פרופ' מרתה דירנפלד - הפריה חוץ גופית בצפון, בחיפה

פרופ' מרתה דירנפלד - הפריה חוץ גופית בצפון, בחיפה

רפואת נשים ומילדות, פריון והפריה חוץ - גופית

לצפייה בפרופיל מלא של פרופ' מרתה דירנפלד - הפריה חוץ גופית בצפון, בחיפה

הפריה חוץ גופית - IVF - המלצות וחוות דעת על ד"ר מרתה דירנפלד


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על פרופ' מרתה דירנפלד - הפריה חוץ גופית בצפון, בחיפה

(מבוסס על 30 חוות דעת)
5
(29)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של פרופ' מרתה דירנפלד - הפריה חוץ גופית בצפון, בחיפה

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
5
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
5

דירוג הקליניקה והצוות של פרופ' מרתה דירנפלד - הפריה חוץ גופית בצפון, בחיפה

מצב המרפאה
5
אדיבות הצוות
5

טינה חורפי , חיפה
01-03-2020
היתה מקצועית ונחמדה להפליא. הסבירה כל צעד בתהליך והצליחה להרגיע אותנו תוך היצמדות לעובדות. החוויה עברה באופן כ"כ טוב . ממליצה בחום!!

תגובת ד"ר מרתה דירנפלד לחוות דעת זו
01-03-2020
תודה רבה על חוות הדעת, בהצלחה בהמשך ההיריון

ס.ס. , קרית אתא
26-02-2020
ברצונינו להודות לפרופ' מרתה דירנפלד מקרב לב על טיפול וליווי אישי ומקצועי ברמות על מלווה בים של סבלנות. במרפאתך צוות מנצח !!! המשיכי לעשות טוב לעוד זוגות, אנשים כמוך יש אחת בדור!!! אנו חובקים ילד מדהים.

תגובת ד"ר מרתה דירנפלד לחוות דעת זו
01-03-2020
תודה רבה על חוות הדעת!!!

א.ס. , איזור חיפה
21-02-2020
פרופסור דירנפלד מדהימה, מקצועית, יסודית, חמה, מסבירה כל דבר, ורושמת למטופלת את ההוראות בצורה ברורה. הזמינות והגמישות מצוינת- אם היה צורך דחוף, קבילה אותי גם מחוץ שעות המרפאה. ממליצה בחום! ומיכל המזכירה מתוקה ומיוחדת וזמינה, כיף לתקשר איתה ונעים- זה שיקול משמעותי מאוד בבחירת רופא...

תגובת ד"ר מרתה דירנפלד לחוות דעת זו
23-02-2020
תודה רבה על חוות הדעת מחממת את הלב, מאחלות לך ולבעלך המשך הריון תקין ולידה קלה. חיבוק ענק

ל.ב.ח. , חיפה
17-02-2020
פרופסור דירנפלד מאוד מקצועית ואכפתית. שעות העבודה מצויינות למי שצריך גמישות. ממליצה בחום!

תגובת ד"ר מרתה דירנפלד לחוות דעת זו
23-02-2020
תודה רבה על חוות הדעת, מאושרות לדעת שאתם חובקים את ביתכם המהממת. חיבוק גדול

ת.א , מרכז
09-02-2020
רופאה נחמדה, מרגיעה, מסבירה כל שלב ושלב אכפתית ודואגת למטופלות שלה תורים מסודרים ונוחים ממליצה מכל הלב לנו היה רחוק להגיע לפרופ דירנפלד אבל נפשית היה יותר נוח ופשוט הידיעה שאנחנו מקבלים הכי טוב והטיפול האיכותי ביותר. מאוד מודים

תגובת ד"ר מרתה דירנפלד לחוות דעת זו
23-02-2020
תודה רבה על האימון שנתת בנו למרות המרחק, מאחלות לך הריון קל ותקין. חיבוק גדול

