27 חוות דעת

לכל חוות הדעת

א.

5.0

את דר גרין הכרתי כשהייתי כבר כמעט בהשלמה שהביציות שלי לא יצליחו להביא עוד ילד לעולם, לא הכמות ביציות היתה אופטימלית ובטח שלא האיכות,היה רופא אחד שהעיז לדבר איתי על תרומת ביצית אחרי 3 טיפולים ללא הריון . שנה וחצי קודם אליו לא הצלחתי אצל כמה רופאים,שגם הם לא היו אופטמים,היו רובוטים של ניסוי וטעיה,ננסה את וננסה את זה ולרגע לא ראו מולם ילדה בת אפילו לא 29 שרק חולמת על משפחה. הייתי אז בת 29 וחרצו לי גורלות- לימים שהגעתי לגרין-האופטמיות שלו הייתה לי זרה-לא הבנתי איך הוא בכלל אופטמי,לא הורגלתי לזה-והוא תמיד מצא קרן אור בכל החושך הגיל שלי סימן אצלו שזה אפשרי עצם היותי מייצרת ביציות בכלל היה אצלו אופטמי עצם זה שהיה הריון כמי בעבר מטיפולים סימן אצלו שמש זה שלא ניסתי להחזיר עוברים מוקפאים ורק טריים סימן עוד כיוון חקירה זה שלא הימרו עלי וניסו להחזיר לי עובר יום חמש -כל אלה בענווה שלו ובצניעות שלו סימנו לו אופטמיות מוחלטת ורוגע! הוא האמין בי כשאני הפסקתי להאמין . הפרוטקולים היו שונים מכל מה שקיבלתי-יצרתיים ומחושבים שונה,לאורך כל ההליך היה מעלינו עננה של אופטמיות וחיזוק מצידו,אפעם לא היתה שתיקה רועמת או מרמזת על אכזבה. בזכות העיקשות שלו והמקצועיות שלו היום אני אוחזת בתינוקי נס הבריאה … ומיד אחרי הלידה ההתענינות שלו לגבי הרזרבה שלי והשיקוף מצידו שאם אני רוצה עוד ילד חייב להתחיל לפעול.. הציע טיפולים או שימור וחשב על העתיד שלי ועל איך אני אמורה להגשים חלומות של משפחה ענפה (כי כך שיתפתי אותו ) וכך היה והיום אני נמצאת בהריון מתקדם נוסף עם עובר יום חמש שיהפוך גם הוא להיות הנס הפרטי שלי ושל דר גרין,כי לווי אישי ומקצועי עם אמונה מביא תוצאות גם לרזרבה נמוכה מאוד! ללא הייתי פוגשת אותו כניראה שהייתי מוותרת ומסתפקת בילד אחד,והוא הגשים לי את החלום ותכף אחבוק ילד שלישי -דבר שהיה בגדר הלא אפשרי. שני ילדים שהם אור בחושך ונס גלוי,אני הצלחתי להביא בזכותו. הצוות במרפאה היה צמוד ואישי,ענה בזמינות גבוה תמיד! בחיוך ובאהבה. גם כשלא יכולתי להגיע לשאיבה/החזרה/מעקב זקיקים בגלל סידור לילד הוא תמיד מצא פיתרון והזיז והתכוננן אלי ולצרכים שלי כדי שההליך יהיה קל ונעים יותר ולא יהיה איום על חיי השיגרה. המייילים, ההתעניניות מצידו,במהלך ההריון ואחריו הם לא מנת חלקתן של הרבה מטופלות שהקשר ניגמר מיד לאחר בטא חיובית. ההליך הזה מטורף וקשה ובמקרה שלי גם לקח שנים אבל כדי לעבור אותו ולא להתיאש ולהנעים את הדרך אל התוצאה,בורא עולם שלח לי אותו. חד משמעית בלעדיו זה לא היה קורה. לא בפן האישי ובטח לא בכמות הידע והמקצועיות שקיימים אצלו. תמיד הכול מלווה בהסברים מקיפים על כל ההליך ואת מרגישה דר לפריון מרוב ידע ושיתוף מצידו ולא תלושה באוויר שרק מזריקה ומזריקה. המלצה שמלווה בניסים פרטים היא לא עוד המלצה,היא המעט להוכרת התודה והטוב עלייך דר גרין המלאך האישי שלי ועל הילדים שבזכותך ובזכות האמונה והידע שלך קיימים אצלי בחיי. הלואי שכל אחת תזכה לעבור את הגיהנום הזה תחתיך,כי אז הוא פחות נורא .

