33 חוות דעת

לכל חוות הדעת

ליאורה

5.0

אני מטופלת פוריות אצל ד'ר לאון גרין, במסגרת התהליך נדרשתי לעבור בדיקת היסטרוסקופיה, אני מטבעי בחורה דיי חרדתית ומאוד פחדתי לעשות את הבדיקה לאור כל השמועות שרצות ברשת.. אני רוצה להגיד שהבדיקה עברה לי ממש בקלות ולא הרגשתי שום סוג של כאב.. אני מאוד ממליצה על ד'ר ליאון גרין, הוא מסביר כל דבר באדיבות, עונה על כל שאלה ובקשה שצצה במהלך הטיפול, ויודע להתמודד גם עם בנות שחרדות מהתהליך בסבלנות ואדיבות רבה. אני רוצה להגיד לכל הבנות שחוששות ואולי דוחות ביצוע בדיקות - אל תתלבטו, תגיעו איליו, הוא מקצועי, אדיב , והיחס והשירות שלו ושל כל צוות המרפאה פשוט מעולים 🙂

11.06.2024

ז.

5.0

פניתי לד"ר גרין לשימור פריון בגלל הניסיון שלו עם רזרבה שחלתית נמוכה. הפגישה הראשונה הייתה מסודרת, יעילה ומרגיעה. הליווי במהלך הסבבים היה מצוין, ההסברים היו ברורים והוא הגיב מהר לשאלות שלי במייל. אני שמחה על התוצאות.

26.05.2024

נטע

5.0

אין מילים שיכולות לתאר כמה אני מאושרת שהגעתי לד"ר גרין!! וכמה תודה אני חייבת לו! התחלתי תהליך של שימור פוריות בגיל 31, גיל מוקדם לכל הדעות - ידעתי שאני רוצה ילדים אבל לא בשנים הקרובות, והחלטתי לבטח את עצמי. מהר מאוד גיליתי להפתעתי שיש לי רזרבה נמוכה מאוד, אבל לצערי בשקלול הנתונים לא נמוכה מספיק כדי לקבל מימון רפואי מלא ממשרד הבריאות. הרופאה שטיפלה בי הטיחה בי כל הזמן שאני חייבת להיכנס להיריון מיד לאחר סיום סבבי השימור, אחרת הסיכוי שלי לילד נמוך, על אחת כמה וכמה אם אני רוצה יותר מילד אחד. בסבב הראשון שאבו 6 ביציות והקפיאו 5. הבנתי שאין לי מה לצפות ליותר מזה. בסבב השני, לאחר צפי ל-6 ביציות נוספות, שאבו והקפיאו 3 בלבד. הייתי מרוסקת. בשני הסבבים קיבלתי מינונים גדולים מאוד של הורמונים, ללא הסברים, ללא תוצאות, ואחרי הסבב השני גם סבלתי במשך שבועיים מתסמינים קשים של גירוי יתר. החלטתי לשנות כיוון. מיד עם ההגעה למרפאה של ד"ר גרין הבנתי שהגעתי לעולם אחר. איזה ליווי, איזו גישה. כל שאלה מקבלת מענה מיידי. המזכירות הרפואיות מכירות אותי וזמינות אליי. הייתה התייחסות רצינית ועמוקה לכל ההיסטוריה הרפואית שלי, הסבר מקיף ומעמיק של התהליך והגישה של מינון נמוך, בשילוב דגשים מיוחדים בתזונה ופעילות גופנית. גישה הוליסטית שלא נתקלתי בה בשום מקום אחר - ולכן החלטתי ללכת עם כל ההמלצות, להקפיד על תוספי התזונה, לשמור על בריאות נפשית ופעילות גופנית ולסייע לגוף כמה שניתן בתהליך. סמכתי על ד"ר גרין מההתחלה, והיה לי חשוב במיוחד לפתוח תיק באסותא ראשון לציון כדי לוודא שהוא גם יהיה הרופא שיבצע את השאיבה באופן אישי. הוא הרגיע אותי, אמר לי שאין צורך להיכנס ללחץ לגבי היריון בעתיד הקרוב. בשום שלב הוא לא הבטיח לי הבטחות שווא, וידעתי שיש המון נתונים ונסיבות ויכול להיות שעדיין זה לא יצליח - אבל הרוגע, הביטחון והידע שלו היו משמעותיים מאוד עבורי. מה אני אגיד? התוצאות מדברות בעד עצמן. שאבו לי 13 ביציות (!!!!), מתוכן הופרו 7, ובסופו של דבר הוקפאו 5 עוברים באיכות גבוהה. אין לי כל ספק שאת הסבב הבא והאחרון אעשה איתו גם. תבורך!

20.05.2024

מעין

5.0

הגעתי לד"ר גרין בעקבות המלצה שבה נאמר לי שהוא מתמחה במצבי ולאחר שעברתי טראומה בבית חולים ציבורי. ד"ר גרין היה קשוב לסיפור שלי ולגוף שלי. אני לא יכולה להסביר כמה המפגש איתו שינה את חיי ונתן לי תקווה. לאחר שפרופסורים ורופאים הציעו ללוות אותי בתהליך ורק העמיסו עלי הורמונים וגרמו לי לעוול ונותרתי ללא תוצאות ועמדתי לוותר. ד"ר גרין מייד התאים את הטיפול לגופי, הפחית את ההורמונים, הוסיף ויטמינים, היה זמין, הסביר, ליווה והיה רגיש לחוויה שלי. בזמן קצר הוא הביא אותי לתוצאות שלא יכולתי לדמיין שאזכה לראות, כאילו מעולם לא הייתה לי בעיה. אני לא יכולה להמליץ עליו מספיק, המקצועיות שלו, הפתיחות שלו לעדכונים וחידושים בעולם הפוריות וההתאמה של הטיפול הם משני חיים מבחינתי.

14.05.2024

א.

5.0

הגעתי לד״ר גרין לצורך שימור פוריות (הקפאת ביציות) כשאני עם רזרבה נמוכה. ד״ר גרין אמפתי ורגיש, מקצועי ויסודי. הליווי שלו ושל המרפאה מעולה, הרגשתי שיש מענה לכל שאלה ולכל צורך שלי. ממליצה בחום!

25.03.2024
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 33 חוות דעת