93 חוות דעת

לכל חוות הדעת

טל

5.0

עברתי ניתוח אצל ד״ר בורשטיין לאחר שבר מורכב בפלאטו טיביאלי (שצקר 5). לא יספיקו המילים כדי לתאר כמה אני מודה וממליצה על ד״ר בורשטיין. הוא פשוט הבחירה הכי טובה שעשיתי בתקופה הקשה הזו. הוא מקצועי, מאוד שקוף ומדבר בגובה העיניים. אני עדיין בתהליך השיקום אבל כבר מנצחת את התחזיות.

19.06.2022

טמסות סולומון

5.0

אני רוצה לציין את היחס האישי האדיב ובעיקר הסבלני של דר בורשטיין כבר בפגישת ייעוץ שכלה הסבר לגבי התהליך והבטחון שהשרה עליי הניתוח עבר בצורה מצויינת ועליי לציין שלאחר הניתוח היתה לי בעיה בבדיקות הדם (שלא קשורה לניתוח) ודר בורשטיין דאג להשאיר אותי בהשגחה ולבצע ביקורת יומית ולוודא שאשתחרר לביתי במצב מצויין לא האמנתי שאחזור לתפקוד מלא תוך זמן קצר ואני באמת רוצה להודות לכל צוות בית חולים אסותא ובעיקר לדר בורשטיין על המקצוענות, סבלנות ואיכפתיות

12.06.2022

מיטל

5.0

בני בן ה-15.5 לפני כ-5 חודשים נפצע במהלך משחק כדורגל ופרק את הפיקה והיה צריך לעבור ניתוח לשחזור רצועת MPFL. הפציעה שלו נפלה עלינו כרעם ביום בהיר עשינו בדיקות והתייעצויות רבות עד שפגשנו את ד״ר בורשטין המרגיע . מהפגישה הראשונה הרושם שהוא הותיר עלינו היה מצויין הרגשנו שאנחנו נמצאים בידיים טובות, היכרנו רופא מיוחד במינו, אישיות מדהימה, אדיב, ומסביר פנים אשר פירט בפנינו בסבלנות ובמקצועיות רבה, מה האפשרויות הקיימות עבור בנינו. החלטנו לבסוף לבצע את הניתוח . מיותר לציין שהניתוח שבני עשה עבר בצורה חלקה, ללא כאבים וללא סיבוכים היום לאחר 5 חודשים בשילוב טיפולי פיזותרפיה בני מרגיש טוב ויכול לחזור למגרש . לצידו של ד״ר ברושטין יש את ורדית האחת והיחידה שדאגה לכל הפרוצדורה והניירת שעזרה ודאגה להזכיר מה צריך והיתה זמינה לכל שאלה או בעיה, תמיד קשובה לתת ייעוץ ובזמן - לווי מקצועי. אני ממליצה בחום לכל מי ששוקל לבצע את הניתוח לשחזור רצועת הפיקה לפנות לד"ר גדעון ברושטין כי איתו הוא נמצא בידיים נכונות ובטוחות כי הוא רופא בחסד עליון.

06.06.2022

דניאל רענני

5.0

הגעתי לד״ר בורשטין אחרי המלצות חמות בעקבות פציעת ספורט בה קרעתי את הרצועה הצולבת הקדמית בברך שמאל. ד״ר בורשטין ליווה אותי בתהליך קבלת ההחלטה והמליץ על שחזור הצולבת תוך שימוש בשתל עצמי ולא בשתל של תורם, כדי להבטיח את איכות השתל, קליטתו בגוף וחזרה בטוחה לפעילות בעצימות גבוהה. כבר בשבוע הראשון לאחר הניתוח היה ניכר שהניתוח בוצע בהצלחה, הצלקות היו מינימליות, כמעט ולא היו לי כאבים וטווח התנועה הדהים את הפיזיותרפיסטים. ד״ר בורשטין היה תמיד זמין וקשוב לכל שאלה ונתן לי הרגשה מעולה לכל אורך הדרך- שעדיין נמשכת. היום, שלושה חודשים אחרי הניתוח, מרגיש מצוין, בלי שום מגבלה בתנועה וחוזר לאט לאט לפעילות בהתאם לפרוטוקולים של ד״ר בורשטין. אני מאוד שמח על הבחירה שעשיתי.

06.06.2022

א.א.

5.0

ממליץ בחום על ד״ר בורנשטיין מקצועי אמפתי עברתי ניתוח של החלפת חצי מפרק לפני 5 חודשים יש שיפור בכאבים והטבה גדולה ביכולת שלי ללכת אני מאד מרוצה

06.06.2022
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 93 חוות דעת