46 חוות דעת

לכל חוות הדעת

אופיר

5.0

בני אופיר בן 15 עבר 2 ניתוחים אצל ד״ר בורשטיין.בניתוח הראשון עבר שחזור Mpfl וארטרוסקופיה.הניתוח השני היה לאחר כ 8 חודשים ברגל השניה ,בגין קרע במיניסקוס.בשני הניתוחים קיבלנו יחס מדהים ומיקצועי.ד״ר בורשטיין ביחד עם ורדית מתאמת הניתוחים היו זמינים לנו בכל שעה,הרגיעו ונתנו לנו הרגשה נוחה וידענו שאנחנו בידיים טובות.ד״ר בורשטיין המליץ לנו על מכון פיזיוטרפיה והנחה אותם לגבי הטיפולים הנדרשים.לסיכום אני ממליצה בחום ומודה להם .

27.07.2021

דן אילון

4.9

השירות האדמניסטרטיבי היה מעולה, קביעת התורים, תזכורות, מעקבים וכו הטיפול הרפואי היה מעולה, בתווך ימים מהניתוח חזרתי ללכת רגיל, עדיין איני יכול לרוץ,אבל בעזרת פיזיוטרפיה אינטנסיבית, יש שיפור רצוף. דר בורנשטיין הוא זה שהמליץ על הפיזיוטרפיסט, וגם כאן המלצתו היתה מכונה (בשבילי). לסיכום - אם נתקלת בבעיה בברך דר בורנשטיין הוא ההמלצה השלי.

27.07.2021

סמדג'ה אלירן

5.0

לצערי עברתי שני ניתוחי ברך לשמחתי הרבה את שניהם עברתי אצל דר' בורשטיין. לפני שהוא רופא מדהים הוא אדם מדהים, מקצוען ברמה הכי גבוהה שיש .עוד הרבה לפני הניתוח נותח לך את התחושה שאתה כל כך זקוק לה של אל תדאג הכל יהיה בסדר. דר' בורשטיין מוקף בצוות מדהים סביבו אם זו מנהלת המשרד שלו ( ששמה רחלי אם אני לא טועה ואם כן אז סורי חחח אבל את מקסימה) ואם זו ורדית מתאמת הניתוחים של דר' בורשטיין שדואגת לך להכל על מנת שתגיע לניתוח בראש הכי שקט שאפשר. לסיכום חוזר לדר בורשטיין היקר ולכל הצוות, תודה לכם על הטיפול המסור ,היחס והמקצועיות!!! אתם אלופים!!!

26.07.2021

יוסי ירום

5.0

שירות מעולה . קיבלתי יחס חם , הסבר מצוין לבעיה שסבלתי ממנה ( קרע במינסקוס ) ואפשרות לפתרון הטוב ביותר . השתלת המינסקוס עברה בצורה חלקה חזרתי ללכת ללא כאבים .

26.07.2021

אורון שמעון

5.0

[26.7, 17:16] י: שנים רבות הסתובבתי עם כאבי ברכיים שהפריעו לי מאוד בעבודתי כמדריך טיולים. לאחר לבטים וחששות, הגעתי למרפאתו של ד"ר גדעון בורשטיין, לאחר האיבחון וההסבר(המרגיע) אודות הניתוח להחלפת מפרק ברך שעלי לעבור וההחלמה ממנו, החלטתי לבצע הניתוח. היום אני כארבעה חודשים אחרי הניתוח המוצלח , מודה לד"ר בורשטיין על העבודה הנפלאה שעשה, ודי כועס על עצמי שלא עשיתי זאת לפני מספר שנים. אני ממליץ לכל המתלבטים, להיוועץ עם ד"ר בורשטיין גדעון ולתת לו ההזדמנות לגאול אתכם מכאבכם! על החתום, אורון שמעון.

26.07.2021
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 46 חוות דעת ב-