ד"ר רונן דבי- אורטופד מומחה להחלפות מפרקים - החלפת מפרק ירך וברך

ד"ר רונן דבי- אורטופד מומחה להחלפות מפרקים - החלפת מפרק ירך וברך

החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך, החלפת ירך בגישה קדמית, החלפת מפרק ברך, החלפת ברך קינמטית

לצפייה בפרופיל מלא של ד"ר רונן דבי- אורטופד מומחה להחלפות מפרקים - החלפת מפרק ירך וברך

ייעוץ לגבי החלפת מפרקים - המלצות וחוות דעת על ד"ר רונן דבי


מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר רונן דבי- אורטופד מומחה להחלפות מפרקים - החלפת מפרק ירך וברך

(מבוסס על 55 חוות דעת)
5
(54)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

דירוג השירות של ד"ר רונן דבי- אורטופד מומחה להחלפות מפרקים - החלפת מפרק ירך וברך

מקצועיות וידע
5
הסבר על המצב הרפואי
5
מענה לשאלות המטופל
5
הקדשת זמן למטופל
4.9
שביעות רצון מתוצאות הטיפול
4.7

דירוג הקליניקה והצוות של ד"ר רונן דבי- אורטופד מומחה להחלפות מפרקים - החלפת מפרק ירך וברך

מצב המרפאה
4.9
אדיבות הצוות
4.9

יהודית פלמובסיוס , מודיעין
13-10-2019
הביקור עם ד''ר דבי היה בצורה מאוד מקצועי איבחון שלא הירגיע אותי מאוד.


מרדכי עזריה , אשקלון
17-09-2019
יחס מעולה, הסבר מלא ומקצועי על מצב הברך, יצאתי מהבדיקה אופטמי!

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
21-09-2019
מרדכי תודה ותשאר אופטימי. שמח שזו הרגשתך. מאחל לך בריאות שלמה. בברכה - ד״ר רונן דבי אורתופד מנתח החלפת מפרק ברך בגישה קינמטית והחלפת מפרק ירך בגישה קדמית וקינמטית

מיה וולפוביץ , אשדוד
28-08-2019
עשיתי החלפת ברך לפני 4 חודשים. הניתוח היה מוצלח מאוד. ממש שינה לי את איכות החיים. דר. דבי רופא מהמם גם מבחינה מקצועית וגם כאישיות. קיבלתי עליו הרבה המלצות ולכן עשיתי ניתוח אצלו ואני ממש שמחה שבחרתי בו. ממליצה בחום

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
31-08-2019
מיה תודה ! שמח שניתוח החלפת מפרק הברך עבר בהצלחה ושאיכות חייך השתפרה כל-כך. תודה רבה על ההמלצה החמה. מאחל לך הנאה מלאה מהמפרק החדש ובריאות שלימה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

אסתר בר נס , מושב בצרון
28-08-2019
דר רונן הינו אדם נעים מאד, סבלני, אמפטי וקשוב. משתף את המטופל בהסברים מנומקים למצבו, הבריאותי. כמובן שאין לי עדיין דעה לגבי ההמלצות הטיפוליות, רק במרחק של זמן אולי להתבטא בנושא. לזכותו של דר רונן, שהוא לא נחפז לפתרון הכירורגי/פולשני, אלא ממצה את האפשרויות החלופיות!!!

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
31-08-2019
אסתר תודה רבה. שמח לקרוא את דברייך, ושהרגשת שקיבלת יחס קשוב. אכן לא ממהר לפתרון הכירורגי במידה וניתן לעזור בעזרת טיפול שמרני. אם הטיפול השמרני לא יועיל, בכל כשתגיעי לטיפול הכירורגי המוכנות של הגוף תהיה גבוהה יותר. בריאות שלימה, בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

שלוי דינה , ניר גלים
28-08-2019
אני בטיפול ובמעקב אצל דר דבי רונן כבר 5 שנים, מאוד מרוצה מהיחס האישי מהאיבחון ומזה שהוא לא ממהר לנתח.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
31-08-2019
דינה תודה רבה . זה שאת כבר 5 שנים במעקב מוכיח שבאמת לא היה צורך למהר לנתח. תודה על ההמלצה ומאחל לך בריאות שלמה, בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

קלרה אסטרגו , נתניה
15-08-2019
באתי בידיעה שאני הולכת לניתוח.דר דבי לא בדעה הזאת.אהבתי מאוד את הגישה של לנסות כל אפשרות לפני ניתוח.הרגשתי שדר דבי רואה בפציאנט בן אדם.מסתכל בגובה עיניים.תודה על היחס.אמליץ בחום

