ד"ר מימי ארנרייך - רפואה אסתטית

ד"ר מימי ארנרייך - רפואה אסתטית

רפואה אסתטית

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר מימי ארנרייך - רפואה אסתטית

טיפול במרקם עור - המלצות וחוות דעת על ד"ר מימי ארנרייך


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר מימי ארנרייך - רפואה אסתטית

(מבוסס על 10 חוות דעת)
5
(10)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר מימי ארנרייך - רפואה אסתטית

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר מימי ארנרייך - רפואה אסתטית

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

קרן עמיר , סביון
28-10-2019
רופאה מקצועית, קשובה ואלופת עולם!!! הבאתי המון לקוחות וכולן מאוד מרוצות וחזרו שוב ממליצה בחום!


נ.ב. , חיפה
20-09-2019
ד״ר מירי ארנרייך קשובה ונעימה ומתאימה את הטיפול גם לאופי של המטופלת. היא הגונה מאוד, לא דוחפת לבצע טיפולים מיותרים ותסרב לבצע טיפול שיש בו לדעתה סיכון. היא עובדת בעדינות ובמיומנות ומשרה אווירה נעימה. בשורה תחתונה, אני מרגישה שאני בידיים טובות וסומכת עליה במאת האחוזים.


רונית גושן , טבעון
30-08-2019


ה.
05-08-2019
יחס אדיב, מקצועי, ישיר ללא טיפוח תקוות שווא, ממליצה בחום .


שירלי גינזבורג , תל אביב
03-08-2019
ד״ר מימי ארנרייך האחת ! קומץ מילים לא יוכלו לתאר את האיכויות שלה. רופאה מובילת דעה,מקצועית, ידענית גדולה, עתירת ניסיון, ישרה, מעניקה אבחון אמיתי ולא ״משווקת טיפולים״ ומומחית גדולה לסיבוכים ותופעות לוואי ,בעקבות טיפולים אסתטיים. כי גוף האדם איננו נוסחה מתמטית והכל יכול לקרות. כולנו רוצים להימצא בידיים הכי טובות כשמשהו מתרחש.. במיוחד אני, כעורכת דין בתחום, יודעת להעריך תכונות אלו. אני ממליצה ״בחום לוהט״ על ד״ר מימי ואוהבת אותה !


קתי קלוגרמן , נשר
01-08-2019
רופאה מקצועית ומקצוענית היודעת להתאים את הטיפול לצרכים. איזון מושלם בין אסטטיקה וידע המאפשרים להיראות מדהים וטבעי בו זמנית. ממליצה רק אליה מניסיון אישי של שנים


מ.ר. , חיפה
29-07-2019
ד״ר מימי מאמינה במראה טבעי ונמנעת מלרצות בקשות של מטופלת אם אינה מאמינה שבן הכרחיות. הטיפולים מותאמים באופן מקצועי והתוצאה טבעית ומחמיאה. ד״ר מימי מעודכנת בכל חידושי התחום ואף מהווה מנטורית לרופאים אחרים.


אורנה , קיסריה
29-07-2019
בדרך לחתונה של שקדי ואביב, עצרתי אצל מימי 💕. מימי חברה שלי המון שנים, כמעט בכל פעם כשאני מגיעה אליה עם משהו מסימני הזמן שמציק לי על פניי, היא ״בועטת״ אותי מהקליניקה הסופר נעימה שלה, ואומרת לי את לא צריכה כלום... כי כזו היא מימי, תמיד תראה את המציאות בעין מקצועית, מתוך כוונה לשפר את המראה ואך ורק מתוך צורך אמיתי ועם תוצאה טבעית ושפויה. הפעם לקראת החתונה מימי פינקה אותי בטיפול מדהים וחדשני לאזור העיניים ואני פשוט מאוהבת בתוצאה💓 💓 מימוש אהובה תודה ענקית, אוהבת אותך.


מ. , חיפה
09-07-2019
ד"ר מימי רופאה מקסימה מקצועית ונעימה. ניכר שמה שמנחה אותה זו מקצועיות נטו ולא העלות שהמטופל משלם ולכן ממלעצה רק על הטיפולים הנחוצים . זו יושרה מקצועית. גם צוות מרפאה והרופאה העובדת עימה נעימות ומקצועיות. ממליצה בחום.


ענת , חיפה
30-06-2019
דר מימי הרנרייך היא רופאה אמינה מאוד בשוק פרוץ שרופאים שמתעסקים באסתטיקה אומרים הכול כדי למכור עוד מזרק דר מימי נאמנה לאמת שלה ואומרת את האמת ומזריקה רק מה שיכול לשפר באמת . מאוד מיומנת במתן הזריקות יד עדינה מסבירה לפני ואחרי ונותנת מידע מרבי מסבירה בסבלנות מקשיבה למטופלת אבל בסוף מסבירה מה כדאי לעשות ולמה . נותנת תחושת ביטחון והתוצאות תמיד טבעיות ולא מוגזמות .חוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר מימי ארנרייך