46 חוות דעת

לכל חוות הדעת

שרביט יוסף

5.0

ברצוני להוקיר את הטיפול המסור ומקצועי שניתן לי ע"י ד"ר אריאל פורמן. עברתי ניתוח להחלפת מפרק הברך, הרופא היה קשוב סימפטי לפני ואחרי הניתוח, נתן יחס אישי התקשר לשאול לשלומי מספר פעמים אחרי הניתוח ותמיד היה זמין כשהתקשרתי. יחס כזה לא ברור מאליו וראוי להערצה.

04.10.2021

יחיאל רז

5.0

שרות מיקצועי מדהים, רופא ואדם מקסים, נתן לי הסברים ומדויקים לפני הניתוח ולאחריו זמין תמיד , מי יתן ויהיו רופאים רבים כמותו,

03.10.2021

פולינה

5.0

אני מאוד ממליצה על דר' פורמן, אין על אכפתיות שלו מקצועיות ואהבה לעבודה שהוא עושה. מרגע שבאנו להתייעצות לפני הניתוח לא הצטערנו לרגע. אין צורך לחפש רופאים פרטיים להוציא אלפי שקלים כשיש כזה דוקטור שמקבל בבית חולים ברזילי. מאחלים לו הרבה בריאות, סבלנות ועוד המון ניתוחים מצליחים.

24.08.2021

ליליאן

5.0

המנתח ביצע ניתוח מעולה. לאחר ארבעה ימים מהניתוח הועברתי לשיקום בנווה עמית ברחובות. העברה שלי היתה ביום שישי. ביום ראשון התהלכתי ללא הליכון וללא מקל הליכה לאחר ששה ימים מהניתוח לכולם כולל הרופא, האחיות, הפיזיוטרפיסטית כולם התפלאו על ההתקדמות שלי. עלי לציין שלא הלכתי עם הליכון ןמקל הליכה עד היום. בביקורת במרפאות חוץ באשקלון הכל היה תקין, ואני מוזמנת בחודש אוקטובר לקביעת תור לניתוח ברגל שמאל. כמובן שארצה שד"ר פרומו ינתח אותי שוב. עלי לציין הנוסף שאלות שלי עברה ניתוח ב-12 אפריל והיא עד היום הולכת בעזרת הליכון ןמקל הליכה. אני ממליצה בחום על ביצוע. ניתוח ע"י ד"ר פרומן.

24.08.2021

א.

5.0

אני עברתי ניתוח בהחלפת מפרק הירך אצל דוקטור פורמן לפני כחצי שנה. אני מרגישה מעולה ומתפקדת באופן מלא, הולכת בחופשיות וכל יום שוחה בבריכה, אני שמחה ומאושרת!😀 אני מודה לדוקטור פורמן על ביצוע ניתוח ברמה מאוד גבוהה, יחס חם, מסור ואנושי, על טיפולים מקצועים. בהזדמנות זו אני שולחת איחולים חמים לכבוד ראש השנה! בריאות איתנה, המון הצלחה!❤

24.08.2021
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 46 חוות דעת