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
30-08-2019
קלרה תודה רבה . שמח שזו תחושתך,אני באמת מאמין שאם יש דרך להמנע מניתוח ולשמר את איכות החיים, ובו בזמן לעבוד על טיפול שמרני שיעזור גם במידה ובהמשך נאלץ לעשות ניתוח - זה האידאל. מאחל בריאות שלימה ואיכות חיים. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

נעמי ארבל , קבוץ גן שמואל
15-08-2019
ד"ר דבי הוא רופא מדהים - מקצועי, אנושי, חם, מסביר ומתעניין באמת במצבו של המטופל. ניתוח החלפת מפרק הירך עבר בצורה מושלמת, עם מעט כאבים והחלמה מהירה וטובה!!

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
30-08-2019
נעמי תודה רבה . כייף גדול לקרוא את המלצתך החמה , שמח שכך הרגשת ושמח שניתוח החלפת מפםרק הירך עבר בצורה מושלמת עם החלמה מהירה. מאחל לך הנאה מלאה מהמפרק החדש ובריאות שלימה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

ה.י. , תל אביב
29-07-2019
הגעתי לד״ר רונן דבי בהמלצת בתי הפיזיותרפיסטית שפגשה במסגרת עבודתה מטופלים רבים שעברו ניתוח מוצלח ביותר אצל ד״ר דבי. באתי להתייעצות לגבי ברך ובינתיים הומלץ לא לעשות לי ניתוח. התרשמתי מהיחס הרציני והנעים של ד״ר דבי ואכן אני ממליצה עליו בכל הלב!

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
10-08-2019
ה.י. תודה רבה! תענוג לשמוע שקולגה למקצוע ממליצה וששמענ חוות דעת טובות ממנותחים. שמח גם שעדיין אינך זקוקה לניתוח ובעזרת הטיפול השמרני אן וכשיגיע הזמן תגיעי מוכנה יותר לניתוח ולשיקום. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

גרבר דב , הרצליה
28-07-2019
לכל אורך התהליך , מהיעוץ הראשוני ועד לטיפול לאחר הניתוח היתה התנהלותו של דר דבי מעולה ומומלצת-אין מילים בפי לתאר את איכות היחס, טיפול, הפרוצדורה הניתוחית והלוויין לאחר מכן -מעולה

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
10-08-2019
דב תודה גדולה על המלים החמות. שמח לקרוא שהרגשת שכל הטיפול סביב הניתוח היה איכותי ושהניתוח עבר בהצלחה גדולה. מאחל לך בריאות שלמה והנאה מתוצאות הניתוח. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

א.ב.ש. , יבנה
22-07-2019
התרשמתי ממומחיותו של הרופא נועם הליכותיו והסבריו המנומקים ממליץ בחום

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
08-08-2019
א.ב.ש תודה רבה על ההמלצה החמה. בריאות שלימה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

לוינגר ורדית , קבוץ נען
14-07-2019
אני הייתי אצל ד״ר דבי רונן בהתייעצות בקשר לתוכנית טפול עבור ירך עם בעיה מלידה. בשתי הפגישות שהיו לי איתו קיבלתי יחס יותר ממעולה ונתן לי הסבר מקיף ומשכנע ולשביעות רצוני המלאה להחלטה שהגעתי בקשר להמשך הטפול בירך שלי. ממליצה בחום על ד״ר דבי רונן.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
15-07-2019
ורדית, תודה רבה על חוות הדעת החמה. שמח שקיבלת יחס הולם והסבר מקיף כדי להגיע להחלטות הנכונות לך לגבי הטיפול בירך. מאחל לך בריאות שלמה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

עדנה אפק , חיפה
10-07-2019
באתי מלאת חרדות לד"ר דבי. אני סובלת מבעיות במפרק הירך ובקדמת השוק. חששתי שהרופא המנתח יפסוק חד וחלק- ניתוח- כשם שעשו זאת מרבית הרופאים שראיתי. פגשתי אדם, בראש ובראשונה, שהתייחס אלי כאל אדם . דר דבי שאל אותי מה הייתי רוצה. אמרתי לו שהייתי רוצה לנסות לשפר את מצבי ללא ניתוח. הרופא המנתח "זרם אתי". נתן לי הנחיות להמשך שיפור ללא ניתוח בשלב זה. פגשתי אדם מקסים. אני עדיין נרגשת. יצאתי מעודדת ונכונה להשקיע בשיפור מצבי ללא התערבות כירורגית, בשלב זה. תודה לך, ד"ר דבי.אמליץ עליך בכל לב ופה.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
15-07-2019
עדנה, תודה רבה על המלים המרגשות. שמח שעזרתי להפיג את חששותיך ומאחל לך הצלחה בטיפול השמרני . אין למה למהר, כאמור, גם אם בסוף מגיעים לניתוח, הטיפול השמרני יאפשר להגיע אליו עם מוכנות נפשית ופיזית טובה יותר. מאחל לך בריאות שלמה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

אורי רפאלוב , רחובות
25-06-2019
אדם נהדר , משרה בטחון , אמון ומקצוענות . רופא מעולה . היה לי העונג להיות מנותח תחת ידיו .

