708 חוות דעת

לכל חוות הדעת

קדמי שמאע איריס

4.9

שירות אישי, מקצועי, שקיפות מלאה של המידע מענה על כל השאלות, מתן אפשרויות שונות הדרכה והכנה לקראת מה שצפוי גם לאחר הניתוח ליווי מלא במהלך תקופת ההחלמה, מעקב והדרכה לגבי הטיפולים שלאחר הניתוח

08.02.2022

מ.ל.

5.0

ברצוני להמליץ על דר' טלי פרידמן . הרבה לפני שהיא רופאה מעולה, בן אדם רגיש וקשוב, היא קודם כל אמנית מוכשרת (רואים זאת ברגע שנכנסים לקלינקה ...) בזכות זה , וכמובן בזכות הידע והמקצועיות, בתי עברה ניתוח הקטנת חזה משנה חיים. העובדה שלטלי יש את הכישורים לראות באופן אמנותי ולהבין את המבנה הסופי שאליו היא רוצה להגיע נותן יתרון עצום להבנת האתגר ולהצלחה כפי שאנחנו ראינו בתוצאה שהתקבלה. תודה לטלי ולצוות הרגיש והנעים שבקלינקה.

28.11.2023

י.ש.

5.0

האמת שיש כל כך הרבה מה להגיד אתחיל מזה שהיו לי המון חששות ולאחר השיחה עם ד"ר פרידמן החלטתי שזה המקום להגשים את החלום. ד"ר פרידמן נתנה לי את תחושת הביטחון, הרוגע ועל כך שאין ממה לחשוש. קיבלתי הסבר מפורט על כל תהליך הניתוח באופן מקצועי חד משמעית!.אישיות מדהימה, אכפתית, סבלנית וסובלנית, מדברת בגובה העיניים ולא מסתירה דבר. אני בסהכ כמעט שבועיים מאז הניתוח החיבוק החם שקיבלתי ממנה בביקורת הראשונה פשוט מחמם את הלב. ד"ר פרידמן המשיכי בדרך הזו יישר כח! ממליצה בחום האחת והיחידה! הגשמת לי חלום ועשית אותי הכי מאושרת ושמחה תודה על הכל. ואיך אפשר שלא לשבח את הצוות שלך שהעניק לי את מלוא תשומת הלב, הדאגה והאוזן הקשבת גם לכן תודה

28.11.2023

לאוטן גלית

5.0

פעם שניה שנותחתי עי דר טלי פרידמן, מעבר למקצועיות והרגישות טלי וצוות המרפאה מעניקים את מלוא תשומת הלב ונתנו מענה בכל זמן ובכל מקום כולל בסופש. טלי רגישה מאוד לצרכי הלקוח ועשתה את המכסימום בכדי להגיע לתוצאה מושלמת. ממליצה בחום!

28.11.2023

ש.א.

5.0

מדהים.!!!! אין מרפאות כאלו. קבוצה של נשים מקסימות ובראשן ד"ר טלי. עם כל כך הרבה אנושיות. אכפתיות. ומקצועיות. עד הדבר הקטן ביותר. והכול באהבה אמיתית. הרגשתי שרואים אותי ממש , ולא עוד לקוחה. אלא אותי, כבת אדם ייחודי. אני רגועה בכל שלב. מקבלת תמיכה בכל שלב. אפילו ב12 בלילה. הבחירה הכי טובה שעשיתי. מודה, מודה, להן מקרב לב.

28.11.2023
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 708 חוות דעת