143 חוות דעת

לכל חוות הדעת

ענבל

5.0

אני אתחיל מהתוצאה - האף נראה מדהים , טבעי לחלוטין . הגענו לד״ר גולן לניתוח משולב רפואי וקוסמטי של הבת שלי . היום - כחודש אחרי הניתוח התוצאה כל כך יפה וטבעית . לכל אורך התהליך הרופא היה קשוב , וזמין לשאלות/בקשות , לפני הניתוח ואחריו , היה איתנו בקשר בזמן ההחלה . תודה רבה , אנחנו שמחות על הבחירה בך 🙏

09.05.2024

עינב

5.0

רופא בחסד עליון , הוא פשוט אמן, קשוב רגיש ואמיתי,אכפתי ומסור מאוד למטופלת עוקב אחר ההחלמה לאורך זמן וזמין תמיד לכל שאלה . התוצאה יצאה ככ טבעית ויפה. קיבלתי ככ הרבה מחמאות ושאלות על מי הרופא שעשה את הניתוח. ממליצה מאוד!!! שמחה ככ שבחרתי בו.

07.05.2024

קובי

5.0

הגעתי לד״ר גולן שסבלתי משבר באף ומחיצה עקומה שהשפיעה על הנשימה שלי . בשיחה הראשונה עם ד״ר גולן ישר ראיתי שהוא מבין ומראה לי את מה שהרגשתי עם האף שלי לפני הניתוח ,סמכתי עליו עצם היותו כירורג אף אוזן גרון שמכיר את האנטומיה של האף קודם כל . החלטנו לעבור ניתוח משולב שלאורך כל הניתוח והניתוח עצמו ואחריו ד״ר גולן היה שם לכל שאלה ובקשה. היום אני חודש אחרי הניתוח והוא נראה טבעי וסוף סוף הוא ישר וגם הנשימה והשינה השתפרו ומאמין שכל יום זה יהיה יותר טוב . אין ספק שאני ממליץ על ד״ר גולן .

05.05.2024

נ.

5.0

אל דר גולן פניתי לאחר מחשבות וחששות מרובים. מגישוש קל בקרב יודעי עיניין בדבר המלצות לכירורגים אאג מוכשרים , שמו עלה בפי רבים - ואכן לא הטעו אותי. מדובר קודם כל בבן אדם רגיש לזולת, בעל ידע וכישרון רב בתחום. עברתי ניתוח משולב רפואי ואסטטי מוצלח ביותר. האף נראה מאוד פרופורציונלי לפנים שלי, הנשימה משוחררת, בדיוק מה שרציתי! ללא כאבים עוד מיום הניתוח עצמו. דר גולן דרש בשלומי לעיתים קרובות באמצעים השונים, הוא מאוד נגיש וזמין לכל שאלה ובקשה. לא מתחרטת לרגע על הבחירה בו.

11.04.2024

ס.

5.0

מבקשת להודות ולהמליץ על ד״ר גולן על טיפול מקצועי ומסור בהליך של ניתוח אף. מזה שנים שהנני סובלת מקשיי נשימה ועייפות עקב חבלה באף - שבירת מחיצת האף. ד״ר גולן ניתח אותי ועשה עבודה מעולה וכעת סוף סוף אני נושמת לרווחה ומרגישה נפלא. תודה והערכה מקרב לב🌷

09.04.2024
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 143 חוות דעת