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
15-07-2019
אורי, תודה ! שמח שניתוח החלפת מפרק הברך עבר בהצלחה ושהרגשת בטחון, אמון ומקצועיות . גם לי היה עונג לקרוא את מילותיך החמות. מאחל לך בריאות שלמה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

טולדו יהודית , נתניה
17-06-2019
יחס מצוין הסביר לי בצורה שאבין מה הבעיה שלי הייתי מאד מרוצה מהגישה שלו על אופן הטיפול בבעיתי .ממליצה מאד .

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
15-07-2019
יהודית, תודה רבה על ההמלצה,שמח לשמוע שטיפול התאים לציפיותיך . מאחל לך בריאות שלמה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

ראובן אורן , ראשון לציון
12-06-2019
הופנתי לד״ר דבי רונן ע״י רופאי. אתמול ה 11/6/19 הגעתי אליו יחד עם רעיתי לבדיקה וייעוץ . ואני חייב לציין כאן את שביעות רצוני הרבה מהטיפול המסור לו זכיתי זה בא לידי ביטוי הן בדיאגנוזה והן בהסבר שניתן לי במקצוענות רבה אדיבות וסובלנות שטרם פגשתי כדוגמתם. עקב מצבי הרפואי , אני מקבל טיפולים מרופאים רבים , אך טרם פגשתי רופא כד״ר רונן הנכבד. ועל כך מתונה תודתי העמוקה !🙏

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
15-06-2019
ראובן תודה רבה! שמח שהופנית אלי ע״י הרופא המטפל ושהרגשת שקיבלת יחס, אבחנה וטיפול כמקצועיים והולמים. תודה על המלים החמות. מאחל לך ולרעיתך בריאות שלמה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

יעקב פרנקו , פתח תקוה
12-06-2019
הגעתי לד׳ רונן לחוות דעת נוספת לטיפול בברך שנשחקה קבלתי טיפול , חוות דעת והמלצה לטיפול עם הרבה מאוד סבלנות ובגישה אישית ומקצועית. התרשמתי מאוד !!!

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
15-06-2019
יעקב תודה! שמח שהתרשמת לטובה ושהרגשת שקיבלת טיפול מקצועי העונה למצבך , מאחל לך בריאות שלמה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

אנונימי , רחובות
29-05-2019
רופא מקצועי ואנושי. היה שווה לחכות הרבה שבועות לפגישה איתו. חבל שאין הרבה רופאים כמוהו !

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
03-06-2019
תודה רבה!!! מרגש ונוגע ללב. בריאות שלימה! בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

גריברג יעקב , רמת גן
26-05-2019
הייתי בביקור ראשון אצל ד״ר דבי, נתקבלתי בדיוק בשעה שנקבעה לי. קבלתי הסבר מעמיק לבעיה ממנה אני סובל. רעיתי עברה לפני כחצי שנה החלפת מפרק ירך אצל ד״ר דבי. הטיפול היה מקצועי, אנושי מאוד ועבר בהצלחה מרובה. ממליץ מאוד, מקצועי, אנושי ומחבק.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
03-06-2019
יעקב תודה רבה. אין ספק שהגעתך בעקבות זוגתך היא ההמלצה הטובה ביותר, שמח שניתוח החלפת מפרק הירך שלה עבר בהצלחה רבה ושגם אתה קיבלת מענה הולם לבעייתך. מחמם את הלב לדעת שיצאתם מהמרפאה עם תחושה של טיפול מקצועי אנושי ומחבק, כייף גדול. מאחל לכם בריאות שלמה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

שרה שגיא , מזכרת בתיה
08-05-2019
קיבלתי המלצות ואכן לא התאכזבתי. רופא מדהים . רופא שמדבר בגובה העיניים וזה נותן לחולה ביטחון ונוחיות לשאול שאלות ולהתייעץ. מסביר בפרוטרוט ומוודא שמבינים את המצב.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
18-05-2019
שרה תודה, מקווה אף פעם לא לאכזב, שתדעי נחת מאחל לך בריאות שלימה. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

