45 חוות דעת

לכל חוות הדעת

שיר

5.0

באתי עם חששות רבות לאחר שרופאים אחרים הלחיצו אותי מאוד מהמהלך. היו לי 4 שיני בינה כלואות שישבו בקרבה גדולה לעצב. כבר בפגישת הייעוץ הבנתי שהגעתי למקום הנכון, הרופא היה מקצועי, נעים, ושיחרר את אווירת הלחץ בשניות. הסביר לי מה המשמעות של ההליך ולמה ״השד לא כזה נורא״ כמו שחשבתי. ביום הפרוצדורה (הוחלט על עקירה כפולה בצד שמאל) הגעתי מאוד לחוצה, הצוות ודוקטור יניב היו פשוט מעל לכל מה שיכולתי לדמיין. הם הרגיעו אותי, נתנו לי את התחושה שהכל בסדר ושיש על מי לסמוך, יניב הסביר לי תוך כדי הפרוצדורה מה הולך לקרות ומה קורה בכל שלב, והפך את החוויה להכי מדהימה שיכולתי לבקש. הפרוצדורה לא כאבה כמעט בכלל, כשפגה ההרדמה הופיעו מעט כאבים אבל משהו שלגמרי אפשר לסבול עם משככים. היום אני יום אחרי ההליך, עוד מחלימה וצוות המרפאה יצר איתי קשר כבר 4 פעמים לבדוק מה שלומי מאז אתמול. לסיכום-שווה כל שקל, ממליצה בחום! אם היה אפשר לדרג 100 מתוך 5 הייתי מדרגת. תודה על הכל!

16.07.2024

אנה

5.0

ד״ר יניב דגן היה מקצועי מאוד בצורה יוצאת דופן ויצירתית. ממש נהנתי בטיפול שלו ויצאתי מרוצה, הוא הנחה אותי מתחילת הטיפול ועד סופו והרגיע מאוד. ממש אהבתי את איך שהוא משלב את התשוקה שלו למוזיקה לתוך הטיפולים אני חושבת שזה מה שהופך את ד״ר דגן ליוצא דופן מכל רופא שיניים אחר.

16.07.2024

קרן כהן

5.0

תודה על שרות מקצועי איכפתי ומסור עברתי ניתוח מאתגר שעבר חלק ובלי סבוכים . במידה ואדרש אמליץ בחום ובלב שקט

16.07.2024

ל.

5.0

דר יניב נהג באדיבות בסבלנות ובמקצועיות התעניין לשלומי למחרת הטיפול והיה זמין תמיד

16.07.2024

עמית

5.0

הגעתי לד״ר יניב לאחר חיפוש ממושך אחר מומחה לצורך עקירת כל שיני הבינה שלי (3 כלואות ואחת חצי בחוץ אך גדלה לא טוב). זה הטיפול שיניים הראשון שאני עוברת בחיי ולכן הייתי מאוד לחוצה והיה לי חשוב להיות בידיים הכי מקצועיות וטובות שיש. ד״ר יניב והצוות שלו היו זמין לכל שאלה ולכל חשש שהיה לי גם לפני וגם אחרי הטיפול. ההחלמה הייתה הרבה יותר מהירה משחשבתי וחזרתי לתפקוד מלא במהרה למרות שעקרתי את כל השיניים בבת אחת (!!). אני מודה לד״ר יניב ולצוות שלו וממליצה אליו מכל הלב :)

15.07.2024
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 45 חוות דעת