425 חוות דעת

לכל חוות הדעת

ע.

4.8

עשיתי אצל ד״ר פרידמן טיפול להזעה שהציקה לי שנים ואני רק מצטערת של עשיתי את הטיפול קודם! מהטלפון הראשוני מהמרפאה ועד אחרי סיום הטיפול היחס של ד״ר פרידמן ושל הצוות היה אישי ונעים. ממליצה מאוד!

12.09.2021

מ.ב.

5.0

פשוט שירות מדהים!!! כל מילה נוספת מיותרת.

10.06.2021

מאי

5.0

תקופה ארוכה סבלתי מהזעת יתר בבית השחי שהחתימה לי את החולצות וסבלתי מריח לא נעים. היו לי חששות מטיפול אך ברגע שהגעתי לד״ר מוני פרידמן החששות נעלמו. הוא נתן לי תחושה שיש לי על מי לסמוך והתוצאות מדברות בעד עצמן. באופן חד משמעי הטיפול הזה שינה לי לטובה את אורח החיים. מציעה לא להתלבט ולבצע את הטיפול בידיים הבטוחות של מוני. גם לאחר הטיפול יוצרים איתך קשר מוודאים שהכל תקין יש יחס אישי וזה חשוב. באופן אישי אני ממליצה לבצע את הטיפול יום-יומיים לפני הסופש.

24.05.2021

א.ב.ד.

3.9

חוויה טובה מאוד, מעבר לשירות מעולה ומסביר פנים עד מאוד, מצד הצוות ומצד דר פרידמן לאורך הטיפול, דר פרידמן דאג לכל אורך הטיפול להסביר לי על כל שלב ופרט, ולדאוג לשלומי ולהיות קשוב לכל אורך הטיפול.

04.03.2021

בוחבוט לילך

5.0

אתחיל בזה שהערכתי הרבה אל ד"ר מוני פרידמן החלה בהיותי בת 20 כשעברתי אצלו טיפול בלייזר לציפורניים חודרניות שהיו עבורי מטרד וכאב רב ובפעם אחת של טיפול שכחתי מהצרה הזו לכל החיים ומאז נותרה בי חוויה כל כך טובה מאדם שירותי כל כך, מצחיק, נעים ,מסור,קשוב ומקצועי ביותר! היום כשאני בת 27 החלטתי לעבור טיפול בהזעת יתר miradry לאחר שאני סובלת מזה שנים רבות, היה לי ברור שאני הולכת לעשות את הטיפול אצל ד"ר פרידמן בעיניים עצומות ובידיעה שאני בידיים הכי טובות שיש! וכמובן שהטיפול היה ממש פשוט ומלווה באווירה נעימה ,מצחיקה ומקצועית מצד ד"ר פרידמן, תוצאות הטיפול מדהימות!היום אני כבר לא מזיעה כלל אפילו לא טיפה , אין ריח ואין דאגות, זה פשוט גאונות! ממליצה בחום על הטיפול ובמיוחד אצל ד"ר מוני פרידמן !

02.03.2021
דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 425 חוות דעת