ש.ש.ע. , קריות
08-02-2020
הגענו לפרופ׳ דירנפלד לפני מספר חודשים לאחר מספר טיפולי הזרעות דרך כללית. מפגישתנו הראשונה, לאחר עיון בתוצאות בדיקותינו, הרופאה נטעה בנו אופטימיות גדולה שבקרוב נהיה הורים. לאורך הטיפול הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך, שיש מי שמטפל בנו במקצועיות, במסירות, ברגישות ובאכפתיות. כל שלב בתהליך הוסבר לנו בפירוט, עם חיוך וסבלנות אינסופית, כאילו שאנחנו לבד במרפאה ואין עוד מטופלים שצריכים להגיע. חשוב גם לציין את הזמינות הגבוהה ושעות הקבלה הנוחות שאפשרו לנו להמשיך בשגרת חיינו. תודה גם למיכל המקסימה על החיוך בכניסה והזמינות לכל שאלה ובקשה. אנחנו מודים לכן מאוד! וממליצים בחום לכל מי שרוצה להרגיש ביטחון שהוא בידיים הנכונות!

תגובת ד"ר מרתה דירנפלד לחוות דעת זו
09-02-2020
תודה רבה על המילים החמות, בהצלחה בהריון זוג יקר!

א.א.
29-01-2020
שירותית מאד, לבבית!בסיטואציה מלחיצה ולא נעימה שכזו מצליחה לייצר אווירה מרגיעה, של בטחון ומקצועיות.

תגובת ד"ר מרתה דירנפלד לחוות דעת זו
29-01-2020
תודה רבה על חוות הדעת שכתבת, בהצלחה בהמשך יקרה !

א.ס. , חיפה
08-01-2020
פרופ' דירנפלד לא רק רופאה מעולה היא אדם מדהים וצנוע , ממש שליחה, מרגישים מהרגע הראשון כמה חשוב לה להעניק את הטיפול הכי טוב שאפשר לכל אחת, אחרי מספר נסיונות כושלים אצל רופא אחר, קיבלתי המלצה על פרופ' דירנפלד וזאת היתה ההמלצה הכי טובה שקיבלתי בחיים. הרגשתי שאני בידיים הכי טובות שיש, ממליצה מכל הלב לפנות אליה לכל מי שזקוקה לטיפולי הפרייה. היא הכי טובה שיש.

תגובת ד"ר מרתה דירנפלד לחוות דעת זו
08-01-2020
תודה רבה על המשוב , מאחלת לך הצלחה רבה

ק. , חיפה
09-12-2019
הגענו לדר דירנפלד לאחר הריון Ivf ממנו נולדה בתנו הבכורה. הריון זה נקלט בסבב הראשון אך לווה בגירוי יתר שחלתי חמור שדרש אשפוז ממושך בבית חולים. הניסיונות להביא ילד נוסף, דרך המערכת הציבורית, לא הניב תוצאות ולאחר שלושה סבבים הגענו לפרופ׳ דירנפלד. הרגשתי הייתה שיש לה תכנית מאוד מסודרת. להבדיל מהניסיונות הקודמים בהם הרגשתי שלרופא אין תכנית ב׳ במקרה של כשלון בסבבים. הפרוטוקולים של כל סבב היו זהים והרופא פשוט קיווה שבפעם כלשהי זה יעבוד. פרופ׳ דירנפלד המליצה לנו לשנות את המיקום בו אנחנו עושים את הטיפול - אמרה כי המעבדה במקום זה אינה טובה מספיק עבור המקרה שלנו ואכן עשינו את הטיפול במרכז - העובר נקלט בפעם הראשונה. נכתב רבות על הזמינות של מיכל ושל פרופ׳ דירנפלד, אך חשוב לי לציין זאת שוב. בכל שאלה ששאלנו הן היו זמינות ונכונות לענות במהרה. לפני שבוע נולד בננו.


ס.ש.
06-12-2019
ממליצה בחום ובאהבה על רופאה מקצועית ומקסימה שהעניקה לנו את היחס הטוב ביותר בזכותה הפכנו להורים מאושרים


טלי פלד , חיפה
27-11-2019
פרופ מרתה דירנפלד מסורה למשימה שלה וסמכתי עליה לאורך כל הדרך בעיניים עצומות. ידעתי שאני בידיים טובות.


