ד"ר שמואל עיני - מומחה באורתודונטיה (יישור שיניים ולסתות)

ד"ר שמואל עיני - מומחה באורתודונטיה (יישור שיניים ולסתות)

רפואת שיניים, יישור שיניים ולסתות (אורתודונטיה)

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר שמואל עיני - מומחה באורתודונטיה (יישור שיניים ולסתות)

יישור שיניים למבוגרים עם פלטות שקופות - המלצות וחוות דעת על ד"ר שמואל עיני


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר שמואל עיני - מומחה באורתודונטיה (יישור שיניים ולסתות)

(מבוסס על 6 חוות דעת)
5
(6)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר שמואל עיני - מומחה באורתודונטיה (יישור שיניים ולסתות)

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
4.7
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר שמואל עיני - מומחה באורתודונטיה (יישור שיניים ולסתות)

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

Ekaterina Benza , פתח תקווה
16-01-2019
אני עשיתי יישור שיניים בשיטה של פלטות שקופות. רציתי לספר לכם על החוויה שקיבלתי. קודם כל מרפאה נמצאת במקום שנגיש לכל הלקוחות, גם לאלה שמגיעים באוטובוס, לי זה היה מאוד חשוב. דבר נוסף, התזכורת בצורת sms שמקבלים יום לפני הטיפול, פשוט תענוג, לא צריך לזכור כלום. ועכשיו על הטיפול עצמו, רוצה להגיד שקיבלתי טיפול מושלם מכל הבחינות. כל פעם כשבאתי למרפאה, ראיתי את כל העובדים מחייכים עם מצב רוח טוב, תמיד מסבירים מה השלב הבא בטיפול, מה הולכים לעשות, מה עשו ומה עוד מחכה בדרך, לבן אדם שלא מבין שום דבר בעניין של רפואת שיניים ולהפך מפחד זה מרגיש מאוד כיף שמשתפים אותך בכל הסיפור הזה, ובנוסף להכל גם עושים עבודה מאוד מאוד טובה. אני כבר 3 שנים אחרי הטיפול, התוצאה נשמרה בדיוק כמו שסיימתי את הטיפול ובנוסף להכל במרפאה של ד"ר עיני מאוד מאמינים גם בביקורות אחרי סיום הטיפול, לא שוכחים שום מטופל. אני הגעתי לכל ביקורת שנקבע לי, ההרגשה שקיבלתי שאכפת להם ממני. רציתי להודות לכל הצוות של מרפאה מכל הלב ובמיוחד לד"ר עיני שעבר איתי ביחד את הטיפול ולא נתן לי להישבר בדרך. כל פעם שאני מרכיבה את הפלטות בלילה לשימור תוצאה, יש לי רק זכרונות טובות מהמקום. תודה רבה


ליאורה זינגר , הוד השרון
22-11-2018
ביצעתי יישור שיניים במרפאה של ד"ר עיני בגיל מבוגר והתקבלו תוצאות יפות מאוד ולפי אומדן הזמן שצפה. נתקלתי תמיד ביחס נעים ומקצועי. ממליצה בחום.


אנונימי , תל אביב
11-11-2018
מטופל מרוצה מאוד של שמואל. טיפול מאוד מקצועי, מסור, צמוד, איכפתי. אני 8 שנים לאחר הטיפול ועדיין בא לביקורות והתוצאות מצוינות.


כהן ישר לין , ראשון לציון
11-11-2018
יחס נעים , הטיפול עובד כפי שהובטח. מומלץ מאוד


ספיר גולוד
07-11-2018
הגעתי לד״ר עיניי בעקבות אחותי שמטופלת אצלו שנים. הגעתי אליו לייעוץ לגבי יישור שיניים, וקיבלתי המלצה ממנו לעשות טיפול באינווזיליין שהוא טיפול מהיר ומדוייק. בחרתי לעשות זאת. ד״ר עיניי תמיד זמין וקשוב, הייתי תקופה ארוכה בחו״ל תוך כדי הטיפול והתכתבתי איתו במיילים וקיבלתי תמיד מענה ומשוב תוך זמן קצר שעזר לי להתנהל עם הטיפול. אני מאוד מרוצה מהתוצאות ואני לקראת סיום הטיפול. אני ממליצה בחום לקבל ייעוץ וטיפול ממנו. מומחה מס 1 בתחומו, רופא אדיב ומקסים וגם כל הצוות שלו!


דורין כהן , חולון
25-10-2018
הביקור אצל רופא השיניים הוא לא בדיוק חוויה. כל מיני מכשירים מוכנסים לפיך, צינורות למינם.. ממש לא נחמד. ולכן לדעתי הכי חשוב שאם עושים טיפול, עושים אותו כמו שצריך. בוחרים בטוב ביותר. היום אני כבר בת 24 , נשואה ואמא בדרך. בכיתה ח' התחלתי את טיפוליי אצל דוקטור עיני. רופא כזה עם מקצועיות כזו לא פוגשים בכל מקום. הטיפול שלי כלל פלטה, גשר .. מה לא. אבל היה שווה כל רגע. כמה מחמאות אני מקבלת על החיוך שלי. וכמה כיף לי לחייך לעולם ולא להתבייש כלל. את ההמלצה אני כותבת אחרי שביקרתי שוב במרפאה של דוקטור עיני לתקן משהו בקיבוע ששם לי בסוף הטיפול לפני 8 שנים. והמרפאה? עדיין מקצועית, חמימה ומסודרת. מדהים לראות שאם מקום עובד כמו שצריך הוא משמר את דרכו וממשיך אותה גם לאלפי לקוחות חדשים. אני? בהחלט אשלח את הילדים שלי לטיפול אצל הטוב ביותר. להבטיח להם שיוכלו לחייך לעולם בבטחה בלי להתבייש לרגע. מה איתכם? תאמינו לי שלא תתחרטו לרגע. בהוקרה ענקית ובברכת חיוך מפה לאוזן . דורין כהןחוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר שמואל עיני