תמיר נוף , רמת גן
29-04-2019
היחס האנושי היה מעולה: הקשבה הדדית מלאה והתייחסות מלאה לנקודות שציינתי. היחס המקצועי כלל הסבר מפורט ומענה על שאלות. מדובר בביקורת כשנה וחצי לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
18-05-2019
תמיר, תודה רבה . שמחתי לפגוש אותך כך לאחר הניתוח ושמח שחשת שקיבלת מענה הולם לכל שאלותיך, בריאות שלימה. ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

שושנה בילבסקי , אשקלון
17-04-2019
ד"ר דבי טיפל בי במאור פנים, בסבלנות ובמקצועיות. שמע את סיפורי האישי, הפגין ידע רב ומקצועי בתחום וניתח בשפה בהירה וברורה את מצבי ואת השיקולים בעד ונגד ניתוח.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
22-04-2019
שושנה - תודה רבה. האני מאמין שלי הוא אכן, שכל מטופל צריך לבחור ולהרגיש בשל לניתוח ולשם כך עליו לקחת בחשבון את כל הנתונים. שמח שזו היתה הרגשתך ומאחל לך בריאות שלמה . בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

דרור מיכמן , מודיעין
08-04-2019
רופא מקצועי ביותר, אדיב ונעים. מעביר איפורמציה ברורה ומלאה, מממצה דרכי טיפול גם אם לכאורה היה יותר "פשוט" או "כדאי" מבחינתו לבצע ניתוח.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
22-04-2019
דרור תודה רבה . שמח שהרגשת שקיבלת את כל המידע הרלוונטי לטיפול . אין ספק שטיפול שמרני יכול להפחית כאב ולשפר איכות חיים ובמידה ולא יהיה שיפור, תגיע מוכן יותר להליך הניתוחי. מאחל לך בריאות שלמה. ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

בית און נחמיה , מזכרת בתיה
01-04-2019
אנושי ומדבר בגובה העיניים. הסבריו ברורים ומובנים לחלוטין

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
22-04-2019
נחמיה, תודה. שמחח שזו הרגשתך. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

אנונימי , יהוד
01-04-2019
הטיפול והיחס שקיבלתי במסגרת הביקור אצל ד"ר דבי היה מאד מקצועי וכלל הסבר מפורט על הבעיות שהעליתי ופירוט הטיפול הנדרש. במהלך הביקור היחס מצידו של ד"ר דבי סבלני ואוהד.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
22-04-2019
תודה רבה על ההתייחסות המדוייקת לכל פרטי הטיפול. תרגיש טוב. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

ערוסי ניסים , ראשון לציון
01-04-2019
אחרי אין ספור רופאים הגעתי לאחד הרופאים המעולים בתחום הברכיים והמפרקים לא כמו כולם שרצים ישר לסכין אין על הרופא הזה בעולם מומחה בעל שם עולמי ידי זהב רופא בחסד עליון לא יכולתי לבקש רופא אחר ממליץ בחום ובאהבה בדבי רונן

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
22-04-2019
ניסים תודה מכל הלב על המילים הנוגעות והמרגשות. תהיה בריא! בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

אלוש מנחם
11-03-2019
הייתי בבדיקה ויעוץ ראשוניים .התרשמתי לטובה מהשרות המשרדי ומהשרות המקצועי. מתכוון להמשיך אצל ד"ר רונן

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
30-03-2019
מנחם תודה, שמח שהרגשת שקיבלת יחס מקצועי ואמין. מאחל לך בריאות שלמה, בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

אנונימי , רמת השרון
26-02-2019
מקצועי , אדיב , מקשיב . לא ממהר להמליץ על ניתוחים

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
03-03-2019
תודה רבה. אכן לא ממהר לנתח, אלא אם המפרק זקוק לניתוח והמטופל מוכן לניתוח פיזית ונפשית. במידה ולא- תמיד רצוי לנסות טיפול שמרני וכשיש צורך בניתוח להגיע אליו במוכנות מלאה ולקבל את התוצאה האידאלית. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

זראי חיים , אשדוד
11-02-2019
רופא קשוב, נעים הליכות, מקצועי, לא ממהר לנתח. יסודי, אני ממליץ בחום ומאחל לכולם בריאות. חיים זראי ראש ענף ציוד. חברת נמל אשדוד.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
18-02-2019
חיים תודה רבה על ההמלצה החמה. שמח שהרגשת שקיבלת טיפול יסודי ומאחל מאחל לך בריאות שלימה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