ל. , קריות
03-11-2019
שלום רוצה להמליץ בחום על פרופ דירנפלד כרופאה היחס האישי המסור שלה ושל הצוות לאורך כל הדרך והכי חשוב לא מתייאשים 👍😁


ורד ברדוגו לוי , חיפה
27-10-2019
הטיפול שקיבלנו ע"י פרופ' דירנפלד היה מצוין.היחס היה מקצועי, מסור ואנושי. היא תמיד ענתה על כל שאלה בסבלנות ובמקצועיות והסבירה לנו מהי הדרך הטובה ביותר עבורינו. בנוסף, מיכל המזכירה של פרופ' דירנפלד הייתה זמינה בעבורנו, גם מחוץ לשעות הקבלה, וענתה על כל שאלה, התלבטות והתיעצות מכל הלב ובאהבה. אנחנו ממליצים בחום רב על קבלת טיפול אצל פרופ' מרתה דירנפלד.


מ.א. , גבעת אלה
09-10-2019
פרופ׳ דירנפלד, היא האדם הכי נכון שיכולנו להגיע אליו בעיניין טיפולי ההפריה. הרופאה מקצועית וזהירה, למדה היטב את ההיסטוריה הבריאותית שלי ושלחה לבדיקות בהתאם. הייתה זמינה לכל שאלה ובקשה ובנוסף לזאת, תמיד בנעם, סבר פנים טובות ומתן הרגשה שיש על מי לסמוך. חלק בלתי נפרד מהקליניקה- מיכל המזכירה. מיכל חמה ורגישה למטופלות, זמינה להודעות מסביב לשעון. באמת שאין כמוה! חווינו בתקופה עמוסה רגשית, צוות מקצועי, רגיש וחם, לא יכולתי לבקש טוב מזה! ממליצה בחום!


א.ש. , כרמיאל
05-10-2019
פרופ' דירנפלד היתה נעימה וקשובה, טיפלה בנו במסירות ובמקצועיות. והביאה לתוצאה המיוחלת במהירות.


מ.צ.
27-09-2019
הגענו אל פרופסור דירנפלד לאחר כשל בטיפול עם השרות הציבורי, ואכן אחרי מספר חודשים מועט נכנסנו להריון. ממליצה עליה כרופאה מטפלת בתחום, מהיותה מקצועית ומעניקה טיפול אדוק ומסור.


לימור הנדין , קרית אתא
23-09-2019
רופאה שמעניקה יחס אישי וחם, מתאימה את הטיפול באופן מקצועי. לאחר שעברתי מס' רופאים שאף טיפול איתם לא צלח הגענו לפרופ דירנפלד המדהימה שהצליחה בטיפול ברגישות ומקצועיות אין סופית. כעת אנחנו עם ילד בן 3 והשני בדרך (כמובן גם בעזרת פרופ דירנפלד)....


כ.כ. , רמת הגולן
12-09-2019
באנו עם המון חששות וחוסר ודאות.. הטיפול המקצועי היחס החם הליווי האישי ונטיעת הבטחון עשו את שלהם והתהליך עבר בנועם עד לתוצאות המשמחות..ישר כח


ש.מ. , מגדל העמק
12-09-2019
הגעתי לפרופסור מרתה אחרי הרבה טיפולים כושלים. פרופסור מרתה נתנה לי בטחון שהכל יהיה בסדר ואני אהיה אמא. היא מאוד נעימה(שזה מאוד חשוב בטיפולים). היא שלחה אותי להרבה בדיקות שאף אחד לא שלח אותי לפני... היא חושבת מחוץ לקופסה ויש לה ידע אדיר בפרויות. ממליצה בחום ללכת אלייה.


סבטלנה , חיפה
29-08-2019
הגעתי לפרופ' דירנפלד באופן פרטי לאחר נסיון לא מוצלח עם רפואה ציבורית. במקרה שלי הרגשתי שרופאים בקופת חולים לא מנסים למצוא פתרון נכון ומועיל, אלא הולכים לפי פרוטוקולים קבועים מראש ללא התחשבות ברקע, גיל, בעיה רפואית( של בן הזוג במקרה שלנו). לעומת זאת, כשהגעתי לפרופ' דירנפלד, ראיתי מיד את נסיון האדיר,ההבנה והנכונות לעזור למצוא את הפתרון הנכון והמועיל ביותר. הגעתי לפגישת הכרות בספטמבר שנה שעברה, בדצמבר כבר נכנסתי להריון אחרי תהליך IVF ולפני יומיים נולד בני הבכור וזאת בזכות פרופ' דירנפלד הנפלאה.