07.01.2024

רחל

5.0

הגעתי לד"ר גרין לאחר שהייתי מטופלת 6 שנים ובחלקם אצל הגדולים בתחום - אחרי המון המון ניסיונות וייאוש אחד גדול בעיקר מצד הרופאים שהרימו ידיים, הפחד הגדול שלי היה שנצא ממנו באכזבה גדולה שאין כבר מה לעשות והמצב גרוע - אבל ההיפך מכל קרה מה שלא חלמתי עליו - יצאנו עם המון המון תקווה והרגשה שאנחנו בידיים טובות , מקצועיות ומבינות!!! נתקלתי ביחס, אחראיות ואכפתיות שלא נתקלתי אצל אף רופא!!! כמו כן התקשורת והזמינות שלו דבר שלא קיים - גם ד"ר גרין וגם המזכירה תמיד זמינים ועונים בהמון סבלנות, סובלנות ואדיבות על כל השאלות, הלבטים, הבעיות שעולות לאורך הדרך... מרגישים את החיוך גם במענה במייל ובוואצאפ! השירותיות מדהימה - בלי לבקש כבר יש מרשמים והתחיבויות מול הקופה. ומה שהכי חשוב לא מפציצים אותך בהורמונים שלא עושים כלום חוץ מלנפח... ועוד יותר חשוב מהכל - ד"ר גרין מדבר בגובה העיניים וללא יהירות בכלל תודה ענקית !!!

26.12.2023

חגית ברזילי

5.0

בוקר אור לכל העוסקים במלאכה :) אז היום 26.12.23 ביום הולדתי ה - 45 ביצעתי את בדיקת ההריון האחרונה שלי במסגרת טיפולי ivf וכך 3 שנים של טיפולים קשים, מתסכלים ועדין עם אופטימיות זהירה... הגיעו לסיומם לדאבוני ללא בייבי גרין 😉.. רציתי להודות לכם על ההכלה, על המענה בשעות לא שעות, על הסובלנות ועל הניסיון לתת לי תמיד להרגיש שהטוב עוד יכול לקרות. מעריכה זאת מאוד ! ד״ר גרין בנימה אישית - החרטה היחידה שלי בהליך הזה היא שלא הכרנו קודם ... יכול להיות שהתוצאה היתה אחרת ❤️🙏 המשיכו לעשות את עבודת הקודש הזאת ותשמרו על האנושיות שלכם כי היא מרפא לכל מזור. תודה! חגית ברזילי ורוני דבש

26.12.2023

ליאורה

5.0

אני מטופלת של ד'ר גרין כבר כמה חודשים, בעלת רזרבה שחלתית ירודה, הגעתי איליו לאחר טיפול של כמה חודשים בבית חולים ציבורי. רציתי להגיד שתחת הטיפול המסור של ד'ר גרין הגעתי לתוצאות שקודם ממש רק יכלתי לחלום עליהן.. הטיפול עצמו גם עובר לי הרבה יותר בקלות כיוון שד'ר גרין יודע להתאים לכל אחת את המינונים שיהיו אופטימלים עבורה, בנוסף הוא זמין ושמח תמיד לענות על כל שאלה, ממליצה בחום לכל מי שמחפשת רופא מקצועי, אכפתי ורגיש לפנות לטיפול אצלו!

25.12.2023

א.

5.0

הגעתי למרפאה של ד״ר גרין למטרת שימור פוריות, אחרי שעברתי סבבים גם ברפואה הפרטית וגם ברפואה הציבורית בגיל 34 וגם בגיל 38, אחרי שגיליתי שיש לי רזרבה שחלתית נמוכה. בעקבות הפרוטוקול של ד״ר גרין - וכשאני בגיל הכי מבוגר כמובן - הגעתי לתוצאה הכי טובה שהגעתי אליה אי פעם, וסיימתי עם 5 עוברים (יום 3, 5 ואפילו 6!). מבחינתי זו תוצאה נפלאה בכל קנה מידה, ובמיוחד למי שסובלת מרזרבה נמוכה ובסבבים קודמים הקפיאה רק 2 ביציות (כמוני...). אני ממליצה לכל מי שסובלת מרזרבה נמוכה ומתלבטת בין רפואה ציבורית לפרטית לפנות למרפאה של ד״ר גרין, כל סבב הוא קריטי ויכול לשבור את הרוח, וחשוב להגיע אל הרופא/ה שימקסמו את הפוטנציאל - ולפחות מהניסיון שלי עם מגוון רופאים ומוסדות רפואיים - אין לי ספק שזו הכתובת הנכונה, גם מבחינת מקצועיות ותוצאות כמובן, אבל גם מבחינת גישה - אנושיות ואכפתיות. ד״ר גרין והצוות היו זמינים לכל שאלה ודאגה שהייתה לי, הרגשתי שמלווים אותי ברגישות ובמקצועיות. אני לקראת סבב שני עם המרפאה, ומרגישה שאני בידיים הכי טובות שיכולתי לבקש.

15.12.2023
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 27 חוות דעת