אנונימי , חיפה
11-02-2019
אני כמאמנת בריאות כבר השלמתי שאני מוגבלת( כל הטבע שלי מתקומם נגד המצב הזה!!!, כי אני כל כך אוהבת לרקוד, לקפוץ, ללכת..) הגעתי לד''ר רונן כתחנה אחרונה לקבל גזר דין "מתי אצטרך להחליף ירכיים?", ו.... פשוט נדהמתי מהמומחיות ואישיות שלו, כי הוא תכף עלה על בעיה והפנה אותי לטיפול לא פולשני - לפיזיותרפיה ואמר שזה חייב לרפא אותי לגמרי! גם כאשר הזכרתי על בעית ברכיים נתן לי ספר תרגילים לברכיים שהוא כתב בעצמו והפעם אעשה אותם, כי אני בוטחת בו! אני כותבת בדמעות מרוב התרגשותי.... כי ד''ר רונן החזיר לי אמונה באורטופדים שמזמן נאבדה לי! המומחה ברמה הזו טרם פגשתי ואמליץ לכל מי שיש לו בעיה אורטופדית לפנות רק אליו!!! אבל לא כולם ביחד, כי גם ככה יש תור : -)

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
18-02-2019
שמח לשמוע שבחרת לטפל בעצמך ושאמונתך ברופאים האורטופדים חזרה! המלצתך מרגשת ומעודדת. מאחל לך שתמשיכי לרקוד, לקפוץ ולצעוד ושתהיי בריאה, בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

לנדסמן בת עמי , תל אביב
31-01-2019
ד"ר דבי רופא בעל אבחנה מצויינת . המליץ על חיזוק הברכיים ולא על ניתוח, ונתן חוברת תרגילים שכתב. ממליצה בכל פה על יושרו..

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
10-02-2019
תודה רבה, מעודד לשמוע שזו תחושתך. אכן, האני מאמין שלי הוא לעשות את המקסימום להפחתת כאב ושימור איכות החיים בלי למהר לנתח. וגם במידה שיהיה צורך בניתוח, המפרקים יהיו מוכנים טוב יותר לשיקום ולהחלמה. מאחל לך בריאות ואיכות חיים מלאה עם הטיפול השמרני. בברכה- ד״ר רונן דבי אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

גלבר ארזה , גן חיים
21-01-2019
אני מטופלת חוזרת של דר דבי עברתי אצלו ניתוח החלפת ברך שהיה מאוד מוצלח מבחינתי חזרתי אליו לטפל המפרק הירך מעבר לכך שהוא מאוד מקצועי הוא גם אדיב ונעים

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
10-02-2019
ארזה תודה. אין ספק שחזרתו של מטופל לאחר ניתוח גורמת להרגשת סיפוק, שאכן קיבלת מענה למכאבוייך. שמח לשמוע שניתוח החלפת מפרק הברך עבר בהצלחה ומאחל ומקווה שגם הטיפול במפרק הירך יהיה האידאלי עבורך. מאחל לך בריאות שלמה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

פהימה אלקה , מושב זיתן
14-01-2019
ד"ר דבי רונן רופא מעולה, איש מיוחד חם ודואג, מקשיב לחולה ומנסה לעזור בכל דרך אפשרית. אני בטיפול אצלו, הדרך עדיין ארוכה מקווה שנצליח לטפל ,בבעיה. ממליצה בחום למי שצריך אורטופד מפרקים.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
10-02-2019
אלקה תודה! בראש ובראשונה מאחל לך בריאות שלימה. בנוסף רוצה להודות על הההמלצה החמה. שמח שזו תחושתך. בברכה, ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

לסטיגון משה , יבנה
02-01-2019
יחס וטיפול מעולה. זמינות בדוא"ל וקבלת התייחסות הן מד"ר דבי ומהמזכירה הרפואית - דליה

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
12-01-2019
משבה תודה. שמח שהרגשת שקיבלת את הטיפול הראוי ואת המענה ההולם והזמין, מדליה, ממני ומצוות המרפאה, מאחל לך בריאות שלמה . ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

Anina Greenberg , הרצליה
24-12-2018
מקצוען אמיתי וקסם של אדם איכפתי

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
12-01-2019
אנינה, תודה רבה, מעריך מאוד את רוח הלחימה. מאחל לך בריאות שלמה והחלמה מהירה . ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

כהן שולמית , נתניה
24-12-2018
דר רונן דבי, רופא מקצועי ויסודי, שילוב מושלם של אנושיות ומומחיות, ניסיונו הרב מאפשר למטופל לקבל סיוע גם במקרים שהתקווה אבדה, מומלץ ביותר.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
12-01-2019
שולמית, תודה רבה על המלים החמות. אסור לאבד תקווה...מאחל לך בריאות מלאה. ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

עמנואל אולגה , אשקלון
15-12-2018
רופא מקצועי, בעל ידע נרחב ומשרה בטחון גבוה למטופל. עניו, צנוע ומאפשר שיח ושאלות . מרגישה שהציל את ברכיי !