ס.ר. , נצרת
22-08-2019
הגענו לפרופסור מרתה אחרי שקראנו עליה הרבה באינטרנט. מלבד להיותה רופאה מקצועית בדרגה העליונה, מאוד יסודית ומדוייקת בעבודתה, היא בן אדם מקסים, טובת לב ומאוד מאוד אכפתית. תמיד הייתה לה אוזן קשבת, אפשרה לנו לשאול, ותמיד היה לה זמן ורצון לענות ולספק מידע, ולא חששנו לשאול את אותה השאלה מאה פעמים כי מאה פעמים ענתה עם חיוך על פניה. היא תמכה בנו לאורך כל הדרך, עודדה אותנו, חיזקה וחיבקה, ולא הרימה ידיים כשאנחנו כמעט הרמנו. בזכותה ובזכות החיוך המקסים שלה והמקצועיות שלה, אנחנו מצפים לתינוק ראשון. היא מלאך על פני האדמה וללכת אליה הייתה ההחלטה הכי טובה שאי פעם לקחנו.


ח
14-08-2019
פרופ' דירנפלד היא מלאכית! מעבר להיותה רופאה מקצועית, היא בעלת לב זהב, קשובה, תומכת ומרגיעה. מהרגע הראשון הרגשנו שהגענו למקום הנכון. בכל פגישה והליך רפואי ניתן הסבר מפורט, מקצועי יחס חם וליוויי צמוד. הפרופ' וצוות המרפאה תמיד היו זמינות לשאלות וקיבלנו מענה מהיר ומיקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אין כמותה, ממליצים ללא היסוס!!!


יעלה
14-08-2019
הגענו לפרופ' מרתה דירנפלד באופן פרטי לאחר שנתיים של טיפולים אצל רופא אחר ברפואה הציבורית. מהרגע הראשון שנפגשנו עמה - זו הייתה אהבה ממבט ראשון. הכרנו מלאך בדמות אדם! היחס האישי והאנושי, המסור והחם, המקצועיות, הסבלנות, הרגישות, האוזן הקשבת, הזמינות והנכונות לענות תמיד על כל שאלה בכל שעה (גם מצידה של מנהלת המרפאה שלה מיכל), העניקו לנו רוגע וביטחון שאנחנו ללא ספק נמצאים בידיים הטובות ביותר. לאורך כל התהליך, שתמיד לווה בחיוך, בהומור ואופטימיות, קיבלנו הסברים מפורטים על אופן הטיפול האישי (אותו ידעה להתאים במיוחד בשבילנו) ועל סיכויי ההצלחה. מרתה הרגיעה אותנו ואמרה לנו בביטחון שאנחנו נראה שנהיה הורים ושבקרוב נכנס להריון. ואכן כך היה, בטיפול ה-IVF הראשון אצלה נכנסנו להריון! היום אנחנו בחודש השישי להריון ומחכים ללידת בננו הבכור. אין לנו ספק שלו היינו מגיעים אליה בשלב מוקדם יותר בתהליך טיפולי הפוריות, הייתה נחסכת מאיתנו עוגמת הנפש והכאב שעברנו ברפואה הציבורית! לכל זוג או אישה שמתלבטים היכן לעבור טיפולי פוריות אנו ממליצים בחום ואהבה ענקית ללכת אך ורק אליה! חד משמעית! לעולם נהיה אסירי תודה לה ולמיכל ואין ספק שנחזור אליה בעתיד הקרוב להרחבת המשפחה.


לי , נשר
09-08-2019
הגענו לד"ר מרתה לאחר שנה של טיפולים בינהם גם הזרועות וגם i.v.f ללא הצלחה וללא כל סיבה של אי פוריות. כבר בפגישה יעוץ קיבלנו את כל המידע ונשלחנו לבדיקות נוספות כדי להבין מה באמת קורה,לא חשבנו פעמיים והחלטנו לתת בה את כל האמון ולדאוג לנו בדרך למטרה החשובה. לאורך כל הדרך (פחות משנה) ד"ר מרתה היתה אמיתית איתנו לגבי כל התהליך ולרגע לא הציגה לנו תמונה יפה,גם ברגעים הכי קשים. בנוסף, חייבת לציין שלנו היה מאוד חשוב הזמינות לכל שאלה - קיבלנו מענה בכל יום ואפילו שעה בלי לחכות יותר מדי זמן!!!


