46 חוות דעת

לכל חוות הדעת

א.ש.

5.0

שרות מקצועי, עם חיוך ולבבי. תודה לדוקטור בוריס אהרונוב על הטיפול המסור וההסברים המפורטים.

30.10.2023

ש.ש.

5.0

אמי היתה חולה במחלה סופנית והגיעה לקבל עירויים פעמיים בשבוע במשך מספר חודשים. היחס שקיבלה היה נפלא והיא מאוד אהבה את הצוות. העירויים שיפרו את מצבה באופן כזה שהיא יכלה לתפקד כמעט עד הסוף והיתה חיונית לאחר כל עירוי. כאילו קיבלה חיים חדשים. אנו מודים לצוות המרפאה ולד"ר דיין על האנושיות, היחס והדאגה לשלומה. תבורכו בכל הברכות 🌷

22.09.2022

פ.ל.

5.0

אני בת 22 חולה בקרוהן, לפני שנה הגעתי לדר דיין שעזר לי מאוד לחזור לעצמי מחוזקת מבחינת ויטמינים וגם בטיפול תרופתי שנתן את תוצאותיו עם שיפור רב . על כך אני מודה מאוד לדר דיין על כל הידע המקצועי והיחס החם. וכן גם לצוות הכולל בקבלה והצוות הרפאי על יחס מקצועי מעודד וסובלני.

25.05.2022

ר.ד.

5.0

כמטופלת אונקולוגית שקיבלה כימותרפיה למשך תקופה ממושכת, הופיעו אצלי תופעות לוואי קשות ומגוונות עם תחילת הטיפול הכימותרפי. לאחר פגישת ייעוץ אצל ד״ר דיין, במסגרתה הוא חקר ושאל ובחן את מצבי הרפואי הכללי וגם בקשר עם המחלה, התחלתי לקבל טיפול משלים המותאם לי ולמצבי שנועד לעזור לי להתמודד עם תופעות הלוואי הקשות מהן סבלתי. קיבלתי את הטיפול המשלים לכל אורך הכימותרפיה. אני מאמינה כי לולא הטיפול המשלים אצל ד״ר דיין, לא הייתי מצליחה להחזיק מעמד ולעבור את הטיפולים הכימותרפיים הקשים. בנוסף לכך, ד״ר דיין עקב אחר מצבי הרפואי באופן צמוד, והודות לכך, למומחיותו הרפואית ולניסיונו רב השנים, קיבלתי לאורך כל התקופה טיפולים שמנעו הידרדרות במצבי הרפואי ופגיעה במערכות הגוף. ממליצה בחום על מרפאתו של ד״ר דיין.

28.03.2022

דניאלה צור

5.0

מרפאת ד"ר דיין מגישה שירות משפחתי,ולא פחות חשוב מקצועיהגעתי למרפאה בתחילת טיפולים כימוטרפיים חלשה מאוד ומיד לאחר תחילת הטיפולים הרגשתי שאני מתחזקת ומצליחה לעבור את הטיפולים יותר טוב ומאוד מחוזקת בנוסף ידעתי שאני בידיים טובות ומקצועיות עם יחס חם . ממליצה בחום!!!

20.03.2022
דירוג של 4.9 מתוך 5 מבוסס על 46 חוות דעת