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
12-01-2019
אולגה תודה. שמח שהרגשת שברכייך "ניצלו" ושמח לקרוא שהרגשת שקיבלת טיפול מקצועי ומתאים. מאחל לך בריאות שלמה . ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

חליאווה שמעון , אשקלון
12-12-2018
הייתי אצל דר רונן היחס היה מצוין עם הסבר ברור והמלצות טיפול, מאד מרוצה וממליץ.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
12-01-2019
שמעון, תודה רבה. שמח שהרגשת שקיבלת את הטיפול ההולם. מאחל לך בריאות ואיכות חיים. ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

Carmella Dahan , אשדוד
06-12-2018
בעלי ואני מטופלים זה שנים ע"י ד"ר דבי רונן עם בעיות שונות במפרקים שכללו גם ניתוחי ברכיים. זכינו ברופא שקורץ מזן נדיר. שילוב של מקצועיות ואנושיות. אצלו כל מטופל מתקבל במאור פנים, בחום ובגובה העיניים. זהו רופא מומחה בתחומו, בעל אבחנה מדויקת ומנתח עם ידי זהב. אין ספק שתחום הרפואה התברך ברופא מדהים ואנחנו זכינו.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
08-12-2018
כרמלה תודה רבה על ההמלצה החמה, מחמם את הלב לקרוא את חוות הדעת גם לגבי ניתוחי הברכיים וגם לגבי תחושתכם לגבי האבחנה והטיפול , מאחל לכם בריאות שלמה. דר רונן דבי, אורטופד מומחה החלפות מפרקים,החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך

גבריאלה רייכר
04-12-2018
בראשית שנת 2016 הייתי במרפאתך בת"א על מנת להתייעץ בנוגע לבעיית שחיקת סחוסים בברכיים שלי וזאת לאחר שהומלצו לי מספר פרוצדורות ניתוחיות. המלצתך הייתה לרדת במשקל, להרבות בספורט, לנעול נעלי אפוס ולקחת תוספי תזונה. ברצוני לשתף שביצעתי את כל המלצותייך ומאז יש הקלה עצומה בנוגע לכאבי הברכיים. ירדתי מספר רב של קילוגרמים חיזקתי מאוד את שרירי הרגליים, בברך אחת איני סובלת מכאבים כלל ובברך השנייה יש רק רגישות וזה מאוד נסבל לעומת הכאב הבלתי נסבל ממנו סבלתי בעבר. מצב הברכיים השתפר ללא הכר וכלל איכות החיים שלי השתפרה מאוד לטובה, כשזה מקרין על כל תחומי קיים. אני אסירת תודה לך על הייעוץ המקצועי ונטול האינטרסים שראה רק את טובתי לנגד עיניו. תבורך בהמשך עשייה פורה ומיטיבה עם כל מטופלייך, גבי (גבריאלה) רייכר.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
08-12-2018
גבריאלה, תודה רבה ! שמח שהצלחת לשפר את איכות חייך ולהפחית כאב בעזרת שינוי אורח חיים ודחיית האופציה הניתוחית . אין ספק שגם שינוי הרגלים הוא תהליך משמעותי ולא קל לביצוע וכל הכבוד על השינוי. מאחל לך שתמשיכי לשמור על עצמך ועל בריאותך. ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

אנונימי , יבנה
30-11-2018
הוא ממש מומחה , רופה מיקצוי אני ממליץ ממש מכל הלב

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
08-12-2018
תודה רבה על ההמלצה החמה, שמח שכך הרגשת .מאחל לך בריאות שלמה . ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

Evi Adams , Ashdod
28-11-2018
The first thing I noticed about Dr. Ronen was the respect and kindness he shows his patients. We are partners in our care. In my case, he evaluated what my body was saying and not just the xrays which indicated my knee needs to be replaced. For an older person, this conservative approach is the correct one. I had previously seen other doctors who wanted an immediate operation - no discussion. I am able to function with the aid of corrective shoes, exercises and various supplements. The knee has not gotten worse over the past few years. He loves his work and his patients.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
08-12-2018
תודה רבה ! אני מאמין שאהבת המקצוע ואהבת האדם, היא שלב ראשון לשם טיפול אופטילי. שמח שהרגשת תחושת כבוד ורגישות וששיחתנו לגבי אופציות הטיפול גרמה לך לבחור בטיפול שמרני הולם ששיפר את איכות חייך. מחמם את הלב לקרוא את המלצתך .מאחל לך בריאות שלמה . ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

