223 חוות דעת

לכל חוות הדעת

אסתר גיא

5.0

המון תודות לד"ר גיל גנוט רופא נהדר עם המון סבלנות ורגש,הרגשתי שאני עוברת את הניתוח בידיים טובות ותודה לנועה המזכירה המקסימה והמיוחדת.ממליצה בחום.

14.06.2024

מוטי בר-נס

5.0

לאחר ביקור אצל עשרות מומחים כירורגיה של כף הרגל , לגבי הבעיה שיש לי בעקב - דלקת כרונית בגיד אכילס, ולאחר שעברתי ניתוח כושל בשערי צדק, קיבלתי המלצה מחבר על ד"ר גיל גנוט. כל המומחים לא המליצו על ניתוח מתקן, והשאירו אותי להחליט בעצמי, רק ד"ר גיל גנוט ולאחר ששלח אותי ל CT ו MRI המליץ לי לעבור ניתוח תיקון, תוך שהוא מראה לי את הנזקים מהניתוח הראשון, ותוך שהוא מסביר לי את החלטתו. מייד הרגשתי שאני בידיים מקצועיות, ובמומחה כירורג לכף הרגל שיודע בדיוק מה צריך לעשות. אתמול נותחתי באסותא ראשון לציון והרגשתי לאורך כל הדרך שאני בידיים טובות ומקצועיות. את הצלחת הניתוח אוכל לבחון רק בעוד כמה חודשים. בינתיים אני מודה לד"ר גנוט על הטיפול המקצועי ותודה רבה למזכירה שליוותה אותי ביעילות ואמפטיה בנושאי המשרד.

10.06.2024

אפרים גז

5.0

קודם כל למרות שאיחרנו לפגישה קיבל אותנו בחיוך טיפל בי בצורה מקצועית ברמה גבוה והסביר לי לפרטי פרטים מה קרה ומה צריך לעשות בהמון סבלנות ובהמון מקצועיות כמובן שהוא לא הסתפק רק בלבדוק את הסיטי כמו שעשו שאר הרופאים שבקרתי בדק את הרגל באופן פיזי וראה בדיוק איפה כואב רופא מקצועי יסודי וסבלני מאד

06.06.2024

אילה זוהר

5.0

דוקטור גנוט הוא רופא מקצועי מאד, נעים הליכות ומסביר פנים. קיבלתי הסברים מפורטים על ההליך הניתוחי ומענה על כל שאלותיי. אני מרגישה שאני בידיים מקצועיות מאד. בנוסף, נועה המזכירה שלו מסורה מאד ונותנת מענה על כל שאלה ובקשה במהירות ובמקצועיות. תודה רבה!

17.05.2024

לאה פורת

5.0

כבר בשלב זימון התור היה לי ברור שאני בידיים טובות. נעה נתנה לי שירות מעולה והיתה סבלנית ואכפתית. בעת הביקור, ד''ר גנוט היה קשוב שאל שאלות ענייניות הסביר לי בגובה העיניים לגבי הבעיה ואופן הטיפול והבהיר לי שהוא זמין לי בכל שאלה או התלבטות.ממליצה בחום!!

19.05.2024
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 223 חוות דעת