ד"ר ערן חדד - מנתח פלסטי - ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית

ד"ר ערן חדד - מנתח פלסטי - ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית

כירורגיה פלסטית, ניתוחים משחזרים ואסתטיים

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר ערן חדד - מנתח פלסטי - ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית

ניתוח תיקון אסימטריה של החזה - המלצות וחוות דעת על ד"ר ערן חדד


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר ערן חדד - מנתח פלסטי - ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית

(מבוסס על 6 חוות דעת)
5
(6)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר ערן חדד - מנתח פלסטי - ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר ערן חדד - מנתח פלסטי - ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

אבנצור עדן , קריית שמונה
13-02-2020
עברתי אצל ערן ניתוח של הוצאת שתלים וקפסולה פלוס הרמת חזה קיבלתי יחס אישי וחם טיפול מסור ומיקצועי מהפגישה הראשונה ועוד הליווי לאחר הניתוח מימנו אישית וממנהלת המרפאה שלו נגה קיבלתי הסבר מקיף על כל התהליך וההחלמה...ממליצה בחום!


מ.א. , יבנה
31-01-2020
אני אמליץ בשמחה על דר חדד. הוא מאוד מקצועי, קשוב, נותן מענה לכל השאלות והרגשתי בנוח לשאול כל מה שרציתי. הוא והצוות שלו נתנו הרגשת בטחון ורוגע לפני הניתוח ואחריו. לאחר הניתוח דר חדד הגיע אליי כמה פעמים לבדוק שהכל בסדר ונמצא איתי בקשר רציף. עד עכשיו כל מה שהוא אמר לי בנוגע לניתוח וההחלמה היה נכון ומדוייק. הוא מאוד נגיש וזמין לכל שאלה ואני שמחה שבחרתי בו לבצע את הניתוח.


שמיר מודן , ראשון לציון
29-01-2020
ד"ר חדד בנאדם מקסים ומדהים, הצוות דואג למטופלים שלו גם אחרי הטיפול שעברו. גם הד"ר אישית הראה התעניינות בשלומי ואיך אני מרגישה לאחר הטיפול שעברתי. קשובים תמיד בכל זמן ואיכפתיים.


אנונימי , קרית אונו
02-10-2018
ממליצה בחום על ד"ר ערן חדד והצוות המקסים. ליווי מקצועי ותמיכה לאורך כל התהליך. עשיתי את הבחירה המושלמת ויצאה לי תוצאה מושלמת! עברתי 2 ניתוחים. ניתוח אף טבעי ומושלם! אף אחד לא הרגיש שעשיתי, כנ"ל לגבי ניתוח חזה. התלבטתי לגבי גודל השתל וד"ר ערן חדד האלוף ידע לתת ייעוץ מקצועי ולעזור לי להחליט לעשות את הבחירה המושלמת. נוגה מנהלת המרפאה מדהימה! ובכלל כל הצוות. מודה לכם על הכל. מרגישה בעננים ומאושרת :-)


אנונימי
18-08-2018
20 שנה חלמתי לעשות הקטנת חזה, תמיד פחדתי, נפגשתי עם טובי הפלסטיקאים בארץ ואחרי פגישה אחת ויתרתי על החלום, עד שהגעתי לדר חדד, בשביל כולם הוא דר חדד, בשבילי הוא מלאך! רופא מקצועי ברמה אחת מעל כולם, משרה בטחון ונועם , לא מתפשר על איכות הצוות שסביבו, צנוע וקשוב , פשוט מושלם. חייבת לציין שיכולתי לעשות את הניתוח בקופת חולים מסיבות בריאותיות אבל לא התפשרתי על הטוב ביותר. ממליצה לכל אחת לא להתפשר על פחות ממושלם, במיוחד כשמדובר באסתטיקה אין מקום לפשרות, היום אני אחרי הניתוח מביטה על החזה שלי במראה ומתאהבת בעצמי מחדש. תודה רבה דר חדד!


Iris Gottesman Ben-Aroch , נס ציונה
22-07-2018
בתי (17) עברה ניתוח קוסמטי לתיקון אסימטריה בחזה שכלל הרמה והשתלות. סיכום ומסקנות: מושלם ! זכינו ליחס אישי חם לכל אורך הדרך, אוזן קשבת (גם לאמא), מקצועיות ללא פשרות (עבודת אמן) וטיפול מסור - כולל ביקורות. קצרה היריעה מלהכיל את מילות ההערכה למכביר. מקווים שתעזור לעוד הרבה מטופלים ומאחלים שתבוא עליך הברכה. יישר כח !! עלה והצלח בכל מעשה ידיך הברוכות. אמן. איריס בן-הרוש, 053-3309245חוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר ערן חדד