בן שך פנחס , כרמי יוסף
28-11-2018
הגעתי למרפאה באשדוד קיבלו אותי במאור פנים. נכנסתי לרופא בדיוק בזמן.ספרתי לו מה הבעיה.חשבתי שאני צריך לעבור ניתוח.אחרי בדיק והסתכלות על הצילומים הוא היה בדעה ברורה שאין צורך כרגע בניתוח. המליץ מה לעשות ולבוא בעוד חצי שנה

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
08-12-2018
פנחס תודה! אין ספק שאין למה למהר, כל עוד אפשר לטפל בכאב, לטפל שמרנית במפרק ולשמור על איכות החיים, רצוי לשמר את המפרק המקורי. כל דבר בעיתו. מאחל לך בריאות והצלחה. ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

תשובה נילי , מושב חצב
12-11-2018
קיבלתי יחס אדיב ורגיש ויעוץ מקצועי ביותר. יצאתי רגועה ועם הרגשה שאני בידיים הנכונות. ממליצה בחום לכל מי שזקוק למומחה בתחום.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
20-11-2018
נילי תודה. מחמם את הלב לקרוא את המלצתך,שמח שהרגשת שקיבלת טיפול מקצועי ואדיב ועוד יותר שמח שאת מרגישה שאת ביידיים טובות. מאחל לך הצלחה ובריאות , דר רונן דבי, אורטופד מומחה החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך

ניסן נירה , מודיעין
07-11-2018
ד'ר דבי רונן עזר לי מאוד להבין כיצד לעצור את שחיקת הסחוסים בעזרת התעמלות מתאימה, נעליים מיוחדות ואיך למנוע כאבים מיותרים. יישר כח!

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
20-11-2018
נירה תודה, שמח שהצלחת לטפל בעצמך בטיפול השמרני, אין ספק שרצוי לנסות לדחות את הניתוח בעזרת הטיפול השמרני ורק כשסובלים והטיפול השמרני כבר לא עוזר, מגיעים מוכנים יותר לניתוח מוצלח יותר.מאחל לך בריאות והצלחה, ד"ררונן דבי, אורטופד מנתח, מומחה החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך

Леонид Левин , דימונה
05-11-2018
תודה רבה לתיפול-

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
20-11-2018
ליאוניד תודה. מאחל לך בריאות והצלחה, ד"ררונן דבי, אורטופד מנתח, מומחה החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך

אנונימי
29-10-2018
אדם לבבי ונחמד מאוד, מדבר בגובה העיניים ומשתף. קשוב למטופל, לא ממהר לקבוע ניתוח וקובע המשך טיפול לפי מצב בריאותי ואישיותי. מקצועי מאוד.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
07-12-2018
תודה רבה. שמח שכך הרגשת, מאחל לך בריאות והצלחה, ד"ר רונן דבי, אורטופד מנתח, מומחה החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך

קסלר חנן , קיבוץ סעד
24-10-2018
מרשים ו מקצועי

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
25-10-2018
חנן, תודה רבה . בברכה ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

רז רוזי , כפר סבא
15-10-2018
קיבל אותי רופא שמדבר בגובה העניים. קיבלתי מענה לכל שאלה.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
25-10-2018
רוזי, שמח שזו הרגשתך, בברכה ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

שמעוני ענת , מושב ערוגות
08-10-2018
לדר דבי רונן הגעתי בעזרת המלצתה החמה של מנהלת סניף הקופת חולים שלי. אכן מצאתי אדם מכובד, מדבר בגובה העיניים, מסביר ומעניק תחושת וודאות - כשאני בחוסר ודאות מוחלט מה עושים. רופא מסור אכפתי אמפטי מדייק את דבריו במקצועיות ראוייה להערכה רבה ביותר. אני זכיתי! תודה לך איש יקר.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
25-10-2018
ענת תודה ותודה גם לממליצה ..שמח שחשת בטחון לגבי הטיפול ושאת בידיים מקצועיות ומאחל לך בריאות שלמה, בברכה ד"ר רונן דבי - אורתופד מנתח החלפות מפרקים, החלפת מפרק ירך והחלפת מפרק ברך.

פלומפ שרה , מושב בית אלעזרי
05-08-2018
רופא מומחה מקצועי ומאוד אנושי, משרה אוירה נינוחה ובטוחה, מאוד אכפתי , מקפיד לקבל מידע על התפחות לאחר טיפול, בקיצור מומלץ מאוד!!!!

