נעה לאור

5.0

טיפול אישי ורגיש, זמינות גבוה והרגשת ביטחון. קיבלתי יחס מכבד והרגשתי בטוחה בידיו.

18.07.2022

סיגל לאור

5.0

ביתי נותחה אצל ד"ר קיילוס. לא יכולנו לדמיין אפילו כמה החוויה שלה ושלנו תהיה קלה ונעימה. זכינו לפגוש מנתח מוכשר, מקצועי ועתיר נסיון, אך לא פחות מכך, אנושי, חם, קשוב וזמין לכל שאלה ולכל פניה. אין רבים שכמותו! גם החוויה במרכז הרפואי שוורץ-ארד, בו בוצע ההליך, היתה יוצאת מגדר הרגיל. אנחנו אסירי תודה לד"ר קיילוס על התהליך ועל התוצאה. המון המון תודה!!

18.07.2022

Jasmin

5.0

ד"ר קאלוס היה ממש המושיע עבורי. היו לי סיבוכים קודמים שהוא הצליח לפתור. בסך הכל הגעתי למשרדו במצב די טראומטי אבל הוא גרם לי להרגיש בטוח והיה מאוד מכיל ואמפתי כלפיי. זה גרם לי להרגיש יותר אופטימית והניע אותי לעבור אצלו ניתוח. הייתה לי חוויה נפלאה ואמליץ עליו לאהוביי. אני מרגיש בר מזל שהוא היה המנתח שלי ולעולם לא אשקול אף אחד אחר עבור כל פרוצדורה עתידית. גם המזכירה שלו, סורנה צריכה לקבל אזכור. היא תמיד מסבירת פנים וחייכנית ומאוד מקצועית. אין ספק שהייתי מדרג את כל החוויה כ-10 מתוך 10.

04.07.2022

אורית

5.0

אימי בת ה-89 נזקקה לניתוח להוצאת נגע עורי סרטני מרגלה. לדוקטור קיילוס רם הגעתי ממש במקרה. כהרגלי אני תמיד שואלת ומקבלת המלצות , הפעם לא הצלחתי למצוא אותן ופניתי לאינטרנט. האתר של דוקטור קיילוס וההמלצות שקראתי עליו שבו את ליבי ותחושת הבטן שלי הייתה שהוא הרופא המתאים. ואכן הרגשה זו התבררה כהכי נכונה. מהרגע הראשון של קביעת התור הטלפוני עם סולינה אשר ענתה באדיבות. כשהגענו למרפאה התקבלנו בחיוך רחב של סולינה ודוקטור קיילוס שבדק הסביר בסבלנות הרגיע וצחק עם אמא ונתן לנו תחושת בטחון מקצועיות ורוגע. גם ביום הניתוח לפני הכניסה לחדר הניתוח נסך בנו ד'ר קיילוס בטחון, עידוד ושלווה שבזכותם הציפיה לצאתה הייתה הרבה יותר קלה. כן אמא כבר לא ילדה....... תודה לך ענקית ד'ר קיילוס האחד, על ניתוח שעבר בצורה הכי קלה, על מי שהינך, מקצוען,אדיב, סבלני ואנושי בראש ובראשונה. תודה על כך שהתקשרת לדרוש בשלומה של אמא בערב אחרי הניתוח, תודה על כך שהיית זמין ובכל שאלה ענית מיד , הסברת והרגעת כהרגליך. אתה איש נפלא רופא מקצוען אמין ואומן. אין ספק שבכל בעיה כירוגית פלסטית אתה הוא הכתובת הנכונה. תודה גם לך סולינה על העזרה, השרות הנפלא והיחס החם. אני ומשפחתי ממליצים בחום!

11.06.2022

יעל מלו

5.0

ד"ר קיילוס הינו רופא ואדם בחסד. מקצועי ואדיב. בנוסף לניסיון רב השנים שלו בתור מנתח, הוא מעניק למטופלים יכולת להיות שותפים פעילים בהחלטות ובתהליך הרפואי. ממליצה בחום.

06.06.2022
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 44 חוות דעת