין שהצוות שאיתו עזר לי מאוד לארגן את כל הבירוקרטיה מסביב לניתוח.והכל ביעילות ומסירות. בנסיבות של שבר וכאבים הם הפכו את היאוש ליותר נוח!!!


יעל קראוס , כפר יונה
22-12-2017
ד"ר קיש ניתח שבר בשורש כף יד אצל אבי , אדם בן 90, צלול ומתפקד.המקרה הזה מיוחד בגלל הגיל שלו 90 אולם בגלל שאבי אדם שמתפקד טוב הבחירה בניתוח היתה נכונה .זה מאפשר לאחר ניתוח איכות חיים טובה הרבה יותר והמשך תפקוד שלא היה קורה ללא ניתוח.גם ההחלמה היתה טובה מאד.ד"ר קיש טיפל באבי במסירות ראויה ועל כך תודה.חוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר בנימין קיש