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
18-08-2018
שרה תודה רבה, על המילים החמות בהצלחה בהמשך הדרך, ד"ר רונן דבי אורתופד מנתח,מומחה החלפות מפרקים - החלפת ירך והחלפת ברך

פולק רבקה
25-07-2018
ברצוני להודות לד"ר דבי רונן על הטיפול המקצועי ועל האיבחון המדויק.בעקבות האבחון שלו נמנעתי מלהגיע לניתוח!!! תודה לך על הסובלנות, אמפטיה. זה משרה במטופלים אמון ורוגע. מאחלת לך עוד שנים רבות של עשייה. תודה רבה, רבקה פולק

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
18-08-2018
רבקה תודה, שתדעי תמיד בריאות רונן

שלומית
25-07-2018
הנני פציינטית של דר דבי רונן מזה שנתים ומחצה. הגעתי אליו בהמלצת 2 אנשים קרובי משפחה שלי - האחד שנותח על ידו והשני אורטופד מנתח גב. בניגוד לרופאי הקודם, שטען שאני חייבת לעבור ניתוח ברגלי השניה [כפצועת שלג נותחתי בעבר ברגלי הראשונה], דר רונן איננו דוחף לניתוח ומסכים שאני אסתדר בלי ניתוח. הוא ענייני, קשוב, מבקש צילומים נדרשים מעכשיו ומהעבר. הוסיף לי תוספי תזונה, המליץ על פיזיוטרפיה. עוד טרם טיפולי אצלו תירגלתי הרבה - בעיקר אך לא רק - במים. הוא מעודד להמשיך בדרך זו. הוא מאד סימפטי ואמפטי. בודאי שאמליץ עליו בפני אנשים שאני מכירה.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
18-08-2018
שלומית תודה, בתקוה שתשמרי איכות חיים ותחזקי את השרירים בריאות שלמה רונן

זיסמן דליה , אשדוד
19-07-2018
ד״ר דבי רונן הוא בראש ובראשונה בן אדם!! רופא מקצועי ביותר הרואה את טובת המטופל לנגד עיניו. תמיד זמין, מקשיב ומטפל באופן המיטבי. המקצועיות והאנושיות הרבה מסבירים את הטיפול המצויין לו זכיתי כל השנים. מי יתן וירבו רופאים כמותו בישראל .

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
18-08-2018
דליה תודה רבה, מרגש לקרוא את דבריך, שתדעי בריאות שלמה ואיכות חיים מעולה רונן

ברכה קמחי , רחובות
11-07-2018
ד"ר רונן דבי הוא רופא ואדם המקרין אמינות, מקצוענות, סבלנות ונועם. הוא מתאר ומסביר את ההבטים הרפואייים ואפשרויות הטיפול הפתוחות בפני הפציינט, ואת היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. במקרה שלי, הוא העדיף להתחיל בטיפול שמרני, לא מיהר להמליץ על ניתוח, אלא רק כאשר לא נותרה ברירה אחרת. עד כה נזקקתי להחלפת מפרק ירך ומפרק ברך , ולצערי אני אמורה לעבור פרוצדורה דומה גם בירך ובברך האחרות - הכל תחת ידיו האמונות. ד"ר דבי תאר ופרט גם את השלבים הצפויים לאחר הניתוח, את הדרכים להחיש את ההחלמה, ולווה את התהליך כולו במסירות רבה. לעונג רב הוא לי להמליץ על דר רונן דבי בכל לב, בברכה, ברכה קמחי, רחובות.

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
14-07-2018
יוסי וברכה תודה על תגובתכם מחממת הלב, מקווה שתזכו להמשיך לטייל בעולם ולשמר את איכות החיים. בריאות שלמה רונן

כהן יוני , פתח תקוה
09-07-2018
ד"ר דבי רונן רופא מדהים,אמין לא ממהר לנתח. הגעתי אליו אחרי שהייתי אצל 4 רופאים בכירים וכולם אמרו לי ניתוח להחלפת מפרק הברך. הגעתי לד"ר דבי רונן עם mri שביצעתי והוא אמר שום ניתוח . קודם עושים טיפול שמרני ובעוד 3 חודשים עושים חישוב מסלול חדש. אהבתי את הגישה אני כבר שנתיים במעקב אצלו ללא ניתוח עם הטבה במצבי. מודה לך מאוד ד"ר דבי רונן ממליצה מאוד בחום. כהן יוני

תגובת ד"ר רונן דבי לחוות דעת זו
14-07-2018
יוני תודה, מקוה שלא תזדקקי לניתוח, החלמה מהירה רונן


חוות דעת על טיפולים נוספים שמתבצעים ע"י ד"ר רונן דבי