ש.ז. , נהריה
31-07-2019
אמפטית, רגישה, מקצועית ביותר


ל.ר.ק. , כפר יונה
30-07-2019
אנחנו ממליצים בחום על פרופסור דירנפלד. פרט להיותה סופר מקצועית וקולעת היא גם מקסימה ומאוד נעים לנו להתנהל מולה. היו לנו לא מעט חששות מהתהליך אך היא הפכה אותו קל יותר ונעים יותר. אנושי יותר. הרגשנו שותפים. הרגשנו בנוח עם כל השלבים וכשמשהו לא היה לנו נוח- היא מצאה דרך לפתור גם את זה. אני לא יכולה לשבח אותה מספיק. אנחנו באים מרחוק ונוסעים שעה וחצי כל כיוון לפגישות איתה וזה שווה כל רגע. טיפולי פוריות הם לא פשוטים אך כשיש רופאה שהופכת אותם גם מוצלחים וגם יותר נעימים לא הייתי חושבת פעמיים ופונה אליה


ספיר
25-07-2019
הגעתי לפרופסור דירנפלד לפני כ8 חודשים, כאשר יש בידי את מכלול הבדיקות שלי ושל בעלי, ישבנו לפגישת ייעוץ, ולאחר שיחה איתנו, הסבירה שאנו מיועדים לivf. שנינו היינו מאוד לחוצים וחרדים, והפרופסור הסבירה לנו בנועם ובצורה הכי ברורה שאפשר את התהליך ולפני מה אנחנו עומדים, היא הרגיעה עם חיוך ויצאנו לדרך. לאורך כל התהליך, הפרופסור ליוותה אותנו 24/7, ונתנה מענה לכל שאלה/בקשה/חשש, גם בסופי שבוע דרך הווטסאפ של המרפאה. הרגשנו מאוד בטוחים איתה. בכל שלב, החל מהזריקות, השאיבה ועד להחזרות, תמיד קיבלנו יחס אישי, הסבר מה אנחנו עושים, אוזן קשבת, ובעיקר חיבוק ענק שתמיד הרגיע אותנו. הפרופסור היתה איתנו גם ברגעים הקשים (כשעברתי הפלה) היא הגיע לבדוק לשלומי במחלקת מיון נשים, חיבקה, והתקשרה למחרת לשאול שוב לשלומי. אנחנו השבוע עוזבים את המרפאה כשאנחנו בתחילת הריון ויוצאים לדרך...אסכם ואומר, שלא פגשתי אדם מיוחד כמו פרופסור דירנפלד, היחס שלה, הגישה למטופלת, והביטחון שהיא נתנה לנו היו שווים כל רגע, ממש מרגישים שזכינו שטיפלה בנו..


עדי עובדיה , קרית אתא
24-07-2019
ממליצה בחום על פרופסור דירנפלד לאחר סיבוב ראשון מוצלח !!יחס חם ואישי כבר מהפגישה הראשונה הבנו שיש מישהי איתנו לאורך כל הדרך בכל זמן שצריך !


ליטל
24-07-2019
מהרגע הראשון שפגשנו את פרופ' דירנפלד הרגשנו מקצועיות, אנושיות, אמינות ובטחון. פרופ' דירנפלד היתה קשובה לאורך כל התהליך, הסבירה וענתה על כל שאלה בסבלנות רבה. ההוראות שניתנו לטיפול היו מפורטות וברורות ותרמו להצלחת הטיפול. הגמישות, המענה המקצועי והזמינות בכל שעות היום הקלו על הטיפול ונסכו ביטחון ושקט נפשי. היום אנחנו מצפים לתינוק... ממליצה בחום.


נ.ב. , חיפה
24-07-2019
את המסע שלי אל הגשמת חלום האימהות בחרתי לעשות בליווי צמוד של פרופ׳ דירנפלד. ההקשבה, התמיכה, הזמינות ובעיקר הנכונות שלה להתאים את הטיפול לצרכים הדיפרנציאלים שלי כמטופלת - הן אבני הדרך להצלחת טיפולי הפוריות.חוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר מרתה דירנפלד